3273831-----------

Rodovre Kobenhavn VS Sonderjylland IK


Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

185****77125

Rodovre Kobenhavn (T1) VS Sonderjylland IK (T2)

Rodovre Kobenhavn

Sonderjylland IK

Zaujímavé

Rodovre Kobenhavn

  • Počet remíz tímu Rodovre Kobenhavn je až 15 z celkového počtu 46 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 28 zápasov tímu Rodovre Kobenhavn skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 61%.
  • Rodovre Kobenhavn už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Rodovre Kobenhavn už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Rodovre Kobenhavn už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Sonderjylland IK

  • 28% zápasov tímu Sonderjylland IK skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 46 zápasov.
  • 29 z celkového počtu 46 zápasov tímu Sonderjylland IK skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (13 z 49) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 28 z 49 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
06.02.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,1:0,2:1
03.12.2017 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
27.10.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.10.2017 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
22.09.2017 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,2:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
29.01.2017 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:4 2:1,2:2,1:1
27.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.11.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,1:0,0:3
25.11.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 3:1,0:0,1:0
23.09.2016 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 3:6 1:3,1:3,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
23.02.2016 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
08.01.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
15.12.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.10.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:1,0:0
09.10.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
08.03.2015 18:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:0 0:0,4:0,4:0
06.03.2015 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:2,0:3,1:0
03.03.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,0:0,3:0
01.03.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1 0:1,2:0,0:0
27.02.2015 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.02.2015 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:1 3:0,1:0,2:1
06.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:2 2:1,1:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
22.12.2010 20:40 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:2,1:0
05.11.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,3:0,0:0
08.10.2010 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 9:2 1:1,3:1,5:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
10.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 0:3,2:0,0:2
30.12.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:1,2:0,1:0
17.11.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
09.10.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:0,2:2,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
24.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.03.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 7:5 1:1,2:4,4:0
17.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
14.03.2009 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.03.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
20.02.2009 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 3:1 1:0,0:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
22.01.2006 17:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0

Rodovre Kobenhavn

10 - 13 - 26

Sonderjylland IK

Rodovre Kobenhavn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.02.2019 17:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:5 1:1,0:3,1:1
22.02.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:2
19.02.2019 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
15.02.2019 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
12.02.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
03.02.2019 15:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 6:3 1:0,3:1,2:2
30.01.2019 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
18.01.2019 20:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 0:4 0:0,0:1,0:3
11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
08.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning over 6:4 0:0,1:4,5:0
04.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
29.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
28.12.2018 19:45 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,3:0,0:1
21.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev under 2:1 1:1,0:0,1:0
18.12.2018 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 2:0,0:0,3:1
16.12.2018 14:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 3:2 1:1,0:1,2:0
14.12.2018 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5 2:2,2:1,0:2
11.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:4
09.12.2018 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:3 0:1,2:0,2:2
07.12.2018 19:30 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
04.12.2018 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 1:0,2:0,1:4,1:0
30.11.2018 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:1,0:0,3:1
23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
13.11.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 6:4 2:2,2:0,2:2
02.11.2018 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,3:2
30.10.2018 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:0 1:0,1:0,1:0
26.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
23.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
19.10.2018 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 5:0 3:0,2:0,0:0
12.10.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 13:4 5:1,5:0,3:3
07.10.2018 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
02.10.2018 19:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:1,3:0
30.09.2018 17:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 2:0,1:0,1:1
28.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 4:1 2:0,0:1,2:0
25.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.09.2018 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
ukáž viac

Sonderjylland IK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.03.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.03.2019 17:15 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 6:2 3:0,2:2,1:0
15.03.2019 19:30 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.03.2019 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:0,3:1,1:1
10.03.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.03.2019 19:30 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.02.2019 17:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.02.2019 19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 2:4 0:2,1:0,1:2
19.02.2019 19:00 Herning Sonderjylland IK under 5:0 2:0,2:0,1:0
12.02.2019 19:00 Sonderjylland IK Herlev under 2:1 0:1,2:0,0:0
03.02.2019 15:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn over 6:5pp 0:1,2:2,3:2,1:0
01.02.2019 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:2
30.01.2019 19:00 Aalborg Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:1,1:1
20.01.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 5:4 2:0,2:2,1:2
18.01.2019 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 6:0 2:0,1:0,3:0
11.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
08.01.2019 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:4 0:1,0:1,1:2
06.01.2019 15:00 Herlev Sonderjylland IK over 4:2 1:0,0:1,3:1
29.12.2018 19:30 Sonderjylland IK Odense over 5:2 2:0,2:0,1:2
28.12.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
21.12.2018 19:30 Herning Sonderjylland IK over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
18.12.2018 19:00 Sonderjylland IK Rungsted under 3:1 0:0,2:0,1:1
14.12.2018 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:3sn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
13.12.2018 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.12.2018 15:00 Rungsted Sonderjylland IK over 2:5 0:1,2:2,0:2
07.12.2018 19:30 Sonderjylland IK Herning under 1:4 0:1,0:2,1:1
02.12.2018 15:00 Sonderjylland IK Herlev under 5:0 4:0,0:0,1:0
30.11.2018 19:30 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 0:2 0:1,0:0,0:1
25.11.2018 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 3:1 1:0,0:0,2:1
23.11.2018 20:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
20.11.2018 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 4:2 0:1,1:0,3:1
16.11.2018 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.11.2018 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:4pp 2:0,1:2,1:2,1:0
04.11.2018 15:00 Sonderjylland IK Odense over 5:1 2:1,1:0,2:0
01.11.2018 19:00 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 1:4 0:1,1:1,0:2
30.10.2018 19:00 Herlev Sonderjylland IK under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
23.10.2018 19:00 Sonderjylland IK Herning under 3:1 0:1,2:0,1:0
19.10.2018 19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
16.10.2018 19:00 Sonderjylland IK Herlev over 6:2 2:0,2:0,2:2
12.10.2018 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
05.10.2018 19:30 Rungsted Sonderjylland IK under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.10.2018 19:00 Sonderjylland IK Herning under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
25.09.2018 19:00 Sonderjylland IK Fredrikshavn under 1:3 0:0,0:2,1:1
21.09.2018 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.09.2018 19:00 Sonderjylland IK Aalborg over 6:4 1:1,2:1,3:2
14.09.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 1:3 0:0,1:1,0:2
ukáž viac

Rodovre Kobenhavn


nenájdený žiadny zápas

Sonderjylland IK


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 40 21 4 1 9 47 149 102 84
2. Sonderjylland IK 40 12 8 4 4 41 127 86 80
3. Fredrikshavn 40 14 5 5 6 19 126 107 72
4. Aalborg 40 12 5 3 12 18 126 108 64
5. Esbjerg 40 12 4 6 8 3 125 122 62
6. Herning 40 9 5 5 11 13 120 107 57
7. Rodovre Kobenhavn 40 11 2 12 1 -21 108 129 55
8. Herlev 40 7 5 1 21 -12 121 133 47
9. Odense 40 2 2 3 28 -108 79 187 19
10. Totempo Hvidovre HVIK 22 3 1 6 5 -32 46 78 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 20 14 1 0 4 36 80 44 47
2. Sonderjylland IK 20 11 2 2 1 31 70 39 45
3. Fredrikshavn 20 9 3 1 3 27 71 44 43
4. Aalborg 20 10 2 1 4 28 75 47 41
5. Esbjerg 20 7 3 3 1 17 67 50 39
6. Rodovre Kobenhavn 20 7 2 8 -7 13 68 55 39
7. Herning 20 8 2 3 2 25 76 51 37
8. Herlev 20 7 3 1 5 13 69 56 37
9. Odense 20 4 0 3 10 -37 41 78 15
10. Totempo Hvidovre HVIK 10 2 1 2 2 -4 27 31 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 20 7 3 1 5 11 69 58 37
2. Sonderjylland IK 20 1 6 2 3 10 57 47 35
3. Fredrikshavn 20 5 2 4 3 -8 55 63 29
4. Aalborg 20 2 3 2 8 -10 51 61 23
5. Esbjerg 20 5 1 3 7 -14 58 72 23
6. Herning 20 1 3 2 9 -12 44 56 20
7. Rodovre Kobenhavn 20 4 0 4 8 -34 40 74 16
8. Herlev 20 0 2 0 16 -25 52 77 10
9. Totempo Hvidovre HVIK 12 1 0 4 3 -28 19 47 7
10. Odense 20 -2 2 0 18 -71 38 109 4