Aalborg VS Esbjerg


Aalborg

Esbjerg

Aalborg (T1) VS Esbjerg (T2)

Aalborg

Esbjerg

Zaujímavé

Aalborg

  • Aalborg už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Aalborg už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Aalborg už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Esbjerg

  • 26% zápasov tímu Esbjerg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 47 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
19.02.2019 20:30 Aalborg Esbjerg over 3:6 1:2,1:2,1:2
01.02.2019 19:30 Aalborg Herlev under 0:3 0:1,0:0,0:2
21.12.2018 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:0 0:0,2:0,1:0
06.12.2018 19:00 Aalborg Esbjerg under 0:1 0:0,0:0,0:1
23.10.2018 19:00 Esbjerg Aalborg over 3:6 2:0,0:2,1:4
03.10.2018 19:00 Aalborg Esbjerg over 8:2 2:1,3:1,3:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
10.04.2018 20:30 Aalborg Esbjerg over 4:2 1:1,2:1,1:0
08.04.2018 13:00 Esbjerg Aalborg under 2:1 1:0,1:1,0:0
06.04.2018 19:30 Aalborg Esbjerg over 4:2 0:0,2:0,2:2
03.04.2018 19:30 Esbjerg Aalborg over 4:2 1:1,1:1,2:0
01.04.2018 17:45 Aalborg Esbjerg over 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
30.03.2018 19:30 Esbjerg Aalborg over 5:4pp 2:2,1:1,1:1,1:0
27.03.2018 19:00 Aalborg Esbjerg under 3:1 0:1,1:0,2:0
25.02.2018 17:30 Aalborg Esbjerg under 1:3 1:2,0:0,0:1
16.01.2018 19:00 Esbjerg Aalborg under 1:2 0:1,1:0,0:1
17.12.2017 15:00 Aalborg Esbjerg over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
14.11.2017 19:00 Esbjerg Aalborg under 4:1 1:1,2:0,1:0
06.10.2017 19:30 Aalborg Esbjerg under 1:3 1:0,0:2,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
24.02.2017 19:30 Aalborg Esbjerg over 2:5 1:1,1:2,0:2
03.01.2017 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:1 2:0,0:1,1:0
22.12.2016 19:00 Aalborg Esbjerg over 4:3 1:2,1:0,2:1
28.10.2016 19:00 Esbjerg Aalborg over 2:6 2:1,0:1,0:4
18.10.2016 19:00 Aalborg Esbjerg under 2:1 1:0,0:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
14.02.2016 15:00 Aalborg Esbjerg under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.12.2015 19:00 Esbjerg Aalborg over 4:5 0:3,2:1,2:1
18.12.2015 19:00 Aalborg Esbjerg under 1:3 1:0,0:2,0:1
23.10.2015 19:00 Esbjerg Aalborg over 7:5 1:2,4:2,2:1
13.10.2015 19:00 Aalborg Esbjerg over 6:1 2:0,2:0,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
24.02.2015 19:30 Aalborg Esbjerg over 2:7 0:2,1:4,1:1
16.01.2015 19:00 Esbjerg Aalborg over 6:2 2:1,2:0,2:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
05.12.2010 15:00 Aalborg Esbjerg over 4:2 1:0,1:1,2:1
02.11.2010 19:00 Esbjerg Aalborg over 2:5 2:0,0:3,0:2
05.10.2010 19:30 Aalborg Esbjerg over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
02.03.2010 19:30 Aalborg Esbjerg under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
15.01.2010 19:30 Esbjerg Aalborg under 4:1 2:1,2:0,0:0
01.12.2009 19:30 Esbjerg Aalborg over 5:6 2:2,2:3,1:1
20.10.2009 19:30 Aalborg Esbjerg under 1:0 0:0,1:0,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
20.02.2009 19:30 Esbjerg Aalborg under 1:4 0:2,1:2,0:0
25.01.2009 14:30 Aalborg Esbjerg under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
13.01.2009 19:30 Esbjerg Aalborg under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
31.01.2006 19:30 Aalborg Esbjerg over 4:2 1:0,2:0,1:2

Aalborg

17 - 8 - 15

Esbjerg

Aalborg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.04.19 17:00 Fredrikshavn Aalborg over 6:4 2:1,2:2,2:1
12.04.19 19:30 Aalborg Fredrikshavn under 1:3 0:1,1:2,0:0
02.04.19 20:30 Aalborg Sonderjylland IK under 2:3 0:1,0:1,2:1
31.03.19 14:30 Sonderjylland IK Aalborg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.03.19 19:30 Aalborg Sonderjylland IK over 1:5 0:1,1:2,0:2
26.03.19 20:30 Sonderjylland IK Aalborg under 4:1 1:0,1:0,2:1
17.03.19 15:00 Aalborg Herning over 4:2 1:0,2:1,1:1
15.03.19 19:30 Herning Aalborg under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.03.19 19:30 Aalborg Herning under 2:0 1:0,1:0,0:0
10.03.19 15:00 Herning Aalborg under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
08.03.19 20:00 Aalborg Herning over 3:6 0:2,1:1,2:3
24.02.19 17:30 Fredrikshavn Aalborg over 5:2 0:0,3:0,2:2
22.02.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:2
19.02.19 20:30 Aalborg Esbjerg over 3:6 1:2,1:2,1:2
15.02.19 19:30 Rungsted Aalborg under 2:1 2:0,0:0,0:1
12.02.19 19:00 Aalborg Herning under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.02.19 19:30 Aalborg Herlev under 0:3 0:1,0:0,0:2
30.01.19 19:00 Aalborg Sonderjylland IK under 1:4 0:2,0:1,1:1
22.01.19 19:00 Aalborg Odense over 3:4sn 0:1,0:2,3:0,0:0,1:2
20.01.19 16:00 Odense Aalborg over 1:7 1:3,0:2,0:2
18.01.19 19:30 Sonderjylland IK Aalborg over 6:0 2:0,1:0,3:0
11.01.19 20:00 Herlev Aalborg under 2:3 1:2,1:0,0:1
06.01.19 15:00 Herning Aalborg under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
04.01.19 19:30 Aalborg Rungsted over 5:2 0:1,4:0,1:1
29.12.18 19:30 Aalborg Fredrikshavn over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,2:1
28.12.18 19:30 Fredrikshavn Aalborg over 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
21.12.18 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:0 0:0,2:0,1:0
18.12.18 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 2:0,0:0,3:1
09.12.18 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:3 0:1,2:0,2:2
06.12.18 19:00 Aalborg Esbjerg under 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.18 19:00 Rungsted Aalborg under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
02.12.18 15:00 Herning Aalborg under 4:1 1:0,1:1,2:0
27.11.18 19:00 Aalborg Herlev over 4:3 2:0,2:1,0:2
25.11.18 13:00 Sonderjylland IK Aalborg under 3:1 1:0,0:0,2:1
23.11.18 19:30 Aalborg Odense over 5:3 1:2,3:0,1:1
20.11.18 19:00 Odense Aalborg under 1:3 0:1,0:2,1:0
16.11.18 20:00 Herlev Aalborg over 3:4 0:1,1:2,2:1
13.11.18 19:00 Aalborg Sonderjylland IK over 5:4pp 2:0,1:2,1:2,1:0
28.10.18 15:00 Aalborg Herning under 0:2 0:0,0:2,0:0
26.10.18 19:30 Aalborg Rungsted over 6:2 4:1,1:1,1:0
23.10.18 19:00 Esbjerg Aalborg over 3:6 2:0,0:2,1:4
19.10.18 19:30 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 5:0 3:0,2:0,0:0
12.10.18 19:30 Aalborg Fredrikshavn over 5:2 0:1,3:0,2:1
05.10.18 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
03.10.18 19:00 Aalborg Esbjerg over 8:2 2:1,3:1,3:0
30.09.18 15:00 Rungsted Aalborg over 4:2 0:1,1:1,3:0
28.09.18 19:30 Aalborg Herning under 4:1 2:0,1:1,1:0
23.09.18 15:00 Fredrikshavn Aalborg under 2:1 0:1,2:0,0:0
21.09.18 19:30 Aalborg Herlev over 5:3 1:2,3:1,1:0
18.09.18 19:00 Sonderjylland IK Aalborg over 6:4 1:1,2:1,3:2
14.09.18 19:30 Aalborg Odense over 5:1 2:0,1:0,2:1

Esbjerg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.03.19 19:30 Fredrikshavn Esbjerg under 4:1 3:0,0:0,1:1
19.03.19 20:30 Esbjerg Fredrikshavn over 3:6 1:4,1:0,1:2
17.03.19 17:00 Fredrikshavn Esbjerg over 2:4 0:1,1:0,1:3
15.03.19 19:30 Esbjerg Fredrikshavn over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
12.03.19 19:00 Fredrikshavn Esbjerg under 4:0 1:0,3:0,0:0
10.03.19 19:00 Esbjerg Fredrikshavn under 3:0 0:0,0:0,3:0
08.03.19 19:30 Fredrikshavn Esbjerg under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
24.02.19 17:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.02.19 19:00 Esbjerg Odense over 8:3 5:0,0:3,3:0
19.02.19 20:30 Aalborg Esbjerg over 3:6 1:2,1:2,1:2
15.02.19 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
12.02.19 20:30 Fredrikshavn Esbjerg over 5:4 1:1,2:2,2:1
03.02.19 15:00 Rungsted Esbjerg over 4:3 3:1,1:2,0:0
01.02.19 19:00 Esbjerg Herning under 3:1 0:0,2:0,1:1
22.01.19 19:00 Esbjerg Herlev under 2:1 1:0,0:1,1:0
20.01.19 15:00 Herlev Esbjerg over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
15.01.19 19:00 Esbjerg Fredrikshavn under 0:2 0:0,0:2,0:0
08.01.19 19:00 Esbjerg Rungsted under 3:2 1:0,0:1,2:1
04.01.19 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
29.12.18 19:00 Esbjerg Herning over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
28.12.18 19:30 Herning Esbjerg over 1:5 1:2,0:2,0:1
21.12.18 19:00 Esbjerg Aalborg under 3:0 0:0,2:0,1:0
18.12.18 19:00 Odense Esbjerg under 0:4 0:1,0:2,0:1
14.12.18 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg over 4:3sn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
13.12.18 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.12.18 16:00 Esbjerg Odense under 4:1 1:0,0:1,3:0
06.12.18 19:00 Aalborg Esbjerg under 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.18 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 1:0,2:0,1:4,1:0
02.12.18 15:00 Fredrikshavn Esbjerg under 5:0 3:0,0:0,2:0
29.11.18 19:00 Rungsted Esbjerg over 6:2 2:0,2:2,2:0
23.11.18 19:00 Esbjerg Herlev under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.18 20:30 Herlev Esbjerg over 5:2 1:0,3:1,1:1
16.11.18 19:30 Sonderjylland IK Esbjerg under 4:1 1:1,1:0,2:0
04.11.18 15:00 Herning Esbjerg over 2:5 2:2,0:2,0:1
02.11.18 19:00 Esbjerg Rungsted over 2:5 1:0,1:2,0:3
30.10.18 19:00 Esbjerg Fredrikshavn over 4:6 2:0,1:4,1:2
26.10.18 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
23.10.18 19:00 Esbjerg Aalborg over 3:6 2:0,0:2,1:4
19.10.18 19:30 Odense Esbjerg under 1:4 1:3,0:0,0:1
12.10.18 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
05.10.18 19:00 Esbjerg Odense over 6:0 2:0,1:0,3:0
03.10.18 19:00 Aalborg Esbjerg over 8:2 2:1,3:1,3:0
30.09.18 17:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 2:0,1:0,1:1
28.09.18 19:30 Fredrikshavn Esbjerg over 5:2 0:1,3:1,2:0
25.09.18 19:00 Rungsted Esbjerg over 4:2 2:0,2:2,0:0
21.09.18 19:00 Esbjerg Herning under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
15.09.18 15:00 Esbjerg Herlev under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1

Aalborg


nenájdený žiadny zápas

Esbjerg


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 40 21 4 1 9 47 149 102 84
2. Sonderjylland IK 40 12 8 4 4 41 127 86 80
3. Fredrikshavn 40 14 5 5 6 19 126 107 72
4. Aalborg 40 12 5 3 12 18 126 108 64
5. Esbjerg 40 12 4 6 8 3 125 122 62
6. Herning 40 9 5 5 11 13 120 107 57
7. Rodovre Kobenhavn 40 11 2 12 1 -21 108 129 55
8. Herlev 40 7 5 1 21 -12 121 133 47
9. Odense 40 2 2 3 28 -108 79 187 19
10. Totempo Hvidovre HVIK 22 3 1 6 5 -32 46 78 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 20 14 1 0 4 36 80 44 47
2. Sonderjylland IK 20 11 2 2 1 31 70 39 45
3. Fredrikshavn 20 9 3 1 3 27 71 44 43
4. Aalborg 20 10 2 1 4 28 75 47 41
5. Esbjerg 20 7 3 3 1 17 67 50 39
6. Rodovre Kobenhavn 20 7 2 8 -7 13 68 55 39
7. Herning 20 8 2 3 2 25 76 51 37
8. Herlev 20 7 3 1 5 13 69 56 37
9. Odense 20 4 0 3 10 -37 41 78 15
10. Totempo Hvidovre HVIK 10 2 1 2 2 -4 27 31 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 20 7 3 1 5 11 69 58 37
2. Sonderjylland IK 20 1 6 2 3 10 57 47 35
3. Fredrikshavn 20 5 2 4 3 -8 55 63 29
4. Aalborg 20 2 3 2 8 -10 51 61 23
5. Esbjerg 20 5 1 3 7 -14 58 72 23
6. Herning 20 1 3 2 9 -12 44 56 20
7. Rodovre Kobenhavn 20 4 0 4 8 -34 40 74 16
8. Herlev 20 0 2 0 16 -25 52 77 10
9. Totempo Hvidovre HVIK 12 1 0 4 3 -28 19 47 7
10. Odense 20 -2 2 0 18 -71 38 109 4