Havířov U21 VS Žďár nad Sázavou U21


Havířov U21

Žďár nad Sázavou U21

Havířov U21 (T1) VS Žďár nad Sázavou U21 (T2)

Havířov U21

Žďár nad Sázavou U21

Zaujímavé

Havířov U21

  • Až 26 zápasov tímu Havířov U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 54%.
  • Havířov U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Havířov U21 už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Havířov U21 už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Žďár nad Sázavou U21

  • Mužsvo Žďár nad Sázavou U21 prehralo až 69% svojích zápasov (33 prehier z 48).
  • Tím Žďár nad Sázavou U21 odohral až 35 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 73% z celkového počtu 48 zápasov.
  • Žďár nad Sázavou U21 už 14 zápasov v rade neremízovali.
  • Žďár nad Sázavou U21 ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Žďár nad Sázavou U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 2 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / ELJ / 2018/2019
14.02.2019 17:00 Havířov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
04.01.2019 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havířov U21 over 3:4 2:2,1:2,0:0

Havířov U21

2 - 0 - 0

Žďár nad Sázavou U21

Havířov U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.03.19 17:00 Havířov U21 Kladno U21 under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
13.03.19 16:00 Havířov U21 Mladá Boleslav U21 over 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
09.03.19 14:00 Olomouc U21 Havířov U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
07.03.19 16:00 Kladno U21 Havířov U21 over 3:4 3:0,0:1,0:3
02.03.19 15:00 Mladá Boleslav U21 Havířov U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
28.02.19 18:00 Havířov U21 Olomouc U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.02.19 12:15 Karlovy Vary U21 Havířov U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
21.02.19 17:45 Chomutov U21 Havířov U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
18.02.19 13:30 Havířov U21 Olomouc U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
16.02.19 14:00 Havířov U21 Jihlava U21 over 4:5pp 1:1,3:1,0:2,0:1
14.02.19 17:00 Havířov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
02.02.19 13:45 Havířov U21 Hradec Králové U21 over 0:6 0:2,0:2,0:2
01.02.19 18:00 Havířov U21 Havlíčkův Brod U21 under 4:1 2:0,1:1,1:0
26.01.19 15:00 Zlín U21 Havířov U21 over 5:3 1:1,3:2,1:0
25.01.19 17:00 Přerov U21 Havířov U21 over 2:5 1:2,1:2,0:1
19.01.19 14:00 Havířov U21 Mladá Boleslav U21 over 5:2 0:2,2:0,3:0
18.01.19 18:00 Havířov U21 Kladno U21 over 4:3 1:2,1:0,2:1
15.01.19 17:30 Olomouc U21 Havířov U21 under 0:5 0:1,0:0,0:4
12.01.19 11:00 Havířov U21 Chomutov U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
11.01.19 18:00 Havířov U21 Karlovy Vary U21 under 2:1 0:0,0:0,2:1
05.01.19 12:00 Jihlava U21 Havířov U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
04.01.19 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havířov U21 over 3:4 2:2,1:2,0:0
22.12.18 12:00 Hradec Králové U21 Havířov U21 over 5:4pp 1:2,1:1,2:1,1:0
21.12.18 18:00 Havlíčkův Brod U21 Havířov U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
08.12.18 13:30 Havířov U21 Zlín U21 over 2:4 0:1,1:1,1:2
07.12.18 18:00 Havířov U21 Přerov U21 over 3:4 0:1,3:2,0:1
01.12.18 13:00 Mladá Boleslav U21 Havířov U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
30.11.18 16:00 Kladno U21 Havířov U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
24.11.18 13:00 Vítkovice U21 Havířov U21 over 4:3 3:0,1:1,0:2
23.11.18 18:00 Havířov U21 Přerov U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
17.11.18 14:00 Havířov U21 Vsetín U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
16.11.18 15:00 Zlín U21 Havířov U21 over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.11.18 14:00 Havířov U21 Třinec U21 under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
02.11.18 18:00 Havířov U21 Vítkovice U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
27.10.18 16:00 Přerov U21 Havířov U21 over 3:5 1:2,1:0,1:3
26.10.18 17:30 Vsetín U21 Havířov U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
20.10.18 14:00 Havířov U21 Zlín U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
19.10.18 18:00 Třinec U21 Havířov U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
06.10.18 13:00 Vítkovice U21 Havířov U21 over 4:2 2:1,1:0,1:1
05.10.18 18:00 Havířov U21 Přerov U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.09.18 12:00 Havířov U21 Vsetín U21 under 5:0 0:0,4:0,1:0
28.09.18 15:00 Zlín U21 Havířov U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.09.18 14:00 Havířov U21 Třinec U21 over 2:7 0:2,0:2,2:3
21.09.18 18:00 Havířov U21 Vítkovice U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.09.18 16:00 Přerov U21 Havířov U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1
14.09.18 17:30 Vsetín U21 Havířov U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
08.09.18 13:30 Havířov U21 Zlín U21 under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:2
07.09.18 15:30 Třinec U21 Havířov U21 over 4:3 2:2,1:1,1:0

Žďár nad Sázavou U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.19 15:45 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.03.19 17:00 Havlíčkův Brod U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:4 1:1,1:2,3:1
13.03.19 18:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
09.03.19 15:15 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 over 2:7 2:1,0:3,0:3
07.03.19 16:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
02.03.19 14:15 Žďár nad Sázavou U21 Havlíčkův Brod U21 over 3:10 2:4,0:3,1:3
23.02.19 16:30 Žďár nad Sázavou U21 Zlín U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
22.02.19 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Přerov U21 over 2:8 0:1,0:4,2:3
16.02.19 12:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 2:6 0:1,1:3,1:2
14.02.19 17:00 Havířov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
08.02.19 16:00 Zlín U21 Žďár nad Sázavou U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
06.02.19 18:00 Přerov U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.02.19 17:00 Žďár nad Sázavou U21 Kladno U21 over 2:5 1:1,0:2,1:2
31.01.19 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Mladá Boleslav U21 over 1:6 1:2,0:1,0:3
29.01.19 18:30 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 over 6:7sn 3:1,1:3,2:2,0:0,0:1
26.01.19 12:00 Hradec Králové U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:3 3:2,2:0,0:1
25.01.19 18:00 Havlíčkův Brod U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
19.01.19 13:00 Žďár nad Sázavou U21 Chomutov U21 over 2:4 0:0,0:1,2:3
18.01.19 17:00 Žďár nad Sázavou U21 Karlovy Vary U21 over 4:2 0:2,0:0,4:0
05.01.19 12:45 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 over 0:9 0:1,0:5,0:3
04.01.19 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havířov U21 over 3:4 2:2,1:2,0:0
21.12.18 16:00 Kladno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 6:3 1:1,1:1,4:1
20.12.18 18:00 Mladá Boleslav U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.12.18 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 1:1,2:1,1:0
08.12.18 13:15 Žďár nad Sázavou U21 Hradec Králové U21 over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
07.12.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Havlíčkův Brod U21 over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
01.12.18 12:30 Chomutov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
30.11.18 18:00 Karlovy Vary U21 Žďár nad Sázavou U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
22.11.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
17.11.18 15:00 Žďár nad Sázavou U21 Kometa Brno U21 over 5:3 1:0,3:2,1:1
15.11.18 19:00 Kometa Brno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 6:2 2:1,3:1,1:0
03.11.18 12:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 4:3 2:2,1:0,1:1
27.10.18 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 2:6 0:2,2:3,0:1
23.10.18 16:30 Žďár nad Sázavou U21 České Budějovice U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
20.10.18 12:30 České Budějovice U21 Žďár nad Sázavou U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
18.10.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
15.10.18 16:00 Žďár nad Sázavou U21 Salzburg U21 over 6:5pp 1:0,3:2,1:3,1:0
06.10.18 11:00 Salzburg U21 Žďár nad Sázavou U21 over 7:4 1:0,4:2,2:2
05.10.18 17:40 Salzburg U21 Žďár nad Sázavou U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
29.09.18 12:00 Kometa Brno U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:3 1:1,1:2,3:0
27.09.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 České Budějovice U21 under 1:4 0:1,1:1,0:2
22.09.18 12:30 České Budějovice U21 Žďár nad Sázavou U21 over 3:4 1:4,1:0,1:0
20.09.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Jihlava U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.09.18 13:00 Žďár nad Sázavou U21 Salzburg U21 over 6:2 2:1,2:1,2:0
15.09.18 12:00 Jihlava U21 Žďár nad Sázavou U21 over 3:5 0:1,1:4,2:0
13.09.18 18:00 Žďár nad Sázavou U21 Kometa Brno U21 over 1:5 0:1,1:3,0:1
09.09.18 16:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
07.09.18 16:00 Žďár nad Sázavou U21 Olomouc U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1

Havířov U21


nenájdený žiadny zápas

Žďár nad Sázavou U21


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha U21 48 18 7 6 4 55 200 145 95
2. Vítkovice U21 48 18 7 6 4 50 196 146 95
3. Plzeň U21 48 17 7 5 7 36 165 129 91
4. Třinec U21 48 23 3 5 9 33 168 135 89
5. Karlovy Vary U21 48 12 9 4 10 31 148 117 85
6. Pardubice U21 48 17 4 10 3 18 166 148 81
7. Liberec U21 48 16 4 8 8 23 175 152 76
8. Salzburg U21 48 16 5 3 16 29 202 173 76
9. Havířov U21 48 19 3 4 15 11 136 125 76
10. Chomutov U21 48 19 3 3 17 8 136 128 75
11. Kometa Brno U21 48 10 8 5 12 7 172 165 75
12. Slavia Praha U21 48 12 6 7 10 3 155 152 73
13. Zlín U21 48 19 3 1 21 -8 148 156 73
14. Hradec Králové U21 48 12 6 5 14 27 148 121 71
15. Mladá Boleslav U21 48 12 6 5 14 -16 143 159 71
16. Litvínov U21 48 14 5 3 18 -16 163 179 70
17. České Budějovice U21 48 17 2 6 15 -20 150 170 67
18. Kladno U21 48 16 2 8 12 -9 155 164 66
19. Přerov U21 48 11 6 3 19 -16 130 146 66
20. Olomouc U21 48 10 6 5 16 -20 130 150 65
21. Jihlava U21 48 11 4 3 23 -38 123 161 56
22. Vsetín U21 48 10 4 6 18 -52 141 193 56
23. Havlíčkův Brod U21 48 7 4 1 31 -72 129 201 42
24. Žďár nad Sázavou U21 48 10 1 3 30 -64 135 199 38

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vítkovice U21 24 12 3 4 -2 41 102 61 55
2. Pardubice U21 24 13 2 3 1 29 92 63 52
3. Salzburg U21 24 15 1 1 5 44 120 76 51
4. Karlovy Vary U21 24 8 5 1 4 33 82 49 50
5. Plzeň U21 24 9 4 3 1 26 88 62 50
6. Kometa Brno U21 24 8 5 1 4 34 100 66 50
7. Slavia Praha U21 24 7 5 3 1 16 81 65 49
8. Sparta Praha U21 24 10 3 2 4 26 100 74 47
9. Havířov U21 24 11 2 3 3 15 69 54 46
10. Liberec U21 24 6 4 5 0 28 89 61 43
11. Litvínov U21 24 9 3 1 7 15 89 74 43
12. Olomouc U21 24 6 4 2 6 3 70 67 40
13. Mladá Boleslav U21 24 9 2 3 5 -3 65 68 40
14. Třinec U21 24 11 1 2 7 15 89 74 40
15. Kladno U21 24 11 1 2 7 9 89 80 40
16. Zlín U21 24 11 1 1 9 0 79 79 39
17. České Budějovice U21 24 9 2 1 9 14 89 75 38
18. Hradec Králové U21 24 5 4 2 7 12 77 65 37
19. Přerov U21 24 4 4 2 8 3 76 73 34
20. Vsetín U21 24 7 2 3 7 -8 83 91 34
21. Chomutov U21 24 9 1 1 11 -2 63 65 33
22. Jihlava U21 24 4 2 2 12 -26 57 83 24
23. Žďár nad Sázavou U21 24 5 1 3 11 -37 69 106 23
24. Havlíčkův Brod U21 24 5 1 1 15 -41 62 103 21

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group C

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group D

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Placement Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group E

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group F

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group G

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group H

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Group for 17th Place

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třinec U21 24 12 2 3 2 18 79 61 49
2. Sparta Praha U21 24 8 4 4 0 29 100 71 48
3. Chomutov U21 24 10 2 2 6 10 73 63 42
4. Plzeň U21 24 8 3 2 6 10 77 67 41
5. Vítkovice U21 24 6 4 2 6 9 94 85 40
6. Karlovy Vary U21 24 4 4 3 6 -2 66 68 35
7. Hradec Králové U21 24 7 2 3 7 15 71 56 34
8. Zlín U21 24 8 2 0 12 -8 69 77 34
9. Liberec U21 24 10 0 3 8 -5 86 91 33
10. Přerov U21 24 7 2 1 11 -19 54 73 32
11. Jihlava U21 24 7 2 1 11 -12 66 78 32
12. Mladá Boleslav U21 24 3 4 2 9 -13 78 91 31
13. Havířov U21 24 8 1 1 12 -4 67 71 30
14. Pardubice U21 24 4 2 7 2 -11 74 85 29
15. České Budějovice U21 24 8 0 5 6 -34 61 95 29
16. Litvínov U21 24 5 2 2 11 -31 74 105 27
17. Kladno U21 24 5 1 6 5 -18 66 84 26
18. Olomouc U21 24 4 2 3 10 -23 60 83 25
19. Salzburg U21 24 1 4 2 11 -15 82 97 25
20. Kometa Brno U21 24 2 3 4 8 -27 72 99 25
21. Slavia Praha U21 24 5 1 4 9 -13 74 87 24
22. Vsetín U21 24 3 2 3 11 -44 58 102 22
23. Havlíčkův Brod U21 24 2 3 0 16 -31 67 98 21
24. Žďár nad Sázavou U21 24 5 0 0 19 -27 66 93 15