Ústí n. Labem VS Poruba


Ústí n. Labem

Poruba

Ústí n. Labem (T1) VS Poruba (T2)

Ústí n. Labem

Poruba

Zaujímavé

Ústí n. Labem

  • Počet remíz tímu Ústí n. Labem je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Ústí n. Labem skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Poruba

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Poruba.
  • 33% zápasov tímu Poruba skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 3 zápasov.
  • Tím Poruba odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 71% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 7 zápasov.
  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2020/2021
16.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:3
Česko / 1. liga / 2019/2020
13.11.2019 17:30 Poruba Ústí n. Labem over 6:2 1:1,4:0,1:1
23.09.2019 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 2:4 0:0,2:1,0:3
Česko / 1. liga / 2018/2019
23.01.2019 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:4pp 1:0,0:3,2:0,0:1
12.12.2018 18:00 Poruba Ústí n. Labem over 5:1 0:1,3:0,2:0
27.10.2018 16:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:5 0:0,2:1,1:4
15.09.2018 17:00 Poruba Ústí n. Labem over 7:3 1:2,4:0,2:1

Ústí n. Labem

0 - 2 - 5

Poruba

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.20 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 5:1 0:0,2:0,3:1
16.09.20 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:3
14.09.20 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:3 0:1,0:0,1:2

Poruba


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.20 17:00 Poruba Kadaň over 11:1 2:0,3:1,6:0
16.09.20 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:3
12.09.20 17:00 Poruba Benátky under 3:1 1:1,0:0,2:0

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.09.2020 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
28.09.2020 16:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
30.09.2020 17:30 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Poruba Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Kolín porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Šumperk Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vrchlabí porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Kladno Ústí n. Labem porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Přerov porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Vsetín Ústí n. Labem porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Havířov porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Litoměřice Ústí n. Labem porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Poruba porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy

Poruba


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2020 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
26.09.2020 17:00 Poruba Šumperk porovnaj tímy
28.09.2020 18:00 Vrchlabí Poruba porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Poruba Kladno porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Přerov Poruba porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Poruba Vsetín porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Havířov Poruba porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Poruba Litoměřice porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Slavia Praha Poruba porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Poruba Kolín porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Poruba Jihlava porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Třebíč Poruba porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Poruba Frýdek - Místek porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Prostějov Poruba porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Benátky Poruba porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Poruba Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Kadaň Poruba porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Poruba Sokolov porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Šumperk Poruba porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Poruba Vrchlabí porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Kladno Poruba porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Poruba Přerov porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Vsetín Poruba porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Poruba Havířov porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Litoměřice Poruba porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Poruba Slavia Praha porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Kolín Poruba porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Jihlava Poruba porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Poruba Třebíč porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Frýdek - Místek Poruba porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Poruba Prostějov porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Poruba Benátky porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Poruba porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Poruba Kadaň porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Poruba Šumperk porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Vrchlabí Poruba porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Poruba Kladno porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Přerov Poruba porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Poruba Vsetín porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Havířov Poruba porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Poruba Litoměřice porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Slavia Praha Poruba porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Poruba Kolín porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Poruba Jihlava porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Třebíč Poruba porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Poruba Frýdek - Místek porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Prostějov Poruba porovnaj tímy

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 3 1 1 0 0 13 18 5 8
2. Sokolov 3 2 0 1 -1 7 16 9 7
3. Jihlava 3 2 0 0 1 2 9 7 6
4. Vsetín 3 0 1 0 1 4 10 6 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 3 0 1 0 1 3 8 5 5
7. Slavia Praha 3 0 1 0 1 1 8 7 5
8. Kolín 3 0 1 0 1 -2 9 11 5
9. Litoměřice 3 0 1 0 1 -4 14 18 5
10. Kladno 3 1 0 1 0 3 12 9 4
11. Ústí n. Labem 3 1 0 1 0 -3 7 10 4
12. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
13. Prostějov 3 1 0 0 2 -1 9 10 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 3 0 0 1 1 -9 5 14 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 3 1 1 0 0 13 18 5 8
2. Sokolov 3 2 0 1 -1 7 16 9 7
3. Jihlava 3 2 0 0 1 2 9 7 6
4. Vsetín 3 0 1 0 1 4 10 6 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 3 0 1 0 1 3 8 5 5
7. Slavia Praha 3 0 1 0 1 1 8 7 5
8. Kolín 3 0 1 0 1 -2 9 11 5
9. Litoměřice 3 0 1 0 1 -4 14 18 5
10. Kladno 3 1 0 1 0 3 12 9 4
11. Ústí n. Labem 3 1 0 1 0 -3 7 10 4
12. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
13. Prostějov 3 1 0 0 2 -1 9 10 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 3 0 0 1 1 -9 5 14 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 2 2 0 0 0 12 14 2 6
2. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
3. Jihlava 2 2 0 0 0 5 8 3 6
4. Vsetín 2 0 1 0 0 7 10 3 5
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 2 1 0 0 1 2 5 3 3
7. Slavia Praha 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
8. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
9. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 9 6 5
10. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
11. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
12. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
13. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 2 2 0 0 0 12 14 2 6
2. Jihlava 2 2 0 0 0 5 8 3 6
3. Vsetín 2 0 1 0 0 7 10 3 5
4. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 9 6 5
5. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
6. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
7. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
8. Havířov 2 1 0 0 1 2 5 3 3
9. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
10. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
11. Slavia Praha 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
12. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
13. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
14. Přerov 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
15. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
2. Sokolov 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
3. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
4. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
7. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
8. Kolín 2 -1 1 0 1 -5 6 11 2
9. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0
10. Kladno 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
11. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
12. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
13. Prostějov 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
14. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
16. Šumperk 2 0 0 0 2 -8 3 11 0
17. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
2. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
3. Ústí n. Labem 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
4. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
6. Kolín 2 -1 1 0 1 -5 6 11 2
7. Kladno 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
8. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
9. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
15. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
16. Prostějov 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
17. Šumperk 2 0 0 0 2 -8 3 11 0
18. Kadaň 1 0 0 0 1 -10 1 11 0
19. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0