Sokolov VS Ústí n. Labem


Sokolov

Ústí n. Labem

Sokolov (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Sokolov

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Sokolov

  • Mužsvo Sokolov prehralo až 72% svojích zápasov. 38 prehier z 53 odohraných zápasov.
  • Až 37 zápasov tímu Sokolov skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 70%.
  • Sokolov už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Sokolov ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Sokolov už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Ústí n. Labem

  • 62% prehier (32 zápasov) z celkového počtu 52 tímu Ústí n. Labem.
  • Tím Ústí n. Labem odohral až 34 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 52 zápasov.
  • Ústí n. Labem už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
12.02.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
15.01.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
28.12.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
23.11.2019 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
05.10.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1

Sokolov

3 - 0 - 2

Ústí n. Labem

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:00 Sokolov Frýdek - Místek over 2:6 0:2,1:4,1:0
19.02.20 18:00 Sokolov Prostějov over 3:5 1:3,0:0,2:2
17.02.20 18:00 Sokolov Jihlava over 2:6 0:3,1:1,1:2
15.02.20 17:00 Kadaň Sokolov under 2:1 0:0,1:0,1:1
12.02.20 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
10.02.20 18:00 Sokolov Benátky over 5:6pp 2:1,1:2,2:2,0:1
01.02.20 17:00 Sokolov Benátky under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
29.01.20 17:30 Třebíč Sokolov under 3:1 1:1,2:0,0:0
26.01.20 16:00 Frýdek - Místek Sokolov over 7:2 4:0,2:2,1:0
25.01.20 17:00 Prostějov Sokolov over 6:2 4:1,1:1,1:0
22.01.20 17:30 Jihlava Sokolov under 5:0 2:0,2:0,1:0
18.01.20 17:00 Sokolov Kadaň over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
15.01.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
13.01.20 17:30 Benátky Sokolov over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
11.01.20 17:00 Sokolov Třebíč under 1:3 1:2,0:1,0:0
09.01.20 15:00 Frýdek - Místek Sokolov under 3:1 2:0,0:1,1:0
06.01.20 18:00 Sokolov Prostějov over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.01.20 17:00 Sokolov Jihlava over 2:4 1:1,1:2,0:1
30.12.19 18:00 Kadaň Sokolov under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
21.12.19 17:30 Třebíč Sokolov over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
19.12.19 18:00 Sokolov Frýdek - Místek over 4:7 0:2,1:3,3:2
17.12.19 18:00 Prostějov Sokolov under 1:4 0:1,1:1,0:2
07.12.19 17:00 Přerov Sokolov under 3:1 0:1,1:0,2:0
04.12.19 18:00 Sokolov České Budějovice over 1:6 0:2,0:2,1:2
02.12.19 17:30 Jihlava Sokolov over 6:4 3:1,1:0,2:3
30.11.19 17:00 Sokolov Slavia Praha over 3:5 0:0,1:2,2:3
27.11.19 17:30 Benátky Sokolov under 4:1 1:0,3:1,0:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
20.11.19 18:00 Kadaň Sokolov over 4:3 1:2,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Sokolov Třebíč over 3:4 0:0,2:3,1:1
16.11.19 17:00 Prostějov Sokolov over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.11.19 18:00 Sokolov Litoměřice under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:3
02.11.19 17:00 Sokolov Havířov over 3:5 1:2,1:1,1:2
30.10.19 18:00 Frýdek - Místek Sokolov over 5:3 2:1,2:0,1:2
26.10.19 17:00 Sokolov Vsetín over 2:6 0:1,2:3,0:2
23.10.19 18:00 Poruba Sokolov over 7:0 1:0,2:0,4:0
21.10.19 18:00 Sokolov Chomutov over 4:2 1:0,2:1,1:1
19.10.19 17:00 Sokolov Přerov over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:1
16.10.19 17:30 České Budějovice Sokolov under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.19 17:00 Sokolov Jihlava over 4:5 0:3,1:1,3:1
09.10.19 18:00 Slavia Praha Sokolov under 4:0 2:0,1:0,1:0
07.10.19 18:00 Sokolov Benátky over 3:4 1:1,1:2,1:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
02.10.19 18:00 Sokolov Kadaň over 8:3 4:1,4:1,0:1
28.09.19 17:30 Třebíč Sokolov over 4:2 1:0,1:2,2:0
25.09.19 18:00 Sokolov Prostějov over 3:9 1:5,1:2,1:2
23.09.19 17:30 Litoměřice Sokolov over 5:3 1:0,2:3,2:0
21.09.19 17:00 Havířov Sokolov over 4:2 1:2,1:0,2:0
18.09.19 18:00 Sokolov Frýdek - Místek over 4:2 1:0,2:1,1:1
16.09.19 17:30 Vsetín Sokolov under 3:2 2:1,1:1,0:0
14.09.19 17:00 Sokolov Poruba over 3:5 1:2,1:0,1:3
11.09.19 17:30 Chomutov Sokolov under 4:1 1:1,0:0,3:0

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek under 3:2 2:0,1:1,0:1
17.02.20 18:00 Ústí n. Labem Prostějov under 4:1 0:1,3:0,1:0
15.02.20 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 5:1 3:0,0:1,2:0
12.02.20 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
01.02.20 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 4:2 1:1,1:0,2:1
29.01.20 17:30 Benátky Ústí n. Labem under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.01.20 18:00 Ústí n. Labem Třebíč over 2:4 1:1,1:3,0:0
23.01.20 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 5:3 1:0,2:2,2:1
22.01.20 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 6:1 3:0,1:0,2:1
18.01.20 16:00 Ústí n. Labem Jihlava over 3:6 1:2,1:4,1:0
15.01.20 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
13.01.20 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 4:0 0:0,1:0,3:0
11.01.20 16:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:5 1:2,2:1,1:2
08.01.20 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 4:3 1:2,1:1,2:0
07.01.20 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 7:3 2:1,3:2,2:0
04.01.20 16:00 Ústí n. Labem Prostějov over 5:6 2:3,0:2,3:1
30.12.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem over 7:2 0:1,2:0,5:1
28.12.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
26.12.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 9:4 3:1,3:3,3:0
21.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem over 5:4pp 3:1,1:1,0:2,1:0
19.12.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:3
18.12.19 17:30 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 6:2 3:0,3:0,0:2
07.12.19 17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:3 0:0,1:0,0:3
04.12.19 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice over 4:2 2:1,1:1,1:0
30.11.19 17:30 Třebíč Ústí n. Labem under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.11.19 18:00 Ústí n. Labem Prostějov over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,2:3
25.11.19 18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.19 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
19.11.19 17:00 Havířov Ústí n. Labem under 3:2 0:1,0:1,3:0
18.11.19 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 4:2 1:1,2:1,1:0
16.11.19 16:00 Ústí n. Labem Vsetín under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13.11.19 17:30 Poruba Ústí n. Labem over 6:2 1:1,4:0,1:1
01.11.19 18:00 Ústí n. Labem Chomutov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.10.19 18:00 Přerov Ústí n. Labem over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.10.19 16:00 Ústí n. Labem České Budějovice over 1:8 1:2,0:5,0:1
23.10.19 17:30 Jihlava Ústí n. Labem under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha over 2:4 1:3,0:0,1:1
17.10.19 18:00 Ústí n. Labem Benátky over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.10.19 17:30 Litoměřice Ústí n. Labem over 6:3 2:0,1:0,3:3
12.10.19 17:00 Kadaň Ústí n. Labem over 2:5 0:2,2:1,0:2
10.10.19 18:00 Ústí n. Labem Třebíč under 1:4 1:2,0:0,0:2
07.10.19 18:00 Prostějov Ústí n. Labem over 5:4 2:1,1:2,2:1
05.10.19 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1
29.09.19 16:00 Ústí n. Labem Havířov under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
28.09.19 16:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek over 4:2 2:1,1:1,1:0
25.09.19 17:30 Vsetín Ústí n. Labem under 3:1 2:0,0:1,1:0
23.09.19 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 16:00 Chomutov Ústí n. Labem over 5:2 2:0,0:1,3:1
18.09.19 18:00 Ústí n. Labem Přerov over 1:7 1:0,0:6,0:1
16.09.19 17:30 České Budějovice Ústí n. Labem over 9:1 4:0,1:0,4:1
14.09.19 16:00 Ústí n. Labem Jihlava under 2:3 0:0,1:2,1:1
11.09.19 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2020 18:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
04.03.2020 18:00 Sokolov Kadaň porovnaj tímy
07.03.2020 17:30 Jihlava Sokolov porovnaj tímy

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 17:30 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.02.2020 18:00 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
29.02.2020 16:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
02.03.2020 17:30 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
04.03.2020 18:00 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
07.03.2020 17:00 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 52 43 1 4 -1 123 237 114 138
2. Přerov 53 20 7 5 9 24 142 118 100
3. Vsetín 52 20 5 5 12 26 162 136 90
4. Chomutov 53 25 2 4 16 18 157 139 89
5. Slavia Praha 52 18 6 1 20 9 159 150 85
6. Litoměřice 52 17 4 6 15 7 176 169 77
7. Havířov 52 23 1 2 23 -7 132 139 76
8. Poruba 52 19 3 0 27 -3 156 159 72

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 51 25 2 8 6 36 153 117 93
2. Třebíč 51 20 4 5 13 16 150 134 85
3. Frýdek - Místek 52 13 8 4 15 36 182 146 83
4. Prostějov 52 19 3 7 13 7 170 163 79
5. Benátky 51 -1 12 3 22 -37 130 167 60
6. Ústí n. Labem 52 10 2 6 26 -71 137 208 46
7. Kadaň 52 8 3 3 32 -104 115 219 42
8. Sokolov 53 3 4 4 34 -80 139 219 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 52 43 1 4 -1 123 237 114 138
2. Přerov 53 20 7 5 9 24 142 118 100
3. Jihlava 51 25 2 8 6 36 153 117 93
4. Vsetín 52 20 5 5 12 26 162 136 90
5. Chomutov 53 25 2 4 16 18 157 139 89
6. Třebíč 51 20 4 5 13 16 150 134 85
7. Slavia Praha 52 18 6 1 20 9 159 150 85
8. Frýdek - Místek 52 13 8 4 15 36 182 146 83
9. Prostějov 52 19 3 7 13 7 170 163 79
10. Litoměřice 52 17 4 6 15 7 176 169 77
11. Havířov 52 23 1 2 23 -7 132 139 76
12. Poruba 52 19 3 0 27 -3 156 159 72
13. Benátky 51 -1 12 3 22 -37 130 167 60
14. Ústí n. Labem 52 10 2 6 26 -71 137 208 46
15. Kadaň 52 8 3 3 32 -104 115 219 42
16. Sokolov 53 3 4 4 34 -80 139 219 33

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 20 1 2 0 51 111 60 67
2. Přerov 27 16 2 2 3 34 81 47 60
3. Vsetín 26 16 2 2 2 38 93 55 60
4. Chomutov 25 18 0 2 3 32 85 53 56
5. Slavia Praha 26 12 2 1 8 12 83 71 47
6. Litoměřice 26 10 2 2 8 12 101 89 42
7. Havířov 26 13 0 1 11 -2 61 63 40
8. Poruba 27 15 1 0 10 30 94 64 50

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 26 14 1 5 0 29 80 51 52
2. Třebíč 25 12 1 3 5 15 85 70 44
3. Frýdek - Místek 27 13 3 3 2 43 110 67 57
4. Prostějov 26 12 1 6 0 14 88 74 47
5. Benátky 25 0 7 1 9 -3 67 70 36
6. Ústí n. Labem 26 8 1 4 8 -11 78 89 33
7. Kadaň 26 6 3 1 12 -19 71 90 34
8. Sokolov 26 2 3 2 14 -24 86 110 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 20 1 2 0 51 111 60 67
2. Přerov 27 16 2 2 3 34 81 47 60
3. Vsetín 26 16 2 2 2 38 93 55 60
4. Frýdek - Místek 27 13 3 3 2 43 110 67 57
5. Chomutov 25 18 0 2 3 32 85 53 56
6. Jihlava 26 14 1 5 0 29 80 51 52
7. Poruba 27 15 1 0 10 30 94 64 50
8. Slavia Praha 26 12 2 1 8 12 83 71 47
9. Prostějov 26 12 1 6 0 14 88 74 47
10. Třebíč 25 12 1 3 5 15 85 70 44
11. Litoměřice 26 10 2 2 8 12 101 89 42
12. Havířov 26 13 0 1 11 -2 61 63 40
13. Benátky 25 0 7 1 9 -3 67 70 36
14. Kadaň 26 6 3 1 12 -19 71 90 34
15. Ústí n. Labem 26 8 1 4 8 -11 78 89 33
16. Sokolov 26 2 3 2 14 -24 86 110 23

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 23 0 2 -1 72 126 54 71
2. Přerov 26 4 5 3 6 -10 61 71 40
3. Vsetín 26 4 3 3 10 -12 69 81 30
4. Chomutov 28 7 2 2 13 -14 72 86 33
5. Slavia Praha 26 6 4 0 12 -3 76 79 38
6. Litoměřice 26 7 2 4 7 -5 75 80 35
7. Havířov 26 10 1 1 12 -5 71 76 36
8. Poruba 25 4 2 0 17 -33 62 95 22

Loosers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jihlava 25 11 1 3 6 7 73 66 41
2. Třebíč 26 8 3 2 8 1 65 64 41
3. Frýdek - Místek 25 0 5 1 13 -7 72 79 26
4. Prostějov 26 7 2 1 13 -7 82 89 32
5. Benátky 26 -1 5 2 13 -34 63 97 24
6. Ústí n. Labem 26 2 1 2 18 -60 59 119 13
7. Kadaň 26 2 0 2 20 -85 44 129 8
8. Sokolov 27 1 1 2 20 -56 53 109 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. České Budějovice 26 23 0 2 -1 72 126 54 71
2. Třebíč 26 8 3 2 8 1 65 64 41
3. Jihlava 25 11 1 3 6 7 73 66 41
4. Přerov 26 4 5 3 6 -10 61 71 40
5. Slavia Praha 26 6 4 0 12 -3 76 79 38
6. Havířov 26 10 1 1 12 -5 71 76 36
7. Litoměřice 26 7 2 4 7 -5 75 80 35
8. Chomutov 28 7 2 2 13 -14 72 86 33
9. Prostějov 26 7 2 1 13 -7 82 89 32
10. Vsetín 26 4 3 3 10 -12 69 81 30
11. Frýdek - Místek 25 0 5 1 13 -7 72 79 26
12. Benátky 26 -1 5 2 13 -34 63 97 24
13. Poruba 25 4 2 0 17 -33 62 95 22
14. Ústí n. Labem 26 2 1 2 18 -60 59 119 13
15. Sokolov 27 1 1 2 20 -56 53 109 10
16. Kadaň 26 2 0 2 20 -85 44 129 8