Sokolov VS Ústí n. Labem


Sokolov

Ústí n. Labem

Sokolov (T1) VS Ústí n. Labem (T2)

Sokolov

Ústí n. Labem

Zaujímavé

Sokolov

  • 100% (2 z 2) výhier mužstva Sokolov.

Ústí n. Labem

  • 50% zápasov tímu Ústí n. Labem skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasov.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 67%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2019/2020
02.03.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
12.02.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
15.01.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
28.12.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
23.11.2019 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
05.10.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1

Sokolov

4 - 0 - 2

Ústí n. Labem

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 18:00 Sokolov Litoměřice over 12:5 4:0,3:2,5:3
12.09.20 17:00 Havířov Sokolov under 1:2 0:0,1:1,0:1

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.20 18:00 Ústí n. Labem Poruba over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:3
14.09.20 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem under 1:3 0:1,0:0,1:2

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2020 17:00 Slavia Praha Sokolov porovnaj tímy
23.09.2020 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
26.09.2020 17:30 Jihlava Sokolov porovnaj tímy
28.09.2020 18:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Sokolov Prostějov porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Kolín Sokolov porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Sokolov Šumperk porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Vrchlabí Sokolov porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Sokolov Kladno porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Sokolov Vsetín porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Sokolov Havířov porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Litoměřice Sokolov porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Sokolov Slavia Praha porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Poruba Sokolov porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Sokolov Jihlava porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Třebíč Sokolov porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Sokolov Frýdek - Místek porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Prostějov Sokolov porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Sokolov Benátky porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Sokolov Kadaň porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Sokolov Kolín porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Šumperk Sokolov porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sokolov Vrchlabí porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Kladno Sokolov porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Sokolov Přerov porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Vsetín Sokolov porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Havířov Sokolov porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Sokolov Litoměřice porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Slavia Praha Sokolov porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Jihlava Sokolov porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Sokolov Prostějov porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Kolín Sokolov porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Sokolov Šumperk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Vrchlabí Sokolov porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Sokolov Kladno porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Sokolov Vsetín porovnaj tímy

Ústí n. Labem


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.09.2020 17:30 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
23.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
26.09.2020 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
28.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
30.09.2020 18:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
03.10.2020 17:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
07.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
10.10.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
14.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
17.10.2020 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
21.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
24.10.2020 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
28.10.2020 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
31.10.2020 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
09.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy
11.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Slavia Praha porovnaj tímy
14.11.2020 18:00 Poruba Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Jihlava porovnaj tímy
21.11.2020 18:00 Třebíč Ústí n. Labem porovnaj tímy
25.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek porovnaj tímy
28.11.2020 18:00 Prostějov Ústí n. Labem porovnaj tímy
02.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Benátky porovnaj tímy
05.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Kolín porovnaj tímy
09.12.2020 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
12.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Šumperk Ústí n. Labem porovnaj tímy
26.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Vrchlabí porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Kladno Ústí n. Labem porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Ústí n. Labem Přerov porovnaj tímy
06.01.2021 18:00 Vsetín Ústí n. Labem porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Havířov porovnaj tímy
13.01.2021 18:00 Litoměřice Ústí n. Labem porovnaj tímy
16.01.2021 18:00 Slavia Praha Ústí n. Labem porovnaj tímy
18.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Poruba porovnaj tímy
20.01.2021 18:00 Jihlava Ústí n. Labem porovnaj tímy
23.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Třebíč porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem porovnaj tímy
30.01.2021 18:00 Ústí n. Labem Prostějov porovnaj tímy
03.02.2021 18:00 Benátky Ústí n. Labem porovnaj tímy
06.02.2021 18:00 Kolín Ústí n. Labem porovnaj tímy
15.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
17.02.2021 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Šumperk porovnaj tímy
22.02.2021 18:00 Vrchlabí Ústí n. Labem porovnaj tímy
24.02.2021 18:00 Ústí n. Labem Kladno porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Přerov Ústí n. Labem porovnaj tímy
03.03.2021 18:00 Ústí n. Labem Vsetín porovnaj tímy
06.03.2021 18:00 Havířov Ústí n. Labem porovnaj tímy
08.03.2021 18:00 Ústí n. Labem Litoměřice porovnaj tímy

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 2 2 0 0 0 8 14 6 6
2. Poruba 2 0 1 0 0 3 7 4 5
3. Ústí n. Labem 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
4. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vsetín 2 1 0 0 1 3 6 3 3
7. Prostějov 2 1 0 0 1 2 8 6 3
8. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
9. Slavia Praha 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Jihlava 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
11. Kolín 2 1 0 0 1 -3 4 7 3
12. Havířov 2 -1 1 0 1 0 4 4 2
13. Litoměřice 2 -1 1 0 1 -6 9 15 2
14. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
15. Šumperk 2 0 0 1 0 -7 2 9 1
16. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 2 2 0 0 0 8 14 6 6
2. Poruba 2 0 1 0 0 3 7 4 5
3. Ústí n. Labem 2 1 0 1 -1 1 6 5 4
4. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vsetín 2 1 0 0 1 3 6 3 3
7. Prostějov 2 1 0 0 1 2 8 6 3
8. Benátky 2 1 0 0 1 1 5 4 3
9. Slavia Praha 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Jihlava 2 1 0 0 1 -2 4 6 3
11. Kolín 2 1 0 0 1 -3 4 7 3
12. Havířov 2 -1 1 0 1 0 4 4 2
13. Litoměřice 2 -1 1 0 1 -6 9 15 2
14. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
15. Šumperk 2 0 0 1 0 -7 2 9 1
16. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
2. Poruba 1 1 0 0 0 2 3 1 3
3. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
4. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vsetín 1 1 0 0 0 6 6 0 3
7. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
8. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
9. Slavia Praha 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
10. Jihlava 1 1 0 0 0 1 3 2 3
11. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
12. Havířov 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
13. Litoměřice 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
14. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
16. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vsetín 1 1 0 0 0 6 6 0 3
2. Kolín 1 1 0 0 0 3 3 0 3
3. Benátky 1 1 0 0 0 3 4 1 3
4. Poruba 1 1 0 0 0 2 3 1 3
5. Jihlava 1 1 0 0 0 1 3 2 3
6. Prostějov 1 1 0 0 0 3 6 3 3
7. Sokolov 1 1 0 0 0 7 12 5 3
8. Kladno 2 1 0 0 1 4 9 5 3
9. Litoměřice 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
10. Šumperk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
11. Ústí n. Labem 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
12. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Havířov 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
19. Slavia Praha 1 0 0 0 1 -2 1 3 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sokolov 1 1 0 0 0 1 2 1 3
2. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
3. Ústí n. Labem 1 1 0 0 0 2 3 1 3
4. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
7. Prostějov 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
8. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
9. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
10. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
11. Kolín 1 0 0 0 1 -6 1 7 0
12. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
13. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0
14. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
15. Šumperk 1 0 0 0 1 -6 0 6 0
16. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí n. Labem 1 1 0 0 0 2 3 1 3
2. Sokolov 1 1 0 0 0 1 2 1 3
3. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 4 2 3
4. Havířov 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Poruba 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
6. Třebíč 2 0 0 1 0 -4 6 10 1
7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Prostějov 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
14. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
15. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
16. Jihlava 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
17. Šumperk 1 0 0 0 1 -6 0 6 0
18. Kolín 1 0 0 0 1 -6 1 7 0
19. Litoměřice 1 0 0 0 1 -7 5 12 0