Sokolov VS Kadaň


Sokolov

Kadaň

Sokolov (T1) VS Kadaň (T2)

Sokolov

Kadaň

Zaujímavé

Sokolov

    Kadaň

      H2H

      • 33% vzájomných zápasov (2 z 6) skončilo remízou.
      • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Česko / 1. liga / 2019/2020
      04.03.2020 18:00 Sokolov Kadaň over 8:0 2:0,3:0,3:0
      15.02.2020 17:00 Kadaň Sokolov under 2:1 0:0,1:0,1:1
      18.01.2020 17:00 Sokolov Kadaň over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
      30.12.2019 18:00 Kadaň Sokolov under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
      20.11.2019 18:00 Kadaň Sokolov over 4:3 1:2,0:1,3:0
      02.10.2019 18:00 Sokolov Kadaň over 8:3 4:1,4:1,0:1

      Sokolov

      2 - 2 - 2

      Kadaň

      Sokolov


      nenájdený žiadny zápas

      Kadaň


      nenájdený žiadny zápas

      Sokolov


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Sokolov Přerov porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Benátky Sokolov porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Sokolov Kladno porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Šumperk Sokolov porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Sokolov Jihlava porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Poruba Sokolov porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Sokolov Kadaň porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Sokolov Prostějov porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Kolín Sokolov porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Sokolov Vsetín porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Havířov Sokolov porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sokolov Frýdek - Místek porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Třebíč Sokolov porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Sokolov Vrchlabí porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Chomutov Sokolov porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Sokolov Litoměřice porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Slavia Praha Sokolov porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Přerov Sokolov porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Sokolov Benátky porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Kladno Sokolov porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Sokolov Šumperk porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Jihlava Sokolov porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Sokolov Poruba porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Prostějov Sokolov porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Sokolov Kolín porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Vsetín Sokolov porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Sokolov Havířov porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Frýdek - Místek Sokolov porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Sokolov Třebíč porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Vrchlabí Sokolov porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Sokolov Chomutov porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Litoměřice Sokolov porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Sokolov Slavia Praha porovnaj tímy

      Kadaň


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      12.09.2020 18:00 Kadaň Kladno porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Šumperk Kadaň porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Kadaň Jihlava porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Poruba Kadaň porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Kadaň Ústí n. Labem porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Sokolov Kadaň porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Kadaň Prostějov porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Kolín Kadaň porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Kadaň Vsetín porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Havířov Kadaň porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Kadaň Frýdek - Místek porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Třebíč Kadaň porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Kadaň Vrchlabí porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Chomutov Kadaň porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Kadaň Litoměřice porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Slavia Praha Kadaň porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Kadaň Přerov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Benátky Kadaň porovnaj tímy
      09.11.2020 18:00 Kladno Kadaň porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Kadaň Šumperk porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Jihlava Kadaň porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Kadaň Poruba porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Ústí n. Labem Kadaň porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Kadaň Sokolov porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Prostějov Kadaň porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Kadaň Kolín porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Vsetín Kadaň porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Kadaň Havířov porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Frýdek - Místek Kadaň porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Kadaň Třebíč porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Vrchlabí Kadaň porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Kadaň Chomutov porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Litoměřice Kadaň porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Kadaň Slavia Praha porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Přerov Kadaň porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Kadaň Benátky porovnaj tímy

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Regular Season

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Ústí n. Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Benátky 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Havířov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Šumperk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0