Lida VS Novopolock


Lida

Novopolock

Lida (T1) VS Novopolock (T2)

Lida

Novopolock

Zaujímavé

Lida

  • Mužsvo Lida prehralo až 70% svojích zápasov. 37 prehier z 53 odohraných zápasov.
  • Až 35 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 66%.
  • Lida už 18 zápasov v rade neremízovali.

Novopolock

  • 42 z celkového počtu 57 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 74%.
  • Novopolock už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 14 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
14.02.2020 17:00 Lida Novopolock under 0:2 0:1,0:1,0:0
03.02.2020 17:00 Lida Novopolock under 0:3 0:2,0:0,0:1
15.01.2020 17:00 Novopolock Lida under 2:1 1:0,1:1,0:0
10.01.2020 18:00 Lida Novopolock under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.12.2019 17:00 Novopolock Lida under 3:2 1:1,0:1,2:0
12.08.2019 18:00 Novopolock Lida under 2:0 1:0,1:0,0:0
Bielorusko / Pohár / 2018/2019
26.08.2018 16:00 Lida Novopolock under 3:2 1:1,1:1,0:0
06.08.2018 18:00 Novopolock Lida over 3:6 0:2,3:2,0:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
22.02.2018 17:00 Lida Novopolock under 1:2 1:0,0:0,0:2
23.01.2018 17:00 Novopolock Lida under 2:3ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:3
11.01.2018 17:00 Lida Novopolock over 7:3 4:0,1:2,2:1
07.12.2017 17:00 Novopolock Lida over 4:2 2:2,1:0,1:0
23.11.2017 17:00 Lida Novopolock over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
08.09.2017 18:00 Novopolock Lida under 2:3 1:2,1:1,0:0

Lida

5 - 2 - 7

Novopolock

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida over 4:3 1:1,2:0,1:2
19.02.20 17:00 Lida Pinskiye Yastreby under 3:1 1:0,0:1,2:0
17.02.20 17:00 Lida Lokomotiv Orsha over 3:4 1:1,1:1,1:2
14.02.20 17:00 Lida Novopolock under 0:2 0:1,0:1,0:0
12.02.20 17:00 Brest Lida over 6:1 1:1,0:0,5:0
07.02.20 17:00 Lida Lokomotiv Orsha over 2:4 0:0,1:3,1:1
05.02.20 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3 2:0,0:3,0:0
03.02.20 17:00 Lida Novopolock under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.01.20 17:00 Lida Brest under 4:1 0:1,3:0,1:0
29.01.20 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 3:5 1:3,1:1,1:1
24.01.20 17:00 Brest Lida over 4:3 1:0,1:1,2:2
22.01.20 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 2:3 0:0,1:1,1:2
17.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 2:0,1:0,0:0
15.01.20 17:00 Novopolock Lida under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.01.20 17:00 Lokomotiv Orsha Lida under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.01.20 18:00 Lida Novopolock under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.01.20 17:00 Lida Lokomotiv Orsha under 1:2 0:2,0:0,1:0
06.01.20 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 2:4 1:1,1:3,0:0
27.12.19 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
25.12.19 15:00 Lida Brest under 4:1 2:0,0:0,2:1
18.12.19 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.12.19 17:00 Brest Lida under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
06.12.19 17:00 Lokomotiv Orsha Lida under 4:0 4:0,0:0,0:0
04.12.19 17:00 Novopolock Lida under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida over 5:1 1:1,3:0,1:0
25.11.19 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
23.11.19 15:00 Junost Minsk Lida under 4:1 1:1,2:0,1:0
19.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 3:0 1:0,0:0,2:0
17.11.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:1 1:0,3:1,1:0
14.11.19 17:00 Lida Žlobin under 0:3 0:0,0:2,0:1
12.11.19 17:00 Lida Gomel over 0:7 0:2,0:2,0:3
02.11.19 11:00 Lida Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:1
31.10.19 17:00 Gomel Lida under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
29.10.19 17:00 Žlobin Lida over 5:2 0:1,3:0,2:1
26.10.19 12:00 Něman Grodno Lida under 1:0 0:0,0:0,1:0
20.10.19 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
18.10.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
12.10.19 16:00 Lida Junost Minsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
10.10.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.10.19 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 6:1 3:0,3:0,0:1
01.10.19 18:00 Lida Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
27.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida over 6:1 3:1,1:0,2:0
21.09.19 12:00 Něman Grodno Lida over 4:2 2:1,2:1,0:0
19.09.19 18:00 Lida Gomel under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.09.19 18:00 Lida Žlobin over 6:2 0:1,3:1,3:0
13.09.19 18:00 Gomel Lida under 4:1 2:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Žlobin Lida under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
05.09.19 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.09.19 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:1,1:1,0:0
31.08.19 12:00 Lida Něman Grodno under 1:2 1:1,0:0,0:1
29.08.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 4:1 2:0,1:1,1:0
27.08.19 18:00 Junost Minsk Lida over 8:0 1:0,2:0,5:0

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.20 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha over 3:4pp 0:2,3:1,0:0,0:1
21.02.20 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby over 2:4 0:2,0:1,2:1
19.02.20 17:00 Brest Novopolock over 4:3 1:1,2:2,1:0
18.02.20 17:00 Brest Novopolock under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
14.02.20 17:00 Lida Novopolock under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.02.20 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 0:5 0:4,0:1,0:0
03.02.20 17:00 Lida Novopolock under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.01.20 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.01.20 14:30 Lokomotiv Orsha Novopolock under 3:2 1:0,2:1,0:1
24.01.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
20.01.20 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:1,0:0
17.01.20 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 4:0 2:0,1:0,1:0
15.01.20 17:00 Novopolock Lida under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.01.20 17:00 Novopolock Brest under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
10.01.20 18:00 Lida Novopolock under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.01.20 17:00 Brest Novopolock over 2:4 2:2,0:1,0:1
06.01.20 11:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
25.12.19 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 2:3 0:0,1:1,1:2
23.12.19 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 1:2 0:1,0:0,1:1
18.12.19 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 4:0 2:0,1:0,1:0
16.12.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
06.12.19 17:00 Novopolock Brest over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
04.12.19 17:00 Novopolock Lida under 3:2 1:1,0:1,2:0
02.12.19 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.11.19 17:00 Vitebsk Novopolock over 0:6 0:2,0:1,0:3
23.11.19 11:00 Bělorusko 20 Novopolock under 2:3 2:1,0:1,0:1
18.11.19 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:3 0:1,0:2,0:0
16.11.19 16:00 Novopolock Shinik Bobruisk under 3:1 2:0,0:1,1:0
13.11.19 17:00 Novopolock Baranavichy under 1:3 0:1,0:1,1:1
12.11.19 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 5:0 0:0,1:0,4:0
06.11.19 17:00 Brest Novopolock under 1:4 1:1,0:2,0:1
03.11.19 11:00 Novopolock Vitebsk over 4:3 0:0,3:2,1:1
30.10.19 17:00 Novopolock Brest over 3:4 2:3,0:0,1:1
27.10.19 11:00 Baranavichy Novopolock under 0:4 0:0,0:1,0:3
25.10.19 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 2:1 0:0,2:1,0:0
21.10.19 18:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:4 0:0,2:2,1:2
19.10.19 15:30 Lokomotiv Orsha Novopolock under 3:2 1:0,0:0,2:2
14.10.19 18:00 Novopolock Bělorusko 20 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
11.10.19 18:00 Vitebsk Novopolock over 1:6 0:3,0:1,1:2
06.10.19 12:00 Bělorusko 20 Novopolock under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.10.19 18:00 Novopolock Lokomotiv Orsha under 0:1 0:0,0:1,0:0
30.09.19 18:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 2:0,1:1,2:0
26.09.19 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.09.19 18:00 Novopolock Baranavichy under 2:0 0:0,1:0,1:0
19.09.19 18:00 Brest Novopolock under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
12.09.19 18:00 Novopolock Brest under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
08.09.19 12:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 3:1 1:1,0:0,2:0
06.09.19 18:00 Baranavichy Novopolock over 1:6 0:2,0:2,1:2
03.09.19 18:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 2:0 0:0,1:0,1:0
02.09.19 18:00 Shinik Bobruisk Novopolock under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
29.08.19 18:00 Novopolock Bělorusko 20 under 4:0 1:0,1:0,2:0
16.02.20 11:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.11.19 17:00 Bělorusko 18 Novopolock under 2:3 0:3,2:0,0:0
15.10.19 18:00 Novopolock Bělorusko 18 under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.10.19 18:00 Bělorusko 18 Novopolock under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.19 18:00 Novopolock Vitebsk over 5:1 3:0,1:0,1:1
27.08.19 18:00 Novopolock Bělorusko 18 under 4:0 1:0,1:0,2:0

Lida


nenájdený žiadny zápas

Novopolock


nenájdený žiadny zápas

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
2. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
3. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
4. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
5. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
6. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 57 36 4 5 3 105 185 80 133
2. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
3. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
4. Novopolock 57 22 6 6 11 52 151 99 102
5. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
6. Brest 57 17 8 7 10 30 170 140 98
7. Pinskiye Yastreby 57 16 7 6 15 -7 148 155 89
8. Baranavichy 51 17 7 2 16 11 151 140 88
9. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
10. Khimvolokno Mogilev 53 23 2 4 18 -25 134 159 83
11. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
12. Bělorusko 18 51 18 2 3 23 -22 134 156 67
13. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
14. Shinik Bobruisk 51 5 7 5 22 -34 128 162 55
15. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
16. Lida 53 7 2 5 32 -74 88 162 36
17. Vitebsk 51 5 1 4 36 -124 91 215 24

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
6. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Lokomotiv Orsha 29 16 3 2 3 55 92 37 65
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Novopolock 28 13 2 3 5 26 72 46 52
6. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
7. Pinskiye Yastreby 28 7 5 2 7 9 71 62 48
8. Khimvolokno Mogilev 27 13 1 3 6 3 82 79 47
9. Brest 28 5 5 4 5 12 81 69 44
10. Baranavichy 26 7 4 1 9 -2 77 79 42
11. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
12. Bělorusko 18 25 8 2 1 11 -8 69 77 35
13. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
14. Lida 27 5 2 2 14 -13 56 69 27
15. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
16. Shinik Bobruisk 26 1 4 2 13 -18 66 84 25
17. Vitebsk 25 2 1 1 19 -57 47 104 12

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
2. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
3. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
4. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
5. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
6. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 28 20 1 3 0 50 93 43 68
2. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
3. Brest 29 12 3 3 5 18 89 71 54
4. Novopolock 29 9 4 3 6 26 79 53 50
5. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
6. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
7. Baranavichy 25 10 3 1 7 13 74 61 46
8. Pinskiye Yastreby 29 9 2 4 8 -16 77 93 41
9. Khimvolokno Mogilev 26 10 1 1 12 -28 52 80 36
10. Bělorusko 18 26 10 0 2 12 -14 65 79 32
11. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
12. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
13. Shinik Bobruisk 25 4 3 3 9 -16 62 78 30
14. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
15. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
16. Vitebsk 26 3 0 3 17 -67 44 111 12
17. Lida 26 2 0 3 18 -61 32 93 9