Pinskiye Yastreby VS Brest
Pinskiye Yastreby |
Brest |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Pinskiye Yastreby (T1) VS Brest (T2)
Pinskiye Yastreby
Brest
Zaujímavé
Pinskiye Yastreby
- Až 20 zápasov tímu Pinskiye Yastreby skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 65%.
- Pinskiye Yastreby ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
Brest
- Brest už 6 zápasov v rade neprehrali.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 11 zápasov.
- Až 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
- 64% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 11 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
26.11.2019 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
10.11.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
03.11.2019 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
27.04.2019 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 4:3ppsn | 0:0,1:0,2:3,0:0,2:0 | |
31.03.2019 | 12:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 9:3 | 2:0,2:2,5:1 | |
23.03.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 6:3 | 1:2,1:0,4:1 | |
23.02.2019 | 11:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 2:3ppsn | 0:0,1:1,1:1,0:0,3:4 | |
19.01.2019 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 2:4 | 0:3,1:0,1:1 | |
08.12.2018 | 11:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 2:3 | 0:2,0:0,2:1 | |
03.11.2018 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 3:4 | 1:0,2:3,0:1 | |
06.10.2018 | 12:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 4:3pp | 2:0,0:3,1:0,1:0 |
Pinskiye Yastreby |
2 - 3 - 6 |
Brest |
Pinskiye Yastreby
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
26.11.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
20.11.19 | 17:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0 | |
18.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 4:1 | 3:0,0:0,1:1 | |
13.11.19 | 17:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
12.11.19 | 17:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 5:0 | 0:0,1:0,4:0 | |
10.11.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
06.11.19 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
03.11.19 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
30.10.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
27.10.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 4:2 | 2:2,1:0,1:0 | |
25.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
11.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
04.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Pinskiye Yastreby | 2:5 | 0:3,1:1,1:1 | |
02.10.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 20 | 2:1sn | 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
26.09.19 | 18:00 | Novopolock | Pinskiye Yastreby | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
25.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 5:6pp | 4:2,1:1,0:2,0:1 | |
19.09.19 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Pinskiye Yastreby | 4:3 | 1:1,1:0,2:2 | |
13.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Shinik Bobruisk | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
12.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Lokomotiv Orsha | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.09.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Novopolock | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
06.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
03.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Pinskiye Yastreby | 3:2pp | 0:1,0:1,2:0,1:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Pinskiye Yastreby | Baranavichy | 2:4 | 0:0,1:1,1:3 | |
16.11.19 | 17:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
05.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Pinskiye Yastreby | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 2:6 | 2:2,0:2,0:2 | |
30.09.19 | 18:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 5:4pp | 2:0,2:2,0:2,1:0 | |
02.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 4:6 | 1:1,1:1,2:4 |
Brest
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
26.11.19 | 17:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
23.11.19 | 14:30 | Lokomotiv Orsha | Brest | 1:0sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0 | |
21.11.19 | 17:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 2:6 | 0:0,1:4,1:2 | |
16.11.19 | 17:00 | Brest | Bělorusko 20 | 3:2pp | 1:1,0:0,1:1,1:0 | |
10.11.19 | 11:00 | Pinskiye Yastreby | Brest | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | |
07.11.19 | 15:00 | Brest | Vitebsk | 5:1 | 1:0,3:1,1:0 | |
06.11.19 | 17:00 | Brest | Novopolock | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
03.11.19 | 15:00 | Brest | Pinskiye Yastreby | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
31.10.19 | 17:00 | Vitebsk | Brest | 2:4 | 0:1,2:1,0:2 | |
30.10.19 | 17:00 | Novopolock | Brest | 3:4 | 2:3,0:0,1:1 | |
21.10.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Brest | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
17.10.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
14.10.19 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
13.10.19 | 16:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.10.19 | 18:00 | Shinik Bobruisk | Brest | 1:5 | 0:1,1:1,0:3 | |
06.10.19 | 19:00 | Lokomotiv Orsha | Brest | 1:3 | 1:0,0:0,0:3 | |
30.09.19 | 18:00 | Brest | Bělorusko 20 | 5:1 | 1:0,2:1,2:0 | |
22.09.19 | 16:00 | Brest | Baranavichy | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
20.09.19 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 2:1pp | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
19.09.19 | 18:00 | Brest | Novopolock | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
13.09.19 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 2:5 | 0:1,1:3,1:1 | |
12.09.19 | 18:00 | Novopolock | Brest | 0:1sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,-:- | |
10.09.19 | 18:00 | Brest | Baranavichy | 3:4sn | 0:1,1:0,2:2,0:0,-:- | |
02.09.19 | 18:00 | Bělorusko 20 | Brest | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
29.08.19 | 18:00 | Brest | Lokomotiv Orsha | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
27.08.19 | 18:00 | Brest | Shinik Bobruisk | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
18.11.19 | 17:00 | Brest | Bělorusko 18 | 7:3 | 3:0,1:3,3:0 | |
19.10.19 | 12:00 | Bělorusko 18 | Brest | 3:4 | 1:1,0:1,2:2 | |
02.10.19 | 18:00 | Brest | Bělorusko 18 | 5:4 | 1:1,2:2,2:1 | |
16.09.19 | 18:00 | Baranavichy | Brest | 4:6 | 1:3,1:2,2:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Bělorusko 18 | Brest | 4:2 | 2:0,0:0,2:2 |
Pinskiye Yastreby
nenájdený žiadny zápas
Brest
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |