ekstralegue***

Pinskiye Yastreby VS Novopolock



Notice: Undefined variable: logo1 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 178

Pinskiye Yastreby


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Novopolock

Novopolock

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Pinskiye Yastreby (T1) VS Novopolock (T2)

Pinskiye Yastreby

Novopolock

Zaujímavé

Pinskiye Yastreby

  • Počet remíz tímu Pinskiye Yastreby je až 3 z celkového počtu 11 zápasov, čo je až 27%.
  • Až 8 zápasov tímu Pinskiye Yastreby skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 11 zápasov, to je až 73%.
  • Pinskiye Yastreby už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Pinskiye Yastreby už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Pinskiye Yastreby už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Novopolock

  • Tím Novopolock odohral až 6 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 10 zápasov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
11.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:4 0:0,1:4,1:0
02.10.2018 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:2

Pinskiye Yastreby

0 - 1 - 1

Novopolock

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy over 2:8 0:1,2:2,0:5
13.10.2018 12:00 Pinskiye Yastreby Lokomotiv Orsha under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
11.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:4 0:0,1:4,1:0
06.10.2018 12:00 Brest Pinskiye Yastreby over 4:3 2:0,0:3,1:0
04.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Pinskiye Yastreby over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:2
25.09.2018 18:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby over 4:3 2:1,0:2,1:0
22.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 under 3:2 2:2,1:0,0:0
20.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk over 5:2 2:2,1:0,2:0
15.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3 1:0,0:2,2:1
13.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 5:3 1:1,3:2,1:0

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.2018 18:00 Brest Novopolock over 5:3 2:0,2:2,1:1
11.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock over 2:4 0:0,1:4,1:0
06.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 2:0 0:0,0:0,2:0
02.10.2018 18:00 Novopolock Pinskiye Yastreby under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:2
29.09.2018 12:00 Novopolock Baranavichy over 4:2 1:0,2:2,1:0
27.09.2018 18:00 Novopolock Brest under 0:4 0:4,0:0,0:0
22.09.2018 12:00 Vitebsk Novopolock under 1:2 1:1,0:0,0:1
20.09.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 5:2 0:0,4:0,1:2
15.09.2018 12:00 Novopolock Shinik Bobruisk over 5:1 2:0,2:1,1:0
13.09.2018 18:00 Novopolock Bělorusko 18 over 6:3 2:3,0:0,4:0

Pinskiye Yastreby


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
27.10.2018 12:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
01.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
03.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
15.11.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
17.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
22.11.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk porovnaj tímy
24.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 porovnaj tímy
27.11.2018 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
04.12.2018 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
06.12.2018 17:00 Lokomotiv Orsha Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
08.12.2018 11:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
18.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 18 porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
22.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
25.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Baranavichy Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
12.01.2019 11:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
15.01.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
19.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
26.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Shinik Bobruisk porovnaj tímy
19.02.2019 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Brest Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
05.03.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy porovnaj tímy
14.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
16.03.2019 11:00 Bělorusko 18 Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
19.03.2019 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
21.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
23.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 12:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
25.10.2018 18:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
27.10.2018 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock porovnaj tímy
31.10.2018 17:00 Bělorusko 18 Novopolock porovnaj tímy
03.11.2018 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
15.11.2018 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk porovnaj tímy
17.11.2018 11:00 Novopolock Bělorusko 18 porovnaj tímy
22.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock porovnaj tímy
24.11.2018 11:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
29.11.2018 17:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
01.12.2018 11:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
04.12.2018 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
08.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
29.12.2018 11:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
12.01.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
15.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Bělorusko 18 Novopolock porovnaj tímy
19.01.2019 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Novopolock Shinik Bobruisk porovnaj tímy
26.01.2019 11:00 Novopolock Bělorusko 18 porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock porovnaj tímy
02.02.2019 11:00 Vitebsk Novopolock porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Novopolock Brest porovnaj tímy
16.02.2019 11:00 Novopolock Baranavichy porovnaj tímy
19.02.2019 17:00 Novopolock Pinskiye Yastreby porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Novopolock porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Novopolock porovnaj tímy
07.03.2019 17:00 Brest Novopolock porovnaj tímy
09.03.2019 11:00 Baranavichy Novopolock porovnaj tímy
14.03.2019 17:00 Novopolock Vitebsk porovnaj tímy
16.03.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev porovnaj tímy
19.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk Novopolock porovnaj tímy
21.03.2019 17:00 Bělorusko 18 Novopolock porovnaj tímy
23.03.2019 11:00 Novopolock Lokomotiv Orsha porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 12 12 0 0 0 43 57 14 36
2. Gomel 17 10 1 0 5 13 50 37 35
3. Shakhtar Soligorsk 14 11 0 0 3 11 40 29 33
4. Dinamo Maladzyechna 16 6 1 0 8 13 48 35 23
5. Něman Grodno 11 6 0 1 3 9 29 20 19
6. Lida 15 2 1 1 9 -19 32 51 12
7. Žlobin 16 0 2 1 10 -23 31 54 11
8. Bělorusko 20 17 2 0 2 11 -47 25 72 8

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 10 9 0 0 1 30 47 17 27
2. Lokomotiv Orsha 10 2 3 1 0 18 38 20 22
3. Brest 11 3 2 1 2 8 37 29 20
4. Baranavichy 12 4 1 1 4 3 38 35 18
5. Pinskiye Yastreby 11 0 3 3 -1 -2 35 37 18
6. Novopolock 10 5 0 1 3 0 28 28 16
7. Shinik Bobruisk 11 4 0 0 7 -24 23 47 12
8. Vitebsk 10 2 0 2 4 -11 25 36 8
9. Bělorusko 18 11 1 0 0 10 -22 22 44 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 12 12 0 0 0 43 57 14 36
2. Gomel 17 10 1 0 5 13 50 37 35
3. Shakhtar Soligorsk 14 11 0 0 3 11 40 29 33
4. Khimvolokno Mogilev 10 9 0 0 1 30 47 17 27
5. Dinamo Maladzyechna 16 6 1 0 8 13 48 35 23
6. Lokomotiv Orsha 10 2 3 1 0 18 38 20 22
7. Brest 11 3 2 1 2 8 37 29 20
8. Něman Grodno 11 6 0 1 3 9 29 20 19
9. Baranavichy 12 4 1 1 4 3 38 35 18
10. Pinskiye Yastreby 11 0 3 3 -1 -2 35 37 18
11. Novopolock 10 5 0 1 3 0 28 28 16
12. Lida 15 2 1 1 9 -19 32 51 12
13. Shinik Bobruisk 11 4 0 0 7 -24 23 47 12
14. Žlobin 16 0 2 1 10 -23 31 54 11
15. Vitebsk 10 2 0 2 4 -11 25 36 8
16. Bělorusko 20 17 2 0 2 11 -47 25 72 8
17. Bělorusko 18 11 1 0 0 10 -22 22 44 3

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 24 31 7 18
2. Gomel 8 6 0 0 2 9 20 11 18
3. Shakhtar Soligorsk 7 5 0 0 2 5 21 16 15
4. Dinamo Maladzyechna 9 4 1 0 3 13 32 19 17
5. Něman Grodno 6 3 0 0 3 5 16 11 9
6. Lida 7 1 0 1 4 -10 15 25 4
7. Žlobin 7 1 0 1 4 -16 11 27 4
8. Bělorusko 20 9 0 0 2 5 -24 13 37 2

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 4 4 0 0 0 13 20 7 12
2. Lokomotiv Orsha 6 3 1 1 -1 17 27 10 15
3. Brest 7 3 1 0 2 8 26 18 14
4. Baranavichy 6 1 1 1 1 2 17 15 9
5. Pinskiye Yastreby 7 2 1 1 1 -2 22 24 12
6. Novopolock 5 3 0 1 0 4 17 13 10
7. Shinik Bobruisk 4 2 0 0 2 -5 10 15 6
8. Vitebsk 5 1 0 1 2 -5 13 18 4
9. Bělorusko 18 4 1 0 0 3 -5 8 13 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 24 31 7 18
2. Gomel 8 6 0 0 2 9 20 11 18
3. Dinamo Maladzyechna 9 4 1 0 3 13 32 19 17
4. Lokomotiv Orsha 6 3 1 1 -1 17 27 10 15
5. Shakhtar Soligorsk 7 5 0 0 2 5 21 16 15
6. Brest 7 3 1 0 2 8 26 18 14
7. Khimvolokno Mogilev 4 4 0 0 0 13 20 7 12
8. Pinskiye Yastreby 7 2 1 1 1 -2 22 24 12
9. Novopolock 5 3 0 1 0 4 17 13 10
10. Něman Grodno 6 3 0 0 3 5 16 11 9
11. Baranavichy 6 1 1 1 1 2 17 15 9
12. Shinik Bobruisk 4 2 0 0 2 -5 10 15 6
13. Vitebsk 5 1 0 1 2 -5 13 18 4
14. Lida 7 1 0 1 4 -10 15 25 4
15. Žlobin 7 1 0 1 4 -16 11 27 4
16. Bělorusko 18 4 1 0 0 3 -5 8 13 3
17. Bělorusko 20 9 0 0 2 5 -24 13 37 2

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 19 26 7 18
2. Gomel 9 4 1 0 3 4 30 26 17
3. Shakhtar Soligorsk 7 6 0 0 1 6 19 13 18
4. Dinamo Maladzyechna 7 2 0 0 5 0 16 16 6
5. Něman Grodno 5 3 0 1 0 4 13 9 10
6. Lida 8 1 1 0 5 -9 17 26 8
7. Žlobin 9 -1 2 0 6 -7 20 27 7
8. Bělorusko 20 8 2 0 0 6 -23 12 35 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 6 5 0 0 1 17 27 10 15
2. Lokomotiv Orsha 4 -1 2 0 1 1 11 10 7
3. Brest 4 0 1 1 0 0 11 11 6
4. Baranavichy 6 3 0 0 3 1 21 20 9
5. Pinskiye Yastreby 4 -2 2 2 -2 0 13 13 6
6. Novopolock 5 2 0 0 3 -4 11 15 6
7. Shinik Bobruisk 7 2 0 0 5 -19 13 32 6
8. Vitebsk 5 1 0 1 2 -6 12 18 4
9. Bělorusko 18 7 0 0 0 7 -17 14 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 19 26 7 18
2. Shakhtar Soligorsk 7 6 0 0 1 6 19 13 18
3. Gomel 9 4 1 0 3 4 30 26 17
4. Khimvolokno Mogilev 6 5 0 0 1 17 27 10 15
5. Něman Grodno 5 3 0 1 0 4 13 9 10
6. Baranavichy 6 3 0 0 3 1 21 20 9
7. Lida 8 1 1 0 5 -9 17 26 8
8. Lokomotiv Orsha 4 -1 2 0 1 1 11 10 7
9. Žlobin 9 -1 2 0 6 -7 20 27 7
10. Brest 4 0 1 1 0 0 11 11 6
11. Pinskiye Yastreby 4 -2 2 2 -2 0 13 13 6
12. Novopolock 5 2 0 0 3 -4 11 15 6
13. Dinamo Maladzyechna 7 2 0 0 5 0 16 16 6
14. Shinik Bobruisk 7 2 0 0 5 -19 13 32 6
15. Bělorusko 20 8 2 0 0 6 -23 12 35 6
16. Vitebsk 5 1 0 1 2 -6 12 18 4
17. Bělorusko 18 7 0 0 0 7 -17 14 31 0