3363737-----------

Khimvolokno Mogilev VS Brest


Khimvolokno Mogilev

Brest

755****78177

Khimvolokno Mogilev (T1) VS Brest (T2)

Khimvolokno Mogilev

Brest

Zaujímavé

Khimvolokno Mogilev

  • 66% (31 z 47) výhier mužstva Khimvolokno Mogilev.
  • Až 32 zápasov tímu Khimvolokno Mogilev skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 47 zápasov, to je až 68%.
  • Khimvolokno Mogilev už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Khimvolokno Mogilev už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Khimvolokno Mogilev už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Brest

  • Brest ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 71%.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.08.2018 16:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 10:2 2:0,3:1,5:1
05.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2018 15:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,2:0,0:1
09.01.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
10.12.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.2017 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:0,1:4
12.10.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,1:1,1:0

Khimvolokno Mogilev

10 - 0 - 4

Brest

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby under 4:1 3:0,1:0,0:1
19.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy over 8:1 2:1,4:0,2:0
16.03.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev under 3:1 1:0,1:1,1:0
14.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,1:0,2:1
09.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 6:2 1:0,2:1,3:1
07.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 over 7:2 3:0,0:2,4:0
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
23.02.2019 11:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 1:4 1:1,0:1,0:2
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
16.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:5sn 1:0,3:2,0:2,0:0,0:2
14.02.2019 17:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 2:4 1:2,0:1,1:1
02.02.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:2 3:0,0:0,1:2
31.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:2 1:0,0:1,2:1
26.01.2019 11:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,1:1,0:0
24.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 6:3 2:2,3:1,1:0
19.01.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
17.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby over 5:1 0:0,0:1,5:0
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 3:2 1:2,2:0,0:0
12.01.2019 11:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 2:5 1:1,0:0,1:4
10.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.12.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 5:2 2:0,2:2,1:0
27.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 under 2:0 1:0,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
08.12.2018 11:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:4pp 1:0,1:3,2:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
01.12.2018 11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:3 3:2,0:1,1:0
29.11.2018 17:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,2:3
24.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
22.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:3 1:1,0:0,1:2
15.11.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 2:7 2:3,0:1,0:3
13.11.2018 17:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
03.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
01.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Baranavichy under 5:0 2:0,2:0,1:0
27.10.2018 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev over 6:2 5:0,0:1,1:1
25.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:3 0:2,2:1,1:0
20.10.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Shinik Bobruisk over 7:2 2:1,2:0,3:1
18.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 18 over 6:3 1:0,2:2,3:1
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
06.10.2018 12:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 2:6 0:1,0:2,2:3
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.2018 12:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:2,1:2
27.09.2018 18:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:1,0:1,1:4
22.09.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 5:2 1:0,2:0,2:2
20.09.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 5:2 0:0,4:0,1:2
15.09.2018 12:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby Khimvolokno Mogilev over 5:3 1:1,3:2,1:0
ukáž viac

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,3:2
14.03.2019 17:00 Bělorusko 18 Brest under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:3
12.03.2019 17:00 Baranavichy Brest under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.03.2019 17:00 Brest Novopolock under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
04.03.2019 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
28.02.2019 17:00 Brest Vitebsk under 1:4 1:1,0:0,0:3
23.02.2019 11:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:4
20.02.2019 17:00 Vitebsk Brest over 2:9 0:3,1:4,1:2
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
16.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha Brest over 6:0 2:0,2:0,2:0
14.02.2019 17:00 Novopolock Brest over 1:8 0:1,0:3,1:4
02.02.2019 11:00 Brest Shinik Bobruisk under 4:1 1:0,0:0,3:1
29.01.2019 17:00 Baranavichy Brest over 2:5 1:3,1:0,0:2
22.01.2019 17:00 Brest Baranavichy over 5:3 1:1,1:1,3:1
19.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 2:4 0:3,1:0,1:1
12.01.2019 11:00 Shinik Bobruisk Brest over 2:4 0:1,2:0,0:3
10.01.2019 17:00 Bělorusko 18 Brest under 0:4 0:1,0:2,0:1
29.12.2018 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 2:3 1:1,1:1,0:1
22.12.2018 11:00 Brest Vitebsk over 7:1 1:0,1:0,5:1
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.12.2018 17:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.12.2018 11:00 Brest Pinskiye Yastreby under 2:3 0:2,0:0,2:1
05.12.2018 17:00 Vitebsk Brest under 1:4 0:2,0:0,1:2
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
01.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
29.11.2018 17:00 Novopolock Brest over 4:5 1:3,2:1,1:1
24.11.2018 11:00 Brest Shinik Bobruisk over 6:3 0:0,3:2,3:1
22.11.2018 17:00 Brest Bělorusko 18 under 1:3 0:2,1:0,0:1
17.11.2018 11:00 Brest Baranavichy under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby Brest over 3:4 1:0,2:3,0:1
27.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk Brest over 1:7 0:2,0:3,1:2
25.10.2018 18:00 Bělorusko 18 Brest under 1:4 0:1,0:2,1:1
23.10.2018 18:00 Baranavichy Brest over 5:2 2:1,2:1,2:0
20.10.2018 12:00 Brest Lokomotiv Orsha under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.2018 18:00 Brest Novopolock over 5:3 2:0,2:2,1:1
13.10.2018 12:00 Brest Vitebsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
06.10.2018 12:00 Brest Pinskiye Yastreby over 4:3 2:0,0:3,1:0
03.10.2018 18:00 Vitebsk Brest over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.2018 12:00 Lokomotiv Orsha Brest over 4:3 2:1,0:0,1:2
27.09.2018 18:00 Novopolock Brest under 0:4 0:4,0:0,0:0
22.09.2018 12:00 Brest Shinik Bobruisk over 3:5 0:1,0:0,3:4
20.09.2018 18:00 Brest Bělorusko 18 over 5:2 2:0,1:0,2:2
18.09.2018 18:00 Brest Baranavichy under 4:1 0:1,3:0,1:0
ukáž viac

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk porovnaj tímy
ukáž viac

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby Brest porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
4. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
5. Gomel 56 15 5 5 21 -20 113 133 75
6. Žlobin 56 9 5 7 23 -57 110 167 59
7. Lida 56 10 4 6 26 -49 102 151 56
8. Bělorusko 20 56 3 2 5 39 -152 81 233 24

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 47 25 6 3 4 98 182 84 108
2. Khimvolokno Mogilev 47 27 4 3 6 79 193 114 104
3. Brest 46 18 5 5 8 44 154 110 84
4. Novopolock 47 22 2 6 9 19 164 145 82
5. Pinskiye Yastreby 47 13 5 5 14 -13 130 143 69
6. Baranavichy 48 16 3 3 20 -15 142 157 66
7. Bělorusko 18 46 6 5 4 22 -52 119 171 47
8. Shinik Bobruisk 47 8 2 4 27 -87 105 192 38
9. Vitebsk 47 4 4 3 29 -73 124 197 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 56 39 4 4 1 128 213 85 141
2. Něman Grodno 56 33 4 3 9 70 158 88 122
3. Lokomotiv Orsha 47 25 6 3 4 98 182 84 108
4. Shakhtar Soligorsk 56 21 8 2 15 47 149 102 105
5. Khimvolokno Mogilev 47 27 4 3 6 79 193 114 104
6. Dinamo Maladzyechna 56 24 3 3 20 33 162 129 90
7. Brest 46 18 5 5 8 44 154 110 84
8. Novopolock 47 22 2 6 9 19 164 145 82
9. Gomel 56 15 5 5 21 -20 113 133 75
10. Pinskiye Yastreby 47 13 5 5 14 -13 130 143 69
11. Baranavichy 48 16 3 3 20 -15 142 157 66
12. Žlobin 56 9 5 7 23 -57 110 167 59
13. Lida 56 10 4 6 26 -49 102 151 56
14. Bělorusko 18 46 6 5 4 22 -52 119 171 47
15. Shinik Bobruisk 47 8 2 4 27 -87 105 192 38
16. Vitebsk 47 4 4 3 29 -73 124 197 35
17. Bělorusko 20 56 3 2 5 39 -152 81 233 24

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
4. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
5. Gomel 28 9 2 3 9 -4 55 59 40
6. Žlobin 28 9 1 4 9 -24 61 85 36
7. Lida 28 4 3 3 12 -16 55 71 30
8. Bělorusko 20 27 2 1 3 17 -67 41 108 14

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 24 15 3 1 1 61 105 44 61
2. Khimvolokno Mogilev 23 18 2 0 1 65 107 42 64
3. Brest 23 7 3 2 6 18 72 54 38
4. Novopolock 23 13 0 3 4 11 88 77 42
5. Pinskiye Yastreby 23 6 2 1 11 -20 58 78 29
6. Baranavichy 24 6 3 2 8 -1 70 71 35
7. Bělorusko 18 23 4 3 3 7 -15 59 74 30
8. Shinik Bobruisk 24 4 2 3 10 -32 61 93 25
9. Vitebsk 24 3 2 1 15 -40 60 100 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 23 1 1 1 76 111 35 75
2. Khimvolokno Mogilev 23 18 2 0 1 65 107 42 64
3. Lokomotiv Orsha 24 15 3 1 1 61 105 44 61
4. Něman Grodno 28 13 4 2 3 37 81 44 61
5. Shakhtar Soligorsk 29 17 2 0 8 41 87 46 61
6. Dinamo Maladzyechna 28 11 3 2 7 21 85 64 50
7. Novopolock 23 13 0 3 4 11 88 77 42
8. Gomel 28 9 2 3 9 -4 55 59 40
9. Brest 23 7 3 2 6 18 72 54 38
10. Žlobin 28 9 1 4 9 -24 61 85 36
11. Baranavichy 24 6 3 2 8 -1 70 71 35
12. Lida 28 4 3 3 12 -16 55 71 30
13. Bělorusko 18 23 4 3 3 7 -15 59 74 30
14. Pinskiye Yastreby 23 6 2 1 11 -20 58 78 29
15. Shinik Bobruisk 24 4 2 3 10 -32 61 93 25
16. Vitebsk 24 3 2 1 15 -40 60 100 20
17. Bělorusko 20 27 2 1 3 17 -67 41 108 14

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
4. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
5. Gomel 28 6 3 2 12 -16 58 74 35
6. Žlobin 28 0 4 3 14 -33 49 82 23
7. Lida 28 6 1 3 14 -33 47 80 26
8. Bělorusko 20 29 1 1 2 22 -85 40 125 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 23 10 3 2 3 37 77 40 47
2. Khimvolokno Mogilev 24 9 2 3 5 14 86 72 40
3. Brest 23 11 2 3 2 26 82 56 46
4. Novopolock 24 9 2 3 5 8 76 68 40
5. Pinskiye Yastreby 24 7 3 4 3 7 72 65 40
6. Baranavichy 24 10 0 1 12 -14 72 86 31
7. Bělorusko 18 23 2 2 1 15 -37 60 97 17
8. Shinik Bobruisk 23 4 0 1 17 -55 44 99 13
9. Vitebsk 23 1 2 2 14 -33 64 97 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 28 16 3 3 0 52 102 50 66
2. Něman Grodno 28 20 0 1 6 33 77 44 61
3. Lokomotiv Orsha 23 10 3 2 3 37 77 40 47
4. Brest 23 11 2 3 2 26 82 56 46
5. Shakhtar Soligorsk 27 4 6 2 7 6 62 56 44
6. Dinamo Maladzyechna 28 13 0 1 13 12 77 65 40
7. Pinskiye Yastreby 24 7 3 4 3 7 72 65 40
8. Novopolock 24 9 2 3 5 8 76 68 40
9. Khimvolokno Mogilev 24 9 2 3 5 14 86 72 40
10. Gomel 28 6 3 2 12 -16 58 74 35
11. Baranavichy 24 10 0 1 12 -14 72 86 31
12. Lida 28 6 1 3 14 -33 47 80 26
13. Žlobin 28 0 4 3 14 -33 49 82 23
14. Bělorusko 18 23 2 2 1 15 -37 60 97 17
15. Vitebsk 23 1 2 2 14 -33 64 97 15
16. Shinik Bobruisk 23 4 0 1 17 -55 44 99 13
17. Bělorusko 20 29 1 1 2 22 -85 40 125 10