ekstralegue***

Gomel VS Bělorusko 20


Gomel

Gomel


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Notice: Undefined variable: logo2 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 183

Bělorusko 20

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Gomel (T1) VS Bělorusko 20 (T2)

Gomel

Bělorusko 20

Zaujímavé

Gomel

  • 71% (12 z 17) výhier mužstva Gomel.
  • Až 11 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 65%.
  • Gomel už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Gomel už 17 zápasov v rade neremízovali.
  • Gomel už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Bělorusko 20

  • Mužsvo Bělorusko 20 prehralo až 76% svojích zápasov (13 prehier z 17).

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 100%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
12.08.2018 16:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:2 1:0,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.10.2017 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:2,1:1,0:1
07.10.2017 12:00 Gomel Bělorusko 20 over 5:1 0:0,3:1,2:0

Gomel

7 - 0 - 0

Bělorusko 20

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:2 1:1,1:1,2:0
13.10.2018 12:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.2018 18:00 Gomel Junost Minsk over 3:6 2:0,0:3,1:3
02.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 5:4 1:1,2:1,2:2
29.09.2018 12:00 Lida Gomel over 3:4 1:1,1:1,1:1
27.09.2018 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:0,1:2,0:1
22.09.2018 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.2018 18:00 Gomel Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.09.2018 12:00 Junost Minsk Gomel over 6:3 1:0,4:1,1:2
13.09.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
11.09.2018 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.2018 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Lida under 0:5 0:0,0:4,0:1
03.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.2018 12:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:0,0:2,0:2
27.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 2:3 2:0,0:0,0:3
22.09.2018 12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 9:0 3:0,4:0,2:0
20.09.2018 18:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:0,2:1
18.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.09.2018 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.09.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 over 4:5 3:3,1:1,0:1
11.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:5,0:1
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 12:00 Gomel Žlobin porovnaj tímy
25.10.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
27.10.2018 18:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
02.11.2018 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
04.11.2018 17:00 Gomel Lida porovnaj tímy
08.11.2018 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
10.11.2018 17:00 Gomel Žlobin porovnaj tímy
22.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy
24.11.2018 17:00 Junost Minsk Gomel porovnaj tímy
29.11.2018 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
01.12.2018 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
05.12.2018 17:00 Junost Minsk Gomel porovnaj tímy
07.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel porovnaj tímy
18.12.2018 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
22.12.2018 17:00 Gomel Žlobin porovnaj tímy
25.12.2018 17:00 Bělorusko 20 Gomel porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
29.12.2018 17:00 Gomel Lida porovnaj tímy
06.01.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
16.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy
18.01.2019 17:00 Junost Minsk Gomel porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
26.01.2019 17:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
29.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel porovnaj tímy
02.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Gomel porovnaj tímy
12.02.2019 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 porovnaj tímy
16.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
23.02.2019 17:00 Gomel Lida porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
02.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 12:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
25.10.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 porovnaj tímy
27.10.2018 18:00 Něman Grodno Bělorusko 20 porovnaj tímy
30.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 porovnaj tímy
31.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 porovnaj tímy
02.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
04.11.2018 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
13.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
18.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk porovnaj tímy
19.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
21.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Lida porovnaj tímy
22.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno porovnaj tímy
24.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Lida porovnaj tímy
18.12.2018 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 porovnaj tímy
20.12.2018 17:00 Lida Bělorusko 20 porovnaj tímy
25.12.2018 17:00 Bělorusko 20 Gomel porovnaj tímy
27.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
29.12.2018 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
04.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 porovnaj tímy
05.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 porovnaj tímy
08.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
10.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk porovnaj tímy
12.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
17.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno porovnaj tímy
19.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Lida porovnaj tímy
22.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 porovnaj tímy
24.01.2019 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 porovnaj tímy
26.01.2019 17:00 Lida Bělorusko 20 porovnaj tímy
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin porovnaj tímy
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin porovnaj tímy
02.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Gomel porovnaj tímy
12.02.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 porovnaj tímy
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 porovnaj tímy
16.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 porovnaj tímy
21.02.2019 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
23.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
02.03.2019 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 12 12 0 0 0 43 57 14 36
2. Gomel 17 10 1 0 5 13 50 37 35
3. Shakhtar Soligorsk 14 11 0 0 3 11 40 29 33
4. Dinamo Maladzyechna 16 6 1 0 8 13 48 35 23
5. Něman Grodno 11 6 0 1 3 9 29 20 19
6. Lida 15 2 1 1 9 -19 32 51 12
7. Žlobin 16 0 2 1 10 -23 31 54 11
8. Bělorusko 20 17 2 0 2 11 -47 25 72 8

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 10 9 0 0 1 30 47 17 27
2. Lokomotiv Orsha 10 2 3 1 0 18 38 20 22
3. Brest 11 3 2 1 2 8 37 29 20
4. Baranavichy 12 4 1 1 4 3 38 35 18
5. Pinskiye Yastreby 11 0 3 3 -1 -2 35 37 18
6. Novopolock 10 5 0 1 3 0 28 28 16
7. Shinik Bobruisk 11 4 0 0 7 -24 23 47 12
8. Vitebsk 10 2 0 2 4 -11 25 36 8
9. Bělorusko 18 11 1 0 0 10 -22 22 44 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 12 12 0 0 0 43 57 14 36
2. Gomel 17 10 1 0 5 13 50 37 35
3. Shakhtar Soligorsk 14 11 0 0 3 11 40 29 33
4. Khimvolokno Mogilev 10 9 0 0 1 30 47 17 27
5. Dinamo Maladzyechna 16 6 1 0 8 13 48 35 23
6. Lokomotiv Orsha 10 2 3 1 0 18 38 20 22
7. Brest 11 3 2 1 2 8 37 29 20
8. Něman Grodno 11 6 0 1 3 9 29 20 19
9. Baranavichy 12 4 1 1 4 3 38 35 18
10. Pinskiye Yastreby 11 0 3 3 -1 -2 35 37 18
11. Novopolock 10 5 0 1 3 0 28 28 16
12. Lida 15 2 1 1 9 -19 32 51 12
13. Shinik Bobruisk 11 4 0 0 7 -24 23 47 12
14. Žlobin 16 0 2 1 10 -23 31 54 11
15. Vitebsk 10 2 0 2 4 -11 25 36 8
16. Bělorusko 20 17 2 0 2 11 -47 25 72 8
17. Bělorusko 18 11 1 0 0 10 -22 22 44 3

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 24 31 7 18
2. Gomel 8 6 0 0 2 9 20 11 18
3. Shakhtar Soligorsk 7 5 0 0 2 5 21 16 15
4. Dinamo Maladzyechna 9 4 1 0 3 13 32 19 17
5. Něman Grodno 6 3 0 0 3 5 16 11 9
6. Lida 7 1 0 1 4 -10 15 25 4
7. Žlobin 7 1 0 1 4 -16 11 27 4
8. Bělorusko 20 9 0 0 2 5 -24 13 37 2

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 4 4 0 0 0 13 20 7 12
2. Lokomotiv Orsha 6 3 1 1 -1 17 27 10 15
3. Brest 7 3 1 0 2 8 26 18 14
4. Baranavichy 6 1 1 1 1 2 17 15 9
5. Pinskiye Yastreby 7 2 1 1 1 -2 22 24 12
6. Novopolock 5 3 0 1 0 4 17 13 10
7. Shinik Bobruisk 4 2 0 0 2 -5 10 15 6
8. Vitebsk 5 1 0 1 2 -5 13 18 4
9. Bělorusko 18 4 1 0 0 3 -5 8 13 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 24 31 7 18
2. Gomel 8 6 0 0 2 9 20 11 18
3. Dinamo Maladzyechna 9 4 1 0 3 13 32 19 17
4. Lokomotiv Orsha 6 3 1 1 -1 17 27 10 15
5. Shakhtar Soligorsk 7 5 0 0 2 5 21 16 15
6. Brest 7 3 1 0 2 8 26 18 14
7. Khimvolokno Mogilev 4 4 0 0 0 13 20 7 12
8. Pinskiye Yastreby 7 2 1 1 1 -2 22 24 12
9. Novopolock 5 3 0 1 0 4 17 13 10
10. Něman Grodno 6 3 0 0 3 5 16 11 9
11. Baranavichy 6 1 1 1 1 2 17 15 9
12. Shinik Bobruisk 4 2 0 0 2 -5 10 15 6
13. Vitebsk 5 1 0 1 2 -5 13 18 4
14. Lida 7 1 0 1 4 -10 15 25 4
15. Žlobin 7 1 0 1 4 -16 11 27 4
16. Bělorusko 18 4 1 0 0 3 -5 8 13 3
17. Bělorusko 20 9 0 0 2 5 -24 13 37 2

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 19 26 7 18
2. Gomel 9 4 1 0 3 4 30 26 17
3. Shakhtar Soligorsk 7 6 0 0 1 6 19 13 18
4. Dinamo Maladzyechna 7 2 0 0 5 0 16 16 6
5. Něman Grodno 5 3 0 1 0 4 13 9 10
6. Lida 8 1 1 0 5 -9 17 26 8
7. Žlobin 9 -1 2 0 6 -7 20 27 7
8. Bělorusko 20 8 2 0 0 6 -23 12 35 6

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 6 5 0 0 1 17 27 10 15
2. Lokomotiv Orsha 4 -1 2 0 1 1 11 10 7
3. Brest 4 0 1 1 0 0 11 11 6
4. Baranavichy 6 3 0 0 3 1 21 20 9
5. Pinskiye Yastreby 4 -2 2 2 -2 0 13 13 6
6. Novopolock 5 2 0 0 3 -4 11 15 6
7. Shinik Bobruisk 7 2 0 0 5 -19 13 32 6
8. Vitebsk 5 1 0 1 2 -6 12 18 4
9. Bělorusko 18 7 0 0 0 7 -17 14 31 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 6 6 0 0 0 19 26 7 18
2. Shakhtar Soligorsk 7 6 0 0 1 6 19 13 18
3. Gomel 9 4 1 0 3 4 30 26 17
4. Khimvolokno Mogilev 6 5 0 0 1 17 27 10 15
5. Něman Grodno 5 3 0 1 0 4 13 9 10
6. Baranavichy 6 3 0 0 3 1 21 20 9
7. Lida 8 1 1 0 5 -9 17 26 8
8. Lokomotiv Orsha 4 -1 2 0 1 1 11 10 7
9. Žlobin 9 -1 2 0 6 -7 20 27 7
10. Brest 4 0 1 1 0 0 11 11 6
11. Pinskiye Yastreby 4 -2 2 2 -2 0 13 13 6
12. Novopolock 5 2 0 0 3 -4 11 15 6
13. Dinamo Maladzyechna 7 2 0 0 5 0 16 16 6
14. Shinik Bobruisk 7 2 0 0 5 -19 13 32 6
15. Bělorusko 20 8 2 0 0 6 -23 12 35 6
16. Vitebsk 5 1 0 1 2 -6 12 18 4
17. Bělorusko 18 7 0 0 0 7 -17 14 31 0