ekstralegue***

Gomel VS Bělorusko 20


Gomel

Gomel


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Notice: Undefined variable: logo2 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 183

Bělorusko 20

755****78177

Hranica u/o: U/O typ:

Gomel (T1) VS Bělorusko 20 (T2)

Gomel

Bělorusko 20

Zaujímavé

Gomel

  • Až 38 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 51 zápasov, to je až 75%.
  • Gomel už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Gomel už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Gomel už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Bělorusko 20

  • Mužsvo Bělorusko 20 prehralo až 81% svojích zápasov (42 prehier z 52).
  • Bělorusko 20 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 11 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 91%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 11 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
16.02.2019 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
12.08.2018 16:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:2 1:0,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.10.2017 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:2,1:1,0:1
07.10.2017 12:00 Gomel Bělorusko 20 over 5:1 0:0,3:1,2:0

Gomel

10 - 1 - 0

Bělorusko 20

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.02.2019 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
12.02.2019 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.02.2019 11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
31.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 2:3 1:1,1:0,0:2
28.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.01.2019 11:00 Gomel Junost Minsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.01.2019 16:15 Gomel Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
22.01.2019 17:00 Žlobin Gomel under 3:2 2:0,0:2,1:0
18.01.2019 16:15 Junost Minsk Gomel under 3:0 2:0,1:0,0:0
16.01.2019 18:30 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 0:1,0:0,2:0
08.01.2019 17:00 Lida Gomel over 6:1 2:1,3:0,1:0
06.01.2019 11:00 Lida Gomel under 1:3 1:3,0:0,0:0
29.12.2018 11:00 Gomel Lida under 0:1 0:1,0:0,0:0
27.12.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:5 0:1,0:2,0:2
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
22.12.2018 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.12.2018 17:00 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
18.12.2018 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
15.12.2018 11:00 Žlobin Gomel under 1:2 1:2,0:0,0:0
07.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.12.2018 17:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 2:0,0:1,1:0
01.12.2018 11:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,2:1,0:1
29.11.2018 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:5 0:2,2:2,0:1
24.11.2018 11:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:1,0:0,2:0
04.11.2018 11:00 Gomel Lida under 2:0 1:0,1:0,0:0
02.11.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:4 0:0,0:3,0:1
30.10.2018 17:00 Žlobin Gomel under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
27.10.2018 12:00 Gomel Junost Minsk over 2:4 1:3,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
20.10.2018 12:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,0:0,1:1
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:2 1:1,1:1,2:0
13.10.2018 12:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.2018 18:00 Gomel Junost Minsk over 3:6 2:0,0:3,1:3
02.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 5:4 1:1,2:1,2:2
29.09.2018 12:00 Lida Gomel over 3:4 1:1,1:1,1:1
27.09.2018 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:0,1:2,0:1
22.09.2018 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
20.09.2018 18:00 Gomel Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.09.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.09.2018 12:00 Junost Minsk Gomel over 6:3 1:0,4:1,1:2
13.09.2018 18:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
11.09.2018 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2 1:1,0:0,0:1
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3
29.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2019 17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.02.2019 11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
14.02.2019 17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
12.02.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:4 0:0,2:2,1:2
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Žlobin under 2:3 0:0,1:0,1:3
26.01.2019 11:00 Lida Bělorusko 20 under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.01.2019 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 4:1 0:0,2:1,2:0
22.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,3:1
19.01.2019 11:00 Bělorusko 20 Lida under 1:2 0:0,1:0,0:2
17.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno over 1:7 1:2,0:3,0:2
12.01.2019 11:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 2:5 1:2,1:2,0:1
10.01.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 0:8 0:2,0:3,0:3
08.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:1,2:0
05.01.2019 11:00 Žlobin Bělorusko 20 over 8:2 1:0,5:0,2:2
04.01.2019 17:00 Žlobin Bělorusko 20 over 5:1 2:1,2:0,1:0
27.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 2:0,0:0,2:0
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20 Gomel under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:4
24.12.2018 11:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 6:2 2:2,1:0,3:0
20.12.2018 17:00 Lida Bělorusko 20 over 5:4pp 0:1,3:1,1:2,1:0
18.12.2018 17:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:2 0:0,2:2,2:0
24.11.2018 11:00 Bělorusko 20 Lida under 0:4 0:0,0:3,0:1
22.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:1,0:0,0:0
21.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Lida under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,3:2
19.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
18.11.2018 11:00 Bělorusko 20 Junost Minsk over 2:5 1:2,1:2,0:1
13.11.2018 17:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:9 0:2,0:5,0:2
03.11.2018 15:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 4:0 1:0,2:0,1:0
31.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 4:3 1:1,2:0,1:2
30.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 4:0 3:0,0:0,1:0
27.10.2018 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 over 4:3 0:1,2:1,2:1
25.10.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 under 1:0 0:0,1:0,0:0
20.10.2018 12:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 3:4 2:0,1:0,0:4
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel under 1:4 0:0,0:0,1:4
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
13.10.2018 12:00 Žlobin Bělorusko 20 over 2:5 1:0,0:3,1:2
11.10.2018 18:00 Gomel Bělorusko 20 under 5:0 4:0,1:0,0:0
10.10.2018 17:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Lida under 0:5 0:0,0:4,0:1
03.10.2018 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.09.2018 12:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk under 1:4 1:0,0:2,0:2
27.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Junost Minsk under 2:3 2:0,0:0,0:3
22.09.2018 12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 over 9:0 3:0,4:0,2:0
20.09.2018 18:00 Junost Minsk Bělorusko 20 over 8:1 1:0,5:0,2:1
18.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Bělorusko 20 under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.09.2018 12:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.09.2018 18:00 Lida Bělorusko 20 over 4:5 3:3,1:1,0:1
11.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:5,0:1
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20 Gomel over 3:5 0:0,1:2,2:3

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2019 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
23.02.2019 11:00 Gomel Lida porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Lida Gomel porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy

Bělorusko 20


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2019 11:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
26.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Junost Minsk porovnaj tímy
28.02.2019 17:00 Bělorusko 20 Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
02.03.2019 11:00 Bělorusko 20 Něman Grodno porovnaj tímy

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 52 35 4 4 1 114 189 75 129
2. Něman Grodno 51 31 3 3 8 65 146 81 111
3. Shakhtar Soligorsk 51 17 8 2 14 35 129 94 93
4. Dinamo Maladzyechna 51 23 3 3 16 39 144 105 87
5. Gomel 51 16 4 4 19 -9 107 116 72
6. Žlobin 51 8 5 7 19 -50 103 153 56
7. Lida 51 8 4 5 25 -48 91 139 49
8. Bělorusko 20 52 1 2 5 37 -146 75 221 18

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 39 22 4 3 3 65 159 94 89
2. Lokomotiv Orsha 38 20 5 3 2 83 148 65 88
3. Brest 38 18 3 2 10 43 135 92 71
4. Novopolock 39 21 0 5 8 17 139 122 68
5. Pinskiye Yastreby 38 10 4 5 10 -15 104 119 55
6. Baranavichy 39 12 3 2 17 -10 110 120 53
7. Bělorusko 18 37 4 4 3 19 -44 92 136 35
8. Shinik Bobruisk 39 9 1 2 24 -75 89 164 34
9. Vitebsk 39 1 4 3 24 -64 102 166 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 52 35 4 4 1 114 189 75 129
2. Něman Grodno 51 31 3 3 8 65 146 81 111
3. Shakhtar Soligorsk 51 17 8 2 14 35 129 94 93
4. Khimvolokno Mogilev 39 22 4 3 3 65 159 94 89
5. Lokomotiv Orsha 38 20 5 3 2 83 148 65 88
6. Dinamo Maladzyechna 51 23 3 3 16 39 144 105 87
7. Gomel 51 16 4 4 19 -9 107 116 72
8. Brest 38 18 3 2 10 43 135 92 71
9. Novopolock 39 21 0 5 8 17 139 122 68
10. Žlobin 51 8 5 7 19 -50 103 153 56
11. Pinskiye Yastreby 38 10 4 5 10 -15 104 119 55
12. Baranavichy 39 12 3 2 17 -10 110 120 53
13. Lida 51 8 4 5 25 -48 91 139 49
14. Bělorusko 18 37 4 4 3 19 -44 92 136 35
15. Shinik Bobruisk 39 9 1 2 24 -75 89 164 34
16. Vitebsk 39 1 4 3 24 -64 102 166 26
17. Bělorusko 20 52 1 2 5 37 -146 75 221 18

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 21 1 1 1 70 99 29 69
2. Něman Grodno 26 13 3 2 3 34 74 40 56
3. Shakhtar Soligorsk 26 14 2 0 8 32 75 43 52
4. Dinamo Maladzyechna 25 10 3 2 5 25 74 49 47
5. Gomel 26 9 2 3 7 2 54 52 40
6. Žlobin 26 8 1 4 8 -25 58 83 33
7. Lida 26 3 3 2 13 -16 52 68 26
8. Bělorusko 20 24 0 1 3 16 -64 35 99 8

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 19 14 2 0 1 46 82 36 52
2. Lokomotiv Orsha 20 12 3 1 0 55 86 31 52
3. Brest 18 7 2 0 7 19 60 41 31
4. Novopolock 21 11 0 3 4 7 80 73 36
5. Pinskiye Yastreby 20 5 2 1 9 -16 53 69 26
6. Baranavichy 19 4 3 1 7 2 53 51 28
7. Bělorusko 18 18 1 3 2 7 -16 44 60 20
8. Shinik Bobruisk 19 5 1 1 10 -26 51 77 21
9. Vitebsk 19 1 2 1 12 -33 49 82 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 21 1 1 1 70 99 29 69
2. Něman Grodno 26 13 3 2 3 34 74 40 56
3. Lokomotiv Orsha 20 12 3 1 0 55 86 31 52
4. Khimvolokno Mogilev 19 14 2 0 1 46 82 36 52
5. Shakhtar Soligorsk 26 14 2 0 8 32 75 43 52
6. Dinamo Maladzyechna 25 10 3 2 5 25 74 49 47
7. Gomel 26 9 2 3 7 2 54 52 40
8. Novopolock 21 11 0 3 4 7 80 73 36
9. Žlobin 26 8 1 4 8 -25 58 83 33
10. Brest 18 7 2 0 7 19 60 41 31
11. Baranavichy 19 4 3 1 7 2 53 51 28
12. Lida 26 3 3 2 13 -16 52 68 26
13. Pinskiye Yastreby 20 5 2 1 9 -16 53 69 26
14. Shinik Bobruisk 19 5 1 1 10 -26 51 77 21
15. Bělorusko 18 18 1 3 2 7 -16 44 60 20
16. Vitebsk 19 1 2 1 12 -33 49 82 14
17. Bělorusko 20 24 0 1 3 16 -64 35 99 8

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 14 3 3 0 44 90 46 60
2. Něman Grodno 25 18 0 1 5 31 72 41 55
3. Shakhtar Soligorsk 25 3 6 2 6 3 54 51 41
4. Dinamo Maladzyechna 26 13 0 1 11 14 70 56 40
5. Gomel 25 7 2 1 12 -11 53 64 32
6. Žlobin 25 0 4 3 11 -25 45 70 23
7. Lida 25 5 1 3 12 -32 39 71 23
8. Bělorusko 20 28 1 1 2 21 -82 40 122 10

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 20 8 2 3 2 19 77 58 37
2. Lokomotiv Orsha 18 8 2 2 2 28 62 34 36
3. Brest 20 11 1 2 3 24 75 51 40
4. Novopolock 18 10 0 2 4 10 59 49 32
5. Pinskiye Yastreby 18 5 2 4 1 1 51 50 29
6. Baranavichy 20 8 0 1 10 -12 57 69 25
7. Bělorusko 18 19 3 1 1 12 -28 48 76 15
8. Shinik Bobruisk 20 4 0 1 14 -49 38 87 13
9. Vitebsk 20 0 2 2 12 -31 53 84 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 26 14 3 3 0 44 90 46 60
2. Něman Grodno 25 18 0 1 5 31 72 41 55
3. Shakhtar Soligorsk 25 3 6 2 6 3 54 51 41
4. Brest 20 11 1 2 3 24 75 51 40
5. Dinamo Maladzyechna 26 13 0 1 11 14 70 56 40
6. Khimvolokno Mogilev 20 8 2 3 2 19 77 58 37
7. Lokomotiv Orsha 18 8 2 2 2 28 62 34 36
8. Novopolock 18 10 0 2 4 10 59 49 32
9. Gomel 25 7 2 1 12 -11 53 64 32
10. Pinskiye Yastreby 18 5 2 4 1 1 51 50 29
11. Baranavichy 20 8 0 1 10 -12 57 69 25
12. Žlobin 25 0 4 3 11 -25 45 70 23
13. Lida 25 5 1 3 12 -32 39 71 23
14. Bělorusko 18 19 3 1 1 12 -28 48 76 15
15. Shinik Bobruisk 20 4 0 1 14 -49 38 87 13
16. Vitebsk 20 0 2 2 12 -31 53 84 12
17. Bělorusko 20 28 1 1 2 21 -82 40 122 10