Dundee VS Glasgow Clan


Dundee

Glasgow Clan

not draw --6--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Dundee (T1) VS Glasgow Clan (T2)

Dundee

Glasgow Clan

Zaujímavé

Dundee

  • 57% prehier (26 zápasov) z celkového počtu 46 tímu Dundee.
  • Až 31 zápasov tímu Dundee skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 67%.
  • Dundee už 6 zápasov v rade neremízovali.

Glasgow Clan

  • Z celkového počtu 47 prehralo mužstvo Glasgow Clan až 55% svojích zápasov (26 prehraných zápasov).
  • Tím Glasgow Clan odohral až 30 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 64% z celkového počtu 47 zápasov.
  • Glasgow Clan už 8 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Veľká Británia / Elite League / 2019/2020
01.02.2020 20:00 Glasgow Clan Dundee under 2:3ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:2
24.01.2020 20:30 Dundee Glasgow Clan over 6:3 1:2,2:0,3:1
02.11.2019 20:00 Glasgow Clan Dundee under 3:2 0:1,3:0,0:1
26.10.2019 20:00 Dundee Glasgow Clan under 3:2 2:0,1:1,0:1
Veľká Británia / Elite League / 2018/2019
15.03.2019 20:30 Glasgow Clan Dundee over 1:5 0:3,1:1,0:1
12.02.2019 20:30 Glasgow Clan Dundee over 5:1 2:0,1:0,2:1
10.02.2019 18:00 Dundee Glasgow Clan over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
05.01.2019 20:00 Glasgow Clan Dundee over 9:2 6:0,2:2,1:0
02.01.2019 20:30 Dundee Glasgow Clan under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.10.2018 18:00 Dundee Glasgow Clan under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:3
Veľká Británia / Elite League / 2017/2018
24.02.2018 20:00 Braehead Clan Dundee over 3:4 1:1,2:1,0:2
11.02.2018 18:00 Dundee Braehead Clan over 3:4 0:0,1:2,2:2
10.02.2018 20:00 Braehead Clan Dundee under 3:1 1:1,2:0,0:0
21.01.2018 19:30 Dundee Braehead Clan under 4:1 1:0,1:1,2:0
14.01.2018 19:30 Dundee Braehead Clan over 3:7 0:1,1:2,2:4
02.01.2018 20:30 Dundee Braehead Clan under 3:2ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
31.12.2017 15:00 Braehead Clan Dundee over 6:0 2:0,2:0,2:0
18.11.2017 20:00 Braehead Clan Dundee under 3:2 1:2,2:0,0:0

Dundee

5 - 4 - 9

Glasgow Clan

Dundee


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 17:00 Cardiff Dundee over 6:2 2:1,2:1,2:0
29.02.20 20:00 Dundee Manchester Storm under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.02.20 20:00 Dundee Fife under 1:3 1:1,0:1,0:1
15.02.20 20:00 Sheffield Dundee over 2:5 1:1,0:3,1:1
09.02.20 18:00 Dundee Guildford over 4:3 2:1,2:2,0:0
08.02.20 20:15 Fife Dundee under 4:1 1:1,1:0,2:0
01.02.20 20:00 Glasgow Clan Dundee under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:2
26.01.20 18:30 Manchester Storm Dundee under 3:0 0:0,3:0,0:0
24.01.20 20:30 Dundee Glasgow Clan over 6:3 1:2,2:0,3:1
19.01.20 18:00 Dundee Cardiff over 5:2 2:0,1:1,2:1
18.01.20 20:00 Coventry Blaze Dundee over 6:4 3:1,1:3,2:0
12.01.20 19:00 Cardiff Dundee over 5:2 2:0,3:1,0:1
11.01.20 20:00 Dundee Guildford over 5:4sn 1:1,2:1,1:2,0:0,2:1
05.01.20 19:00 Guildford Dundee over 2:6 1:2,0:3,1:1
04.01.20 20:00 Nottingham Dundee over 5:4sn 3:2,0:1,1:1,0:0,3:2
02.01.20 18:00 Dundee Belfast Giants under 2:3 1:0,1:1,0:2
30.12.19 20:00 Belfast Giants Dundee over 3:6 1:2,2:1,0:3
28.12.19 20:15 Fife Dundee under 1:4 0:0,0:2,1:2
26.12.19 18:00 Dundee Fife over 5:2 1:1,1:0,3:1
22.12.19 18:00 Dundee Nottingham under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.12.19 20:00 Nottingham Dundee over 6:1 2:1,3:0,1:0
15.12.19 18:30 Coventry Blaze Dundee over 6:3 3:0,1:1,2:2
13.12.19 20:30 Dundee Belfast Giants over 2:4 0:0,1:3,1:1
08.12.19 18:00 Dundee Coventry Blaze over 3:5 0:1,1:2,2:2
07.12.19 20:00 Dundee Fife over 1:5 0:1,1:2,0:2
01.12.19 18:00 Dundee Belfast Giants under 1:4 1:2,0:1,0:1
30.11.19 20:00 Manchester Storm Dundee under 3:0 2:0,1:0,0:0
23.11.19 20:00 Dundee Coventry Blaze over 7:3 2:1,3:2,2:0
16.11.19 20:00 Belfast Giants Dundee over 2:4 0:1,1:1,1:2
10.11.19 18:30 Fife Dundee under 1:3 0:1,1:1,0:1
09.11.19 20:00 Dundee Manchester Storm over 4:3 0:1,3:1,1:1
03.11.19 18:00 Dundee Cardiff over 2:4 0:2,2:1,0:1
02.11.19 20:00 Glasgow Clan Dundee under 3:2 0:1,3:0,0:1
30.10.19 20:30 Nottingham Dundee over 5:2 1:0,1:1,3:1
26.10.19 20:00 Dundee Glasgow Clan under 3:2 2:0,1:1,0:1
25.10.19 20:00 Belfast Giants Dundee over 7:2 3:1,3:1,1:0
20.10.19 17:00 Sheffield Dundee over 4:2 3:0,0:1,1:1
19.10.19 20:00 Dundee Coventry Blaze under 1:2 0:1,1:0,0:1
13.10.19 18:00 Dundee Sheffield over 3:6 1:1,1:4,1:1
10.10.19 20:30 Cardiff Dundee over 8:6 1:1,2:4,5:1
29.09.19 19:00 Guildford Dundee over 7:1 3:0,1:0,3:1
28.09.19 20:00 Dundee Guildford over 6:2 2:1,3:1,1:0
22.09.19 18:00 Dundee Manchester Storm over 5:3 2:0,0:1,3:2
15.09.19 18:00 Dundee Sheffield over 5:6pp 1:3,2:1,2:1,0:1
14.09.19 20:00 Dundee Nottingham over 1:5 0:2,0:1,1:2
07.09.19 20:00 Manchester Storm Dundee under 3:1 1:0,2:1,0:0

Glasgow Clan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Manchester Storm Glasgow Clan under 0:2 0:1,0:0,0:1
29.02.20 20:00 Coventry Blaze Glasgow Clan over 7:3 2:1,3:1,2:1
28.02.20 20:30 Glasgow Clan Manchester Storm under 0:2 0:0,0:0,0:2
22.02.20 20:00 Glasgow Clan Coventry Blaze under 0:2 0:2,0:0,0:0
19.02.20 20:30 Glasgow Clan Nottingham over 2:4 0:2,0:0,2:2
16.02.20 18:30 Coventry Blaze Glasgow Clan over 5:3 1:2,1:1,3:0
15.02.20 20:00 Glasgow Clan Guildford over 2:4 0:1,1:0,1:3
08.02.20 20:00 Glasgow Clan Manchester Storm under 3:2 1:1,0:1,2:0
01.02.20 20:00 Glasgow Clan Dundee under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:2
26.01.20 17:30 Glasgow Clan Fife under 3:2 2:1,1:0,0:1
25.01.20 20:00 Belfast Giants Glasgow Clan over 5:2 2:0,1:1,2:1
24.01.20 20:30 Dundee Glasgow Clan over 6:3 1:2,2:0,3:1
18.01.20 20:00 Glasgow Clan Belfast Giants over 2:5 0:1,1:4,1:0
16.01.20 20:30 Nottingham Glasgow Clan under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
12.01.20 17:00 Sheffield Glasgow Clan over 7:3 1:2,3:1,3:0
10.01.20 20:30 Glasgow Clan Coventry Blaze under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
05.01.20 17:30 Glasgow Clan Sheffield over 3:5 2:1,1:0,0:4
04.01.20 20:15 Fife Glasgow Clan over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:3
31.12.19 15:00 Glasgow Clan Fife over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.12.19 20:00 Glasgow Clan Belfast Giants under 1:4 0:1,1:1,0:2
27.12.19 20:00 Belfast Giants Glasgow Clan over 5:1 1:0,3:0,1:1
22.12.19 17:30 Glasgow Clan Sheffield over 1:5 0:2,0:2,1:1
21.12.19 20:00 Sheffield Glasgow Clan over 5:3 3:1,2:2,0:0
15.12.19 17:00 Belfast Giants Glasgow Clan over 6:1 1:1,4:0,1:0
14.12.19 20:00 Glasgow Clan Guildford under 1:3 0:0,1:2,0:1
07.12.19 20:00 Glasgow Clan Cardiff over 2:5 0:0,2:2,0:3
06.12.19 20:30 Manchester Storm Glasgow Clan over 5:6pp 3:0,1:1,1:4,0:1
01.12.19 19:00 Cardiff Glasgow Clan over 7:3 4:0,1:1,2:2
29.11.19 20:30 Glasgow Clan Nottingham under 0:3 0:0,0:1,0:2
23.11.19 20:00 Glasgow Clan Guildford over 2:4 0:0,1:1,1:3
17.11.19 17:30 Glasgow Clan Sheffield over 8:5 3:2,3:1,2:2
16.11.19 20:15 Fife Glasgow Clan over 6:4 3:2,2:2,1:0
13.11.19 20:30 Glasgow Clan Cardiff over 6:3 1:1,2:1,3:1
10.11.19 18:30 Coventry Blaze Glasgow Clan over 9:2 3:0,4:1,2:1
09.11.19 20:00 Glasgow Clan Fife over 5:2 1:0,0:1,4:1
02.11.19 20:00 Glasgow Clan Dundee under 3:2 0:1,3:0,0:1
30.10.19 20:30 Guildford Glasgow Clan under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.10.19 17:30 Glasgow Clan Manchester Storm over 5:2 1:0,2:2,2:0
26.10.19 20:00 Dundee Glasgow Clan under 3:2 2:0,1:1,0:1
20.10.19 17:30 Glasgow Clan Coventry Blaze over 6:8 4:2,1:2,1:4
13.10.19 17:30 Glasgow Clan Belfast Giants under 3:1 0:0,0:1,3:0
06.10.19 18:30 Manchester Storm Glasgow Clan under 1:4 0:1,1:1,0:2
29.09.19 17:00 Nottingham Glasgow Clan under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
28.09.19 20:00 Nottingham Glasgow Clan over 2:4 1:1,1:1,0:2
22.09.19 17:00 Sheffield Glasgow Clan over 3:4 0:4,1:0,2:0
21.09.19 20:00 Cardiff Glasgow Clan over 2:6 1:1,0:3,1:2
15.09.19 19:00 Cardiff Glasgow Clan over 5:3 2:1,1:0,2:2

Dundee


nenájdený žiadny zápas

Glasgow Clan


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Guildford 19 8 4 1 1 25 73 48 33
2. Sheffield 17 9 2 1 2 33 63 30 27
3. Coventry Blaze 19 5 4 1 4 14 68 54 27
4. Belfast Giants 16 9 1 0 5 26 62 36 22
5. Cardiff 17 8 1 2 3 17 68 51 22
6. Dundee 20 6 0 2 10 -42 46 88 14
7. Fife 19 6 0 2 9 -14 52 66 14
8. Nottingham 16 2 2 2 6 -13 45 58 14
9. Glasgow Clan 20 4 0 3 10 -26 44 70 11
10. Manchester Storm 15 2 1 1 9 -20 44 64 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Guildford 10 4 2 0 2 8 36 28 16
2. Coventry Blaze 9 5 1 0 2 14 34 20 14
3. Sheffield 10 2 2 1 2 11 32 21 13
4. Cardiff 9 6 0 1 1 18 41 23 13
5. Nottingham 8 3 1 0 3 4 30 26 10
6. Dundee 10 4 0 1 4 -18 26 44 9
7. Belfast Giants 5 2 1 0 1 13 22 9 8
8. Glasgow Clan 10 3 0 2 3 -5 23 28 8
9. Fife 9 2 0 2 3 -5 25 30 6
10. Manchester Storm 9 2 0 1 5 -11 28 39 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Guildford 9 4 2 1 -1 17 37 20 17
2. Sheffield 7 7 0 0 0 22 31 9 14
3. Belfast Giants 11 7 0 0 4 13 40 27 14
4. Coventry Blaze 10 0 3 1 2 0 34 34 13
5. Cardiff 8 2 1 1 2 -1 27 28 9
6. Fife 10 4 0 0 6 -9 27 36 8
7. Dundee 10 2 0 1 6 -24 20 44 5
8. Manchester Storm 6 0 1 0 4 -9 16 25 4
9. Nottingham 8 -1 1 2 3 -17 15 32 4
10. Glasgow Clan 10 1 0 1 7 -21 21 42 3