Las Vegas VS Montreal


Las Vegas

Montreal

not draw --0--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Las Vegas (T1) VS Montreal (T2)

Las Vegas

Montreal

Zaujímavé

Las Vegas

  • Počet remíz tímu Las Vegas je až 9 z celkového počtu 23 zápasov, čo je až 39%.
  • Až 13 zápasov tímu Las Vegas skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 23 zápasov, to je až 57%.

Montreal

  • 36% zápasov tímu Montreal skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 22 zápasov.
  • Tím Montreal odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 82% z celkového počtu 22 zápasov.
  • Montreal ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (8 z 20) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
USA / NHL / 2024/2025
31.12.2024 21:07 Las Vegas Montreal under 2:3 2:0,0:1,0:2
24.11.2024 01:07 Montreal Las Vegas over 2:6 0:0,0:5,2:1
USA / NHL / 2023/2024
17.11.2023 01:07 Montreal Las Vegas over 5:6 2:0,2:4,1:2
31.10.2023 03:07 Las Vegas Montreal under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
USA / NHL / 2022/2023
06.03.2023 00:07 Las Vegas Montreal over 4:3 2:0,1:0,1:3
06.11.2022 00:07 Montreal Las Vegas over 4:6 1:1,0:1,3:4
USA / NHL / 2021/2022
21.01.2022 04:00 Las Vegas Montreal over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
07.11.2021 00:00 Montreal Las Vegas over 2:5 2:0,0:3,0:2
USA / NHL / 2020/2021
25.06.2021 02:00 Montreal Las Vegas under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
23.06.2021 03:00 Las Vegas Montreal under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.06.2021 02:00 Montreal Las Vegas under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.06.2021 02:00 Montreal Las Vegas under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
17.06.2021 03:00 Las Vegas Montreal under 2:3 0:2,1:1,1:0
15.06.2021 03:00 Las Vegas Montreal under 4:1 1:0,2:1,1:0
USA / NHL / 2019/2020
19.01.2020 01:00 Montreal Las Vegas over 5:4ppsn 3:0,0:2,1:2,0:0,2:1
01.11.2019 03:00 Las Vegas Montreal over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
USA / NHL / 2018/2019
22.12.2018 22:00 Las Vegas Montreal over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
11.11.2018 01:00 Montreal Las Vegas over 5:4 0:2,3:1,2:1
USA / NHL / 2017/2018
18.02.2018 01:00 Vegas Golden Knights Montréal Canadiens over 6:3 3:2,2:0,1:1
08.11.2017 01:30 Montréal Canadiens Vegas Golden Knights under 3:2 2:1,1:0,0:1

Las Vegas

7 - 8 - 5

Montreal

Las Vegas


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.25 04:07 Las Vegas Ottawa over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,-:-
25.11.25 03:00 Utah Las Vegas over 5:1 2:0,0:1,3:0
23.11.25 04:07 Anaheim Las Vegas over 4:3pp 2:3,1:0,0:0,1:0
21.11.25 03:07 Utah Las Vegas under 1:4 0:0,1:3,0:1
19.11.25 04:07 Las Vegas NY Rangers under 3:2 1:0,1:1,1:1
17.11.25 00:07 Minnesota Las Vegas under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.11.25 02:07 St. Louis Las Vegas under 1:4 0:2,0:1,1:1
14.11.25 04:07 Las Vegas NY Islanders over 3:4pp 0:2,1:0,2:1,0:1
11.11.25 04:07 Las Vegas Florida under 2:3 0:1,0:1,2:1
09.11.25 04:07 Las Vegas Anaheim over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
07.11.25 04:07 Las Vegas Tampa Bay over 3:6 2:0,0:2,1:4
05.11.25 04:07 Las Vegas Detroit under 1:0 0:0,1:0,0:0
31.10.25 21:07 Las Vegas Colorado over 2:4 0:1,0:1,2:2
28.10.25 23:37 Carolina Las Vegas over 3:6 1:2,1:0,1:4
26.10.25 22:07 Tampa Bay Las Vegas under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
00:07 Florida Las Vegas under 3:0 1:0,0:0,2:0
21.10.25 04:07 Las Vegas Carolina under 4:1 2:0,0:1,2:0
19.10.25 04:07 Las Vegas Calgary over 6:1 3:1,2:0,1:0
17.10.25 04:07 Las Vegas Boston over 6:5 2:2,3:1,1:2
15.10.25 03:07 Calgary Las Vegas over 2:4 2:0,0:1,0:3
12.10.25 04:07 Seattle Las Vegas under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
10.10.25 04:07 San Jose Las Vegas over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
09.10.25 04:07 Las Vegas Los Angeles over 5:6sn 0:2,3:1,2:2,0:0,-:-

Montreal


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.25 03:30 Utah Montreal over 3:4 0:2,3:0,0:2
23.11.25 01:07 Montreal Toronto over 5:2 2:0,2:1,1:1
21.11.25 01:07 Montreal Washington over 4:8 1:1,2:4,1:3
18.11.25 01:37 Columbus Montreal over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,-:-
16.11.25 01:07 Montreal Boston under 2:3 1:1,1:2,0:0
14.11.25 01:07 Montreal Dallas over 0:7 0:1,0:4,0:2
12.11.25 01:07 Montreal Los Angeles over 1:5 1:0,0:3,0:2
09.11.25 01:18 Montreal Utah over 6:2 1:1,2:1,3:0
07.11.25 01:07 New Jersey Montreal over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
05.11.25 01:07 Montreal Philadelphia over 4:5sn 0:3,4:0,0:1,0:0,-:-
02.11.25 00:00 Montreal Ottawa over 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
29.10.25 03:37 Seattle Montreal over 3:4pp 0:2,0:0,3:1,0:1
26.10.25 01:07 Vancouver Montreal over 3:4 1:0,1:1,1:3
24.10.25 03:07 Edmonton Montreal over 6:5 1:1,2:3,3:1
23.10.25 02:45 Calgary Montreal under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
21.10.25 01:37 Montreal Buffalo over 4:2 1:0,0:1,3:1
19.10.25 01:07 Montreal NY Rangers over 3:4 2:1,0:0,1:3
17.10.25 01:07 Montreal Nashville under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
15.10.25 01:07 Montreal Seattle over 5:4pp 1:0,1:2,2:2,1:0
12.10.25 01:07 Chicago Montreal under 2:3 0:0,2:2,0:1
10.10.25 01:07 Detroit Montreal over 1:5 1:3,0:2,0:0
09.10.25 01:07 Toronto Montreal over 5:2 1:1,1:1,3:0

Las Vegas


nenájdený žiadny zápas

Montreal


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Atlantic Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Metropolitan Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pacific Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Atlantic Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Metropolitan Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pacific Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Atlantic Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Metropolitan Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pacific Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Montreal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Columbus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Calgary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. San Jose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Carolina 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Nashville 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Boston 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Philadelphia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Edmonton 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Washington 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NY Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Seattle 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Dallas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Toronto 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. New Jersey 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Minnesota 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Chicago 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. St. Louis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Los Angeles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Winnipeg Jets 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Buffalo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Pittsburgh 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Florida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Utah 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Anaheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Ottawa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Detroit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Vancouver 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. NY Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Las Vegas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Colorado 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Tampa Bay 0 0 0 0 0 0 0 0 0