Aalborg
Aalborg |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Zaujímavé
Aalborg
- Aalborg vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 68 vyhral 38 zápasov).
- Až 40 zápasov tímu Aalborg skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 68 zápasov, to je až 59%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
19.01.24 | 19:30 | Aalborg | Rungsted | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
13.04.24 | 19:00 | Herning | Aalborg | 3:3 | 2:1,0:2,1:0 | |
19:00 | Aalborg | Herning | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | ||
09.04.24 | 19:00 | Aalborg | Esbjerg | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
07.04.24 | 15:00 | Esbjerg | Aalborg | 2:5 | 0:1,1:2,1:2 | |
05.04.24 | 19:30 | Aalborg | Esbjerg | 5:2 | 2:2,1:0,2:0 | |
02.04.24 | 19:30 | Esbjerg | Aalborg | 4:3sn | 3:0,0:0,0:3,0:0,-:- | |
31.03.24 | 15:00 | Aalborg | Esbjerg | 4:7 | 1:2,1:2,2:3 | |
29.03.24 | 19:30 | Esbjerg | Aalborg | 2:3pp | 1:1,1:1,0:0,0:1 | |
26.03.24 | 19:30 | Aalborg | Esbjerg | 4:5pp | 1:1,1:0,2:3,0:1 | |
17.03.24 | 14:30 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 6:0 | 2:0,1:0,3:0 | |
15.03.24 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | Aalborg | 3:4 | 2:0,0:1,1:3 | |
12.03.24 | 19:00 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
10.03.24 | 14:30 | Rodovre Kobenhavn | Aalborg | 0:4 | 0:1,0:0,0:3 | |
08.03.24 | 19:30 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 3:4 | 2:1,1:2,0:1 | |
05.03.24 | 19:00 | Rungsted | Aalborg | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
03.03.24 | 15:00 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 3:1 | 0:1,3:0,0:0 | |
27.02.24 | 19:30 | Odense | Aalborg | 4:3 | 1:0,2:1,1:2 | |
23.02.24 | 20:00 | Aalborg | Fredrikshavn | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
20.02.24 | 19:00 | Esbjerg | Aalborg | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
18.02.24 | 17:00 | Herlev | Aalborg | 1:4 | 0:1,0:3,1:0 | |
16.02.24 | 19:30 | Aalborg | Herning | 2:3pp | 1:0,0:1,1:1,0:1 | |
13.02.24 | 19:00 | Aalborg | Sonderjylland IK | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
02.02.24 | 19:30 | Herning | Aalborg | 5:1 | 2:1,1:0,2:0 | |
31.01.24 | 19:00 | Sonderjylland IK | Aalborg | 10:0 | 4:0,3:0,3:0 | |
26.01.24 | 19:30 | Aalborg | Esbjerg | 5:1 | 2:0,1:0,2:1 | |
23.01.24 | 19:00 | Aalborg | Odense | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
12.01.24 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | Aalborg | 1:4 | 1:2,0:1,0:1 | |
10.01.24 | 19:00 | Aalborg | Herlev | 3:4 | 2:0,0:0,1:4 | |
06.01.24 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 6:3 | 0:0,3:2,3:1 | |
05.01.24 | 19:30 | Rungsted | Aalborg | 2:4 | 0:2,1:0,1:2 | |
30.12.23 | 19:30 | Fredrikshavn | Aalborg | 2:5 | 0:1,2:2,0:2 | |
29.12.23 | 19:30 | Aalborg | Fredrikshavn | 5:1 | 2:0,2:1,1:0 | |
27.12.23 | 19:30 | Aalborg | Sonderjylland IK | 3:4pp | 0:0,2:1,1:2,0:1 | |
15.12.23 | 19:30 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 3:4pp | 2:1,0:1,1:1,0:1 | |
12.12.23 | 19:00 | Esbjerg | Aalborg | 2:6 | 1:1,1:3,0:2 | |
10.12.23 | 15:00 | Odense | Aalborg | 1:5 | 0:2,1:0,0:3 | |
08.12.23 | 19:30 | Aalborg | Herning | 1:2pp | 1:0,0:0,0:1,0:1 | |
06.12.23 | 19:30 | Herlev | Aalborg | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
01.12.23 | 19:30 | Aalborg | Esbjerg | 6:3 | 2:1,4:0,0:2 | |
28.11.23 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
24.11.23 | 19:30 | Aalborg | Herlev | 9:2 | 4:2,3:0,2:0 | |
22.11.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Aalborg | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
17.11.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Aalborg | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
14.11.23 | 19:00 | Herning | Aalborg | 6:0 | 0:0,1:0,5:0 | |
03.11.23 | 19:30 | Fredrikshavn | Aalborg | 4:3sn | 0:1,1:2,2:0,0:0,-:- | |
01.11.23 | 19:00 | Aalborg | Odense | 2:3pp | 2:0,0:2,0:0,0:1 | |
29.10.23 | 17:00 | Odense | Aalborg | 2:5 | 2:0,0:2,0:3 | |
27.10.23 | 19:30 | Aalborg | Fredrikshavn | 9:2 | 6:0,3:0,0:2 | |
24.10.23 | 19:00 | Aalborg | Sonderjylland IK | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
21.10.23 | 16:00 | Esbjerg | Aalborg | 4:5 | 2:1,2:1,0:3 | |
13.10.23 | 19:30 | Herning | Aalborg | 6:2 | 1:0,4:2,1:0 | |
08.10.23 | 16:36 | Rungsted | Aalborg | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
06.10.23 | 19:00 | Herlev | Aalborg | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
03.10.23 | 19:00 | Aalborg | Rodovre Kobenhavn | 4:0 | 3:0,1:0,0:0 | |
01.10.23 | 15:00 | Fredrikshavn | Aalborg | 2:6 | 1:1,1:1,0:4 | |
29.09.23 | 20:00 | Aalborg | Esbjerg | 4:5 | 1:3,1:1,2:1 | |
26.09.23 | 19:30 | Aalborg | Odense | 4:2 | 2:0,0:1,2:1 | |
22.09.23 | 19:30 | Sonderjylland IK | Aalborg | 1:3 | 0:1,0:0,1:2 | |
19.09.23 | 19:00 | Aalborg | Rungsted | 6:5pp | 3:2,1:3,1:0,1:0 | |
15.09.23 | 19:00 | Aalborg | Herning | 3:1 | 0:0,2:0,1:1 | |
12.09.23 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | Aalborg | 5:8 | 2:5,1:3,2:0 | |
05.09.23 | 19:00 | Aalborg | Herlev | 8:0 | 2:0,2:0,4:0 | |
18.10.23 | 18:00 | Třinec | Aalborg | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
11.10.23 | 19:00 | Aalborg | Innsbruck | 4:6 | 0:2,2:1,2:3 | |
10.09.23 | 19:00 | Farjestad | Aalborg | 8:0 | 4:0,0:0,4:0 | |
08.09.23 | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | Aalborg | 5:2 | 2:0,1:0,2:2 | |
03.09.23 | 17:00 | Aalborg | Lukko Rauma | 2:6 | 1:2,1:3,0:1 |
nenájdený žiadny zápas