Czech Republic VS Fínsko 18


Czech Republic

Fínsko 18

not draw --10--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Czech Republic (T1) VS Fínsko 18 (T2)

Czech Republic

Fínsko 18

Zaujímavé

Czech Republic

  • Z celkového počtu 18 prehralo mužstvo Czech Republic až 56% svojích zápasov. 10 prehraných zápasov.
  • Až 13 zápasov tímu Czech Republic skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 72%.
  • Czech Republic už 10 zápasov v rade neremízovali.

Fínsko 18

  • Tím Fínsko 18 odohral až 11 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 11 zápasov.
  • Fínsko 18 už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Fínsko 18 ťahá aktuálne sériu 11 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 54% vzájomných zápasov, čo je 13 výhier z 24 zápasov.
  • 33% vzájomných zápasov (8 z 24) skončilo remízou.
  • 83% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 20 z 24 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Svet / Přátelsky U18 / 2021/2022
13.11.2021 14:00 Finsko 18 Czech Republic over 5:4 0:1,4:1,1:2
03.08.2021 19:00 Czech Republic Finsko 18 over 3:4ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:2
Svet / MS U18 / 2020/2021
29.04.2021 03:00 Finsko 18 Czech Republic over 6:5 1:2,2:1,3:2
05.02.2020 19:00 Czech Republic Finsko 18 over 2:5 0:2,0:2,2:1
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
27.12.2019 18:30 Česká republika Fínsko 18 over 3:8 -:-,-:-,-:-
08.11.2019 15:00 Česká republika Fínsko 18 under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
06.08.2019 19:00 Česká republika Fínsko 18 over 1:5 0:1,0:4,1:0
21.04.2019 15:30 Fínsko 18 Česká republika over 2:4 0:1,1:1,1:2
05.02.2019 13:00 Fínsko 18 Česká republika over 3:6 2:3,0:1,1:2
Svet / Priateľské U18 / 2018/2019
29.12.2018 15:30 Fínsko 18 Česká republika over 4:3 3:0,0:3,1:0
10.11.2018 19:00 Fínsko 18 Česká republika over 4:3 2:1,2:1,0:1
08.08.2018 23:00 Fínsko 18 Česká republika over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
24.04.2018 12:30 Fínsko 18 Česká republika over 4:2 0:0,4:0,0:2
13.02.2018 21:30 Česká republika Fínsko 18 under 2:3 0:1,1:2,1:0
Svet / Priateľské U18 / 2017/2018
27.12.2017 15:00 Česká republika Fínsko 18 over 2:7 2:1,0:3,0:3
08.11.2017 18:00 Fínsko 18 Česká republika under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
20.04.2017 13:30 Fínsko 18 Česká republika over 6:5pp 4:1,1:3,0:1,1:0
06.04.2017 17:00 Česká republika Fínsko 18 over 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
09.02.2017 16:00 Fínsko 18 Česká republika under 3:2 1:0,1:1,1:1
Svet / MS U18 / 2016/2017
15.04.2016 01:00 Česká republika Fínsko 18 over 3:4ppsn 1:3,0:0,2:0,0:0,-:-
Svet / MS U18 / 2015/2016
16.04.2015 19:45 Fínsko 18 Česká republika over 6:1 1:1,3:0,2:0
Svet / MS U18 / 2011/2012
19.04.2011 15:30 Fínsko 18 Česká republika over 5:3 0:1,1:1,4:1
Svet / MS U18 / 2010/2011
18.04.2010 18:00 Fínsko 18 Česká republika over 4:3ppsn 0:1,1:2,2:0,0:0,-:-
Svet / MS U18 / 2005/2006
18.04.2005 19:00 Česká republika Fínsko 18 over 6:1 0:1,5:0,1:0

Czech Republic

3 - 8 - 13

Fínsko 18

Czech Republic


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.12.21 14:00 Czech Republic Lotyšsko 18 over 9:3 3:1,3:0,3:2
14.11.21 16:00 Czech Republic Švýcarsko 18 under 0:2 0:0,0:2,0:0
13.11.21 14:00 Finsko 18 Czech Republic over 5:4 0:1,4:1,1:2
12.11.21 20:00 Czech Republic USA 18 over 1:9 0:2,0:3,1:4
11.11.21 14:00 Švédsko 18 Czech Republic under 2:0 0:0,2:0,0:0
10.10.21 15:00 Czech Republic Rusko 18 over 2:4 1:1,1:2,0:1
09.10.21 17:30 Czech Republic Rusko 18 over 1:5 0:1,0:4,1:0
08.10.21 17:30 Czech Republic Rusko 18 over 3:4 2:1,1:1,0:2
06.08.21 15:30 Czech Republic USA 18 over 4:6 1:1,1:2,2:3
04.08.21 19:00 Czech Republic Rusko 18 over 3:7 1:0,1:5,1:2
03.08.21 19:00 Czech Republic Finsko 18 over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:2
02.08.21 19:00 Czech Republic Švýcarsko 18 under 3:0 2:0,1:0,0:0
31.07.21 18:30 Czech Republic USA 18 over 3:5 0:1,1:1,2:3
23.07.21 14:00 Švýcarsko 18 Czech Republic over 2:6 1:2,1:3,0:1
22.07.21 15:30 Švýcarsko 18 Czech Republic under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.07.21 17:00 Švýcarsko 18 Czech Republic over 5:6pp 0:2,3:2,2:1,0:1
25.03.21 17:00 Czech Republic Slovensko 18 over 7:4 3:0,2:2,2:2
24.03.21 17:00 Czech Republic Slovensko 18 under 2:1 0:1,2:0,0:0

Fínsko 18


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.12.21 17:30 Bělorusko 18 Finsko 18 over 1:5 0:0,0:3,1:2
13.12.21 17:30 Finsko 18 Lotyšsko 18 over 5:1 3:0,0:0,2:1
14.11.21 10:00 Finsko 18 USA 18 over 2:9 0:4,1:1,1:4
13.11.21 14:00 Finsko 18 Czech Republic over 5:4 0:1,4:1,1:2
12.11.21 14:00 Švédsko 18 Finsko 18 over 4:3 1:1,3:0,0:2
10.11.21 20:00 Švýcarsko 18 Finsko 18 over 1:6 0:3,1:0,0:3
07.08.21 17:00 Švédsko 18 Finsko 18 over 4:3 1:1,1:2,2:0
06.08.21 19:00 Slovensko 18 Finsko 18 over 6:2 1:0,4:0,1:2
04.08.21 15:30 Finsko 18 Švýcarsko 18 over 8:1 5:0,1:1,2:0
03.08.21 19:00 Czech Republic Finsko 18 over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:2
02.08.21 15:30 Finsko 18 Rusko 18 over 2:5 1:1,1:1,0:3

Czech Republic


nenájdený žiadny zápas

Fínsko 18


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 7 5 1 0 0 21 34 13 20
2. Slovensko 18 8 6 0 1 0 12 29 17 19
3. Czech Republic 10 4 0 0 6 1 33 32 12
4. Kanada 18 5 4 0 0 1 10 24 14 12
5. Švédsko 18 8 0 2 0 4 0 34 34 10
6. Finsko 18 7 3 0 1 2 -4 20 24 10
7. Německo 18 7 2 0 1 3 -13 21 34 7
8. Itálie 18 2 2 0 0 0 4 8 4 6
9. Švýcarsko 18 8 1 0 1 5 -17 19 36 4
10. Francie 18 2 1 0 0 1 -2 5 7 3
11. Rakousko 18 1 1 0 0 0 3 5 2 3
12. Norsko 18 3 1 0 0 2 -4 7 11 3
13. Slovinsko 18 2 1 0 0 1 3 8 5 3
14. Lotyšsko 18 3 -1 1 0 2 -6 5 11 2
15. Dánsko 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
16. Maďarsko 18 2 0 0 0 2 -5 4 9 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 5 4 0 0 1 10 20 10 12
2. USA 18 3 3 0 0 0 8 13 5 9
3. Kanada 18 4 3 0 0 1 5 18 13 9
4. Czech Republic 6 3 0 0 3 3 19 16 9
5. Švédsko 18 3 1 1 0 0 8 16 8 8
6. Finsko 18 4 2 0 1 0 0 14 14 7
7. Švýcarsko 18 3 1 0 1 0 -1 12 13 4
8. Německo 18 3 1 0 1 0 -5 8 13 4
9. Rakousko 18 1 1 0 0 0 3 5 2 3
10. Itálie 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dánsko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slovinsko 18 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
13. Francie 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
14. Lotyšsko 18 1 0 0 0 1 -4 1 5 0
15. Norsko 18 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
16. Maďarsko 18 2 0 0 0 2 -5 4 9 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 4 2 1 0 0 13 21 8 11
2. Slovensko 18 3 2 0 1 -1 2 9 7 7
3. Itálie 18 2 2 0 0 0 4 8 4 6
4. Kanada 18 1 1 0 0 0 5 6 1 3
5. Slovinsko 18 1 1 0 0 0 4 6 2 3
6. Francie 18 1 1 0 0 0 1 3 2 3
7. Norsko 18 2 1 0 0 1 0 5 5 3
8. Finsko 18 3 1 0 0 2 -4 6 10 3
9. Czech Republic 4 1 0 0 3 -2 14 16 3
10. Německo 18 4 1 0 0 3 -8 13 21 3
11. Lotyšsko 18 2 -1 1 0 1 -2 4 6 2
12. Švédsko 18 5 -1 1 0 4 -8 18 26 2
13. Rakousko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Maďarsko 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Dánsko 18 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
16. Švýcarsko 18 5 0 0 0 5 -16 7 23 0