USA 18 VS Česká republika


USA 18

Česká republika

not draw --4--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

USA 18 (T1) VS Česká republika (T2)

USA 18

Česká republika

Zaujímavé

USA 18

  • 75% (3 z 4) výhier mužstva USA 18.
  • Až 4 zápasov tímu USA 18 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 100%.
  • USA 18 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • USA 18 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Česká republika

  • Tím Česká republika odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 4 zápasov.
  • Česká republika ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 67%.
  • Až 33% vzájomných zápasov (1 z 3) skončilo remízou.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Svet / MS U18 / 2006/2007
20.04.2006 19:45 USA 18 Česká republika over 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
15.04.2006 19:45 USA 18 Česká republika under 5:0 1:0,2:0,2:0
Svet / MS U18 / 2005/2006
19.04.2005 19:00 Česká republika USA 18 over 3:4 1:0,2:3,0:1

USA 18

2 - 1 - 0

Česká republika

USA 18


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.04.09 02:30 Rusko 18 USA 18 over 6:5 0:2,3:1,3:2
14.04.09 02:30 USA 18 Slovensko 18 over 12:0 3:0,4:0,5:0
12.04.09 02:30 USA 18 Fínsko 18 over 4:3 2:0,2:0,0:3
10.04.09 03:00 Nórsko 18 USA 18 over 0:8 0:2,0:3,0:3

Česká republika


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.04.09 23:00 Česká republika Kanada 18 over 3:4pp 1:0,2:0,0:3,0:1
00:00 Nemecko 18 Česká republika over 4:3 2:0,1:1,1:2
11.04.09 02:30 Švajčiarsko 18 Česká republika over 2:6 0:1,2:4,0:1
09.04.09 23:00 Česká republika Švédsko 18 over 0:7 0:3,0:3,0:1

USA 18


nenájdený žiadny zápas

Česká republika


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 4 3 0 1 -1 8 17 9 10
2. Kanada 18 4 3 0 0 1 20 22 2 9
3. Finsko 18 4 1 1 0 1 1 13 12 8
4. Lotyšsko 18 4 1 0 0 3 -4 10 14 3
5. Norsko 18 4 0 0 0 4 -25 3 28 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 4 3 0 1 -1 18 24 6 10
2. Czech Republic 4 1 1 1 -1 9 16 7 9
3. Švédsko 18 4 2 0 0 2 5 19 14 6
4. Dánsko 18 4 1 0 0 3 -16 6 22 3
5. Německo 18 4 -1 1 0 3 -16 8 24 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 4 3 0 1 -1 18 24 6 10
2. Slovensko 18 4 3 0 1 -1 8 17 9 10
3. Kanada 18 4 3 0 0 1 20 22 2 9
4. Czech Republic 4 1 1 1 -1 9 16 7 9
5. Finsko 18 4 1 1 0 1 1 13 12 8
6. Švédsko 18 4 2 0 0 2 5 19 14 6
7. Lotyšsko 18 4 1 0 0 3 -4 10 14 3
8. Dánsko 18 4 1 0 0 3 -16 6 22 3
9. Německo 18 4 -1 1 0 3 -16 8 24 2
10. Norsko 18 4 0 0 0 4 -25 3 28 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 2 1 0 1 -1 4 10 6 4
2. Kanada 18 2 1 0 0 1 5 7 2 3
3. Finsko 18 2 1 0 0 1 -5 2 7 3
4. Lotyšsko 18 2 1 0 0 1 4 10 6 3
5. Norsko 18 2 0 0 0 2 -13 1 14 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 2 2 0 0 0 11 13 2 6
2. Czech Republic 2 0 1 0 0 9 12 3 5
3. Švédsko 18 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
4. Dánsko 18 2 1 0 0 1 -6 5 11 3
5. Německo 18 2 -1 1 0 1 -4 5 9 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 2 2 0 0 0 11 13 2 6
2. Czech Republic 2 0 1 0 0 9 12 3 5
3. Slovensko 18 2 1 0 1 -1 4 10 6 4
4. Kanada 18 2 1 0 0 1 5 7 2 3
5. Lotyšsko 18 2 1 0 0 1 4 10 6 3
6. Finsko 18 2 1 0 0 1 -5 2 7 3
7. Dánsko 18 2 1 0 0 1 -6 5 11 3
8. Německo 18 2 -1 1 0 1 -4 5 9 2
9. Švédsko 18 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
10. Norsko 18 2 0 0 0 2 -13 1 14 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slovensko 18 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Kanada 18 2 2 0 0 0 15 15 0 6
3. Finsko 18 2 0 1 0 0 6 11 5 5
4. Lotyšsko 18 2 0 0 0 2 -8 0 8 0
5. Norsko 18 2 0 0 0 2 -12 2 14 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. USA 18 2 1 0 1 -1 7 11 4 4
2. Czech Republic 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
3. Švédsko 18 2 2 0 0 0 14 17 3 6
4. Dánsko 18 2 0 0 0 2 -10 1 11 0
5. Německo 18 2 0 0 0 2 -12 3 15 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kanada 18 2 2 0 0 0 15 15 0 6
2. Švédsko 18 2 2 0 0 0 14 17 3 6
3. Slovensko 18 2 2 0 0 0 4 7 3 6
4. Finsko 18 2 0 1 0 0 6 11 5 5
5. USA 18 2 1 0 1 -1 7 11 4 4
6. Czech Republic 2 1 0 1 -1 0 4 4 4
7. Lotyšsko 18 2 0 0 0 2 -8 0 8 0
8. Dánsko 18 2 0 0 0 2 -10 1 11 0
9. Norsko 18 2 0 0 0 2 -12 2 14 0
10. Německo 18 2 0 0 0 2 -12 3 15 0