Národná liga B - Švajčiarsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
26.01.2021 20:00 Winterthur - Langenthal 4:5 1:0,2:1,1:3
23.01.2021 19:45 Kloten - GCK Lions 5:3 1:0,1:2,3:1
19:45 Chaux de Fonds - Sierre 8:5 3:1,5:1,0:3
18:00 Ajoie - Olten 3:1 2:0,1:0,0:1
17:45 Visp - Thurgau 2:3 0:2,1:0,1:0
17:30 Langenthal - Ticino Rockets 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 Winterthur - Academy Zug EVZ 2:3 1:0,0:0,1:2
21.01.2021 20:00 Winterthur - Chaux de Fonds 3:5 0:2,2:2,1:1
19:45 Olten - Ticino Rockets 3:2 0:2,0:0,2:0
20.01.2021 20:00 Sierre - Langenthal 1:4 1:1,0:3,0:0
19:45 Thurgau - Ajoie 1:6 0:3,1:0,0:3
19.01.2021 20:00 GCK Lions - Chaux de Fonds 3:4 1:0,1:2,1:2
19:45 Kloten - Winterthur 8:2 2:0,2:0,4:2
19:45 Olten - Visp 1:4 0:2,1:2,0:0
19:30 Ticino Rockets - Academy Zug EVZ 3:4 0:1,1:0,2:2
18.01.2021 19:46 Langenthal - Ajoie 3:2 1:1,1:0,1:1
16.01.2021 19:45 Chaux de Fonds - Visp 5:0 3:0,1:0,1:0
18:00 Ajoie - Winterthur 5:0 1:0,0:0,4:0
17:30 Olten - Kloten 5:1 0:0,4:0,1:1
16:00 Sierre - Ticino Rockets 4:3 1:0,0:1,2:2
15:45 Academy Zug EVZ - Thurgau 2:3 1:1,1:1,0:1
14.01.2021 20:00 Winterthur - Langenthal 4:5 -:-,-:-,-:-
20:00 Thurgau - Kloten 1:4 1:3,0:0,0:1
19:00 Academy Zug EVZ - Olten 0:4 0:0,0:1,0:3
13.01.2021 19:45 Ajoie - Sierre 3:5 1:1,2:1,0:3
12.01.2021 21:00 Chaux de Fonds - Olten 4:1 1:0,1:1,2:0
20:00 Winterthur - Ticino Rockets 1:4 0:2,0:1,1:1
19:46 Langenthal - Kloten 0:4 0:2,0:1,0:1
18:45 Visp - Academy Zug EVZ 5:3 1:2,2:1,2:0
11.01.2021 20:00 Sierre - Academy Zug EVZ 7:1 1:1,4:0,2:0
09.01.2021 20:00 Ajoie - Ticino Rockets 5:1 2:0,3:0,0:1
19:45 Kloten - Chaux de Fonds 3:2 0:0,1:1,1:1
18:00 Sierre - Visp 0:6 0:3,0:3,0:0
17:30 Olten - Langenthal 1:3 0:2,1:0,0:1
17:30 Thurgau - Winterthur 4:1 1:0,2:0,1:1
07.01.2021 20:00 Ajoie - Kloten 4:3 2:1,1:1,1:1
19:45 Olten - Academy Zug EVZ 5:1 2:0,2:1,1:0
06.01.2021 19:46 Langenthal - Thurgau 6:1 4:0,1:0,1:1
19:45 GCK Lions - Winterthur 4:2 1:0,2:0,1:2
05.01.2021 20:00 Ajoie - Visp 5:2 1:0,2:1,2:1
20:00 Sierre - Kloten 2:1 0:1,0:0,1:0
19:45 Olten - Ticino Rockets 2:1 1:0,1:0,0:1
19:30 Academy Zug EVZ - Chaux de Fonds 3:1 1:1,1:0,1:0
03.01.2021 15:45 GCK Lions - Ajoie 0:4 0:1,0:3,0:0
02.01.2021 18:00 Ajoie - GCK Lions 6:0 2:0,2:0,2:0
17:45 Visp - Langenthal 3:5 2:1,0:3,1:1
16:00 Winterthur - Chaux de Fonds 3:4 2:2,0:1,1:0
16:00 Ticino Rockets - Kloten 2:1 0:0,1:1,0:0
15:45 Academy Zug EVZ - Sierre 4:9 1:3,1:2,2:4
30.12.2020 17:00 GCK Lions - Visp 2:3 2:1,0:2,0:0
29.12.2020 19:45 Kloten - Academy Zug EVZ 7:0 2:0,2:0,3:0
19:45 Chaux de Fonds - Ticino Rockets 4:1 0:0,2:1,2:0
19:45 Olten - Winterthur 4:3 1:2,1:1,2:0
17:45 Sierre - Langenthal 2:0 0:0,0:0,2:0
27.12.2020 17:45 Langenthal - Chaux de Fonds 5:2 0:1,4:0,1:1
17:30 Visp - Ticino Rockets 0:3 0:0,0:1,0:2
16:00 Winterthur - Sierre 2:3 0:2,0:0,2:0
15:45 GCK Lions - Olten 3:7 0:2,1:5,2:0
15:00 Academy Zug EVZ - Kloten 4:5 0:1,2:1,2:3
23.12.2020 19:00 Sierre - Olten 1:2 0:0,0:1,1:0
18:00 Winterthur - Visp 4:3 0:1,1:1,2:1
15:45 Academy Zug EVZ - Langenthal 3:4 0:0,1:3,2:0
22.12.2020 19:45 Olten - Academy Zug EVZ 8:1 1:0,2:0,5:1
19:45 Langenthal - Winterthur 4:1 0:1,1:0,3:0
19:30 Ticino Rockets - Chaux de Fonds 1:4 0:1,1:1,0:2
17:00 GCK Lions - Sierre 5:1 3:1,2:0,0:0
19.12.2020 17:30 Academy Zug EVZ - Winterthur 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 Olten - Langenthal 3:2 2:0,0:1,1:1
16:00 Ticino Rockets - Kloten 1:2 0:1,1:1,0:0
16.12.2020 19:46 Langenthal - Kloten 6:5 3:1,1:3,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Olten 1:5 0:2,0:2,1:1
15.12.2020 19:30 Ticino Rockets - GCK Lions 0:5 0:0,0:1,0:4
12.12.2020 19:45 Kloten - GCK Lions 3:2 1:0,1:0,1:2
18:00 Sierre - Chaux de Fonds 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 Olten - Ajoie 3:4 1:2,1:0,1:1
17:30 Thurgau - Visp 3:2 1:0,1:1,0:1
16:00 Ticino Rockets - Langenthal 3:2 1:1,1:1,1:0
15:45 Academy Zug EVZ - Winterthur 2:0 1:0,0:0,1:0
10.12.2020 20:00 Thurgau - Chaux de Fonds 1:3 0:2,0:0,1:1
20:00 Ajoie - Langenthal 4:5 1:1,2:3,1:1
20:00 GCK Lions - Kloten 0:5 0:1,0:3,0:1
19:45 Visp - Academy Zug EVZ 2:1 1:0,0:1,0:0
09.12.2020 19:45 Visp - Olten 4:1 0:0,3:0,1:1
08.12.2020 20:00 Ajoie - Thurgau 1:0 0:0,1:0,0:0
20:00 Winterthur - Kloten 0:6 0:2,0:2,0:2
19:46 Langenthal - Sierre 2:6 0:0,1:3,1:3
19:45 Chaux de Fonds - GCK Lions 5:3 1:1,2:2,2:0
19:30 Academy Zug EVZ - Ticino Rockets 4:0 1:0,2:0,1:0
05.12.2020 19:45 Kloten - Olten 6:0 1:0,5:0,0:0
17:45 Visp - Chaux de Fonds 1:4 1:2,0:1,0:1
17:30 Thurgau - Academy Zug EVZ 0:4 0:1,0:1,0:2
17:30 Winterthur - Ajoie 1:10 1:1,0:5,0:4
17:00 GCK Lions - Langenthal 5:6 1:1,3:3,1:2
16:00 Ticino Rockets - Sierre 1:4 1:0,0:2,0:2
02.12.2020 20:00 Sierre - Ajoie 3:7 2:4,0:1,1:2
20:00 Thurgau - GCK Lions 0:2 0:0,0:2,0:0
19:45 Kloten - Langenthal 3:6 1:1,1:2,1:3
19:45 Olten - Chaux de Fonds 1:0 0:0,0:0,1:0
19:15 Academy Zug EVZ - Visp 3:4 0:1,2:2,1:1
29.11.2020 17:45 Chaux de Fonds - Kloten 1:9 0:3,0:1,1:5
17:45 Visp - Sierre 4:2 1:1,2:0,1:1
16:00 Ajoie - Ticino Rockets 8:1 0:1,1:0,7:0
16:00 Winterthur - Thurgau 1:3 0:2,0:1,1:0
15:45 GCK Lions - Academy Zug EVZ 4:1 3:0,1:1,0:0
27.11.2020 20:00 Thurgau - Langenthal 4:5 2:3,1:0,1:1
20:00 Sierre - Chaux de Fonds 6:3 2:0,2:1,2:2
19:45 Academy Zug EVZ - Ajoie 2:6 0:3,1:2,1:1
19:45 Kloten - Winterthur 6:3 2:0,1:1,3:2
19:45 Olten - GCK Lions 2:3 1:0,1:2,0:0
19:30 Ticino Rockets - Visp 0:3 0:2,0:1,0:0
25.11.2020 19:45 Visp - Kloten 1:6 0:2,1:4,0:0
24.11.2020 20:00 Ajoie - Thurgau 4:0 1:0,1:0,2:0
20:00 Winterthur - Olten 2:3 1:0,0:2,1:0
19:46 Langenthal - Ticino Rockets 7:2 2:1,1:0,4:1
19:45 Chaux de Fonds - Academy Zug EVZ 3:6 1:0,2:3,0:3
23.11.2020 20:00 GCK Lions - Sierre 2:5 0:1,1:2,1:2
21.11.2020 20:00 Winterthur - Visp 4:2 0:1,3:1,1:0
19:45 Kloten - Ajoie 7:1 2:1,0:0,5:0
19:45 Chaux de Fonds - GCK Lions 6:1 3:0,1:0,2:1
18:45 Academy Zug EVZ - Langenthal 0:3 0:1,0:0,0:2
18:00 Sierre - Olten 0:5 0:3,0:0,0:2
17:30 Thurgau - Ticino Rockets 4:0 2:0,1:0,1:0
19.11.2020 19:46 Langenthal - Olten 2:1 0:0,1:0,1:1
17.11.2020 20:00 GCK Lions - Winterthur 1:2 0:0,1:0,0:1
19:46 Langenthal - Chaux de Fonds 5:4 1:2,2:2,2:0
19:45 Visp - Thurgau 3:5 1:1,0:2,2:2
15.11.2020 17:00 Thurgau - Winterthur 6:2 1:1,2:1,3:0
15:45 GCK Lions - Langenthal 3:2 0:1,0:0,2:1
13.11.2020 19:45 Visp - Langenthal 2:4 1:1,1:0,0:3
19:45 Olten - Thurgau 2:1 1:0,0:1,1:0
10.11.2020 20:00 Sierre - Visp 3:0 1:0,0:0,2:0
19:30 Ticino Rockets - GCK Lions 2:5 0:1,1:2,1:2
08.11.2020 18:00 Sierre - Winterthur 4:3 3:1,0:1,1:1
06.11.2020 20:00 Winterthur - Ajoie 2:7 0:3,2:1,0:3
19:45 Kloten - Sierre 6:4 2:1,2:2,2:1
03.11.2020 20:00 Thurgau - Sierre 6:1 3:0,2:1,1:0
19:45 Ticino Rockets - Winterthur 0:3 0:1,0:1,0:1
01.11.2020 17:00 Thurgau - GCK Lions 3:2 1:0,1:0,0:2
16:00 Ticino Rockets - Academy Zug EVZ 1:2 0:1,1:0,0:0
15:00 Winterthur - Kloten 0:9 0:3,0:4,0:2
30.10.2020 20:00 GCK Lions - Thurgau 3:0 2:0,0:0,1:0
19:45 Chaux de Fonds - Academy Zug EVZ 2:3 2:1,0:0,0:1
19:30 Ticino Rockets - Ajoie 2:6 0:3,1:1,1:2
27.10.2020 19:45 Kloten - Chaux de Fonds 2:3 0:0,2:1,0:2
19:45 Academy Zug EVZ - Thurgau 2:3 1:0,1:2,0:0
23.10.2020 19:46 Langenthal - Olten 4:3 3:0,0:2,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Ticino Rockets 2:3 0:1,1:0,1:2
22.10.2020 19:30 Academy Zug EVZ - Kloten 6:7 3:2,2:4,1:1
21.10.2020 19:45 Kloten - Thurgau 4:3 0:1,1:1,2:1
20.10.2020 19:45 Olten - Visp 4:2 0:1,1:0,3:1
19:30 Ticino Rockets - Academy Zug EVZ 2:3 1:1,1:1,0:0
17.10.2020 17:45 Visp - Winterthur 3:4 1:1,1:1,1:2
17:30 Langenthal - Academy Zug EVZ 7:0 3:0,3:0,1:0
17:30 Olten - Sierre 1:5 1:0,0:3,0:2
17:00 GCK Lions - Chaux de Fonds 4:3 0:0,1:1,3:2
16:00 Ticino Rockets - Thurgau 5:2 0:1,3:0,2:1
14.10.2020 19:45 Chaux de Fonds - Langenthal 3:2 0:1,2:1,1:0
18:45 Academy Zug EVZ - Olten 2:6 0:2,1:2,1:2
13.10.2020 20:00 Sierre - Ajoie 3:4 0:1,2:2,1:0
20:00 Thurgau - Visp 3:2 1:2,2:0,0:0
20:00 Winterthur - GCK Lions 2:1 0:0,1:0,1:1
19:45 Kloten - Ticino Rockets 0:2 0:1,0:0,0:1
11.10.2020 18:30 Academy Zug EVZ - Sierre 1:4 1:2,0:1,0:1
17:45 Visp - Chaux de Fonds 4:3 2:1,1:1,0:1
16:00 Ticino Rockets - Olten 2:5 0:1,1:2,1:2
16:00 Winterthur - Thurgau 3:5 0:1,3:2,0:2
15:45 Kloten - Langenthal 5:1 1:0,1:1,3:0
15:45 GCK Lions - Ajoie 0:5 0:1,0:1,0:3
09.10.2020 20:00 GCK Lions - Kloten 2:1 1:0,0:1,1:0
20:00 Sierre - Ticino Rockets 5:2 1:1,3:1,1:0
20:00 Thurgau - Academy Zug EVZ 2:0 0:0,1:0,1:0
19:46 Langenthal - Visp 1:2 0:0,0:1,1:1
19:45 Chaux de Fonds - Winterthur 8:4 2:1,2:2,4:1
19:45 Olten - Ajoie 5:8 1:3,1:2,3:3
07.10.2020 20:00 GCK Lions - Ticino Rockets 3:4 1:2,0:0,2:1
20:00 Winterthur - Academy Zug EVZ 4:3 2:0,0:1,1:2
19:45 Kloten - Olten 4:2 0:1,2:0,2:1
19:45 Chaux de Fonds - Thurgau 3:2 1:0,1:2,0:0
19:45 Visp - Sierre 4:5 2:1,1:3,1:1
02.10.2020 20:00 Sierre - Kloten 0:5 0:2,0:1,0:2
20:00 Thurgau - GCK Lions 4:2 1:2,0:0,3:0
19:46 Langenthal - Winterthur 6:2 2:0,2:2,2:0
19:45 Academy Zug EVZ - Visp 1:7 1:0,0:3,0:4
19:45 Olten - Chaux de Fonds 2:1 0:0,0:0,1:1
19:30 Ticino Rockets - Ajoie 3:4 2:0,1:2,0:1