HokejLive.netRuskoVHL › Výsledky

VHL - Rusko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
01.03.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan 0:4 0:2,0:1,0:1
15:00 Ťumeň - Toros Neftekamsk 2:1 0:0,0:1,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Tver 5:3 2:1,1:0,2:2
27.02.2021 15:00 Tambov - Gornyak Uchaly 0:4 0:1,0:2,0:1
15:00 Zvezda Chekhov - Novokuzněck 4:3 2:2,1:0,1:1
15:00 Ryazan - Almetievsk 3:4 1:2,0:1,2:0
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Khimik Voskresensk 0:3 0:1,0:0,0:2
26.02.2021 17:30 Rostov - Penza 0:2 0:0,0:0,0:2
17:00 Ryazan - Almetievsk 3:2 0:2,1:0,2:0
17:00 Zvezda Chekhov - Novokuzněck 4:5 3:1,1:1,0:2
17:00 Dynamo Tver - Yugra Khanty-Mansiysk 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 Tambov - Gornyak Uchaly 1:3 0:1,0:0,1:2
16:30 Bars Kazan - Dinamo St. Petersburg 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Khimik Voskresensk 3:1 2:0,0:0,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Ťumeň 2:1 0:0,1:0,1:1
25.02.2021 17:30 Rostov - Penza 1:2 0:0,1:1,0:0
17:00 Dynamo Tver - Yugra Khanty-Mansiysk 3:4 1:1,0:1,2:1
16:30 Bars Kazan - Dinamo St. Petersburg 1:2 0:1,0:0,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Ťumeň 2:1 1:0,0:0,1:1
23.02.2021 15:00 Almetievsk - Ryazan 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Chelmet Čeljabinsk 4:1 3:0,1:0,0:1
11:00 Novokuzněck - Zvezda Chekhov 6:2 1:1,4:1,1:0
09:00 Gornyak Uchaly - Tambov 3:0 2:0,0:0,1:0
22.02.2021 15:00 Almetievsk - Ryazan 6:0 3:0,1:0,2:0
15:00 Khimik Voskresensk - Chelmet Čeljabinsk 2:1 0:1,0:0,1:0
15:00 Penza - Rostov 4:1 2:1,2:0,0:0
15:00 Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan 5:2 0:1,2:1,3:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Tver 5:1 3:0,1:0,1:1
13:00 Ťumeň - Toros Neftekamsk 3:1 1:1,1:0,1:0
11:00 Novokuzněck - Zvezda Chekhov 4:1 2:0,1:1,1:0
09:00 Gornyak Uchaly - Tambov 3:0 0:0,1:0,2:0
21.02.2021 15:00 Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 Penza - Rostov 5:1 0:1,3:0,2:0
13:00 Ťumeň - Toros Neftekamsk 4:1 0:0,1:0,3:1
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Tver 4:1 2:1,1:0,1:0
17.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Dynamo Tver 5:0 2:0,1:0,2:0
17:00 Penza - Voroněž 5:1 2:0,1:0,2:1
16:30 Bars Kazan - Tambov 3:2 1:2,0:0,1:0
16:00 Samara - Rostov 2:3 1:0,1:2,0:0
16:00 Iževsk - Yuzhny Ural Orsk 5:3 3:0,1:2,1:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ryazan 2:3 0:0,0:1,2:1
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Čeljabinsk 0:1 0:0,0:0,0:0
15:00 Ťumeň - Khimik Voskresensk 5:3 0:1,1:1,4:1
15:00 Almetievsk - Gornyak Uchaly 2:5 2:2,0:1,0:2
14:30 Molot-Prikam'e Perm - Kurgan 3:2 1:0,2:1,0:1
11:00 Karelia SKA - Zvezda Chekhov 3:2 0:1,1:1,1:0
16.02.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ermak Angarsk 6:3 2:2,3:0,1:1
15.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Zvezda Chekhov 4:3 0:1,2:1,2:1
17:00 Penza - Tambov 5:1 2:0,2:0,1:1
17:00 Karelia SKA - Dynamo Tver 1:4 0:2,1:2,0:0
16:30 Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 4:2 3:1,1:0,0:1
16:30 Bars Kazan - Voroněž 2:3 2:3,0:0,0:0
16:00 Iževsk - Gornyak Uchaly 1:3 0:0,0:3,1:0
16:00 Togliatti - Rostov 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk 2:0 2:0,0:0,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Kurgan 3:5 0:2,1:3,2:0
15:00 Ťumeň - Ryazan 7:1 2:0,2:1,3:0
09:00 Molot-Prikam'e Perm - Chelmet Čeljabinsk 2:4 0:1,1:1,1:2
14.02.2021 11:00 Novokuzněck - Ermak Angarsk 8:3 3:2,3:0,2:1
13.02.2021 15:00 Almetievsk - Kurgan 1:2 1:1,0:0,0:1
14:00 Samara - Tambov 6:4 2:1,1:1,3:2
14:00 Iževsk - Chelmet Čeljabinsk 2:3 0:0,2:1,0:1
14:00 Togliatti - Voroněž 6:2 2:0,2:1,2:1
13:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 8:4 3:1,2:2,3:1
11:00 Bars Kazan - Rostov 4:3 1:1,2:0,1:2
08:00 Molot-Prikam'e Perm - Gornyak Uchaly 2:4 1:3,0:1,1:0
12.02.2021 13:00 Novokuzněck - Sokol Krasnoyarsk 2:3 1:1,0:0,1:1
11.02.2021 17:00 Penza - Rostov 3:4 1:0,2:2,0:1
17:00 Ryazan - Zvezda Chekhov 0:3 0:1,0:1,0:1
16:30 Almetievsk - Chelmet Čeljabinsk 4:3 0:2,1:0,2:1
16:30 Khimik Voskresensk - Dynamo Tver 2:1 0:0,1:0,0:1
16:00 Samara - Voroněž 3:2 2:2,0:0,0:0
16:00 Iževsk - Kurgan 4:5 1:1,1:1,2:2
16:00 Togliatti - Tambov 3:4 1:1,1:2,1:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo St. Petersburg 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Yuzhny Ural Orsk 6:1 2:0,3:0,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Gornyak Uchaly 3:4 1:1,1:1,1:1
09.02.2021 17:00 Ryazan - Dynamo Tver 3:1 3:1,0:0,0:0
16:30 Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov 8:0 1:0,3:0,4:0
15:00 Ťumeň - Dinamo St. Petersburg 2:3 1:1,0:1,1:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Karelia SKA 4:1 1:0,1:0,2:1
08.02.2021 17:00 Penza - Yuzhny Ural Orsk 6:1 1:1,2:0,3:0
15:00 Toros Neftekamsk - Molot-Prikam'e Perm 6:5 1:1,2:1,2:3
07.02.2021 15:00 Tambov - Ermak Angarsk 6:0 0:0,4:0,2:0
13:00 Ťumeň - Karelia SKA 0:1 0:0,0:0,0:0
11:00 Novokuzněck - Voroněž 5:4 1:1,2:2,1:1
06.02.2021 15:00 Dynamo Tver - Iževsk 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Zvezda Chekhov - Almetievsk 3:2 1:1,0:1,1:0
13:00 Kurgan - Samara 3:2 2:0,1:1,0:1
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Togliatti 5:2 0:0,2:2,3:0
05.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Khimik Voskresensk 4:1 0:0,2:1,2:0
17:00 Voroněž - Ermak Angarsk 5:2 2:0,2:2,1:0
16:30 Tambov - Sokol Krasnoyarsk 4:5 1:2,3:0,0:2
11:00 Novokuzněck - Rostov 4:2 0:0,2:1,2:1
09:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ťumeň 5:2 1:1,0:0,4:1
04.02.2021 17:00 Dynamo Tver - Almetievsk 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Zvezda Chekhov - Iževsk 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Samara 2:1 0:0,1:1,0:0
14:30 Kurgan - Togliatti 2:5 1:1,1:0,0:4
03.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Ryazan 2:3 0:1,1:2,1:0
17:30 Rostov - Ermak Angarsk 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 Karelia SKA - Khimik Voskresensk 1:2 1:1,0:0,0:0
17:00 Voroněž - Sokol Krasnoyarsk 2:3 0:0,0:0,2:2
16:30 Tambov - Novokuzněck 7:3 1:2,3:0,3:1
02.02.2021 17:00 Dynamo Tver - Molot-Prikam'e Perm 5:3 1:1,2:1,2:1
17:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 4:0 2:0,2:0,0:0
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Bars Kazan 2:1 1:1,0:0,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Almetievsk 3:2 1:2,1:0,0:0
15:00 Ťumeň - Iževsk 2:0 0:0,1:0,1:0
14:30 Gornyak Uchaly - Togliatti 3:2 2:0,0:1,0:1
14:30 Kurgan - Penza 3:4 2:1,0:2,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Samara 3:6 0:0,1:4,2:2
01.02.2021 17:30 Rostov - Sokol Krasnoyarsk 4:2 1:0,2:1,1:1
17:00 Karelia SKA - Ryazan 2:1 0:0,0:0,1:1
17:00 Voroněž - Novokuzněck 0:3 0:2,0:1,0:0
31.01.2021 15:00 Dynamo Tver - Toros Neftekamsk 3:2 1:1,2:1,0:0
15:00 Zvezda Chekhov - Molot-Prikam'e Perm 2:3 0:0,2:0,0:3
13:00 Ťumeň - Almetievsk 3:5 2:0,0:4,1:1
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Penza 4:1 2:0,2:1,0:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Iževsk 6:1 2:0,1:0,3:1
13:00 Kurgan - Bars Kazan 2:3 1:0,1:1,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Togliatti 3:4 2:1,0:2,1:0
09:00 Gornyak Uchaly - Samara 4:3 1:1,2:0,1:2
30.01.2021 11:00 Rostov - Novokuzněck 2:3 0:1,0:0,2:1
29.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Toros Neftekamsk 4:1 2:1,1:0,1:0
15:00 Ťumeň - Molot-Prikam'e Perm 4:1 1:1,2:0,1:0
14:30 Gornyak Uchaly - Bars Kazan 4:3 1:1,2:2,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Penza 0:5 0:1,0:2,0:2
28.01.2021 17:00 Ryazan - Khimik Voskresensk 3:4 0:0,3:1,0:2
16:30 Novokuzněck - Tambov 5:3 2:0,3:0,0:3
27.01.2021 16:30 Almetievsk - Karelia SKA 4:1 0:0,3:0,1:1
16:00 Samara - Dynamo Tver 4:2 1:0,3:1,0:1
16:00 Iževsk - Dinamo St. Petersburg 0:2 0:0,0:2,0:0
16:00 Togliatti - Zvezda Chekhov 2:3 1:0,1:1,0:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Molot-Prikam'e Perm 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Ťumeň - Toros Neftekamsk 4:6 2:1,1:3,1:2
14:30 Gornyak Uchaly - Penza 3:2 1:2,1:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan 2:6 0:2,0:3,2:1
26.01.2021 16:30 Tambov - Voroněž 2:0 0:0,0:0,2:0
12:00 Ermak Angarsk - Chelmet Čeljabinsk 1:7 0:2,0:3,1:2
25.01.2021 16:30 Almetievsk - Dinamo St. Petersburg 1:3 1:2,0:0,0:1
16:00 Samara - Zvezda Chekhov 2:3 1:0,0:2,1:1
16:00 Iževsk - Karelia SKA 3:6 1:1,1:2,1:3
16:00 Togliatti - Dynamo Tver 2:3 1:2,1:0,0:0
24.01.2021 15:00 Tambov - Rostov 3:4 0:1,3:0,0:3
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Čeljabinsk 1:2 0:1,0:0,1:1
10:00 Ermak Angarsk - Kurgan 1:4 1:2,0:0,0:2
23.01.2021 15:00 Almetievsk - Ryazan 3:0 1:0,0:0,2:0
15:00 Bars Kazan - Dynamo Tver 8:0 1:0,3:0,4:0
15:00 Penza - Zvezda Chekhov 4:3 2:2,1:1,0:0
14:00 Samara - Ťumeň 1:2 0:1,0:0,1:0
14:00 Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk 5:2 1:0,2:1,2:1
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Karelia SKA 0:4 0:0,0:2,0:2
13:00 Toros Neftekamsk - Dinamo St. Petersburg 2:1 0:0,1:1,1:0
10:00 Iževsk - Khimik Voskresensk 1:2 0:1,1:0,0:1
22.01.2021 17:00 Voroněž - Rostov 0:1 0:0,0:0,0:1
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Kurgan 2:3 1:1,0:0,1:2
13:00 Novokuzněck - Chelmet Čeljabinsk 2:1 1:0,0:0,0:1
12:00 Ermak Angarsk - Gornyak Uchaly 1:5 1:3,0:1,0:1
21.01.2021 17:00 Penza - Dynamo Tver 1:4 1:1,0:1,0:2
16:30 Almetievsk - Khimik Voskresensk 2:3 0:0,1:1,1:1
16:30 Bars Kazan - Zvezda Chekhov 3:1 0:1,0:0,3:0
16:00 Samara - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:1,0:1,0:0
16:00 Iževsk - Ryazan 2:1 0:0,2:0,0:1
16:00 Togliatti - Ťumeň 2:3 1:1,1:2,0:0
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Dinamo St. Petersburg 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Karelia SKA 3:2 2:2,1:0,0:0
20.01.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk - Gornyak Uchaly 1:2 1:0,0:1,0:0
13:00 Novokuzněck - Kurgan 4:1 2:1,1:0,1:0
12:00 Ermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 6:5 1:1,3:1,1:3
19.01.2021 17:00 Penza - Yugra Khanty-Mansiysk 5:4 2:2,1:1,1:1
16:30 Bars Kazan - Ťumeň 1:2 1:0,0:1,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Khimik Voskresensk 4:5 1:0,2:4,1:1
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ryazan 1:0 0:0,1:0,0:0
18.01.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 0:2 0:2,0:0,0:0
13:00 Novokuzněck - Gornyak Uchaly 6:4 2:1,1:0,3:3
17.01.2021 15:00 Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 3:5 3:0,0:4,0:1
15:00 Dinamo St. Petersburg - Togliatti 7:1 1:1,3:0,3:0
15:00 Penza - Ťumeň 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Karelia SKA - Samara 4:3 2:1,1:1,1:1
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Tambov 4:3 0:1,1:1,2:1
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Khimik Voskresensk 0:1 0:0,0:0,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - Ryazan 2:3 1:1,1:2,0:0
16.01.2021 15:00 Almetievsk - Iževsk 3:1 0:0,2:1,1:0
11:00 Novokuzněck - Yuzhny Ural Orsk 3:0 0:0,0:0,3:0
11:00 Zvezda Chekhov - Ermak Angarsk 4:1 2:0,0:1,2:0
15.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Samara 1:3 0:2,0:1,1:0
17:00 Karelia SKA - Togliatti 1:2 0:0,0:0,1:1
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Sokol Krasnoyarsk 2:3 0:1,1:0,1:1
14:30 Kurgan - Tambov 3:4 0:0,1:1,2:2
14.01.2021 17:00 Dynamo Tver - Ermak Angarsk 5:2 0:0,3:0,2:2
16:00 Iževsk - Ťumeň 3:4 1:1,1:1,1:2
13.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Ryazan - Samara 5:4 0:2,2:1,3:1
17:00 Karelia SKA - Penza 3:4 2:0,0:1,1:3
16:30 Almetievsk - Toros Neftekamsk 3:2 0:0,0:0,2:2
16:30 Khimik Voskresensk - Togliatti 2:3 0:1,1:1,1:1
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Voroněž 1:2 0:0,1:0,0:1
14:30 Gornyak Uchaly - Tambov 3:4 2:0,1:2,0:1
14:30 Kurgan - Rostov 2:3 0:1,2:2,0:0
12.01.2021 17:00 Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk 3:1 1:0,0:1,2:0
15:00 Ťumeň - Ermak Angarsk 4:3 2:1,2:2,0:0
11:00 Dynamo Tver - Novokuzněck 5:2 1:1,3:0,1:1
11.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg - Penza 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Ryazan - Togliatti 2:3 1:1,0:2,1:0
17:00 Karelia SKA - Bars Kazan 3:0 2:0,0:0,1:0
16:30 Almetievsk - Molot-Prikam'e Perm 3:2 1:1,0:1,2:0
16:30 Khimik Voskresensk - Samara 3:1 1:0,0:0,2:1
16:00 Iževsk - Toros Neftekamsk 0:6 0:1,0:1,0:4
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Rostov 4:5 1:1,2:2,1:1
14:30 Kurgan - Voroněž 2:1 2:1,0:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Tambov 2:3 0:1,2:2,0:0
10.01.2021 15:00 Dynamo Tver - Sokol Krasnoyarsk 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Zvezda Chekhov - Novokuzněck 4:3 0:1,0:1,3:1
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ermak Angarsk 3:2 1:0,1:1,1:1
09.01.2021 15:00 Khimik Voskresensk - Bars Kazan 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Ryazan - Penza 0:3 0:1,0:2,0:0
14:00 Iževsk - Molot-Prikam'e Perm 3:2 2:1,1:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Rostov 2:1 0:1,0:0,2:0
09:00 Gornyak Uchaly - Voroněž 2:3 1:1,1:1,0:0
08.01.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sokol Krasnoyarsk 3:2 1:0,0:1,2:1
13:00 Ťumeň - Novokuzněck 4:2 2:1,0:0,2:1
13:00 Kurgan - Ermak Angarsk 1:0 1:0,0:0,0:0
07.01.2021 15:00 Karelia SKA - Molot-Prikam'e Perm 3:0 2:0,0:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Penza 0:3 0:0,0:3,0:0
15:00 Ryazan - Bars Kazan 1:2 1:0,0:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Voroněž 2:1 2:0,0:1,0:0
09:00 Gornyak Uchaly - Rostov 5:3 2:1,3:1,0:1
06.01.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Novokuzněck 3:1 1:1,1:0,1:0
13:00 Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk 4:1 1:1,2:0,1:0
05.01.2021 15:00 Dinamo St. Petersburg - Molot-Prikam'e Perm 2:0 1:0,0:0,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ermak Angarsk 5:2 1:1,2:1,2:0
30.12.2020 07:00 Chelmet Čeljabinsk - Novokuzněck 2:3 0:1,2:2,0:0
29.12.2020 17:00 Ryazan - Karelia SKA 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 Tambov - Zvezda Chekhov 4:3 2:0,1:2,1:1
16:00 Samara - Iževsk 3:1 1:0,0:0,2:1
16:00 Togliatti - Almetievsk 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ťumeň 0:1 0:1,0:0,0:0
12:00 Ermak Angarsk - Dinamo St. Petersburg 0:5 0:2,0:1,0:2
28.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk - Gornyak Uchaly 0:2 0:1,0:0,0:1
14:30 Kurgan - Novokuzněck 1:2 1:0,0:2,0:0
11:00 Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk 3:4 1:0,0:2,2:1
27.12.2020 15:00 Tambov - Dynamo Tver 3:1 1:0,0:1,2:0
15:00 Voroněž - Zvezda Chekhov 3:2 0:1,2:1,1:0
14:00 Samara - Almetievsk 2:1 0:0,2:1,0:0
14:00 Togliatti - Iževsk 2:3 0:1,0:2,2:0
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Dinamo St. Petersburg 3:4 1:1,1:2,1:1
10:00 Ermak Angarsk - Karelia SKA 4:5 2:0,2:3,0:2
09:00 Toros Neftekamsk - Ťumeň 2:6 0:2,2:2,0:2
26.12.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk - Yuzhny Ural Orsk 6:3 3:1,2:1,1:1
13:00 Kurgan - Gornyak Uchaly 2:7 0:3,2:2,0:2
25.12.2020 17:30 Rostov - Zvezda Chekhov 1:3 0:2,1:1,0:0
17:00 Penza - Almetievsk 2:3 0:1,1:0,1:1
17:00 Voroněž - Dynamo Tver 1:3 0:2,1:0,0:1
16:30 Bars Kazan - Iževsk 3:1 0:0,2:0,1:1
16:30 Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk 1:4 0:1,0:1,1:2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Karelia SKA 3:2 1:0,0:1,1:1
13:00 Novokuzněck - Dinamo St. Petersburg 2:5 1:1,1:1,0:3
12:00 Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk 2:3 0:1,0:0,2:1
24.12.2020 16:00 Samara - Molot-Prikam'e Perm 3:2 0:1,1:0,2:1
16:00 Togliatti - Toros Neftekamsk 5:3 1:1,2:0,2:2
14:30 Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 2:1 0:1,0:0,2:0
23.12.2020 17:30 Rostov - Dynamo Tver 3:4 1:1,0:2,2:1
17:00 Penza - Iževsk 7:3 2:1,3:1,2:1
17:00 Voroněž - Yugra Khanty-Mansiysk 1:4 0:0,0:2,1:2
16:30 Bars Kazan - Almetievsk 3:4 1:0,1:1,1:3
16:30 Tambov - Ťumeň 0:3 0:0,0:0,0:3
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk 2:0 1:0,1:0,0:0
13:00 Novokuzněck - Karelia SKA 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 Ermak Angarsk - Ryazan 3:2 2:2,0:0,0:0
22.12.2020 16:00 Samara - Toros Neftekamsk 1:4 0:2,1:2,0:0
16:00 Togliatti - Molot-Prikam'e Perm 3:0 1:0,2:0,0:0
14:30 Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk 4:1 1:0,1:0,2:1
21.12.2020 17:30 Rostov - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 1:0,0:1,0:0
17:00 Voroněž - Ťumeň 2:3 0:2,1:1,1:0
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ryazan 1:3 1:0,0:2,0:1
09:00 Novokuzněck - Khimik Voskresensk 2:1 0:0,0:0,2:1
20.12.2020 15:00 Bars Kazan - Molot-Prikam'e Perm 4:1 1:0,2:0,1:1
15:00 Dinamo St. Petersburg - Karelia SKA 3:0 0:0,3:0,0:0
15:00 Penza - Toros Neftekamsk 3:2 1:1,1:0,1:1
19.12.2020 15:00 Dynamo Tver - Kurgan 5:4 0:2,1:2,3:0
15:00 Zvezda Chekhov - Chelmet Čeljabinsk 2:1 1:0,0:1,1:0
11:00 Rostov - Ťumeň 2:1 0:1,2:0,0:0
11:00 Novokuzněck - Ryazan 5:4 1:0,3:2,1:2
18.12.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Tambov 3:2 0:1,2:1,1:0
17:00 Penza - Molot-Prikam'e Perm 2:3 0:2,1:1,1:0
16:30 Almetievsk - Ermak Angarsk 8:1 0:0,6:0,2:1
16:30 Bars Kazan - Toros Neftekamsk 2:3 1:0,1:1,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Gornyak Uchaly 1:4 0:2,1:0,0:2
17.12.2020 17:00 Dynamo Tver - Chelmet Čeljabinsk 4:3 1:0,2:1,1:2
17:00 Zvezda Chekhov - Kurgan 2:1 0:0,2:1,0:0
16:00 Togliatti - Samara 1:4 1:0,0:1,0:3
16.12.2020 17:00 Karelia SKA - Tambov 1:3 0:2,1:1,0:0
16:30 Khimik Voskresensk - Molot-Prikam'e Perm 2:3 1:0,1:2,0:0
16:30 Almetievsk - Sokol Krasnoyarsk 4:2 1:1,2:1,1:0
16:00 Iževsk - Ermak Angarsk 2:3 1:0,1:2,0:1
15.12.2020 17:00 Dynamo Tver - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 Zvezda Chekhov - Gornyak Uchaly 2:5 1:2,1:3,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Čeljabinsk 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Ťumeň - Kurgan 1:2 0:0,1:0,0:2
14.12.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Voroněž 6:2 2:0,2:0,2:2
17:00 Karelia SKA - Rostov 1:0 0:0,0:0,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Tambov 5:2 2:0,1:0,2:2
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ermak Angarsk 1:2 0:0,1:2,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 2:3 0:0,1:3,1:0
13.12.2020 16:00 Zvezda Chekhov - Yuzhny Ural Orsk 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Dynamo Tver - Gornyak Uchaly 1:8 1:1,0:3,0:4
14:00 Togliatti - Bars Kazan 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Kurgan 4:2 3:1,1:1,0:0
13:00 Ťumeň - Chelmet Čeljabinsk 5:2 3:1,1:0,1:1
12.12.2020 15:00 Dinamo St. Petersburg - Rostov 4:3 1:3,2:0,0:0
15:00 Ryazan - Tambov 3:4 1:0,1:1,1:3
15:00 Karelia SKA - Voroněž 0:6 0:0,0:2,0:4
14:00 Iževsk - Sokol Krasnoyarsk 0:4 0:1,0:2,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk 3:1 1:0,1:0,1:1
11:00 Almetievsk - Novokuzněck 3:1 1:0,1:1,1:0
11.12.2020 16:00 Samara - Bars Kazan 2:3 2:0,0:1,0:2
16:00 Togliatti - Penza 2:3 0:0,2:1,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Gornyak Uchaly 2:1 1:0,0:0,1:1
15:00 Ťumeň - Yuzhny Ural Orsk 4:2 1:1,0:1,3:0
10.12.2020 17:00 Ryazan - Rostov 3:4 1:1,0:2,2:0
16:30 Khimik Voskresensk - Voroněž 4:1 1:1,2:0,1:0
16:00 Iževsk - Novokuzněck 2:1 0:1,1:0,0:0
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk 1:2 1:1,0:0,0:0
09.12.2020 16:00 Samara - Penza 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yuzhny Ural Orsk 5:2 4:1,1:0,0:1
15:00 Ťumeň - Gornyak Uchaly 4:0 0:0,3:0,1:0
08.12.2020 17:00 Ryazan - Voroněž 2:3 1:0,1:1,0:1
16:30 Khimik Voskresensk - Rostov 2:1 1:0,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Novokuzněck 1:4 0:1,0:1,1:2
07.12.2020 16:30 Bars Kazan - Penza 4:5 0:2,3:2,1:0
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Dinamo St. Petersburg 5:3 3:1,1:1,1:1
14:30 Kurgan - Karelia SKA 2:1 0:0,1:0,0:1
06.12.2020 15:00 Dynamo Tver - Zvezda Chekhov 2:4 1:3,1:1,0:0
15:00 Tambov - Almetievsk 3:2 1:0,1:1,1:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk 3:5 0:3,3:1,0:1
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Novokuzněck 1:2 1:0,0:0,0:1
10:00 Ermak Angarsk - Togliatti 3:2 0:1,2:0,0:1
05.12.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk - Karelia SKA 4:3 2:0,0:1,2:2
13:00 Kurgan - Dinamo St. Petersburg 2:1 0:0,0:1,2:0
04.12.2020 17:00 Voroněž - Almetievsk 1:5 0:3,1:1,0:1
17:00 Molot-Prikam'e Perm - Zvezda Chekhov 1:2 0:1,0:0,1:0
16:30 Tambov - Iževsk 3:2 2:2,0:0,1:0
15:00 Ťumeň - Yugra Khanty-Mansiysk 2:4 0:0,0:2,2:2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Togliatti 2:3 2:0,0:0,0:2
12:00 Ermak Angarsk - Samara 3:2 0:0,2:0,0:2
03.12.2020 14:30 Gornyak Uchaly - Dinamo St. Petersburg 2:1 0:1,1:0,0:0
14:30 Kurgan - Ryazan 2:1 1:0,1:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Karelia SKA 3:2 0:0,1:2,1:0
10:00 Chelmet Čeljabinsk - Khimik Voskresensk 0:2 0:0,0:1,0:1
02.12.2020 17:30 Rostov - Almetievsk 0:4 0:1,0:2,0:1
17:00 Molot-Prikam'e Perm - Dynamo Tver 1:2 0:1,0:0,1:1
17:00 Voroněž - Iževsk 4:3 1:2,1:0,1:1
17:00 Zvezda Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:1,1:1,0:0
16:30 Tambov - Toros Neftekamsk 4:3 0:0,2:1,1:2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Samara 4:1 1:0,1:0,2:1
13:00 Novokuzněck - Togliatti 3:4 1:2,1:1,1:0
12:00 Ermak Angarsk - Bars Kazan 5:3 0:1,4:1,1:1
01.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk - Ryazan 3:2 0:1,1:0,2:1
14:30 Gornyak Uchaly - Karelia SKA 3:2 2:1,1:0,0:1
14:30 Kurgan - Khimik Voskresensk 1:3 1:1,0:1,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dinamo St. Petersburg 4:3 0:1,4:0,0:2
30.11.2020 17:30 Rostov - Iževsk 6:0 0:0,3:0,3:0
17:00 Dynamo Tver - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:1,1:0,0:1
17:00 Voroněž - Toros Neftekamsk 4:5 1:0,1:3,2:1
16:30 Tambov - Molot-Prikam'e Perm 3:4 2:1,1:2,0:0
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 5:3 3:1,2:1,0:1
12:00 Ermak Angarsk - Penza 2:0 1:0,0:0,1:0
09:00 Novokuzněck - Samara 1:0 0:0,0:0,0:0
29.11.2020 15:00 Zvezda Chekhov - Ťumeň 4:3 1:0,1:2,2:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ryazan 4:3 3:0,0:2,0:1
09:00 Gornyak Uchaly - Khimik Voskresensk 2:5 0:0,1:3,1:2
28.11.2020 15:00 Voroněž - Molot-Prikam'e Perm 4:3 2:2,1:1,0:0
11:00 Rostov - Toros Neftekamsk 2:4 0:2,0:1,2:1
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Penza 3:6 1:3,1:2,1:1
11:00 Novokuzněck - Bars Kazan 5:3 0:1,1:0,4:2
27.11.2020 17:00 Dynamo Tver - Ťumeň 2:3 0:0,1:1,1:1
16:00 Karelia SKA - Chelmet Čeljabinsk 3:2 1:1,1:1,0:0
14:30 Gornyak Uchaly - Ryazan 5:3 3:0,1:0,1:3
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 5:2 1:1,2:1,2:0
26.11.2020 17:30 Rostov - Molot-Prikam'e Perm 1:2 0:0,0:0,1:1
16:00 Samara - Togliatti 3:4 1:1,0:2,2:0
13:00 Novokuzněck - Penza 3:2 1:1,0:0,1:1
25.11.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Chelmet Čeljabinsk 1:2 1:0,0:0,0:1
16:30 Almetievsk - Ťumeň 1:4 0:0,1:2,0:2
24.11.2020 17:00 Zvezda Chekhov - Dynamo Tver 2:1 1:1,0:0,0:0
23.11.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 4:0 1:0,3:0,0:0
17:00 Ryazan - Chelmet Čeljabinsk 3:2 1:0,2:2,0:0
17:00 Karelia SKA - Gornyak Uchaly 2:1 1:0,1:0,0:1
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Voroněž 4:2 1:2,1:0,2:0
15:00 Khimik Voskresensk - Kurgan 2:3 1:2,0:0,1:0
22.11.2020 15:00 Almetievsk - Rostov 4:2 2:1,1:1,1:0
15:00 Bars Kazan - Ermak Angarsk 2:1 0:0,2:0,0:1
15:00 Penza - Sokol Krasnoyarsk 4:1 1:1,2:0,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - Tambov 5:2 1:2,3:0,1:0
10:00 Samara - Novokuzněck 3:2 0:2,2:0,1:0
21.11.2020 16:00 Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk 2:3 0:0,2:2,0:1
15:00 Dinamo St. Petersburg - Gornyak Uchaly 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Chelmet Čeljabinsk 3:2 1:0,0:1,1:1
15:00 Ryazan - Kurgan 3:2 0:1,1:0,2:1
13:00 Ťumeň - Dynamo Tver 1:3 0:0,0:2,1:1
20.11.2020 17:00 Penza - Ermak Angarsk 5:1 1:0,1:1,3:0
16:30 Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 1:2 1:0,0:1,0:1
16:00 Iževsk - Rostov 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Togliatti - Novokuzněck 4:3 1:1,1:2,1:0
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Tambov 1:3 0:0,0:2,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Voroněž 4:2 2:1,1:0,1:1
19.11.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Kurgan 2:0 0:0,2:0,0:0
17:00 Ryazan - Gornyak Uchaly 5:2 2:0,0:1,3:1
16:30 Khimik Voskresensk - Yuzhny Ural Orsk 3:2 0:1,2:0,1:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dynamo Tver 4:1 0:0,1:0,3:1
15:00 Ťumeň - Zvezda Chekhov 0:2 0:1,0:0,0:1
18.11.2020 16:30 Almetievsk - Voroněž 3:0 0:0,1:0,2:0
16:30 Bars Kazan - Novokuzněck 4:3 2:2,1:0,0:1
16:00 Samara - Ermak Angarsk 3:4 0:2,3:1,0:1
16:00 Iževsk - Tambov 2:4 0:1,1:3,1:0
16:00 Togliatti - Sokol Krasnoyarsk 1:2 1:0,0:1,0:1
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Rostov 0:1 0:0,0:1,0:0
17.11.2020 17:00 Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 3:6 2:2,0:3,1:1
17:00 Karelia SKA - Kurgan 5:2 2:0,1:1,2:1
16:30 Khimik Voskresensk - Gornyak Uchaly 2:1 0:0,1:1,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zvezda Chekhov 4:3 0:1,0:2,4:0
16.11.2020 17:00 Penza - Novokuzněck 0:5 0:2,0:3,0:0
16:30 Almetievsk - Tambov 7:1 3:0,4:1,0:0
16:00 Samara - Sokol Krasnoyarsk 3:5 2:0,1:3,0:2
16:00 Iževsk - Voroněž 2:1 1:0,0:1,0:0
16:00 Togliatti - Ermak Angarsk 4:3 0:2,3:0,1:1
15:00 Toros Neftekamsk - Rostov 4:5 2:0,2:2,0:2
15.11.2020 15:00 Ryazan - Ťumeň 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.2020 14:00 Samara - Yuzhny Ural Orsk 4:2 1:1,1:1,2:0
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Ermak Angarsk 3:2 1:2,1:0,0:0
13.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk - Ťumeň 0:3 0:2,0:0,0:1
16:00 Voroněž - Togliatti 1:5 0:3,1:1,0:1
14:30 Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 0:1 0:0,0:0,0:0
12.11.2020 17:30 Rostov - Ryazan 6:2 1:1,3:1,2:0
17:00 Karelia SKA - Dinamo St. Petersburg 3:1 2:0,1:0,0:1
13:00 Novokuzněck - Molot-Prikam'e Perm 5:1 2:0,2:1,1:0
11.11.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk - Kurgan 3:2 1:0,1:2,0:0
14:30 Gornyak Uchaly - Ťumeň 0:1 0:0,0:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:7 0:1,1:3,1:3
10.11.2020 17:30 Rostov - Khimik Voskresensk 1:2 0:0,0:0,1:1
17:00 Voroněž - Ryazan 5:1 3:0,0:0,2:1
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm 2:1 0:1,0:0,2:0
13:00 Novokuzněck - Toros Neftekamsk 4:2 1:1,3:1,0:0
09.11.2020 17:00 Penza - Samara 3:1 0:1,1:0,2:0
14:30 Gornyak Uchaly - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 0:0,0:1,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ťumeň 4:3 0:2,3:1,0:0
08.11.2020 15:00 Tambov - Ryazan 3:4 1:1,0:0,2:2
15:00 Voroněž - Khimik Voskresensk 2:4 1:3,1:0,0:1
11:00 Rostov - Dinamo St. Petersburg 1:0 0:0,0:0,1:0
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 1:2 0:0,0:1,1:0
11:00 Novokuzněck - Iževsk 6:0 2:0,1:0,3:0
10:00 Ermak Angarsk - Molot-Prikam'e Perm 3:2 0:0,3:1,0:1
07.11.2020 15:00 Bars Kazan - Samara 3:2 2:0,1:2,0:0
15:00 Penza - Togliatti 4:2 1:1,1:1,2:0
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Ťumeň 1:2 0:1,0:0,1:1
13:00 Kurgan - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 1:2,1:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov 1:3 0:2,0:1,1:0
09:00 Gornyak Uchaly - Dynamo Tver 1:0 0:0,1:0,0:0
06.11.2020 17:30 Rostov - Karelia SKA 1:6 1:1,0:2,0:3
17:00 Voroněž - Dinamo St. Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 Tambov - Khimik Voskresensk 4:1 2:1,2:0,0:0
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Iževsk 3:1 1:0,1:1,1:0
13:00 Novokuzněck - Almetievsk 1:2 0:0,0:0,1:2
12:00 Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk 3:1 1:0,0:1,2:0
05.11.2020 16:30 Bars Kazan - Togliatti 3:4 1:1,1:2,1:1
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:5 1:1,1:3,1:1
14:30 Gornyak Uchaly - Zvezda Chekhov 3:2 1:0,1:1,0:1
14:30 Kurgan - Ťumeň 0:2 0:1,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dynamo Tver 5:1 0:1,3:0,2:0
04.11.2020 15:00 Tambov - Dinamo St. Petersburg 4:5 2:0,0:4,2:1
15:00 Voroněž - Karelia SKA 1:2 0:1,0:0,1:0
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Almetievsk 1:4 0:2,1:1,0:1
10:00 Ermak Angarsk - Iževsk 4:3 1:1,0:1,2:1
03.11.2020 17:00 Ryazan - Molot-Prikam'e Perm 3:2 2:1,0:0,0:1
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Dynamo Tver 4:2 2:0,0:2,2:0
14:30 Kurgan - Zvezda Chekhov 3:1 0:1,3:0,0:0
02.11.2020 16:30 Tambov - Karelia SKA 2:1 1:0,0:1,0:0
16:00 Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 4:1 1:1,2:0,1:0
12:00 Ermak Angarsk - Almetievsk 3:2 0:1,1:0,1:1
01.11.2020 13:00 Chelmet Čeljabinsk - Zvezda Chekhov 3:0 0:0,2:0,1:0
13:00 Kurgan - Dynamo Tver 3:4 1:1,1:1,1:1
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Penza 1:7 0:0,0:3,1:4
13:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan 3:2 0:0,1:0,1:2
09:00 Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk 3:2 1:2,1:0,1:0
31.10.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Rostov 2:1 0:0,0:1,1:0
13:00 Ťumeň - Voroněž 3:2 0:0,1:2,2:0
30.10.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg - Novokuzněck 1:3 0:1,0:2,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk 5:2 2:1,2:1,1:0
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Bars Kazan 2:5 1:1,1:4,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Penza 0:3 0:1,0:1,0:1
29.10.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Voroněž 4:3 0:0,2:0,1:3
15:00 Ťumeň - Rostov 2:1 1:0,0:0,1:1
28.10.2020 17:00 Karelia SKA - Novokuzněck 4:2 0:0,2:0,2:2
17:00 Ryazan - Sokol Krasnoyarsk 5:4 2:0,1:3,1:1
16:30 Almetievsk - Penza 3:4 2:0,0:2,1:1
16:00 Iževsk - Bars Kazan 2:4 0:1,1:2,1:1
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Samara 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Togliatti 1:0 0:0,0:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kurgan 4:0 0:0,2:0,2:0
14:30 Gornyak Uchaly - Ermak Angarsk 4:1 0:0,3:1,1:0
27.10.2020 17:00 Dynamo Tver - Voroněž 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Zvezda Chekhov - Rostov 1:3 0:0,0:1,1:2
15:00 Ťumeň - Tambov 4:3 0:0,0:1,4:2
26.10.2020 17:00 Ryazan - Novokuzněck 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 Karelia SKA - Sokol Krasnoyarsk 4:1 1:0,2:1,1:0
16:30 Almetievsk - Bars Kazan 1:6 0:3,1:2,0:1
16:30 Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk 4:3 1:0,1:0,1:3
16:00 Iževsk - Penza 1:4 0:2,0:2,1:0
15:30 Molot-Prikam'e Perm - Togliatti 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Samara 8:2 3:1,5:1,0:0
14:30 Gornyak Uchaly - Kurgan 3:2 1:1,0:1,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Čeljabinsk 1:2 1:1,0:0,0:0
25.10.2020 15:00 Dynamo Tver - Rostov 3:2 1:1,1:1,0:0
15:00 Zvezda Chekhov - Voroněž 1:3 0:1,1:0,0:2
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov 4:0 1:0,3:0,0:0
24.10.2020 16:00 Almetievsk - Samara 1:0 1:0,0:0,0:0
16:00 Dinamo St. Petersburg - Sokol Krasnoyarsk 2:1 0:1,0:0,1:0
16:00 Khimik Voskresensk - Novokuzněck 2:4 1:1,0:2,1:1
16:00 Ryazan - Ermak Angarsk 1:4 0:1,0:2,1:1
16:00 Karelia SKA - Ťumeň 1:0 0:0,0:0,0:0
15:00 Iževsk - Togliatti 3:2 0:2,2:0,1:0
10:00 Gornyak Uchaly - Chelmet Čeljabinsk 0:3 0:1,0:0,0:2
23.10.2020 18:00 Dynamo Tver - Tambov 3:2 1:1,0:1,1:0
22.10.2020 18:30 Dinamo St. Petersburg - Ťumeň 3:2 1:0,1:1,0:1
18:00 Karelia SKA - Ermak Angarsk 4:2 2:1,1:0,1:1
17:30 Almetievsk - Togliatti 3:1 2:1,1:0,0:0
17:00 Iževsk - Samara 4:1 1:0,3:1,0:0
16:00 Molot-Prikam'e Perm - Yugra Khanty-Mansiysk 0:3 0:1,0:2,0:0
15:30 Kurgan - Chelmet Čeljabinsk 1:2 0:2,1:0,0:0
21.10.2020 18:00 Zvezda Chekhov - Tambov 2:1 1:0,1:0,0:1
20.10.2020 18:30 Dinamo St. Petersburg - Ermak Angarsk 4:1 0:0,2:0,2:1
18:30 Rostov - Yuzhny Ural Orsk 3:0 1:0,2:0,0:0
18:00 Penza - Ryazan 1:3 0:2,0:1,1:0
14:00 Novokuzněck - Ťumeň 2:3 1:0,1:2,0:1
13:00 Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2:1 0:0,1:1,0:0
19.10.2020 16:30 Molot-Prikam'e Perm - Toros Neftekamsk 4:3 0:2,1:1,2:0
18.10.2020 16:00 Bars Kazan - Ryazan 4:5 1:0,1:2,2:2
16:00 Penza - Khimik Voskresensk 1:3 0:0,1:0,0:3
16:00 Voroněž - Yuzhny Ural Orsk 3:1 0:0,1:1,2:0
12:00 Rostov - Gornyak Uchaly 1:2 0:0,0:0,1:1
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Ťumeň 1:4 1:1,0:3,0:0
12:00 Novokuzněck - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2 1:2,0:0,1:0
17.10.2020 14:00 Molot-Prikam'e Perm - Iževsk 0:5 0:1,0:2,0:2
16.10.2020 18:00 Penza - Karelia SKA 0:4 0:0,0:3,0:1
18:00 Voroněž - Gornyak Uchaly 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 Bars Kazan - Dinamo St. Petersburg 3:2 1:1,1:0,0:1
17:30 Tambov - Yuzhny Ural Orsk 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Samara - Khimik Voskresensk 2:1 1:0,0:1,1:0
17:00 Togliatti - Ryazan 1:3 0:2,0:1,1:0
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:4 0:2,0:2,1:0
14:00 Novokuzněck - Dynamo Tver 4:3 0:1,3:2,0:0
13:00 Ermak Angarsk - Ťumeň 2:3 1:0,0:2,1:0
15.10.2020 18:30 Rostov - Kurgan 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 Molot-Prikam'e Perm - Almetievsk 0:4 0:0,0:3,0:1
16:00 Toros Neftekamsk - Iževsk 2:1 0:1,2:0,0:0
14.10.2020 18:00 Penza - Dinamo St. Petersburg 1:4 0:1,1:2,0:1
17:30 Bars Kazan - Karelia SKA 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Tambov - Gornyak Uchaly 3:4 1:2,0:2,2:0
17:00 Samara - Ryazan 2:5 1:2,0:1,1:2
17:00 Togliatti - Khimik Voskresensk 2:3 1:0,1:1,0:1
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Dynamo Tver 1:2 0:1,1:0,0:1
14:00 Novokuzněck - Zvezda Chekhov 1:2 0:0,1:0,0:2
13:00 Ermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:8 1:2,0:3,1:3
13.10.2020 18:30 Rostov - Chelmet Čeljabinsk 3:2 1:0,0:2,1:0
18:00 Voroněž - Kurgan 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Toros Neftekamsk - Almetievsk 4:3 2:1,2:2,0:0
12.10.2020 17:00 Samara - Dinamo St. Petersburg 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 Togliatti - Karelia SKA 2:3 0:2,2:1,0:0
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Zvezda Chekhov 2:1 0:0,1:0,0:1
13:00 Ermak Angarsk - Dynamo Tver 2:3 1:2,0:0,1:0
11.10.2020 16:00 Tambov - Kurgan 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Voroněž - Chelmet Čeljabinsk 1:3 0:0,0:2,1:1
15:00 Iževsk - Almetievsk 1:3 1:1,0:2,0:0
10.10.2020 15:00 Ťumeň - Bars Kazan 3:4 1:2,1:1,1:1
15:00 Samara - Karelia SKA 3:2 0:1,2:1,0:0
15:00 Togliatti - Dinamo St. Petersburg 1:2 1:1,0:0,0:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Penza 2:3 1:2,0:0,1:1
11:00 Ermak Angarsk - Zvezda Chekhov 3:5 1:1,1:2,1:2
09.10.2020 18:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 2:3 0:0,1:1,1:2
17:30 Tambov - Chelmet Čeljabinsk 1:2 0:0,1:0,0:1
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Novokuzněck 1:0 0:0,0:0,0:0
08.10.2020 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Bars Kazan 5:1 1:1,1:0,3:0
16:00 Ťumeň - Penza 4:5 1:2,1:1,2:1
07.10.2020 17:30 Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk 1:2 0:0,1:1,0:0
15:30 Gornyak Uchaly - Novokuzněck 0:4 0:0,0:2,0:2
06.10.2020 18:00 Dynamo Tver - Bars Kazan 3:2 0:0,1:2,1:0
18:00 Zvezda Chekhov - Penza 3:4 0:0,1:3,2:1
05.10.2020 18:00 Ryazan - Almetievsk 3:2 2:0,0:0,1:2
18:00 Karelia SKA - Toros Neftekamsk 2:6 1:1,0:3,1:2
17:30 Khimik Voskresensk - Iževsk 6:0 1:0,1:0,4:0
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Samara 3:4 2:1,0:1,1:1
16:00 Ťumeň - Togliatti 3:1 2:0,1:0,0:1
04.10.2020 16:00 Dynamo Tver - Penza 1:2 1:2,0:0,0:0
16:00 Zvezda Chekhov - Bars Kazan 2:1 1:0,1:0,0:1
12:00 Rostov - Voroněž 6:1 1:1,1:0,4:0
03.10.2020 16:00 Dinamo St. Petersburg - Toros Neftekamsk 4:2 1:1,2:0,1:1
16:00 Khimik Voskresensk - Almetievsk 1:8 0:3,0:4,1:1
16:00 Ryazan - Iževsk 2:0 0:0,0:0,2:0
14:00 Ťumeň - Samara 5:2 2:0,1:1,2:1
10:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Togliatti 1:2 1:0,0:2,0:0
02.10.2020 18:30 Rostov - Tambov 1:3 0:2,1:0,0:1
01.10.2020 18:30 Dinamo St. Petersburg - Iževsk 3:1 0:0,3:0,0:1
18:00 Dynamo Tver - Togliatti 6:5 3:4,1:0,1:1
18:00 Karelia SKA - Almetievsk 0:1 0:0,0:0,0:0
18:00 Zvezda Chekhov - Samara 4:2 2:0,1:1,1:1
30.09.2020 18:00 Voroněž - Tambov 3:4 1:0,1:0,1:3
29.09.2020 18:30 Dinamo St. Petersburg - Almetievsk 3:4 2:0,1:1,0:2
18:00 Karelia SKA - Iževsk 3:2 1:1,0:0,1:1
18:00 Dynamo Tver - Samara 2:0 1:0,0:0,1:0
18:00 Zvezda Chekhov - Togliatti 2:4 0:0,0:2,2:2
28.09.2020 17:30 Khimik Voskresensk - Ryazan 1:2 1:0,0:1,0:0
27.09.2020 14:00 Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:0,1:0,0:2
26.09.2020 16:00 Bars Kazan - Gornyak Uchaly 1:0 0:0,0:0,1:0
25.09.2020 17:00 Iževsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:5 0:2,0:2,0:1
17:00 Voroněž - Samara 1:2 1:1,0:0,0:0
16:00 Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov 3:2 0:1,3:0,0:1
24.09.2020 18:00 Penza - Gornyak Uchaly 2:0 0:0,2:0,0:0
23.09.2020 17:30 Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 2:0,2:0,0:1
16:00 Toros Neftekamsk - Dynamo Tver 7:2 1:0,6:0,0:2
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Rostov 1:3 0:2,1:0,0:1
22.09.2020 18:00 Penza - Kurgan 4:3 2:2,1:1,0:0
18:00 Ryazan - Dinamo St. Petersburg 4:2 0:1,4:1,0:0
17:30 Bars Kazan - Chelmet Čeljabinsk 2:1 0:0,1:1,0:0
17:30 Khimik Voskresensk - Karelia SKA 5:0 1:0,1:0,3:0
17:00 Samara - Gornyak Uchaly 3:2 1:2,0:0,1:0
21.09.2020 17:30 Almetievsk - Dynamo Tver 6:2 3:1,2:1,1:0
17:00 Iževsk - Zvezda Chekhov 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Voroněž 3:1 1:0,1:0,1:1
13:00 Ermak Angarsk - Rostov 2:4 1:0,1:2,0:2
20.09.2020 16:00 Bars Kazan - Kurgan 3:1 2:0,0:0,1:1
16:00 Khimik Voskresensk - Dinamo St. Petersburg 2:3 0:1,2:0,0:2
16:00 Penza - Chelmet Čeljabinsk 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 Togliatti - Gornyak Uchaly 1:6 1:2,0:3,0:1
19.09.2020 16:00 Almetievsk - Zvezda Chekhov 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 Iževsk - Dynamo Tver 2:5 0:0,2:1,0:4
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Tambov 3:2 1:0,1:1,0:1
11:00 Ermak Angarsk - Voroněž 4:1 1:0,1:1,2:0
18.09.2020 17:00 Samara - Chelmet Čeljabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Togliatti - Kurgan 5:2 1:0,1:1,3:1
17.09.2020 13:00 Ermak Angarsk - Tambov 4:2 1:0,2:0,1:2
16.09.2020 18:30 Rostov - Penza 2:3 0:0,0:3,2:0
17:00 Samara - Kurgan 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 Togliatti - Chelmet Čeljabinsk 3:1 2:0,0:1,1:0
15.09.2020 18:00 Dynamo Tver - Ryazan 1:4 1:2,0:2,0:0
15:30 Gornyak Uchaly - Molot-Prikam'e Perm 4:2 1:0,2:1,1:1
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 7:3 3:0,2:0,2:3
14.09.2020 18:30 Rostov - Bars Kazan 0:6 0:2,0:2,0:2
18:00 Voroněž - Penza 2:3 0:0,1:2,1:1
13.09.2020 17:00 Zvezda Chekhov - Ryazan 4:0 2:0,2:0,0:0
16:00 Dynamo Tver - Khimik Voskresensk 1:3 0:2,1:0,0:1
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikam'e Perm 3:2 0:1,3:1,0:0
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Novokuzněck 0:2 0:1,0:0,0:1
10:00 Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk 3:5 0:1,2:1,1:3
12.09.2020 16:00 Tambov - Penza 4:3 3:2,1:0,0:1
16:00 Voroněž - Bars Kazan 2:5 2:2,0:3,0:0
12:00 Karelia SKA - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:0,0:1,1:1
11.09.2020 18:00 Zvezda Chekhov - Khimik Voskresensk 2:3 0:0,1:1,1:1
15:30 Gornyak Uchaly - Iževsk 2:1 0:0,1:0,1:1
15:30 Kurgan - Toros Neftekamsk 2:0 0:0,0:0,2:0
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Almetievsk 2:3 1:1,0:0,1:1
14:00 Chelmet Čeljabinsk - Molot-Prikam'e Perm 1:3 1:1,0:2,0:0
13:00 Ermak Angarsk - Novokuzněck 2:4 1:2,1:1,0:1
10.09.2020 18:30 Rostov - Samara 2:1 1:0,0:0,0:1
18:30 Dinamo St. Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk 3:4 1:0,1:4,1:0
17:30 Tambov - Bars Kazan 4:3 1:0,2:2,1:1
09.09.2020 16:00 Chelmet Čeljabinsk - Toros Neftekamsk 1:2 0:1,0:0,1:0
15:30 Gornyak Uchaly - Almetievsk 3:4 0:1,0:0,3:3
15:30 Kurgan - Molot-Prikam'e Perm 0:4 0:1,0:1,0:2
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Iževsk 3:2 0:0,1:1,1:1
08.09.2020 18:30 Rostov - Togliatti 4:1 0:0,1:0,3:1
18:00 Dynamo Tver - Karelia SKA 3:2 0:1,1:1,1:0
18:00 Penza - Bars Kazan 2:1 0:0,2:1,0:0
18:00 Ryazan - Yugra Khanty-Mansiysk 1:0 0:0,0:0,0:0
17:30 Tambov - Samara 5:4 1:2,1:2,2:0
13:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 3:1 2:0,0:0,1:1
07.09.2020 16:00 Chelmet Čeljabinsk - Iževsk 5:0 0:0,1:0,4:0
15:30 Kurgan - Almetievsk 2:1 0:1,1:0,0:0
06.09.2020 16:00 Dynamo Tver - Dinamo St. Petersburg 1:2 0:1,0:1,1:0
16:00 Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 1:0,0:0,1:3
16:00 Tambov - Togliatti 3:2 1:1,0:0,2:1
16:00 Zvezda Chekhov - Karelia SKA 3:2 0:0,0:0,3:2
05.09.2020 14:00 Chelmet Čeljabinsk - Almetievsk 4:3 1:1,2:0,0:2
14:00 Kurgan - Iževsk 4:1 0:1,2:0,2:0
04.09.2020 18:00 Zvezda Chekhov - Dinamo St. Petersburg 1:2 0:1,0:1,1:0