HokejLive.netRuskoVHL › Program

VHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
27.09.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ryazan
16:00 Ťumeň - Khimik Voskresensk
28.09.2022 13:00 Ermak Angarsk - Chelmet Čeljabinsk
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk
17:30 Bars Kazan - Togliatti
18:00 AKM - Rostov
29.09.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Khimik Voskresensk
16:00 Ťumeň - Ryazan
30.09.2022 13:00 Ermak Angarsk - Kurgan
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Gornyak Uchaly
15:00 Omskie Krylia - Chelmet Čeljabinsk
17:30 Almetievsk - Molot-Prikam'e Perm
18:00 Zvezda Chekhov - Rostov
18:00 AKM - Voroněž
01.10.2022 08:00 Novokuzněck - Yuzhny Ural Orsk
10:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Penza
14:00 Ťumeň - Tambov
16:00 Dinamo St. Petersburg - Khimik Voskresensk
16:00 Karelia SKA - Ryazan
02.10.2022 11:00 Ermak Angarsk - Gornyak Uchaly
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Kurgan
12:00 Zvezda Chekhov - Voroněž
15:00 Togliatti - Rostov
15:00 Iževsk - Molot-Prikam'e Perm
16:00 Almetievsk - Toros Neftekamsk
03.10.2022 14:30 Novokuzněck - Chelmet Čeljabinsk
15:00 Omskie Krylia - Yuzhny Ural Orsk
16:00 Ťumeň - Penza
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Tambov
18:00 Karelia SKA - Khimik Voskresensk
18:00 Dinamo St. Petersburg - Ryazan
04.10.2022 16:30 Iževsk - Toros Neftekamsk
17:00 Togliatti - Voroněž
17:30 Bars Kazan - Rostov
05.10.2022 14:30 Novokuzněck - Kurgan
15:00 Omskie Krylia - Gornyak Uchaly
18:00 Dinamo St. Petersburg - Tambov
18:00 Karelia SKA - Penza
06.10.2022 16:30 Iževsk - Almetievsk
17:30 Bars Kazan - Voroněž
07.10.2022 14:30 Novokuzněck - Gornyak Uchaly
15:00 Omskie Krylia - Kurgan
18:00 Karelia SKA - Tambov
18:00 Dinamo St. Petersburg - Penza
08.10.2022 14:00 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov
14:00 Chelmet Čeljabinsk - AKM
16:00 Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk
16:00 Ryazan - Sokol Krasnoyarsk
09.10.2022 14:00 Molot-Prikam'e Perm - Ťumeň
14:00 Toros Neftekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk
10.10.2022 15:30 Yuzhny Ural Orsk - AKM
16:00 Chelmet Čeljabinsk - Zvezda Chekhov
17:30 Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk
18:00 Ryazan - Ermak Angarsk
11.10.2022 14:00 Toros Neftekamsk - Ťumeň
16:00 Molot-Prikam'e Perm - Yugra Khanty-Mansiysk
12.10.2022 15:30 Kurgan - Zvezda Chekhov
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Togliatti
15:30 Gornyak Uchaly - AKM
16:00 Chelmet Čeljabinsk - Bars Kazan
17:30 Khimik Voskresensk - Novokuzněck
17:30 Tambov - Sokol Krasnoyarsk
18:00 Penza - Ermak Angarsk
18:00 Ryazan - Omskie Krylia
13.10.2022 16:00 Molot-Prikam'e Perm - Dinamo St. Petersburg
16:00 Toros Neftekamsk - Karelia SKA
16:30 Iževsk - Yugra Khanty-Mansiysk
17:30 Almetievsk - Ťumeň
18:00 Voroněž - Rostov
14.10.2022 10:00 Gornyak Uchaly - Zvezda Chekhov
15:30 Kurgan - AKM
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan
16:00 Chelmet Čeljabinsk - Togliatti
17:30 Tambov - Ermak Angarsk
17:30 Khimik Voskresensk - Omskie Krylia
18:00 Penza - Sokol Krasnoyarsk
18:00 Ryazan - Novokuzněck
15.10.2022 14:00 Molot-Prikam'e Perm - Karelia SKA
14:00 Toros Neftekamsk - Dinamo St. Petersburg
15:00 Iževsk - Ťumeň
16:00 Almetievsk - Yugra Khanty-Mansiysk
16.10.2022 10:00 Gornyak Uchaly - Bars Kazan
12:00 Tambov - Omskie Krylia
14:00 Kurgan - Togliatti
16:00 Penza - Novokuzněck
17.10.2022 16:30 Iževsk - Karelia SKA
17:30 Almetievsk - Dinamo St. Petersburg
18.10.2022 15:30 Gornyak Uchaly - Togliatti
15:30 Kurgan - Bars Kazan
17:30 Tambov - Novokuzněck
18:00 Penza - Omskie Krylia
19.10.2022 13:00 Ermak Angarsk - Molot-Prikam'e Perm
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk
16:30 Iževsk - Dinamo St. Petersburg
17:30 Almetievsk - Karelia SKA
18:00 Zvezda Chekhov - Khimik Voskresensk
18:00 AKM - Ryazan
20.10.2022 18:00 Voroněž - Chelmet Čeljabinsk
18:30 Rostov - Yuzhny Ural Orsk
21.10.2022 13:00 Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikam'e Perm
18:00 AKM - Khimik Voskresensk
18:00 Zvezda Chekhov - Ryazan
22.10.2022 12:00 Rostov - Chelmet Čeljabinsk
16:00 Voroněž - Yuzhny Ural Orsk
23.10.2022 11:00 Ermak Angarsk - Almetievsk
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Iževsk
15:00 Togliatti - Ryazan
16:00 Zvezda Chekhov - Tambov
16:00 AKM - Penza
16:00 Bars Kazan - Khimik Voskresensk
24.10.2022 14:30 Novokuzněck - Molot-Prikam'e Perm
15:00 Omskie Krylia - Toros Neftekamsk
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Karelia SKA
16:00 Ťumeň - Dinamo St. Petersburg
18:00 Voroněž - Gornyak Uchaly
18:30 Rostov - Kurgan
25.10.2022 13:00 Ermak Angarsk - Iževsk
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Almetievsk
17:00 Togliatti - Khimik Voskresensk
17:30 Bars Kazan - Ryazan
18:00 AKM - Tambov
18:00 Zvezda Chekhov - Penza
26.10.2022 14:30 Novokuzněck - Toros Neftekamsk
15:00 Omskie Krylia - Molot-Prikam'e Perm
16:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo St. Petersburg
16:00 Ťumeň - Karelia SKA
18:00 Voroněž - Kurgan
18:30 Rostov - Gornyak Uchaly
27.10.2022 17:00 Togliatti - Penza
17:30 Bars Kazan - Tambov
28.10.2022 14:30 Novokuzněck - Almetievsk
15:00 Omskie Krylia - Iževsk
29.10.2022 15:00 Togliatti - Tambov
16:00 Bars Kazan - Penza
30.10.2022 07:00 Novokuzněck - Iževsk
12:00 Omskie Krylia - Almetievsk
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sokol Krasnoyarsk
13:00 Ťumeň - Ermak Angarsk
31.10.2022 14:30 Kurgan - Yuzhny Ural Orsk
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Zvezda Chekhov
15:00 Toros Neftekamsk - AKM
01.11.2022 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ermak Angarsk
15:00 Ťumeň - Sokol Krasnoyarsk
16:30 Khimik Voskresensk - Rostov
02.11.2022 14:30 Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk
14:30 Kurgan - Chelmet Čeljabinsk
15:00 Molot-Prikam'e Perm - AKM
15:00 Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov
03.11.2022 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Omskie Krylia
15:00 Ťumeň - Novokuzněck
16:30 Khimik Voskresensk - Voroněž
17:00 Karelia SKA - Sokol Krasnoyarsk
17:00 Dinamo St. Petersburg - Ermak Angarsk
17:00 Ryazan - Rostov
04.11.2022 09:00 Gornyak Uchaly - Chelmet Čeljabinsk
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Togliatti
13:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan
14:00 Iževsk - AKM
15:00 Almetievsk - Zvezda Chekhov
05.11.2022 11:00 Tambov - Rostov
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Novokuzněck
13:00 Ťumeň - Omskie Krylia
15:00 Ryazan - Voroněž
15:00 Karelia SKA - Ermak Angarsk
15:00 Dinamo St. Petersburg - Sokol Krasnoyarsk
06.11.2022 13:00 Molot-Prikam'e Perm - Bars Kazan
13:00 Toros Neftekamsk - Togliatti
14:00 Iževsk - Zvezda Chekhov
15:00 Almetievsk - AKM
07.11.2022 16:30 Tambov - Voroněž
17:00 Karelia SKA - Omskie Krylia
17:00 Dinamo St. Petersburg - Novokuzněck
17:00 Penza - Rostov
08.11.2022 14:30 Gornyak Uchaly - Kurgan
15:30 Iževsk - Bars Kazan
16:30 Almetievsk - Togliatti
09.11.2022 17:00 Penza - Voroněž
17:00 Karelia SKA - Novokuzněck
17:00 Dinamo St. Petersburg - Omskie Krylia
10.11.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Ryazan
15:30 Iževsk - Togliatti
16:30 Almetievsk - Bars Kazan
11.11.2022 17:00 Zvezda Chekhov - Ťumeň
17:00 AKM - Yugra Khanty-Mansiysk
12.11.2022 13:00 Chelmet Čeljabinsk - Khimik Voskresensk
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ryazan
13.11.2022 15:00 AKM - Ťumeň
15:00 Zvezda Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk
14.11.2022 13:30 Novokuzněck - Ermak Angarsk
14:30 Gornyak Uchaly - Ryazan
14:30 Kurgan - Khimik Voskresensk
17:00 Voroněž - Toros Neftekamsk
17:30 Rostov - Molot-Prikam'e Perm
15.11.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Tambov
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Penza
16:00 Togliatti - Ťumeň
16:30 Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk
17:00 Zvezda Chekhov - Dinamo St. Petersburg
17:00 AKM - Karelia SKA
16.11.2022 13:30 Novokuzněck - Sokol Krasnoyarsk
14:00 Omskie Krylia - Ermak Angarsk
14:30 Gornyak Uchaly - Khimik Voskresensk
14:30 Kurgan - Ryazan
17:00 Voroněž - Molot-Prikam'e Perm
17:30 Rostov - Toros Neftekamsk
17.11.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Penza
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Tambov
16:00 Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk
16:30 Bars Kazan - Ťumeň
17:00 Zvezda Chekhov - Karelia SKA
17:00 AKM - Dinamo St. Petersburg
18.11.2022 14:00 Omskie Krylia - Sokol Krasnoyarsk
17:00 Voroněž - Iževsk
17:30 Rostov - Almetievsk
19.11.2022 09:00 Gornyak Uchaly - Penza
13:00 Kurgan - Tambov
14:00 Togliatti - Dinamo St. Petersburg
15:00 Bars Kazan - Karelia SKA
20.11.2022 11:00 Rostov - Iževsk
15:00 Voroněž - Almetievsk
21.11.2022 14:00 Omskie Krylia - Novokuzněck
14:30 Kurgan - Penza
14:30 Gornyak Uchaly - Tambov
16:00 Togliatti - Karelia SKA
16:30 Bars Kazan - Dinamo St. Petersburg
22.11.2022 15:00 Toros Neftekamsk - Molot-Prikam'e Perm
17:00 AKM - Zvezda Chekhov
23.11.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk - Yuzhny Ural Orsk
17:00 Ryazan - Khimik Voskresensk
24.11.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ermak Angarsk
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ťumeň
25.11.2022 15:30 Iževsk - Voroněž
17:00 Dinamo St. Petersburg - Bars Kazan
17:00 Karelia SKA - Togliatti
26.11.2022 11:00 Sokol Krasnoyarsk - Omskie Krylia
11:00 Tambov - Gornyak Uchaly
15:00 Penza - Kurgan
27.11.2022 14:00 Iževsk - Rostov
15:00 Dinamo St. Petersburg - Togliatti
15:00 Karelia SKA - Bars Kazan
15:00 Almetievsk - Voroněž
28.11.2022 12:00 Ermak Angarsk - Omskie Krylia
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Novokuzněck
16:30 Tambov - Kurgan
17:00 Penza - Gornyak Uchaly
29.11.2022 15:00 Ťumeň - Bars Kazan
15:00 Toros Neftekamsk - Voroněž
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Togliatti
16:30 Almetievsk - Rostov
17:00 Dinamo St. Petersburg - AKM
17:00 Karelia SKA - Zvezda Chekhov
30.11.2022 12:00 Ermak Angarsk - Novokuzněck
16:30 Khimik Voskresensk - Kurgan
16:30 Tambov - Chelmet Čeljabinsk
17:00 Penza - Yuzhny Ural Orsk
17:00 Ryazan - Gornyak Uchaly
01.12.2022 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Bars Kazan
15:00 Ťumeň - Togliatti
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Voroněž
15:00 Toros Neftekamsk - Rostov
17:00 Dinamo St. Petersburg - Zvezda Chekhov
17:00 Karelia SKA - AKM
02.12.2022 16:30 Tambov - Yuzhny Ural Orsk
16:30 Khimik Voskresensk - Gornyak Uchaly
17:00 Ryazan - Kurgan
17:00 Penza - Chelmet Čeljabinsk
03.12.2022 13:00 Ťumeň - Zvezda Chekhov
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - AKM
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Rostov
04.12.2022 10:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Khimik Voskresensk - Yuzhny Ural Orsk
15:00 Ryazan - Chelmet Čeljabinsk
05.12.2022 15:00 Ťumeň - AKM
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Zvezda Chekhov
16:00 Togliatti - Iževsk
16:30 Bars Kazan - Almetievsk
06.12.2022 13:30 Novokuzněck - Karelia SKA
14:00 Omskie Krylia - Dinamo St. Petersburg
16:30 Khimik Voskresensk - Chelmet Čeljabinsk
17:00 Ryazan - Yuzhny Ural Orsk
07.12.2022 16:00 Togliatti - Almetievsk
16:30 Bars Kazan - Iževsk
08.12.2022 13:30 Novokuzněck - Dinamo St. Petersburg
14:00 Omskie Krylia - Karelia SKA
17:00 Voroněž - Tambov
17:30 Rostov - Penza
09.12.2022 16:00 Togliatti - Toros Neftekamsk
16:30 Bars Kazan - Molot-Prikam'e Perm
17:00 Zvezda Chekhov - Iževsk
17:00 AKM - Almetievsk
10.12.2022 07:00 Novokuzněck - Yugra Khanty-Mansiysk
11:00 Rostov - Tambov
12:00 Omskie Krylia - Ťumeň
15:00 Voroněž - Penza
11.12.2022 10:00 Ermak Angarsk - Karelia SKA
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Dinamo St. Petersburg
14:00 Togliatti - Molot-Prikam'e Perm
15:00 Zvezda Chekhov - Almetievsk
15:00 AKM - Iževsk
15:00 Bars Kazan - Toros Neftekamsk
12.12.2022 13:30 Novokuzněck - Ťumeň
14:00 Omskie Krylia - Yugra Khanty-Mansiysk
14:30 Kurgan - Gornyak Uchaly
17:00 Voroněž - Khimik Voskresensk
17:30 Rostov - Ryazan
13.12.2022 12:00 Ermak Angarsk - Dinamo St. Petersburg
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Karelia SKA
17:00 AKM - Molot-Prikam'e Perm
17:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk
14.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk - Gornyak Uchaly
17:00 Voroněž - Ryazan
17:30 Rostov - Khimik Voskresensk
15.12.2022 12:00 Ermak Angarsk - Yugra Khanty-Mansiysk
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ťumeň
17:00 AKM - Toros Neftekamsk
17:00 Zvezda Chekhov - Molot-Prikam'e Perm
16.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Gornyak Uchaly
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Kurgan
17.12.2022 10:00 Ermak Angarsk - Ťumeň
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Yugra Khanty-Mansiysk
14:00 Iževsk - Novokuzněck
15:00 Almetievsk - Omskie Krylia
18.12.2022 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kurgan
19.12.2022 15:30 Iževsk - Omskie Krylia
16:30 Tambov - AKM
16:30 Almetievsk - Novokuzněck
16:30 Khimik Voskresensk - Bars Kazan
17:00 Ryazan - Togliatti
17:00 Penza - Zvezda Chekhov
20.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Čeljabinsk
21.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk - Novokuzněck
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Omskie Krylia
16:30 Tambov - Zvezda Chekhov
16:30 Khimik Voskresensk - Togliatti
17:00 Penza - AKM
17:00 Ryazan - Bars Kazan
22.12.2022 15:30 Iževsk - Ermak Angarsk
16:30 Almetievsk - Sokol Krasnoyarsk
23.12.2022 14:30 Gornyak Uchaly - Rostov
14:30 Kurgan - Voroněž
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Novokuzněck
15:00 Toros Neftekamsk - Omskie Krylia
16:30 Tambov - Togliatti
17:00 Penza - Bars Kazan
24.12.2022 14:00 Iževsk - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Almetievsk - Ermak Angarsk
25.12.2022 09:00 Gornyak Uchaly - Voroněž
11:00 Tambov - Bars Kazan
13:00 Kurgan - Rostov
15:00 Penza - Togliatti
26.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk
27.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Voroněž
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Rostov
28.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Ermak Angarsk
16:30 Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov
17:00 Dinamo St. Petersburg - Ťumeň
17:00 Ryazan - AKM
17:00 Karelia SKA - Yugra Khanty-Mansiysk
29.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Rostov
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Voroněž
30.12.2022 16:30 Khimik Voskresensk - AKM
17:00 Ryazan - Zvezda Chekhov
17:00 Karelia SKA - Ťumeň
17:00 Dinamo St. Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk
05.01.2023 07:00 Novokuzněck - Penza
12:00 Omskie Krylia - Tambov
15:00 Karelia SKA - Almetievsk
15:00 Dinamo St. Petersburg - Iževsk
06.01.2023 15:00 Bars Kazan - Gornyak Uchaly
07.01.2023 07:00 Novokuzněck - Tambov
12:00 Omskie Krylia - Penza
15:00 Karelia SKA - Iževsk
15:00 Dinamo St. Petersburg - Almetievsk
08.01.2023 14:00 Togliatti - Gornyak Uchaly
15:00 Bars Kazan - Kurgan
09.01.2023 13:30 Novokuzněck - Ryazan
14:00 Omskie Krylia - Khimik Voskresensk
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Iževsk
15:00 Ťumeň - Almetievsk
17:00 Karelia SKA - Molot-Prikam'e Perm
17:00 Dinamo St. Petersburg - Toros Neftekamsk
10.01.2023 12:00 Ermak Angarsk - Penza
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Tambov
16:00 Togliatti - Kurgan
16:30 Bars Kazan - Chelmet Čeljabinsk
17:00 AKM - Gornyak Uchaly
11.01.2023 13:30 Novokuzněck - Khimik Voskresensk
14:00 Omskie Krylia - Ryazan
15:00 Ťumeň - Iževsk
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Almetievsk
17:00 Karelia SKA - Toros Neftekamsk
17:00 Dinamo St. Petersburg - Molot-Prikam'e Perm
17:30 Rostov - Voroněž
12.01.2023 12:00 Ermak Angarsk - Tambov
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Penza
16:00 Togliatti - Chelmet Čeljabinsk
16:30 Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk
17:00 AKM - Kurgan
17:00 Zvezda Chekhov - Gornyak Uchaly
13.01.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Molot-Prikam'e Perm
15:00 Ťumeň - Toros Neftekamsk
14.01.2023 10:00 Ermak Angarsk - Ryazan
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk
14:00 Togliatti - Yuzhny Ural Orsk
15:00 AKM - Chelmet Čeljabinsk
15:00 Zvezda Chekhov - Kurgan
15.01.2023 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Toros Neftekamsk
13:00 Ťumeň - Molot-Prikam'e Perm
16.01.2023 12:00 Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ryazan
17:00 Zvezda Chekhov - Chelmet Čeljabinsk
17:00 AKM - Yuzhny Ural Orsk
17.01.2023 16:30 Tambov - Karelia SKA
17:00 Voroněž - Bars Kazan
17:00 Penza - Dinamo St. Petersburg
18.01.2023 14:30 Kurgan - Omskie Krylia
14:30 Gornyak Uchaly - Novokuzněck
16:30 Almetievsk - Iževsk
17:00 Zvezda Chekhov - Yuzhny Ural Orsk
19.01.2023 16:30 Tambov - Dinamo St. Petersburg
17:00 Voroněž - Togliatti
17:00 Penza - Karelia SKA
17:30 Rostov - Bars Kazan
20.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly - Omskie Krylia
14:30 Kurgan - Novokuzněck
15:00 Toros Neftekamsk - Iževsk
21.01.2023 11:00 Rostov - Togliatti
11:00 Tambov - Yugra Khanty-Mansiysk
15:00 Penza - Ťumeň
15:00 Voroněž - AKM
15:00 Ryazan - Karelia SKA
15:00 Khimik Voskresensk - Dinamo St. Petersburg
22.01.2023 09:00 Gornyak Uchaly - Ermak Angarsk
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Omskie Krylia
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Novokuzněck
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Iževsk
13:00 Kurgan - Sokol Krasnoyarsk
13:00 Toros Neftekamsk - Almetievsk
23.01.2023 16:30 Khimik Voskresensk - Karelia SKA
16:30 Tambov - Ťumeň
17:00 Ryazan - Dinamo St. Petersburg
17:00 Voroněž - Zvezda Chekhov
17:00 Penza - Yugra Khanty-Mansiysk
17:30 Rostov - AKM
24.01.2023 14:30 Kurgan - Ermak Angarsk
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Novokuzněck
14:30 Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Omskie Krylia
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Almetievsk
25.01.2023 16:30 Khimik Voskresensk - Ťumeň
17:00 Ryazan - Yugra Khanty-Mansiysk
17:30 Rostov - Zvezda Chekhov
26.01.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Toros Neftekamsk
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Ermak Angarsk
27.01.2023 16:30 Khimik Voskresensk - Yugra Khanty-Mansiysk
17:00 Ryazan - Ťumeň
28.01.2023 12:00 Omskie Krylia - Voroněž
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ermak Angarsk
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Sokol Krasnoyarsk
14:00 Iževsk - Tambov
15:00 Dinamo St. Petersburg - Gornyak Uchaly
15:00 Karelia SKA - Kurgan
15:00 Almetievsk - Penza
29.01.2023 14:00 Togliatti - Bars Kazan
30.01.2023 13:30 Novokuzněck - Voroněž
14:00 Omskie Krylia - Rostov
15:30 Iževsk - Penza
16:30 Almetievsk - Tambov
17:00 Dinamo St. Petersburg - Kurgan
17:00 Karelia SKA - Gornyak Uchaly
31.01.2023 17:00 AKM - Bars Kazan
01.02.2023 13:30 Novokuzněck - Rostov
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Penza
15:00 Ťumeň - Gornyak Uchaly
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Kurgan
15:00 Toros Neftekamsk - Tambov
15:30 Iževsk - Khimik Voskresensk
16:30 Almetievsk - Ryazan
17:00 Dinamo St. Petersburg - Chelmet Čeljabinsk
17:00 Karelia SKA - Yuzhny Ural Orsk
02.02.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk - Voroněž
17:00 AKM - Togliatti
17:00 Zvezda Chekhov - Bars Kazan
03.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Gornyak Uchaly
15:00 Toros Neftekamsk - Penza
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Tambov
15:00 Ťumeň - Kurgan
15:30 Iževsk - Ryazan
16:30 Almetievsk - Khimik Voskresensk
17:00 Karelia SKA - Chelmet Čeljabinsk
17:00 Dinamo St. Petersburg - Yuzhny Ural Orsk
04.02.2023 10:00 Ermak Angarsk - Voroněž
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Rostov
15:00 Zvezda Chekhov - Togliatti
05.02.2023 13:00 Toros Neftekamsk - Khimik Voskresensk
13:00 Molot-Prikam'e Perm - Ryazan
13:00 Ťumeň - Chelmet Čeljabinsk
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Yuzhny Ural Orsk
06.02.2023 12:00 Ermak Angarsk - Rostov
13:30 Novokuzněck - Omskie Krylia
07.02.2023 15:00 Ťumeň - Yuzhny Ural Orsk
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Chelmet Čeljabinsk
15:00 Toros Neftekamsk - Ryazan
15:00 Molot-Prikam'e Perm - Khimik Voskresensk
09.02.2023 17:00 Penza - Tambov
11.02.2023 09:00 Gornyak Uchaly - Molot-Prikam'e Perm
11:00 Rostov - Dinamo St. Petersburg
13:00 Chelmet Čeljabinsk - Almetievsk
13:00 Kurgan - Toros Neftekamsk
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Iževsk
14:00 Togliatti - Sokol Krasnoyarsk
15:00 Bars Kazan - Ermak Angarsk
15:00 Voroněž - Karelia SKA
15:00 AKM - Novokuzněck
15:00 Zvezda Chekhov - Omskie Krylia
13.02.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Almetievsk
14:30 Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk
14:30 Kurgan - Molot-Prikam'e Perm
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Iževsk
16:00 Togliatti - Ermak Angarsk
16:30 Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk
17:00 Voroněž - Dinamo St. Petersburg
17:00 Zvezda Chekhov - Novokuzněck
17:00 AKM - Omskie Krylia
17:30 Rostov - Karelia SKA
15.02.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk
14:30 Gornyak Uchaly - Almetievsk
14:30 Kurgan - Iževsk
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Molot-Prikam'e Perm
16:00 Togliatti - Omskie Krylia
16:30 Tambov - Ryazan
16:30 Bars Kazan - Novokuzněck
17:00 Penza - Khimik Voskresensk
17:00 AKM - Ermak Angarsk
17:00 Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk
17:00 Voroněž - Yugra Khanty-Mansiysk
17:30 Rostov - Ťumeň
17.02.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikam'e Perm
14:30 Gornyak Uchaly - Iževsk
14:30 Kurgan - Almetievsk
15:00 Chelmet Čeljabinsk - Toros Neftekamsk
16:30 Bars Kazan - Omskie Krylia
16:30 Tambov - Khimik Voskresensk
17:00 AKM - Sokol Krasnoyarsk
17:00 Karelia SKA - Dinamo St. Petersburg
17:00 Voroněž - Ťumeň
17:00 Zvezda Chekhov - Ermak Angarsk
17:00 Penza - Ryazan
17:30 Rostov - Yugra Khanty-Mansiysk