Yugra Khanty-Mansiysk VS Ťumeň


Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

Yugra Khanty-Mansiysk (T1) VS Ťumeň (T2)

Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

Zaujímavé

Yugra Khanty-Mansiysk

  • Počet remíz tímu Yugra Khanty-Mansiysk je až 4 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 67%.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 6 zápasov v rade neprehrali.

Ťumeň

  • 33% zápasov tímu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 6 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Ťumeň už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (5 z 13) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2021/2022
15.09.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
Rusko / VHL / 2020/2021
05.02.2021 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 5:2 1:1,0:0,4:1
04.12.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 0:0,0:2,2:2
Rusko / VHL / 2019/2020
17.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
16.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 5:2 1:0,3:0,1:2
12.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 1:1,1:0,2:0
16.01.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 2:0,0:0,0:0
26.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3ppsn 1:0,0:1,2:2,0:0,4:3
29.11.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:3
15.11.2019 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 1:1,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2018/2019
15.09.2018 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 1:4 0:4,1:0,0:0
06.09.2018 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0

Yugra Khanty-Mansiysk

3 - 5 - 5

Ťumeň

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 6:1 0:0,4:1,2:0
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 2:1sn 1:1,0:0,1:0,0:0,-:-
03.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:3sn 0:3,1:0,2:0,0:0,2:1

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.21 16:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 0:1,3:1,1:0
05.09.21 14:00 Ťumeň Novokuzněck under 1:2 0:2,1:0,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
29.09.2021 16:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.10.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk H2H
03.10.2021 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
08.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan H2H
10.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg H2H
12.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA H2H
14.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk H2H
19.10.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.10.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.10.2021 16:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.10.2021 16:00 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza H2H
03.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan H2H
05.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara H2H
07.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.11.2021 16:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.11.2021 16:00 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.11.2021 16:00 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
27.11.2021 16:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM H2H
03.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov H2H
05.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov H2H
07.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž H2H
11.12.2021 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk H2H
13.12.2021 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.12.2021 16:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.12.2021 16:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly H2H
25.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
27.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk H2H
29.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk H2H
14.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
16.01.2022 16:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
20.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk H2H
22.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm H2H
24.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk H2H
26.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk H2H
01.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
10.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.02.2022 16:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2022 16:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň H2H
01.10.2021 16:00 Toros Neftekamsk Ťumeň H2H
03.10.2021 16:00 Almetievsk Ťumeň H2H
05.10.2021 16:00 Iževsk Ťumeň H2H
10.10.2021 16:00 Ťumeň Ryazan H2H
12.10.2021 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg H2H
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA H2H
16.10.2021 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk H2H
21.10.2021 16:00 Kurgan Ťumeň H2H
23.10.2021 16:00 Gornyak Uchaly Ťumeň H2H
25.10.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň H2H
27.10.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň H2H
03.11.2021 16:00 Ťumeň Penza H2H
05.11.2021 16:00 Ťumeň Bars Kazan H2H
07.11.2021 16:00 Ťumeň Samara H2H
09.11.2021 16:00 Ťumeň Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
19.11.2021 16:00 Rostov Ťumeň H2H
21.11.2021 16:00 Voroněž Ťumeň H2H
23.11.2021 16:00 AKM Ťumeň H2H
25.11.2021 16:00 Tambov Ťumeň H2H
29.11.2021 16:00 Ťumeň AKM H2H
01.12.2021 16:00 Ťumeň Tambov H2H
03.12.2021 16:00 Ťumeň Rostov H2H
05.12.2021 16:00 Ťumeň Voroněž H2H
09.12.2021 16:00 Bars Kazan Ťumeň H2H
11.12.2021 16:00 Penza Ťumeň H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
15.12.2021 16:00 Samara Ťumeň H2H
21.12.2021 16:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
23.12.2021 16:00 Ťumeň Kurgan H2H
25.12.2021 16:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
27.12.2021 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
08.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
10.01.2022 16:00 Ryazan Ťumeň H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
14.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
18.01.2022 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
20.01.2022 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
22.01.2022 16:00 Ťumeň Iževsk H2H
24.01.2022 16:00 Ťumeň Almetievsk H2H
03.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.02.2022 16:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 8 6 0 1 0 16 29 13 13
2. Dinamo St. Petersburg 8 6 0 1 0 10 25 15 13
3. Molot-Prikam'e Perm 8 4 1 0 2 16 31 15 12
4. Toros Neftekamsk 8 3 1 2 -1 3 25 22 12
5. Yugra Khanty-Mansiysk 6 -2 4 0 0 11 21 10 12
6. Khimik Voskresensk 8 5 0 1 1 7 26 19 11
7. Novokuzněck 8 5 0 1 1 6 23 17 11
8. Kurgan 7 -1 3 0 2 1 17 16 10
9. Gornyak Uchaly 6 0 2 2 -2 9 22 13 10
10. Yuzhny Ural Orsk 7 4 0 1 1 3 16 13 9
11. Togliatti 7 4 0 1 1 2 18 16 9
12. AKM 8 4 0 1 2 0 16 16 9
13. Ťumeň 6 2 1 1 0 4 16 12 9
14. Bars Kazan 8 0 2 1 2 -4 17 21 9
15. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 0 3 2 19 17 8
16. Rostov 8 4 0 0 4 1 21 20 8
17. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 19 18 8
18. Tambov 8 0 2 0 4 -8 18 26 8
19. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 -2 13 15 7
20. Almetievsk 8 3 0 1 3 -4 19 23 7
21. Voroněž 8 -3 3 1 3 -5 17 22 7
22. Omskie Krylia 7 2 0 2 1 -8 17 25 6
23. Iževsk 8 -1 2 0 5 -5 16 21 6
24. Ryazan 9 -2 2 1 5 -11 17 28 5
25. Ermak Angarsk 7 -1 1 2 2 -9 15 24 4
26. Penza 8 0 0 3 2 -16 14 30 3
27. Samara 8 0 0 2 4 -20 11 31 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 6 -2 4 0 0 11 21 10 12
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Molot-Prikam'e Perm 4 2 1 0 0 9 15 6 8
4. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Ťumeň 5 2 1 0 1 5 14 9 8
6. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
7. Novokuzněck 4 3 0 0 1 5 12 7 6
8. Sokol Krasnoyarsk 4 3 0 0 1 3 10 7 6
9. Tambov 4 1 1 0 1 0 11 11 6
10. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
11. Togliatti 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
12. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
13. Bars Kazan 4 0 1 1 0 -1 8 9 5
14. Almetievsk 4 2 0 1 0 2 12 10 5
15. Omskie Krylia 4 2 0 1 0 -3 14 17 5
16. Chelmet Čeljabinsk 2 0 1 0 0 4 7 3 4
17. Yuzhny Ural Orsk 3 2 0 0 1 1 7 6 4
18. Iževsk 4 0 1 0 2 0 7 7 4
19. Rostov 4 2 0 0 2 2 12 10 4
20. Voroněž 4 -2 2 0 2 -1 9 10 4
21. AKM 4 2 0 0 2 -2 8 10 4
22. Ryazan 5 -2 2 0 3 -5 10 15 4
23. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -4 13 17 3
24. Kurgan 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
25. Penza 4 0 0 2 0 -9 7 16 2
26. Samara 4 0 0 1 2 -7 4 11 1
27. Gornyak Uchaly 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gornyak Uchaly 6 0 2 2 -2 9 22 13 10
2. Kurgan 6 0 2 0 2 0 13 13 8
3. Toros Neftekamsk 4 1 1 1 -1 3 16 13 7
4. Khimik Voskresensk 4 3 0 0 1 3 14 11 6
5. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
6. Karelia SKA 4 2 0 1 0 3 10 7 5
7. Yuzhny Ural Orsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Dinamo St. Petersburg 4 2 0 1 0 1 10 9 5
9. Novokuzněck 4 2 0 1 0 1 11 10 5
10. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
11. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 7 16 9 4
12. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
13. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
14. Chelmet Čeljabinsk 5 0 1 0 3 -3 12 15 4
15. Voroněž 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
16. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
17. Almetievsk 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
18. Iževsk 4 -1 1 0 3 -5 9 14 2
19. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
20. Ťumeň 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
21. Ermak Angarsk 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
22. Omskie Krylia 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
23. Zvezda Chekhov 2 0 0 1 0 -6 3 9 1
24. Ryazan 4 0 0 1 2 -6 7 13 1
25. Penza 4 0 0 1 2 -7 7 14 1
26. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
27. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0