Ťumeň VS Karelia SKA


Ťumeň

Karelia SKA

Ťumeň (T1) VS Karelia SKA (T2)

Ťumeň

Karelia SKA

Zaujímavé

Ťumeň

  • Ťumeň vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 14 vyhral 8 zápasov).
  • Počet remíz tímu Ťumeň je až 5 z celkového počtu 14 zápasov, čo je až 36%.
  • Ťumeň už 13 zápasov v rade neprehrali.

Karelia SKA

  • 67% (10 z 15) výhier mužstva Karelia SKA.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (4 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 8 vzájomných zápasov, čo je 88%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2021/2022
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
Rusko / VHL / 2020/2021
07.02.2021 13:00 Ťumeň Karelia SKA under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2020 16:00 Karelia SKA Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
16.12.2019 17:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
04.12.2018 15:00 Ťumeň Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.2018 18:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1 0:1,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
09.12.2017 15:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.11.2017 13:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:3 0:1,1:1,0:1

Ťumeň

1 - 4 - 3

Karelia SKA

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.10.21 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
12.10.21 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
10.10.21 14:00 Ťumeň Ryazan over 5:3 1:0,2:1,2:2
05.10.21 17:00 Iževsk Ťumeň over 2:4 0:2,0:1,2:1
03.10.21 16:00 Almetievsk Ťumeň under 0:3 0:2,0:1,0:0
01.10.21 16:00 Toros Neftekamsk Ťumeň over 3:6 0:2,1:1,2:3
29.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň over 4:5sn 2:1,1:3,1:0,0:0,1:3
20.09.21 16:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
11.09.21 14:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 5:3 4:1,0:1,1:1
09.09.21 16:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
07.09.21 16:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 0:1,3:1,1:0
05.09.21 14:00 Ťumeň Novokuzněck under 1:2 0:2,1:0,0:0

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 16:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA over 2:6 0:3,2:1,0:2
14.10.21 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
12.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
06.10.21 18:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.21 16:00 Karelia SKA Ermak Angarsk over 6:3 2:2,2:0,2:1
02.10.21 16:00 Karelia SKA Novokuzněck under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.09.21 18:00 Karelia SKA Omskie Krylia under 3:2 1:0,1:2,1:0
26.09.21 16:00 AKM Karelia SKA under 1:4 1:2,0:2,0:0
24.09.21 17:30 Tambov Karelia SKA under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
22.09.21 18:30 Rostov Karelia SKA under 3:2 1:0,2:0,0:2
20.09.21 18:00 Voroněž Karelia SKA under 0:2 0:0,0:2,0:0
15.09.21 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.21 18:00 Karelia SKA Samara over 6:2 2:0,2:1,2:1
11.09.21 17:00 Karelia SKA Penza over 4:3 1:1,2:0,1:2
09.09.21 18:00 Karelia SKA Bars Kazan over 6:1 0:0,4:0,2:1

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 15:30 Kurgan Ťumeň H2H
23.10.2021 10:00 Gornyak Uchaly Ťumeň H2H
25.10.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň H2H
27.10.2021 15:30 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň H2H
03.11.2021 16:00 Ťumeň Penza H2H
05.11.2021 16:00 Ťumeň Bars Kazan H2H
07.11.2021 16:00 Ťumeň Samara H2H
09.11.2021 16:00 Ťumeň Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
19.11.2021 16:00 Rostov Ťumeň H2H
21.11.2021 16:00 Voroněž Ťumeň H2H
23.11.2021 16:00 AKM Ťumeň H2H
25.11.2021 16:00 Tambov Ťumeň H2H
29.11.2021 16:00 Ťumeň AKM H2H
01.12.2021 16:00 Ťumeň Tambov H2H
03.12.2021 16:00 Ťumeň Rostov H2H
05.12.2021 16:00 Ťumeň Voroněž H2H
09.12.2021 16:00 Bars Kazan Ťumeň H2H
11.12.2021 16:00 Penza Ťumeň H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
15.12.2021 16:00 Samara Ťumeň H2H
21.12.2021 16:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
23.12.2021 16:00 Ťumeň Kurgan H2H
25.12.2021 16:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
27.12.2021 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
08.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
10.01.2022 16:00 Ryazan Ťumeň H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
14.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
18.01.2022 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
20.01.2022 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
22.01.2022 16:00 Ťumeň Iževsk H2H
24.01.2022 16:00 Ťumeň Almetievsk H2H
03.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Ťumeň H2H
10.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
12.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
15.02.2022 16:00 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.02.2022 16:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2021 18:00 Karelia SKA Iževsk H2H
24.10.2021 16:00 Karelia SKA Almetievsk H2H
26.10.2021 16:00 Karelia SKA Molot-Prikam'e Perm H2H
28.10.2021 16:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk H2H
01.11.2021 16:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg H2H
05.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA H2H
07.11.2021 16:00 Ryazan Karelia SKA H2H
15.11.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA H2H
17.11.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA H2H
19.11.2021 16:00 Kurgan Karelia SKA H2H
21.11.2021 16:00 Gornyak Uchaly Karelia SKA H2H
26.11.2021 16:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly H2H
28.11.2021 16:00 Karelia SKA Kurgan H2H
30.11.2021 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk H2H
02.12.2021 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk H2H
08.12.2021 16:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA H2H
10.12.2021 16:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
12.12.2021 16:00 Karelia SKA Ryazan H2H
19.12.2021 16:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA H2H
21.12.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA H2H
23.12.2021 16:00 Iževsk Karelia SKA H2H
25.12.2021 16:00 Almetievsk Karelia SKA H2H
06.01.2022 16:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
16.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA H2H
18.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Karelia SKA H2H
21.01.2022 16:00 Omskie Krylia Karelia SKA H2H
23.01.2022 16:00 Novokuzněck Karelia SKA H2H
27.01.2022 16:00 Karelia SKA AKM H2H
29.01.2022 16:00 Karelia SKA Tambov H2H
31.01.2022 16:00 Karelia SKA Voroněž H2H
02.02.2022 16:00 Karelia SKA Rostov H2H
11.02.2022 16:00 Penza Karelia SKA H2H
13.02.2022 16:00 Bars Kazan Karelia SKA H2H
15.02.2022 16:00 Samara Karelia SKA H2H
17.02.2022 16:00 Togliatti Karelia SKA H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 15 8 2 1 1 28 56 28 25
2. Dinamo St. Petersburg 15 8 2 1 1 20 49 29 25
3. Ťumeň 14 6 2 3 -2 14 45 31 23
4. Khimik Voskresensk 15 8 1 1 3 11 45 34 21
5. Rostov 16 5 2 3 1 5 46 41 21
6. Gornyak Uchaly 14 -1 5 3 -1 13 49 36 21
7. Molot-Prikam'e Perm 14 7 1 2 1 21 49 28 20
8. Novokuzněck 15 5 2 2 2 8 42 34 20
9. Toros Neftekamsk 14 6 1 4 -2 6 45 39 20
10. Yugra Khanty-Mansiysk 14 1 4 2 1 8 41 33 20
11. Kurgan 15 -1 5 2 2 -1 36 37 20
12. AKM 15 6 1 3 1 4 39 35 19
13. Bars Kazan 14 2 3 2 2 7 41 34 18
14. Zvezda Chekhov 14 6 1 1 4 -1 36 37 17
15. Yuzhny Ural Orsk 15 3 2 3 2 -1 30 31 17
16. Tambov 16 3 2 2 5 -14 36 50 16
17. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 1 5 1 34 33 15
18. Togliatti 14 4 1 3 2 2 45 43 15
19. Voroněž 16 1 3 1 7 -12 33 45 15
20. Chelmet Čeljabinsk 15 -1 4 1 6 -6 36 42 15
21. Penza 14 3 1 3 3 -11 30 41 13
22. Omskie Krylia 15 3 1 2 6 -9 37 46 12
23. Almetievsk 13 3 1 1 6 -12 27 39 11
24. Ermak Angarsk 15 -2 3 2 7 -18 35 53 10
25. Ryazan 15 -1 2 3 6 -18 31 49 9
26. Iževsk 13 0 2 0 9 -11 28 39 8
27. Samara 15 0 0 3 9 -34 21 55 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 10 2 3 2 -2 14 32 18 18
2. Karelia SKA 8 6 1 0 0 21 33 12 16
3. Dinamo St. Petersburg 8 8 0 0 0 18 31 13 16
4. Molot-Prikam'e Perm 9 5 1 2 -2 15 30 15 16
5. Novokuzněck 8 3 2 0 1 13 26 13 14
6. Ťumeň 9 4 1 2 -1 6 25 19 14
7. Toros Neftekamsk 10 5 0 3 -1 3 29 26 13
8. Sokol Krasnoyarsk 7 3 1 1 0 8 20 12 11
9. Khimik Voskresensk 8 5 0 1 1 8 26 18 11
10. Rostov 8 5 0 1 1 6 27 21 11
11. Zvezda Chekhov 8 5 0 0 3 2 23 21 10
12. Tambov 8 3 1 0 3 -4 20 24 10
13. Omskie Krylia 8 4 0 2 0 -2 24 26 10
14. Kurgan 5 -2 3 1 -1 4 16 12 9
15. Chelmet Čeljabinsk 6 -2 3 1 0 4 16 12 9
16. Bars Kazan 6 0 2 1 0 3 18 15 9
17. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 16 16 8
18. AKM 7 2 1 0 3 -1 16 17 8
19. Ryazan 8 -1 2 2 1 -5 17 22 8
20. Voroněž 8 0 2 0 4 -5 20 25 8
21. Almetievsk 7 3 0 1 2 -1 17 18 7
22. Ermak Angarsk 8 -1 2 1 3 -6 23 29 7
23. Togliatti 4 2 0 2 -2 2 14 12 6
24. Iževsk 7 1 1 0 4 -1 17 18 6
25. Penza 6 2 0 2 0 -6 13 19 6
26. Gornyak Uchaly 4 0 1 0 2 0 11 11 4
27. Samara 5 0 0 2 1 -8 5 13 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gornyak Uchaly 10 -1 4 3 -3 13 38 25 17
2. AKM 8 4 0 3 -2 5 23 18 11
3. Kurgan 10 1 2 1 3 -5 20 25 11
4. Khimik Voskresensk 7 3 1 0 2 3 19 16 10
5. Rostov 8 0 2 2 0 -1 19 20 10
6. Ťumeň 5 2 1 1 -1 8 20 12 9
7. Yuzhny Ural Orsk 8 1 1 3 -1 -1 14 15 9
8. Karelia SKA 7 2 1 1 1 7 23 16 9
9. Dinamo St. Petersburg 7 0 2 1 1 2 18 16 9
10. Bars Kazan 8 2 1 1 2 4 23 19 9
11. Togliatti 10 2 1 1 4 0 31 31 9
12. Toros Neftekamsk 4 1 1 1 -1 3 16 13 7
13. Zvezda Chekhov 6 1 1 1 1 -3 13 16 7
14. Voroněž 8 1 1 1 3 -7 13 20 7
15. Penza 8 1 1 1 3 -5 17 22 7
16. Novokuzněck 7 2 0 2 1 -5 16 21 6
17. Tambov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
18. Chelmet Čeljabinsk 9 1 1 0 6 -10 20 30 6
19. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 0 3 6 19 13 4
20. Sokol Krasnoyarsk 7 2 0 0 5 -7 14 21 4
21. Almetievsk 6 0 1 0 4 -11 10 21 4
22. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -12 12 24 3
23. Yugra Khanty-Mansiysk 4 -1 1 0 3 -6 9 15 2
24. Omskie Krylia 7 -1 1 0 6 -7 13 20 2
25. Iževsk 6 -1 1 0 5 -10 11 21 2
26. Ryazan 7 0 0 1 5 -13 14 27 1
27. Samara 10 0 0 1 8 -26 16 42 1