Rostov VS Yugra Khanty-Mansiysk


Rostov

Yugra Khanty-Mansiysk

Rostov (T1) VS Yugra Khanty-Mansiysk (T2)

Rostov

Yugra Khanty-Mansiysk

Zaujímavé

Rostov

  • Počet remíz tímu Rostov je až 7 z celkového počtu 25 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 16 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 64%.
  • Rostov už 4 zápasov v rade neprehrali.

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 32% zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 25 zápasov.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 7 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 67% vzájomných zápasov (2 z 3) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 3 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
21.12.2020 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
31.10.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
03.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov over 4:3 2:0,2:0,0:3

Rostov

0 - 2 - 1

Yugra Khanty-Mansiysk

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.21 11:00 Rostov Zvezda Chekhov under 3:0 1:0,0:0,2:0
19.11.21 17:30 Rostov Ťumeň under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
15.11.21 17:30 Rostov Voroněž over 5:4 0:3,3:0,2:1
11.11.21 14:00 Omskie Krylia Rostov under 2:3 1:0,0:2,1:1
09.11.21 12:00 Novokuzněck Rostov over 4:2 1:2,2:0,1:0
06.11.21 11:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 3:1 1:0,2:1,0:0
04.11.21 10:00 Ermak Angarsk Rostov under 0:3 0:3,0:0,0:0
26.10.21 18:30 Rostov AKM under 3:1 1:0,0:1,2:0
24.10.21 12:00 Rostov Tambov under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
17.10.21 12:00 Rostov Bars Kazan under 2:1 0:0,0:1,2:0
15.10.21 18:30 Rostov Togliatti over 5:3 2:1,1:2,2:0
13.10.21 18:30 Rostov Samara over 5:3 0:1,2:2,3:0
11.10.21 18:30 Rostov Penza over 3:4pp 3:0,0:1,0:2,0:1
06.10.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
04.10.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Rostov under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
02.10.21 10:00 Gornyak Uchaly Rostov over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,3:1
30.09.21 15:30 Kurgan Rostov under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
24.09.21 18:30 Rostov Khimik Voskresensk over 4:5 0:1,3:1,1:3
22.09.21 18:30 Rostov Karelia SKA under 3:2 1:0,2:0,0:2
20.09.21 18:30 Rostov Dinamo St. Petersburg under 2:3 1:0,0:2,1:1
18.09.21 12:00 Rostov Ryazan under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.09.21 13:00 Iževsk Rostov under 1:2 0:1,1:0,0:1
10.09.21 17:30 Almetievsk Rostov over 2:4 1:2,0:1,1:1
08.09.21 16:00 Toros Neftekamsk Rostov under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.09.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Rostov over 4:3 3:0,1:3,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.11.21 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk over 5:4sn 0:2,4:2,0:0,0:0,3:2
21.11.21 15:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:1,0:1
14.11.21 13:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:0,0:2
07.11.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti under 3:2 1:2,0:0,2:0
05.11.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara under 4:1 2:0,1:0,1:1
03.11.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan under 4:1 3:0,1:0,0:1
01.11.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 3:0 2:0,1:0,0:0
25.10.21 15:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3 1:1,1:1,2:1
23.10.21 14:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
21.10.21 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.10.21 15:30 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:3 0:1,1:2,0:0
14.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
10.10.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
08.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.10.21 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,1:3
01.10.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.09.21 17:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 1:2,4:1,1:0
27.09.21 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:2 0:1,2:0,2:1
18.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 6:1 0:0,4:1,2:0
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 2:1 1:1,0:0,1:0
03.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:3sn 0:3,1:0,2:0,0:0,2:1

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2021 17:00 Zvezda Chekhov Rostov H2H
03.12.2021 15:00 Ťumeň Rostov H2H
05.12.2021 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov H2H
10.12.2021 17:30 Rostov Omskie Krylia H2H
12.12.2021 11:00 Rostov Sokol Krasnoyarsk H2H
14.12.2021 16:00 Rostov Ermak Angarsk H2H
16.12.2021 16:00 Rostov Novokuzněck H2H
22.12.2021 17:00 Voroněž Rostov H2H
24.12.2021 17:00 AKM Rostov H2H
26.12.2021 15:00 Tambov Rostov H2H
08.01.2022 16:00 Bars Kazan Rostov H2H
10.01.2022 16:00 Penza Rostov H2H
12.01.2022 16:00 Samara Rostov H2H
14.01.2022 16:00 Togliatti Rostov H2H
19.01.2022 16:00 Rostov Chelmet Čeljabinsk H2H
21.01.2022 16:00 Rostov Gornyak Uchaly H2H
23.01.2022 16:00 Rostov Kurgan H2H
25.01.2022 16:00 Rostov Yuzhny Ural Orsk H2H
29.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Rostov H2H
31.01.2022 16:00 Ryazan Rostov H2H
02.02.2022 16:00 Karelia SKA Rostov H2H
04.02.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Rostov H2H
11.02.2022 16:00 Rostov Molot-Prikam'e Perm H2H
13.02.2022 16:00 Rostov Toros Neftekamsk H2H
15.02.2022 16:00 Rostov Almetievsk H2H
17.02.2022 16:00 Rostov Iževsk H2H

Yugra Khanty-Mansiysk


Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 27 15 3 2 2 50 104 54 44
2. Yugra Khanty-Mansiysk 27 9 5 4 0 27 83 56 42
3. Khimik Voskresensk 27 10 5 1 5 23 83 60 41
4. Novokuzněck 26 11 4 3 1 30 90 60 41
5. Ťumeň 27 8 5 5 -1 26 86 60 41
6. Dinamo St. Petersburg 26 11 4 2 3 27 80 53 40
7. Molot-Prikam'e Perm 26 14 2 3 2 33 91 58 39
8. Togliatti 27 7 5 4 2 16 84 68 38
9. Toros Neftekamsk 27 11 2 6 0 13 86 73 36
10. Sokol Krasnoyarsk 27 12 2 3 5 21 81 60 35
11. Rostov 26 9 3 5 1 10 72 62 35
12. Gornyak Uchaly 27 4 5 6 1 1 82 81 34
13. Bars Kazan 26 9 2 6 1 4 74 70 32
14. Zvezda Chekhov 27 11 2 1 10 3 66 63 31
15. Almetievsk 26 10 2 1 10 -3 62 65 29
16. Kurgan 26 3 4 6 3 -10 58 68 28
17. AKM 27 10 1 3 9 3 78 75 27
18. Chelmet Čeljabinsk 27 -1 7 1 12 -14 63 77 27
19. Omskie Krylia 27 4 4 2 11 -10 71 81 26
20. Tambov 26 3 4 3 9 -25 55 80 25
21. Yuzhny Ural Orsk 27 6 2 4 9 -7 62 69 24
22. Ryazan 27 3 2 5 10 -17 65 82 19
23. Voroněž 26 2 3 2 14 -30 49 79 18
24. Ermak Angarsk 26 -2 5 2 14 -30 62 92 18
25. Penza 26 2 2 5 10 -28 54 82 17
26. Iževsk 26 1 2 0 21 -40 45 85 10
27. Samara 26 2 0 2 20 -73 36 109 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 14 12 1 0 0 42 63 21 28
2. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 3 2 -2 24 46 22 26
3. Novokuzněck 14 7 3 0 1 31 58 27 26
4. Molot-Prikam'e Perm 13 9 1 2 -2 19 45 26 24
5. Dinamo St. Petersburg 12 9 1 1 -1 24 43 19 23
6. Khimik Voskresensk 15 9 1 1 2 17 48 31 23
7. Sokol Krasnoyarsk 14 8 1 1 2 21 47 26 21
8. Rostov 14 7 1 3 -1 11 44 33 21
9. Togliatti 12 2 3 4 -4 9 36 27 20
10. Chelmet Čeljabinsk 14 -3 6 1 3 1 33 32 19
11. Toros Neftekamsk 15 8 0 3 1 6 41 35 19
12. Bars Kazan 15 5 1 5 -2 1 45 44 19
13. Omskie Krylia 15 6 1 2 3 0 44 44 18
14. Ťumeň 14 5 1 3 1 4 37 33 17
15. Almetievsk 11 7 0 1 2 8 31 23 15
16. Kurgan 12 1 2 5 -3 -2 31 33 15
17. Zvezda Chekhov 13 7 0 0 6 4 37 33 14
18. Ryazan 15 1 2 3 4 -6 31 37 13
19. Tambov 12 2 2 0 6 -13 26 39 12
20. AKM 11 3 1 1 4 -2 28 30 11
21. Gornyak Uchaly 11 2 1 3 1 -9 30 39 11
22. Yuzhny Ural Orsk 14 3 1 1 7 -8 35 43 11
23. Voroněž 13 1 2 0 8 -12 26 38 10
24. Ermak Angarsk 12 -2 3 1 6 -13 29 42 9
25. Penza 14 2 0 4 4 -18 32 50 8
26. Iževsk 12 1 1 0 9 -13 24 37 6
27. Samara 13 2 0 1 9 -34 17 51 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 13 3 4 2 -2 22 49 27 24
2. Gornyak Uchaly 16 2 4 3 0 10 52 42 23
3. Khimik Voskresensk 12 1 4 0 3 6 35 29 18
4. Togliatti 15 5 2 0 6 7 48 41 18
5. Zvezda Chekhov 14 4 2 1 4 -1 29 30 17
6. Dinamo St. Petersburg 14 2 3 1 4 3 37 34 17
7. Toros Neftekamsk 12 3 2 3 -1 7 45 38 17
8. Karelia SKA 13 3 2 2 2 8 41 33 16
9. Yugra Khanty-Mansiysk 13 3 2 2 2 3 37 34 16
10. AKM 16 7 0 2 5 5 50 45 16
11. Molot-Prikam'e Perm 13 5 1 1 4 14 46 32 15
12. Novokuzněck 12 4 1 3 0 -1 32 33 15
13. Rostov 12 2 2 2 2 -1 28 29 14
14. Sokol Krasnoyarsk 13 4 1 2 3 0 34 34 14
15. Almetievsk 15 3 2 0 8 -11 31 42 14
16. Bars Kazan 11 4 1 1 3 3 29 26 13
17. Yuzhny Ural Orsk 13 3 1 3 2 1 27 26 13
18. Kurgan 14 2 2 1 6 -8 27 35 13
19. Tambov 14 1 2 3 3 -12 29 41 13
20. Penza 12 0 2 1 6 -10 22 32 9
21. Ermak Angarsk 14 0 2 1 8 -17 33 50 9
22. Omskie Krylia 12 -2 3 0 8 -10 27 37 8
23. Voroněž 13 1 1 2 6 -18 23 41 8
24. Chelmet Čeljabinsk 13 2 1 0 9 -15 30 45 8
25. Ryazan 12 2 0 2 6 -11 34 45 6
26. Iževsk 14 0 1 0 12 -27 21 48 4
27. Samara 13 0 0 1 11 -39 19 58 1