Yuzhny Ural Orsk VS Karelia SKA


Yuzhny Ural Orsk

Karelia SKA

Yuzhny Ural Orsk (T1) VS Karelia SKA (T2)

Yuzhny Ural Orsk

Karelia SKA

Zaujímavé

Yuzhny Ural Orsk

  • Z celkového počtu 40 prehralo mužstvo Yuzhny Ural Orsk až 48% svojích zápasov. 19 prehraných zápasov.
  • Až 25 zápasov tímu Yuzhny Ural Orsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 63%.
  • Yuzhny Ural Orsk už 15 zápasov v rade neremízovali.
  • Yuzhny Ural Orsk ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Karelia SKA

  • 30% zápasov tímu Karelia SKA skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 40 zápasov.
  • 30 z celkového počtu 40 zápasov tímu Karelia SKA skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 10 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
03.12.2020 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 3:2ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
21.11.2020 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
Rusko / VHL / 2019/2020
25.12.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 0:4 0:1,0:0,0:3
Rusko / VHL / 2018/2019
04.03.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 2:3 0:1,0:1,2:1
01.03.2019 17:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 4:1 3:0,0:0,1:1
28.02.2019 17:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
19.12.2018 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 2:3ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,2:3
27.09.2018 18:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 4:1 1:0,0:1,3:0
Rusko / VHL / 2017/2018
21.12.2017 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 2:1 2:0,0:1,0:0
28.10.2017 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 3:2 1:0,0:1,2:1

Yuzhny Ural Orsk

2 - 2 - 6

Karelia SKA

Yuzhny Ural Orsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Yuzhny Ural Orsk under 0:2 0:2,0:0,0:0
16.01.21 11:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
11.01.21 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov under 2:3 0:1,2:2,0:0
09.01.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Rostov under 2:1 0:1,0:0,2:0
07.01.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Voroněž under 2:1 2:0,0:1,0:0
05.01.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk over 6:3 3:1,2:1,1:1
24.12.20 14:30 Kurgan Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
22.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Yuzhny Ural Orsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
18.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Gornyak Uchaly under 1:4 0:2,1:0,0:2
15.12.20 17:00 Dynamo Tver Yuzhny Ural Orsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
13.12.20 16:00 Zvezda Chekhov Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
11.12.20 15:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:1,0:1,3:0
09.12.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk over 5:2 4:1,1:0,0:1
06.12.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Sokol Krasnoyarsk over 3:5 0:3,3:1,0:1
03.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
01.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg over 4:3 0:1,4:0,0:2
29.11.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ryazan over 4:3sn 3:0,0:2,0:1,0:0,2:0
27.11.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk over 5:2 1:1,2:1,2:0
23.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Yuzhny Ural Orsk under 4:0 1:0,3:0,0:0
21.11.20 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
19.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
17.11.20 17:00 Ryazan Yuzhny Ural Orsk over 3:6 2:2,0:3,1:1
14.11.20 14:00 Samara Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
11.11.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk over 2:7 0:1,1:3,1:3
09.11.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
07.11.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Zvezda Chekhov under 1:3 0:2,0:1,1:0
05.11.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Dynamo Tver over 5:1 0:1,3:0,2:0
02.11.20 16:00 Togliatti Yuzhny Ural Orsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Kurgan under 4:0 0:0,2:0,2:0
26.10.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
20.10.20 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
18.10.20 16:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
16.10.20 17:30 Tambov Yuzhny Ural Orsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
15.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk over 7:3 3:0,2:0,2:3
13.09.20 14:00 Yuzhny Ural Orsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 0:1,3:1,0:0
11.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
09.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Iževsk under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:2
28.12.20 11:00 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:2
09.10.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 15:00 Karelia SKA Samara over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.01.21 17:00 Karelia SKA Togliatti under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
13.01.21 17:00 Karelia SKA Penza over 3:4 2:0,0:1,1:3
11.01.21 17:00 Karelia SKA Bars Kazan under 3:0 2:0,0:0,1:0
07.01.21 15:00 Karelia SKA Molot-Prikam'e Perm under 3:0 2:0,0:0,1:0
29.12.20 17:00 Ryazan Karelia SKA under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.12.20 10:00 Ermak Angarsk Karelia SKA over 4:5 2:0,2:3,0:2
25.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
23.12.20 13:00 Novokuzněck Karelia SKA under 2:1 0:0,1:0,1:1
20.12.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 3:0 0:0,3:0,0:0
16.12.20 17:00 Karelia SKA Tambov under 1:3 0:2,1:1,0:0
14.12.20 17:00 Karelia SKA Rostov under 1:0 0:0,0:0,1:0
12.12.20 15:00 Karelia SKA Voroněž over 0:6 0:0,0:2,0:4
07.12.20 14:30 Kurgan Karelia SKA under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
05.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA over 4:3 2:0,0:1,2:2
03.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
01.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Karelia SKA under 3:2 2:1,1:0,0:1
27.11.20 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
23.11.20 17:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,1:0,0:1
21.11.20 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
17.11.20 17:00 Karelia SKA Kurgan over 5:2 2:0,1:1,2:1
12.11.20 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg under 3:1 2:0,1:0,0:1
06.11.20 17:30 Rostov Karelia SKA over 1:6 1:1,0:2,0:3
04.11.20 15:00 Voroněž Karelia SKA under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
02.11.20 16:30 Tambov Karelia SKA under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
28.10.20 17:00 Karelia SKA Novokuzněck over 4:2 0:0,2:0,2:2
26.10.20 17:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
24.10.20 16:00 Karelia SKA Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.10.20 18:00 Karelia SKA Ermak Angarsk over 4:2 2:1,1:0,1:1
16.10.20 18:00 Penza Karelia SKA under 0:4 0:0,0:3,0:1
14.10.20 17:30 Bars Kazan Karelia SKA under 3:1 0:0,2:0,1:1
12.10.20 17:00 Togliatti Karelia SKA under 2:3 0:2,2:1,0:0
10.10.20 15:00 Samara Karelia SKA under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
01.10.20 18:00 Karelia SKA Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
22.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Karelia SKA under 5:0 1:0,1:0,3:0
12.09.20 12:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:0,0:1,1:1
08.09.20 18:00 Dynamo Tver Karelia SKA under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:0
06.09.20 16:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA under 3:2 0:0,0:0,3:2
29.09.20 18:00 Karelia SKA Iževsk under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0

Yuzhny Ural Orsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk H2H
27.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan H2H
29.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Penza H2H
31.01.2021 13:00 Yuzhny Ural Orsk Togliatti H2H
02.02.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Samara H2H
11.02.2021 15:00 Molot-Prikam'e Perm Yuzhny Ural Orsk H2H
13.02.2021 13:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk H2H
15.02.2021 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk H2H
17.02.2021 16:00 Iževsk Yuzhny Ural Orsk H2H

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA H2H
23.01.2021 13:00 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA H2H
25.01.2021 16:00 Iževsk Karelia SKA H2H
27.01.2021 16:00 Almetievsk Karelia SKA H2H
01.02.2021 17:00 Karelia SKA Ryazan H2H
03.02.2021 17:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
07.02.2021 13:00 Ťumeň Karelia SKA H2H
09.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA H2H
15.02.2021 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver H2H
17.02.2021 17:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 38 25 3 4 -1 59 124 65 66
2. Almetievsk 38 18 5 4 2 54 125 71 60
3. Penza 39 17 5 2 8 29 115 86 56
4. Ťumeň 38 19 3 4 5 30 106 76 54
5. Dinamo St. Petersburg 40 16 4 4 8 31 107 76 52
6. Novokuzněck 40 13 5 6 5 23 112 89 52
7. Gornyak Uchaly 40 13 5 5 7 17 108 91 51
8. Khimik Voskresensk 40 7 8 5 7 14 98 84 51
9. Ryazan 40 10 6 5 8 5 110 105 49
10. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
11. Toros Neftekamsk 38 9 6 4 9 13 115 102 46
12. Bars Kazan 40 10 5 6 8 9 111 102 46
13. Zvezda Chekhov 38 15 3 3 11 7 87 80 45
14. Karelia SKA 40 10 4 8 6 -4 89 93 44
15. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
16. Dynamo Tver 38 4 8 3 12 -14 92 106 43
17. Sokol Krasnoyarsk 42 7 6 4 15 -14 90 104 42
18. Chelmet Čeljabinsk 39 3 7 8 6 1 91 90 42
19. Togliatti 39 8 5 5 11 -7 98 105 41
20. Yuzhny Ural Orsk 40 7 6 2 17 -10 99 109 40
21. Ermak Angarsk 41 6 5 5 15 -33 98 131 37
22. Samara 39 7 4 5 14 -24 83 107 35
23. Kurgan 39 7 3 7 12 -29 66 95 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 38 1 4 5 19 -45 58 103 23
26. Iževsk 38 4 2 4 22 -65 59 124 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
2. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
3. Almetievsk 17 12 1 1 1 29 59 30 29
4. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
5. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
6. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
7. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
8. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
9. Novokuzněck 18 5 4 1 3 19 58 39 27
10. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
11. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
12. Ermak Angarsk 21 2 5 3 3 -2 59 61 27
13. Bars Kazan 19 3 4 4 0 7 53 46 26
14. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
15. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
16. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
17. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
18. Penza 18 9 1 1 5 6 47 41 23
19. Samara 18 7 2 1 5 1 43 42 23
20. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
21. Toros Neftekamsk 17 8 1 1 5 8 52 44 21
22. Sokol Krasnoyarsk 21 3 3 2 8 -9 42 51 20
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 18 5 1 3 5 -4 44 48 17
25. Iževsk 17 2 2 0 11 -22 28 50 12
26. Molot-Prikam'e Perm 18 1 1 3 9 -30 19 49 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 22 16 1 3 -2 36 73 37 39
2. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
3. Ťumeň 21 8 3 3 1 15 52 37 31
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
6. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
7. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
8. Khimik Voskresensk 17 3 4 1 4 7 38 31 23
9. Gornyak Uchaly 19 8 1 2 5 13 54 41 22
10. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
11. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
12. Dinamo St. Petersburg 19 7 1 2 6 4 46 42 20
13. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
14. Ryazan 18 3 3 2 5 -3 50 53 20
15. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
16. Zvezda Chekhov 17 6 1 2 5 0 36 36 18
17. Dynamo Tver 17 4 2 2 5 -11 39 50 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 19 3 1 6 2 -11 39 50 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
23. Kurgan 18 1 1 4 7 -23 29 52 10
24. Yuzhny Ural Orsk 19 3 1 0 14 -22 35 57 10
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8