Ryazan VS Samara


Ryazan

Samara

Ryazan (T1) VS Samara (T2)

Ryazan

Samara

Zaujímavé

Ryazan

  • Počet remíz tímu Ryazan je až 11 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 27 zápasov tímu Ryazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 64%.
  • Ryazan už 6 zápasov v rade neremízovali.

Samara

  • 28 z celkového počtu 40 zápasov tímu Samara skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.
  • Samara už 12 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 63% vzájomných zápasov (5 z 8) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 17:00 Ryazan Samara over 5:4 0:2,2:1,3:1
14.10.2020 17:00 Samara Ryazan over 2:5 1:2,0:1,1:2
Rusko / VHL / 2019/2020
04.02.2020 16:00 Samara Ryazan under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
19.09.2019 18:00 Ryazan Samara under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
Rusko / VHL / 2018/2019
22.02.2019 17:00 Ryazan Samara under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
29.11.2018 16:00 Samara Ryazan over 6:2 2:0,4:1,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
23.01.2018 17:00 Ryazan Samara under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
04.10.2017 18:00 Samara Ryazan over 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1

Ryazan

2 - 5 - 1

Samara

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.21 16:00 Iževsk Ryazan under 2:1 0:0,2:0,0:1
19.01.21 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ryazan under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.01.21 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan under 2:3 1:1,1:2,0:0
13.01.21 17:00 Ryazan Samara over 5:4 0:2,2:1,3:1
11.01.21 17:00 Ryazan Togliatti under 2:3 1:1,0:2,1:0
09.01.21 15:00 Ryazan Penza under 0:3 0:1,0:2,0:0
07.01.21 15:00 Ryazan Bars Kazan under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
29.12.20 17:00 Ryazan Karelia SKA under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.12.20 12:00 Ermak Angarsk Ryazan under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
21.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan under 1:3 1:0,0:2,0:1
19.12.20 11:00 Novokuzněck Ryazan over 5:4 1:0,3:2,1:2
12.12.20 15:00 Ryazan Tambov over 3:4 1:0,1:1,1:3
10.12.20 17:00 Ryazan Rostov over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,0:1
08.12.20 17:00 Ryazan Voroněž under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
03.12.20 14:30 Kurgan Ryazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.11.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ryazan over 4:3sn 3:0,0:2,0:1,0:0,2:0
27.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan over 5:3 3:0,1:0,1:3
23.11.20 17:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
21.11.20 15:00 Ryazan Kurgan under 3:2 0:1,1:0,2:1
19.11.20 17:00 Ryazan Gornyak Uchaly over 5:2 2:0,0:1,3:1
17.11.20 17:00 Ryazan Yuzhny Ural Orsk over 3:6 2:2,0:3,1:1
15.11.20 15:00 Ryazan Ťumeň under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.11.20 17:30 Rostov Ryazan over 6:2 1:1,3:1,2:0
10.11.20 17:00 Voroněž Ryazan over 5:1 3:0,0:0,2:1
08.11.20 15:00 Tambov Ryazan over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
03.11.20 17:00 Ryazan Molot-Prikam'e Perm under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,4:3
28.10.20 17:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk over 5:4pp 2:0,1:3,1:1,1:0
26.10.20 17:00 Ryazan Novokuzněck under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.10.20 16:00 Ryazan Ermak Angarsk under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.10.20 18:00 Penza Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
18.10.20 16:00 Bars Kazan Ryazan over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:2
16.10.20 17:00 Togliatti Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Samara Ryazan over 2:5 1:2,0:1,1:2
09.10.20 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
05.10.20 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
03.10.20 16:00 Ryazan Iževsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
28.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Ryazan under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.09.20 18:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg over 4:2 0:1,4:1,0:0
15.09.20 18:00 Dynamo Tver Ryazan under 1:4 1:2,0:2,0:0
13.09.20 17:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 4:0 2:0,2:0,0:0
08.09.20 18:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.21 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.01.21 15:00 Karelia SKA Samara over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.01.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.01.21 17:00 Ryazan Samara over 5:4 0:2,2:1,3:1
11.01.21 16:30 Khimik Voskresensk Samara under 3:1 1:0,0:0,2:1
29.12.20 16:00 Samara Iževsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
27.12.20 14:00 Samara Almetievsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
24.12.20 16:00 Samara Molot-Prikam'e Perm under 3:2 0:1,1:0,2:1
22.12.20 16:00 Samara Toros Neftekamsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
17.12.20 16:00 Togliatti Samara under 1:4 1:0,0:1,0:3
11.12.20 16:00 Samara Bars Kazan under 2:3 2:0,0:1,0:2
09.12.20 16:00 Samara Penza under 2:0 1:0,1:0,0:0
04.12.20 12:00 Ermak Angarsk Samara under 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
02.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Samara under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.11.20 09:00 Novokuzněck Samara under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
26.11.20 16:00 Samara Togliatti over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:4
22.11.20 10:00 Samara Novokuzněck under 3:2 0:2,2:0,1:0
18.11.20 16:00 Samara Ermak Angarsk over 3:4 0:2,3:1,0:1
16.11.20 16:00 Samara Sokol Krasnoyarsk over 3:5 2:0,1:3,0:2
14.11.20 14:00 Samara Yuzhny Ural Orsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
09.11.20 17:00 Penza Samara under 3:1 0:1,1:0,2:0
07.11.20 15:00 Bars Kazan Samara under 3:2 2:0,1:2,0:0
28.10.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Samara under 2:1 0:1,2:0,0:0
26.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Samara over 8:2 3:1,5:1,0:0
24.10.20 16:00 Almetievsk Samara under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.10.20 17:00 Iževsk Samara under 4:1 1:0,3:1,0:0
16.10.20 17:00 Samara Khimik Voskresensk under 2:1 1:0,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Samara Ryazan over 2:5 1:2,0:1,1:2
12.10.20 17:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:1,2:0,0:0
10.10.20 15:00 Samara Karelia SKA under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
05.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,2:3
03.10.20 14:00 Ťumeň Samara over 5:2 2:0,1:1,2:1
01.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Samara over 4:2 2:0,1:1,1:1
29.09.20 18:00 Dynamo Tver Samara under 2:0 1:0,0:0,1:0
22.09.20 17:00 Samara Gornyak Uchaly under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
18.09.20 17:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
16.09.20 17:00 Samara Kurgan under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 18:30 Rostov Samara under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
08.09.20 17:30 Tambov Samara over 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,3:2
25.09.20 17:00 Voroněž Samara under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.01.2021 15:00 Almetievsk Ryazan H2H
28.01.2021 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk H2H
01.02.2021 17:00 Karelia SKA Ryazan H2H
03.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Ryazan H2H
09.02.2021 17:00 Ryazan Dynamo Tver H2H
11.02.2021 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov H2H
15.02.2021 15:00 Ťumeň Ryazan H2H
17.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan H2H

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.01.2021 14:00 Samara Ťumeň H2H
25.01.2021 16:00 Samara Zvezda Chekhov H2H
27.01.2021 16:00 Samara Dynamo Tver H2H
31.01.2021 09:00 Gornyak Uchaly Samara H2H
02.02.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Samara H2H
04.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Samara H2H
06.02.2021 13:00 Kurgan Samara H2H
11.02.2021 16:00 Samara Voroněž H2H
13.02.2021 14:00 Samara Tambov H2H
17.02.2021 16:00 Samara Rostov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 40 26 3 5 -2 60 130 70 69
2. Almetievsk 39 18 5 5 1 53 127 74 61
3. Ťumeň 40 19 4 4 5 32 111 79 58
4. Penza 41 16 6 2 9 27 121 94 58
5. Khimik Voskresensk 42 7 9 5 7 16 106 90 55
6. Dinamo St. Petersburg 41 17 4 4 8 33 109 76 54
7. Novokuzněck 41 14 5 6 5 26 116 90 54
8. Gornyak Uchaly 41 12 6 5 7 18 110 92 53
9. Ryazan 42 10 6 5 10 3 111 108 49
10. Bars Kazan 42 11 5 7 7 10 115 105 49
11. Toros Neftekamsk 40 10 6 4 10 13 122 109 48
12. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
13. Zvezda Chekhov 39 15 3 3 12 5 88 83 45
14. Dynamo Tver 39 5 8 3 12 -11 96 107 45
15. Karelia SKA 41 10 4 8 7 -5 91 96 44
16. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
17. Sokol Krasnoyarsk 43 7 6 5 14 -15 91 106 43
18. Chelmet Čeljabinsk 39 3 7 8 6 1 91 90 42
19. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
20. Togliatti 40 8 5 5 12 -8 100 108 41
21. Ermak Angarsk 42 5 6 5 15 -32 104 136 39
22. Samara 40 7 4 5 15 -26 83 109 35
23. Kurgan 40 7 3 7 13 -32 67 99 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 40 2 4 5 20 -46 59 105 25
26. Iževsk 39 5 2 4 22 -64 61 125 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
2. Almetievsk 18 12 1 2 0 28 61 33 30
3. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
4. Novokuzněck 19 6 4 1 3 22 62 40 29
5. Bars Kazan 21 4 4 5 -1 8 57 49 29
6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
8. Ermak Angarsk 22 1 6 3 3 -1 65 66 29
9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
13. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
14. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
15. Penza 20 8 2 1 6 4 53 49 25
16. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
17. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
18. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
19. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
20. Samara 19 7 2 1 6 -1 43 44 23
21. Toros Neftekamsk 19 9 1 1 6 8 59 51 23
22. Sokol Krasnoyarsk 22 3 3 3 7 -10 43 53 21
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 19 5 1 3 6 -5 46 51 17
25. Iževsk 18 3 2 0 11 -21 30 51 14
26. Molot-Prikam'e Perm 20 2 1 3 10 -31 20 51 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 24 17 1 4 -3 37 79 42 42
2. Ťumeň 23 8 4 3 1 17 57 40 35
3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Khimik Voskresensk 19 3 5 1 4 9 46 37 27
6. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
7. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
8. Gornyak Uchaly 20 7 2 2 5 14 56 42 24
9. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
10. Dinamo St. Petersburg 20 8 1 2 6 6 48 42 22
11. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
12. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
13. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
14. Dynamo Tver 18 5 2 2 5 -8 43 51 20
15. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
16. Ryazan 20 3 3 2 7 -5 51 56 20
17. Zvezda Chekhov 18 6 1 2 6 -2 37 39 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 20 3 1 6 3 -12 41 53 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
23. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
24. Kurgan 19 1 1 4 8 -26 30 56 10
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8