Kurgan VS Rostov


Kurgan

Rostov

Kurgan (T1) VS Rostov (T2)

Kurgan

Rostov

Zaujímavé

Kurgan

  • Z celkového počtu 41 prehralo mužstvo Kurgan až 49% svojích zápasov. 20 prehraných zápasov.
  • Až 33 zápasov tímu Kurgan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 41 zápasov, to je až 80%.

Rostov

  • 32% zápasov tímu Rostov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 41 zápasov.
  • 27 z celkového počtu 41 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 3 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 14:30 Kurgan Rostov under 2:3 0:1,2:2,0:0
15.10.2020 18:30 Rostov Kurgan under 2:0 1:0,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2019/2020
16.01.2020 14:30 Rostov Kurgan under 1:4 1:2,0:0,0:2

Kurgan

1 - 0 - 2

Rostov

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan under 2:3 1:1,0:0,1:2
20.01.21 13:00 Novokuzněck Kurgan under 4:1 2:1,1:0,1:0
15.01.21 14:30 Kurgan Tambov over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:3
13.01.21 14:30 Kurgan Rostov under 2:3 0:1,2:2,0:0
11.01.21 14:30 Kurgan Voroněž under 2:1 2:1,0:0,0:0
08.01.21 13:00 Kurgan Ermak Angarsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
28.12.20 14:30 Kurgan Novokuzněck under 1:2 1:0,0:2,0:0
26.12.20 13:00 Kurgan Gornyak Uchaly over 2:7 0:3,2:2,0:2
24.12.20 14:30 Kurgan Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:1,0:0,2:0
19.12.20 15:00 Dynamo Tver Kurgan over 5:4pp 0:2,1:2,3:0,1:0
17.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Kurgan under 2:1 0:0,2:1,0:0
15.12.20 15:00 Ťumeň Kurgan under 1:2 0:0,1:0,0:2
13.12.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan over 4:2 3:1,1:1,0:0
07.12.20 14:30 Kurgan Karelia SKA under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
05.12.20 13:00 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.12.20 14:30 Kurgan Ryazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.12.20 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk under 1:3 1:1,0:1,0:1
23.11.20 15:00 Khimik Voskresensk Kurgan under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
21.11.20 15:00 Ryazan Kurgan under 3:2 0:1,1:0,2:1
19.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.11.20 17:00 Karelia SKA Kurgan over 5:2 2:0,1:1,2:1
13.11.20 14:30 Kurgan Sokol Krasnoyarsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
11.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
07.11.20 13:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:2,1:0,0:1
05.11.20 14:30 Kurgan Ťumeň under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.11.20 14:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 3:1 0:1,3:0,0:0
01.11.20 13:00 Kurgan Dynamo Tver over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:3
28.10.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Kurgan under 4:0 0:0,2:0,2:0
26.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.10.20 15:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
15.10.20 18:30 Rostov Kurgan under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.10.20 18:00 Voroněž Kurgan under 2:0 0:0,1:0,1:0
11.10.20 16:00 Tambov Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
22.09.20 18:00 Penza Kurgan over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 16:00 Bars Kazan Kurgan under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.09.20 17:00 Togliatti Kurgan over 5:2 1:0,1:1,3:1
16.09.20 17:00 Samara Kurgan under 1:3 0:0,1:2,0:1
11.09.20 15:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
09.09.20 15:30 Kurgan Molot-Prikam'e Perm under 0:4 0:1,0:1,0:2
07.09.20 15:30 Kurgan Almetievsk under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
05.09.20 14:00 Kurgan Iževsk under 4:1 0:1,2:0,2:0

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.21 17:00 Voroněž Rostov under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.01.21 14:30 Kurgan Rostov under 2:3 0:1,2:2,0:0
11.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov over 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,2:4
09.01.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Rostov under 2:1 0:1,0:0,2:0
07.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Rostov over 5:3 2:1,3:1,0:1
25.12.20 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 1:3 0:2,1:1,0:0
23.12.20 17:30 Rostov Dynamo Tver over 3:4 1:1,0:2,2:1
21.12.20 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.12.20 11:00 Rostov Ťumeň under 2:1 0:1,2:0,0:0
14.12.20 17:00 Karelia SKA Rostov under 1:0 0:0,0:0,1:0
12.12.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Rostov over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
10.12.20 17:00 Ryazan Rostov over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,0:1
08.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Rostov under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
02.12.20 17:30 Rostov Almetievsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
30.11.20 17:30 Rostov Iževsk over 6:0 0:0,3:0,3:0
28.11.20 11:00 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 0:2,0:1,2:1
26.11.20 17:30 Rostov Molot-Prikam'e Perm under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:3
22.11.20 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
20.11.20 16:00 Iževsk Rostov under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Rostov under 0:1 0:0,0:1,0:0
16.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Rostov over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
12.11.20 17:30 Rostov Ryazan over 6:2 1:1,3:1,2:0
10.11.20 17:30 Rostov Khimik Voskresensk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
08.11.20 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.11.20 17:30 Rostov Karelia SKA over 1:6 1:1,0:2,0:3
31.10.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
29.10.20 15:00 Ťumeň Rostov under 2:1 1:0,0:0,1:1
27.10.20 17:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.10.20 15:00 Dynamo Tver Rostov under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
20.10.20 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
18.10.20 12:00 Rostov Gornyak Uchaly under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
15.10.20 18:30 Rostov Kurgan under 2:0 1:0,0:0,1:0
13.10.20 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
04.10.20 12:00 Rostov Voroněž over 6:1 1:1,1:0,4:0
02.10.20 18:30 Rostov Tambov under 1:3 0:2,1:0,0:1
23.09.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov under 1:3 0:2,1:0,0:1
21.09.20 13:00 Ermak Angarsk Rostov over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:30 Rostov Bars Kazan over 0:6 0:2,0:2,0:2
10.09.20 18:30 Rostov Samara under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
08.09.20 18:30 Rostov Togliatti under 4:1 0:0,1:0,3:1

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2021 13:00 Kurgan Bars Kazan H2H
02.02.2021 14:30 Kurgan Penza H2H
04.02.2021 14:30 Kurgan Togliatti H2H
06.02.2021 13:00 Kurgan Samara H2H
11.02.2021 16:00 Iževsk Kurgan H2H
13.02.2021 15:00 Almetievsk Kurgan H2H
15.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan H2H
17.02.2021 15:00 Molot-Prikam'e Perm Kurgan H2H

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.01.2021 15:00 Tambov Rostov H2H
30.01.2021 11:00 Rostov Novokuzněck H2H
01.02.2021 17:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk H2H
03.02.2021 17:30 Rostov Ermak Angarsk H2H
05.02.2021 17:30 Novokuzněck Rostov H2H
11.02.2021 17:00 Penza Rostov H2H
13.02.2021 15:00 Bars Kazan Rostov H2H
15.02.2021 16:00 Togliatti Rostov H2H
17.02.2021 16:00 Samara Rostov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 41 26 3 5 -1 57 132 75 69
2. Almetievsk 40 19 5 5 1 56 130 74 63
3. Ťumeň 41 18 5 4 5 33 113 80 60
4. Penza 42 15 7 2 9 28 125 97 60
5. Khimik Voskresensk 43 8 9 5 7 17 108 91 57
6. Novokuzněck 42 13 6 6 5 27 118 91 56
7. Gornyak Uchaly 42 13 6 5 7 22 115 93 55
8. Dinamo St. Petersburg 42 17 4 4 9 32 110 78 54
9. Bars Kazan 43 12 5 7 7 18 123 105 51
10. Toros Neftekamsk 41 11 6 4 10 14 124 110 50
11. Ryazan 43 10 6 5 11 0 111 111 49
12. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
13. Zvezda Chekhov 40 15 3 4 11 4 91 87 46
14. Karelia SKA 42 11 4 8 7 -1 95 96 46
15. Rostov 41 9 5 8 6 0 92 92 46
16. Dynamo Tver 40 5 8 3 13 -19 96 115 45
17. Togliatti 41 9 5 5 12 -5 105 110 43
18. Sokol Krasnoyarsk 44 7 6 5 15 -16 93 109 43
19. Chelmet Čeljabinsk 40 3 7 9 5 0 92 92 43
20. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
21. Ermak Angarsk 43 5 6 5 16 -36 105 141 39
22. Samara 41 7 4 6 14 -27 84 111 36
23. Kurgan 41 8 3 7 13 -31 70 101 35
24. Voroněž 41 2 5 6 17 -37 80 117 30
25. Molot-Prikam'e Perm 41 2 4 5 21 -50 59 109 25
26. Iževsk 40 5 2 4 23 -65 62 127 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 19 13 1 2 0 31 64 33 32
2. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
3. Novokuzněck 20 5 5 1 3 23 64 41 31
4. Bars Kazan 22 5 4 5 -1 16 65 49 31
5. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
8. Ermak Angarsk 23 1 6 3 4 -5 66 71 29
9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
13. Penza 21 7 3 1 6 5 57 52 27
14. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
15. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
16. Toros Neftekamsk 20 10 1 1 6 9 61 52 25
17. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
18. Samara 20 7 2 2 5 -2 44 46 24
19. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
20. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
21. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
22. Sokol Krasnoyarsk 23 3 3 3 8 -11 45 56 21
23. Togliatti 20 6 1 3 6 -2 51 53 19
24. Voroněž 22 3 2 4 7 -17 45 62 18
25. Iževsk 19 3 2 0 12 -22 31 53 14
26. Molot-Prikam'e Perm 21 2 1 3 11 -35 20 55 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
2. Ťumeň 24 7 5 3 1 18 59 41 37
3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Khimik Voskresensk 20 4 5 1 4 10 48 38 29
6. Gornyak Uchaly 21 8 2 2 5 18 61 43 26
7. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
8. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
9. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
10. Rostov 19 3 3 4 2 0 43 43 22
11. Dinamo St. Petersburg 21 8 1 2 7 5 49 44 22
12. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
13. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
14. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
15. Ryazan 21 3 3 2 8 -8 51 59 20
16. Dynamo Tver 19 5 2 2 6 -16 43 59 20
17. Zvezda Chekhov 19 6 1 3 5 -3 40 43 19
18. Karelia SKA 21 4 1 6 3 -8 45 53 18
19. Chelmet Čeljabinsk 19 0 3 5 3 -8 32 40 17
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Kurgan 20 2 1 4 8 -25 33 58 12
23. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
24. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8