Gornyak Uchaly VS Tambov


Gornyak Uchaly

Tambov

Gornyak Uchaly (T1) VS Tambov (T2)

Gornyak Uchaly

Tambov

Zaujímavé

Gornyak Uchaly

  • Počet remíz tímu Gornyak Uchaly je až 11 z celkového počtu 41 zápasov, čo je až 27%.
  • Až 27 zápasov tímu Gornyak Uchaly skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 41 zápasov, to je až 66%.
  • Gornyak Uchaly už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Tambov

  • 30% zápasov tímu Tambov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 40 zápasov.
  • Tambov už 6 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (2 z 5) skončilo remízou.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
14.10.2020 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
Rusko / VHL / 2019/2020
29.01.2020 16:30 Tambov Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
14.01.2019 16:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:3
10.10.2018 15:30 Gornyak Uchaly Tambov over 2:4 0:2,1:2,1:0

Gornyak Uchaly

2 - 2 - 1

Tambov

Gornyak Uchaly


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.21 13:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:2
18.01.21 13:00 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:4 2:1,1:0,3:3
13.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
09.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Voroněž under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:4
07.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Rostov over 5:3 2:1,3:1,0:1
28.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 1:2 0:1,1:0,0:1
26.12.20 13:00 Kurgan Gornyak Uchaly over 2:7 0:3,2:2,0:2
22.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Yuzhny Ural Orsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
18.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Gornyak Uchaly under 1:4 0:2,1:0,0:2
15.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Gornyak Uchaly over 2:5 1:2,1:3,0:0
13.12.20 15:00 Dynamo Tver Gornyak Uchaly over 1:8 1:1,0:3,0:4
11.12.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,0:0,1:1
09.12.20 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly under 5:0 0:0,3:0,2:0
03.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:1
01.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Karelia SKA under 3:2 2:1,1:0,0:1
29.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk over 2:5 0:0,1:3,1:2
27.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan over 5:3 3:0,1:0,1:3
23.11.20 17:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly under 2:1 1:0,1:0,0:1
21.11.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.11.20 17:00 Ryazan Gornyak Uchaly over 5:2 2:0,0:1,3:1
17.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
11.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
07.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Dynamo Tver under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
01.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Sokol Krasnoyarsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
28.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk under 4:1 0:0,3:1,1:0
26.10.20 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
24.10.20 10:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.10.20 12:00 Rostov Gornyak Uchaly under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
16.10.20 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.10.20 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
07.10.20 15:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck under 0:4 0:0,0:2,0:2
26.09.20 16:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly under 1:0 0:0,0:0,1:0
24.09.20 18:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:0 0:0,2:0,0:0
22.09.20 17:00 Samara Gornyak Uchaly under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
20.09.20 15:00 Togliatti Gornyak Uchaly over 1:6 1:2,0:3,0:1
15.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Molot-Prikam'e Perm over 4:2 1:0,2:1,1:1
13.09.20 10:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,2:1,1:3
11.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Iževsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
09.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 3:4 0:1,0:0,3:3

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15.01.21 14:30 Kurgan Tambov over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:3
13.01.21 14:30 Gornyak Uchaly Tambov over 3:4sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
11.01.21 14:30 Yuzhny Ural Orsk Tambov under 2:3 0:1,2:2,0:0
29.12.20 16:30 Tambov Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:2,1:1
27.12.20 15:00 Tambov Dynamo Tver under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.12.20 16:30 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk under 1:4 0:1,0:1,1:2
23.12.20 16:30 Tambov Ťumeň under 0:3 0:0,0:0,0:3
18.12.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.12.20 17:00 Karelia SKA Tambov under 1:3 0:2,1:1,0:0
14.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Tambov over 5:2 2:0,1:0,2:2
12.12.20 15:00 Ryazan Tambov over 3:4 1:0,1:1,1:3
06.12.20 15:00 Tambov Almetievsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.20 16:30 Tambov Iževsk under 3:2 2:2,0:0,1:0
02.12.20 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
30.11.20 16:30 Tambov Molot-Prikam'e Perm over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:2
22.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
20.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Tambov under 1:3 0:0,0:2,1:1
18.11.20 16:00 Iževsk Tambov over 2:4 0:1,1:3,1:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
08.11.20 15:00 Tambov Ryazan over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
06.11.20 16:30 Tambov Khimik Voskresensk under 4:1 2:1,2:0,0:0
04.11.20 15:00 Tambov Dinamo St. Petersburg over 4:5 2:0,0:4,2:1
02.11.20 16:30 Tambov Karelia SKA under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
27.10.20 15:00 Ťumeň Tambov over 4:3 0:0,0:1,4:2
25.10.20 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 4:0 1:0,3:0,0:0
23.10.20 18:00 Dynamo Tver Tambov under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
21.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Tambov under 2:1 1:0,1:0,0:1
16.10.20 17:30 Tambov Yuzhny Ural Orsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
14.10.20 17:30 Tambov Gornyak Uchaly over 3:4 1:2,0:2,2:0
11.10.20 16:00 Tambov Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.10.20 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
02.10.20 18:30 Rostov Tambov under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.09.20 18:00 Voroněž Tambov over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
19.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
17.09.20 13:00 Ermak Angarsk Tambov over 4:2 1:0,2:0,1:2
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
10.09.20 17:30 Tambov Bars Kazan over 4:3 1:0,2:2,1:1
08.09.20 17:30 Tambov Samara over 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,3:2
06.09.20 16:00 Tambov Togliatti under 3:2 1:1,0:0,2:1

Gornyak Uchaly


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly H2H
27.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Penza H2H
29.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Bars Kazan H2H
31.01.2021 09:00 Gornyak Uchaly Samara H2H
02.02.2021 14:30 Gornyak Uchaly Togliatti H2H
11.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly H2H
13.02.2021 13:00 Molot-Prikam'e Perm Gornyak Uchaly H2H
15.02.2021 16:00 Iževsk Gornyak Uchaly H2H
17.02.2021 16:30 Almetievsk Gornyak Uchaly H2H

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.01.2021 15:00 Tambov Rostov H2H
26.01.2021 16:30 Tambov Voroněž H2H
28.01.2021 16:30 Novokuzněck Tambov H2H
03.02.2021 16:30 Tambov Novokuzněck H2H
05.02.2021 16:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk H2H
07.02.2021 15:00 Tambov Ermak Angarsk H2H
11.02.2021 16:00 Togliatti Tambov H2H
13.02.2021 14:00 Samara Tambov H2H
15.02.2021 17:00 Penza Tambov H2H
17.02.2021 16:30 Bars Kazan Tambov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 40 26 3 5 -2 60 130 70 69
2. Almetievsk 39 18 5 5 1 53 127 74 61
3. Ťumeň 40 19 4 4 5 32 111 79 58
4. Penza 41 16 6 2 9 27 121 94 58
5. Khimik Voskresensk 42 7 9 5 7 16 106 90 55
6. Dinamo St. Petersburg 41 17 4 4 8 33 109 76 54
7. Novokuzněck 41 14 5 6 5 26 116 90 54
8. Gornyak Uchaly 41 12 6 5 7 18 110 92 53
9. Ryazan 42 10 6 5 10 3 111 108 49
10. Bars Kazan 42 11 5 7 7 10 115 105 49
11. Toros Neftekamsk 40 10 6 4 10 13 122 109 48
12. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
13. Zvezda Chekhov 39 15 3 3 12 5 88 83 45
14. Dynamo Tver 39 5 8 3 12 -11 96 107 45
15. Karelia SKA 41 10 4 8 7 -5 91 96 44
16. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
17. Sokol Krasnoyarsk 43 7 6 5 14 -15 91 106 43
18. Chelmet Čeljabinsk 39 3 7 8 6 1 91 90 42
19. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
20. Togliatti 40 8 5 5 12 -8 100 108 41
21. Ermak Angarsk 42 5 6 5 15 -32 104 136 39
22. Samara 40 7 4 5 15 -26 83 109 35
23. Kurgan 40 7 3 7 13 -32 67 99 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 40 2 4 5 20 -46 59 105 25
26. Iževsk 39 5 2 4 22 -64 61 125 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
2. Almetievsk 18 12 1 2 0 28 61 33 30
3. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
4. Novokuzněck 19 6 4 1 3 22 62 40 29
5. Bars Kazan 21 4 4 5 -1 8 57 49 29
6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
8. Ermak Angarsk 22 1 6 3 3 -1 65 66 29
9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
13. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
14. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
15. Penza 20 8 2 1 6 4 53 49 25
16. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
17. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
18. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
19. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
20. Samara 19 7 2 1 6 -1 43 44 23
21. Toros Neftekamsk 19 9 1 1 6 8 59 51 23
22. Sokol Krasnoyarsk 22 3 3 3 7 -10 43 53 21
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 19 5 1 3 6 -5 46 51 17
25. Iževsk 18 3 2 0 11 -21 30 51 14
26. Molot-Prikam'e Perm 20 2 1 3 10 -31 20 51 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 24 17 1 4 -3 37 79 42 42
2. Ťumeň 23 8 4 3 1 17 57 40 35
3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Khimik Voskresensk 19 3 5 1 4 9 46 37 27
6. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
7. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
8. Gornyak Uchaly 20 7 2 2 5 14 56 42 24
9. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
10. Dinamo St. Petersburg 20 8 1 2 6 6 48 42 22
11. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
12. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
13. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
14. Dynamo Tver 18 5 2 2 5 -8 43 51 20
15. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
16. Ryazan 20 3 3 2 7 -5 51 56 20
17. Zvezda Chekhov 18 6 1 2 6 -2 37 39 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 20 3 1 6 3 -12 41 53 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
23. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
24. Kurgan 19 1 1 4 8 -26 30 56 10
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8