Dinamo St. Petersburg VS Bars Kazan


Dinamo St. Petersburg

Bars Kazan

Dinamo St. Petersburg (T1) VS Bars Kazan (T2)

Dinamo St. Petersburg

Bars Kazan

Zaujímavé

Dinamo St. Petersburg

  • Až 28 zápasov tímu Dinamo St. Petersburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 72%.
  • Dinamo St. Petersburg už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Dinamo St. Petersburg ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Bars Kazan

  • 28% zápasov tímu Bars Kazan skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 39 zápasov.
  • 22 z celkového počtu 39 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Bars Kazan už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Bars Kazan ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 63%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
16.10.2020 17:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,3:2
Rusko / VHL / 2019/2020
07.01.2020 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan over 4:2 0:0,1:1,3:1
09.11.2019 15:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:0,1:1
Rusko / VHL / 2018/2019
12.02.2019 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.11.2018 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 3:1 0:1,3:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
21.01.2018 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan over 5:3 2:1,1:0,2:2
10.10.2017 18:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg over 3:8 0:2,1:1,2:5

Dinamo St. Petersburg

5 - 1 - 2

Bars Kazan

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara under 1:3 0:2,0:1,1:0
13.01.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
11.01.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Penza under 3:1 1:1,1:0,1:0
05.01.21 15:00 Dinamo St. Petersburg Molot-Prikam'e Perm under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.12.20 12:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg under 0:5 0:2,0:1,0:2
27.12.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Dinamo St. Petersburg over 3:4 1:1,1:2,1:1
25.12.20 13:00 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg over 2:5 1:1,1:1,0:3
20.12.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 3:0 0:0,3:0,0:0
18.12.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov under 3:2 0:1,2:1,1:0
14.12.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:0,2:0,2:2
12.12.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Rostov over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
07.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg over 5:3 3:1,1:1,1:1
05.12.20 13:00 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.12.20 14:30 Gornyak Uchaly Dinamo St. Petersburg under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:1
01.12.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg over 4:3 0:1,4:0,0:2
25.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:2
23.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Yuzhny Ural Orsk under 4:0 1:0,3:0,0:0
21.11.20 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan under 2:0 0:0,2:0,0:0
12.11.20 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg under 3:1 2:0,1:0,0:1
08.11.20 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.11.20 17:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.11.20 15:00 Tambov Dinamo St. Petersburg over 4:5 2:0,0:4,2:1
30.10.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 1:3 0:1,0:2,1:0
24.10.20 16:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
22.10.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
20.10.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
16.10.20 17:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,3:2
14.10.20 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,1:2,0:1
12.10.20 17:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:1,2:0,0:0
10.10.20 15:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
03.10.20 16:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
01.10.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Iževsk under 3:1 0:0,3:0,0:1
29.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,2:3
22.09.20 18:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg over 4:2 0:1,4:1,0:0
20.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,2:0,0:2
10.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 1:0,1:4,1:0
06.09.20 16:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg under 1:2 0:1,0:1,1:0

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.01.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
11.01.21 17:00 Karelia SKA Bars Kazan under 3:0 2:0,0:0,1:0
09.01.21 15:00 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.01.21 15:00 Ryazan Bars Kazan under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
25.12.20 16:30 Bars Kazan Iževsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
23.12.20 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 3:4 1:0,1:1,1:3
20.12.20 15:00 Bars Kazan Molot-Prikam'e Perm under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.12.20 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:3
13.12.20 14:00 Togliatti Bars Kazan under 1:3 0:1,1:2,0:0
11.12.20 16:00 Samara Bars Kazan under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.20 16:30 Bars Kazan Penza over 4:5pp 0:2,3:2,1:0,0:1
02.12.20 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan over 5:3 0:1,4:1,1:1
30.11.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan over 5:3 3:1,2:1,0:1
28.11.20 11:00 Novokuzněck Bars Kazan over 5:3 0:1,1:0,4:2
22.11.20 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.20 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
18.11.20 16:30 Bars Kazan Novokuzněck over 4:3sn 2:2,1:0,0:1,0:0,3:2
07.11.20 15:00 Bars Kazan Samara under 3:2 2:0,1:2,0:0
05.11.20 16:30 Bars Kazan Togliatti over 3:4 1:1,1:2,1:1
01.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
30.10.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan over 2:5 1:1,1:4,0:0
28.10.20 16:00 Iževsk Bars Kazan over 2:4 0:1,1:2,1:1
26.10.20 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 1:6 0:3,1:2,0:1
20.10.20 13:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:1
18.10.20 16:00 Bars Kazan Ryazan over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:2
16.10.20 17:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,3:2
14.10.20 17:30 Bars Kazan Karelia SKA under 3:1 0:0,2:0,1:1
10.10.20 15:00 Ťumeň Bars Kazan over 3:4 1:2,1:1,1:1
08.10.20 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan over 5:1 1:1,1:0,3:0
06.10.20 18:00 Dynamo Tver Bars Kazan under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
04.10.20 16:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
26.09.20 16:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.09.20 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
20.09.20 16:00 Bars Kazan Kurgan under 3:1 2:0,0:0,1:1
14.09.20 18:30 Rostov Bars Kazan over 0:6 0:2,0:2,0:2
12.09.20 16:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 2:2,0:3,0:0
10.09.20 17:30 Tambov Bars Kazan over 4:3 1:0,2:2,1:1
08.09.20 18:00 Penza Bars Kazan under 2:1 0:0,2:1,0:0
28.12.20 11:00 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:2

Dinamo St. Petersburg


Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.01.2021 15:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
19.01.2021 16:30 Bars Kazan Ťumeň H2H
21.01.2021 15:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov H2H
23.01.2021 15:00 Bars Kazan Dynamo Tver H2H
27.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan H2H
29.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Bars Kazan H2H
31.01.2021 13:00 Kurgan Bars Kazan H2H
02.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan H2H
13.02.2021 15:00 Bars Kazan Rostov H2H
15.02.2021 16:30 Bars Kazan Voroněž H2H
17.02.2021 16:30 Bars Kazan Tambov H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 37 24 3 4 -1 57 119 62 64
2. Almetievsk 37 17 5 4 2 52 122 70 58
3. Ťumeň 37 19 3 4 4 33 105 72 54
4. Penza 38 16 5 2 8 26 111 85 54
5. Gornyak Uchaly 39 13 5 5 6 19 104 85 51
6. Dinamo St. Petersburg 39 15 4 4 8 25 100 75 50
7. Khimik Voskresensk 39 6 8 5 7 13 97 84 49
8. Novokuzněck 38 11 5 6 5 18 103 85 48
9. Ryazan 39 9 6 5 8 4 107 103 47
10. Tambov 39 9 6 5 8 -9 104 113 47
11. Toros Neftekamsk 37 9 6 4 8 14 113 99 46
12. Bars Kazan 39 10 5 6 7 11 108 97 46
13. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
14. Zvezda Chekhov 37 14 3 3 11 4 83 79 43
15. Dynamo Tver 38 4 8 3 12 -14 92 106 43
16. Sokol Krasnoyarsk 41 7 6 4 14 -12 90 102 42
17. Karelia SKA 39 9 4 8 6 -5 85 90 42
18. Togliatti 38 8 5 5 10 -1 97 98 41
19. Chelmet Čeljabinsk 38 4 6 8 6 0 87 87 40
20. Yuzhny Ural Orsk 38 6 6 2 16 -9 97 106 38
21. Ermak Angarsk 40 6 5 5 14 -30 97 127 37
22. Samara 38 7 4 5 13 -23 80 103 35
23. Kurgan 39 7 3 7 12 -29 66 95 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 37 1 4 5 18 -44 58 102 23
26. Iževsk 37 4 2 4 21 -63 58 121 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 20 8 3 2 2 21 54 33 30
2. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
3. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
4. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
5. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
6. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
7. Almetievsk 16 11 1 1 1 27 56 29 27
8. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
9. Ermak Angarsk 21 2 5 3 3 -2 59 61 27
10. Karelia SKA 20 6 3 2 4 6 46 40 26
11. Bars Kazan 18 3 4 4 -1 9 50 41 26
12. Zvezda Chekhov 20 8 2 1 6 4 47 43 25
13. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
14. Chelmet Čeljabinsk 20 4 3 4 2 7 56 49 24
15. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
16. Novokuzněck 16 3 4 1 3 14 49 35 23
17. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
18. Samara 18 7 2 1 5 1 43 42 23
19. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
20. Penza 17 8 1 1 5 3 43 40 21
21. Toros Neftekamsk 16 8 1 1 4 9 50 41 21
22. Sokol Krasnoyarsk 20 3 3 2 7 -7 42 49 20
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 18 5 1 3 5 -4 44 48 17
25. Iževsk 17 2 2 0 11 -22 28 50 12
26. Molot-Prikam'e Perm 17 1 1 3 8 -29 19 48 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 21 15 1 3 -2 34 68 34 37
2. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
3. Ťumeň 20 8 3 3 0 18 51 33 31
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
6. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
7. Togliatti 20 3 4 2 5 3 53 50 24
8. Gornyak Uchaly 18 8 1 2 4 15 50 35 22
9. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
10. Khimik Voskresensk 16 2 4 1 4 6 37 31 21
11. Dinamo St. Petersburg 19 7 1 2 6 4 46 42 20
12. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
13. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
14. Tambov 19 3 3 2 6 -10 49 59 20
15. Zvezda Chekhov 17 6 1 2 5 0 36 36 18
16. Dynamo Tver 17 4 2 2 5 -11 39 50 18
17. Ryazan 17 2 3 2 5 -4 47 51 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 19 3 1 6 2 -11 39 50 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 20 0 2 4 8 -24 37 61 12
23. Kurgan 18 1 1 4 7 -23 29 52 10
24. Ermak Angarsk 19 4 0 2 11 -28 38 66 10
25. Yuzhny Ural Orsk 17 2 1 0 13 -21 33 54 8
26. Iževsk 20 2 0 4 10 -41 30 71 8