Chelmet Čeljabinsk VS Voroněž


Chelmet Čeljabinsk

Voroněž

Chelmet Čeljabinsk (T1) VS Voroněž (T2)

Chelmet Čeljabinsk

Voroněž

Zaujímavé

Chelmet Čeljabinsk

  • Počet remíz tímu Chelmet Čeljabinsk je až 15 z celkového počtu 39 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 29 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 74%.
  • Chelmet Čeljabinsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 4 remíz v rade.
  • Chelmet Čeljabinsk už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Voroněž

  • Z celkového počtu 40 prehralo mužstvo Voroněž až 55% svojích zápasov (22 prehraných zápasov).
  • 28% zápasov tímu Voroněž skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 40 zápasov.
  • 25 z celkového počtu 40 zápasov tímu Voroněž skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Voroněž už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Voroněž ťahá aktuálne sériu 8 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11.10.2020 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
Rusko / VHL / 2019/2020
18.12.2019 17:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
Rusko / VHL / 2018/2019
06.01.2019 15:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
16.10.2018 15:30 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 3:0 1:0,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
23.12.2017 09:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž over 4:5ppsn 2:3,2:1,0:0,0:0,-:-
28.10.2017 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1

Chelmet Čeljabinsk

3 - 3 - 1

Voroněž

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
13.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov over 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,2:4
30.12.20 07:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck under 2:3 0:1,2:2,0:0
28.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 1:2 0:1,1:0,0:1
26.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk over 6:3 3:1,2:1,1:1
19.12.20 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
17.12.20 17:00 Dynamo Tver Chelmet Čeljabinsk over 4:3 1:0,2:1,1:2
15.12.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
13.12.20 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk over 5:2 3:1,1:0,1:1
07.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg over 5:3 3:1,1:1,1:1
05.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA over 4:3 2:0,0:1,2:2
03.12.20 10:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 0:2 0:0,0:1,0:1
01.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
27.11.20 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:2
23.11.20 17:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
21.11.20 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
14.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
11.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
07.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:5 1:1,1:3,1:1
03.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver over 4:2 2:0,0:2,2:0
01.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.10.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
24.10.20 10:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
22.10.20 15:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
13.10.20 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
11.10.20 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
09.10.20 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.09.20 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
18.09.20 17:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
16.09.20 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
11.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm under 1:3 1:1,0:2,0:0
09.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
07.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk under 5:0 0:0,1:0,4:0
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11.01.21 14:30 Kurgan Voroněž under 2:1 2:1,0:0,0:0
09.01.21 09:00 Gornyak Uchaly Voroněž under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:4
07.01.21 13:00 Yuzhny Ural Orsk Voroněž under 2:1 2:0,0:1,0:0
27.12.20 15:00 Voroněž Zvezda Chekhov under 3:2 0:1,2:1,1:0
25.12.20 17:00 Voroněž Dynamo Tver under 1:3 0:2,1:0,0:1
23.12.20 17:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk under 1:4 0:0,0:2,1:2
21.12.20 17:00 Voroněž Ťumeň under 2:3 0:2,1:1,1:0
14.12.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:0,2:0,2:2
12.12.20 15:00 Karelia SKA Voroněž over 0:6 0:0,0:2,0:4
10.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 4:1 1:1,2:0,1:0
08.12.20 17:00 Ryazan Voroněž under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
04.12.20 17:00 Voroněž Almetievsk over 1:5 0:3,1:1,0:1
02.12.20 17:00 Voroněž Iževsk over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
30.11.20 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:2
28.11.20 15:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
23.11.20 15:30 Molot-Prikam'e Perm Voroněž over 4:2 1:2,1:0,2:0
20.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 4:2 2:1,1:0,1:1
18.11.20 16:30 Almetievsk Voroněž under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.11.20 16:00 Iževsk Voroněž under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
13.11.20 16:00 Voroněž Togliatti over 1:5 0:3,1:1,0:1
10.11.20 17:00 Voroněž Ryazan over 5:1 3:0,0:0,2:1
08.11.20 15:00 Voroněž Khimik Voskresensk over 2:4 1:3,1:0,0:1
06.11.20 17:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.11.20 15:00 Voroněž Karelia SKA under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
31.10.20 13:00 Ťumeň Voroněž under 3:2 0:0,1:2,2:0
29.10.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž over 4:3sn 0:0,2:0,1:3,0:0,1:0
27.10.20 17:00 Dynamo Tver Voroněž under 2:0 1:0,0:0,1:0
25.10.20 15:00 Zvezda Chekhov Voroněž under 1:3 0:1,1:0,0:2
18.10.20 16:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
16.10.20 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 1:3 0:1,1:0,0:2
13.10.20 18:00 Voroněž Kurgan under 2:0 0:0,1:0,1:0
11.10.20 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
04.10.20 12:00 Rostov Voroněž over 6:1 1:1,1:0,4:0
30.09.20 18:00 Voroněž Tambov over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
21.09.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž under 3:1 1:0,1:0,1:1
19.09.20 11:00 Ermak Angarsk Voroněž under 4:1 1:0,1:1,2:0
14.09.20 18:00 Voroněž Penza under 2:3 0:0,1:2,1:1
12.09.20 16:00 Voroněž Bars Kazan over 2:5 2:2,0:3,0:0
25.09.20 17:00 Voroněž Samara under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 13:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk H2H
24.01.2021 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk H2H
26.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk H2H
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza H2H
02.02.2021 14:30 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan H2H
04.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Samara H2H
06.02.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti H2H
11.02.2021 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk H2H
13.02.2021 14:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk H2H
15.02.2021 15:00 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk H2H
17.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk H2H

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 17:00 Voroněž Rostov H2H
26.01.2021 16:30 Tambov Voroněž H2H
01.02.2021 17:00 Voroněž Novokuzněck H2H
03.02.2021 17:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk H2H
05.02.2021 17:00 Voroněž Ermak Angarsk H2H
07.02.2021 15:00 Novokuzněck Voroněž H2H
11.02.2021 16:00 Samara Voroněž H2H
13.02.2021 14:00 Togliatti Voroněž H2H
15.02.2021 16:30 Bars Kazan Voroněž H2H
17.02.2021 17:00 Penza Voroněž H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 40 26 3 5 -2 60 130 70 69
2. Almetievsk 39 18 5 5 1 53 127 74 61
3. Ťumeň 40 19 4 4 5 32 111 79 58
4. Penza 41 16 6 2 9 27 121 94 58
5. Khimik Voskresensk 42 7 9 5 7 16 106 90 55
6. Dinamo St. Petersburg 41 17 4 4 8 33 109 76 54
7. Novokuzněck 41 14 5 6 5 26 116 90 54
8. Gornyak Uchaly 41 12 6 5 7 18 110 92 53
9. Ryazan 42 10 6 5 10 3 111 108 49
10. Bars Kazan 42 11 5 7 7 10 115 105 49
11. Toros Neftekamsk 40 10 6 4 10 13 122 109 48
12. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
13. Zvezda Chekhov 39 15 3 3 12 5 88 83 45
14. Dynamo Tver 39 5 8 3 12 -11 96 107 45
15. Karelia SKA 41 10 4 8 7 -5 91 96 44
16. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
17. Sokol Krasnoyarsk 43 7 6 5 14 -15 91 106 43
18. Chelmet Čeljabinsk 39 3 7 8 6 1 91 90 42
19. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
20. Togliatti 40 8 5 5 12 -8 100 108 41
21. Ermak Angarsk 42 5 6 5 15 -32 104 136 39
22. Samara 40 7 4 5 15 -26 83 109 35
23. Kurgan 40 7 3 7 13 -32 67 99 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 40 2 4 5 20 -46 59 105 25
26. Iževsk 39 5 2 4 22 -64 61 125 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
2. Almetievsk 18 12 1 2 0 28 61 33 30
3. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
4. Novokuzněck 19 6 4 1 3 22 62 40 29
5. Bars Kazan 21 4 4 5 -1 8 57 49 29
6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
8. Ermak Angarsk 22 1 6 3 3 -1 65 66 29
9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
13. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
14. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
15. Penza 20 8 2 1 6 4 53 49 25
16. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
17. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
18. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
19. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
20. Samara 19 7 2 1 6 -1 43 44 23
21. Toros Neftekamsk 19 9 1 1 6 8 59 51 23
22. Sokol Krasnoyarsk 22 3 3 3 7 -10 43 53 21
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 19 5 1 3 6 -5 46 51 17
25. Iževsk 18 3 2 0 11 -21 30 51 14
26. Molot-Prikam'e Perm 20 2 1 3 10 -31 20 51 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 24 17 1 4 -3 37 79 42 42
2. Ťumeň 23 8 4 3 1 17 57 40 35
3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Khimik Voskresensk 19 3 5 1 4 9 46 37 27
6. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
7. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
8. Gornyak Uchaly 20 7 2 2 5 14 56 42 24
9. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
10. Dinamo St. Petersburg 20 8 1 2 6 6 48 42 22
11. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
12. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
13. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
14. Dynamo Tver 18 5 2 2 5 -8 43 51 20
15. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
16. Ryazan 20 3 3 2 7 -5 51 56 20
17. Zvezda Chekhov 18 6 1 2 6 -2 37 39 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 20 3 1 6 3 -12 41 53 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
23. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
24. Kurgan 19 1 1 4 8 -26 30 56 10
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8