Almetievsk VS Ryazan


Almetievsk

Ryazan

Almetievsk (T1) VS Ryazan (T2)

Almetievsk

Ryazan

Zaujímavé

Almetievsk

  • Almetievsk vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 52 vyhral 30 zápasov).
  • Až 33 zápasov tímu Almetievsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 63%.
  • Almetievsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

Ryazan

  • 27% zápasov tímu Ryazan skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 52 zápasov.
  • 34 z celkového počtu 52 zápasov tímu Ryazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Ryazan už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 9 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
23.02.2021 15:00 Almetievsk Ryazan under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.02.2021 15:00 Almetievsk Ryazan over 6:0 3:0,1:0,2:0
23.01.2021 15:00 Almetievsk Ryazan under 3:0 1:0,0:0,2:0
05.10.2020 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
Rusko / VHL / 2019/2020
23.11.2019 15:00 Ryazan Almetievsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
06.02.2019 16:30 Almetievsk Ryazan over 6:3 1:1,4:0,1:2
17.11.2018 15:00 Ryazan Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
09.02.2018 16:30 Almetievsk Ryazan over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
22.09.2017 18:00 Ryazan Almetievsk under 1:2 0:1,1:1,0:0

Almetievsk

6 - 2 - 1

Ryazan

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 15:00 Almetievsk Ryazan under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.02.21 15:00 Almetievsk Ryazan over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.02.21 15:00 Almetievsk Gornyak Uchaly over 2:5 2:2,0:1,0:2
15.02.21 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk over 4:2 3:1,1:0,0:1
13.02.21 15:00 Almetievsk Kurgan under 1:2 1:1,0:0,0:1
11.02.21 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk over 4:3pp 0:2,1:0,2:1,1:0
06.02.21 15:00 Zvezda Chekhov Almetievsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:1
04.02.21 17:00 Dynamo Tver Almetievsk under 2:3 1:1,1:1,0:1
02.02.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
31.01.21 13:00 Ťumeň Almetievsk over 3:5 2:0,0:4,1:1
27.01.21 16:30 Almetievsk Karelia SKA under 4:1 0:0,3:0,1:1
25.01.21 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 1:3 1:2,0:0,0:1
23.01.21 15:00 Almetievsk Ryazan under 3:0 1:0,0:0,2:0
21.01.21 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.01.21 15:00 Almetievsk Iževsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
13.01.21 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:1
11.01.21 16:30 Almetievsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 1:1,0:1,2:0
29.12.20 16:00 Togliatti Almetievsk under 2:3 1:1,1:1,0:1
27.12.20 14:00 Samara Almetievsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.12.20 17:00 Penza Almetievsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
23.12.20 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 3:4 1:0,1:1,1:3
18.12.20 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk over 8:1 0:0,6:0,2:1
16.12.20 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
12.12.20 11:00 Almetievsk Novokuzněck under 3:1 1:0,1:1,1:0
06.12.20 15:00 Tambov Almetievsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.20 17:00 Voroněž Almetievsk over 1:5 0:3,1:1,0:1
02.12.20 17:30 Rostov Almetievsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
25.11.20 16:30 Almetievsk Ťumeň under 1:4 0:0,1:2,0:2
22.11.20 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
18.11.20 16:30 Almetievsk Voroněž under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
06.11.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
04.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.11.20 12:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
28.10.20 16:30 Almetievsk Penza over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
26.10.20 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 1:6 0:3,1:2,0:1
24.10.20 16:00 Almetievsk Samara under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.10.20 17:30 Almetievsk Togliatti under 3:1 2:1,1:0,0:0
15.10.20 16:30 Molot-Prikam'e Perm Almetievsk under 0:4 0:0,0:3,0:1
13.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
11.10.20 15:00 Iževsk Almetievsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
05.10.20 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
03.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Almetievsk over 1:8 0:3,0:4,1:1
01.10.20 18:00 Karelia SKA Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,2:3
23.09.20 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 2:0,2:0,0:1
21.09.20 17:30 Almetievsk Dynamo Tver over 6:2 3:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Almetievsk Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,0:0,2:0
11.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
09.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 3:4 0:1,0:0,3:3
07.09.20 15:30 Kurgan Almetievsk under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 15:00 Almetievsk Ryazan under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.02.21 15:00 Almetievsk Ryazan over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.02.21 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
15.02.21 15:00 Ťumeň Ryazan over 7:1 2:0,2:1,3:0
11.02.21 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.02.21 17:00 Ryazan Dynamo Tver under 3:1 3:1,0:0,0:0
03.02.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 2:3 0:1,1:2,1:0
01.02.21 17:00 Karelia SKA Ryazan under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
28.01.21 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk over 3:4sn 0:0,3:1,0:2,0:0,1:2
23.01.21 15:00 Almetievsk Ryazan under 3:0 1:0,0:0,2:0
21.01.21 16:00 Iževsk Ryazan under 2:1 0:0,2:0,0:1
19.01.21 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ryazan under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.01.21 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan under 2:3 1:1,1:2,0:0
13.01.21 17:00 Ryazan Samara over 5:4 0:2,2:1,3:1
11.01.21 17:00 Ryazan Togliatti under 2:3 1:1,0:2,1:0
09.01.21 15:00 Ryazan Penza under 0:3 0:1,0:2,0:0
07.01.21 15:00 Ryazan Bars Kazan under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
29.12.20 17:00 Ryazan Karelia SKA under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.12.20 12:00 Ermak Angarsk Ryazan under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
21.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan under 1:3 1:0,0:2,0:1
19.12.20 11:00 Novokuzněck Ryazan over 5:4 1:0,3:2,1:2
12.12.20 15:00 Ryazan Tambov over 3:4 1:0,1:1,1:3
10.12.20 17:00 Ryazan Rostov over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,0:1
08.12.20 17:00 Ryazan Voroněž under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
03.12.20 14:30 Kurgan Ryazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.11.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ryazan over 4:3sn 3:0,0:2,0:1,0:0,2:0
27.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan over 5:3 3:0,1:0,1:3
23.11.20 17:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
21.11.20 15:00 Ryazan Kurgan under 3:2 0:1,1:0,2:1
19.11.20 17:00 Ryazan Gornyak Uchaly over 5:2 2:0,0:1,3:1
17.11.20 17:00 Ryazan Yuzhny Ural Orsk over 3:6 2:2,0:3,1:1
15.11.20 15:00 Ryazan Ťumeň under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.11.20 17:30 Rostov Ryazan over 6:2 1:1,3:1,2:0
10.11.20 17:00 Voroněž Ryazan over 5:1 3:0,0:0,2:1
08.11.20 15:00 Tambov Ryazan over 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
03.11.20 17:00 Ryazan Molot-Prikam'e Perm under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,4:3
28.10.20 17:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk over 5:4pp 2:0,1:3,1:1,1:0
26.10.20 17:00 Ryazan Novokuzněck under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.10.20 16:00 Ryazan Ermak Angarsk under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.10.20 18:00 Penza Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
18.10.20 16:00 Bars Kazan Ryazan over 4:5sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:2
16.10.20 17:00 Togliatti Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Samara Ryazan over 2:5 1:2,0:1,1:2
09.10.20 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
05.10.20 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
03.10.20 16:00 Ryazan Iževsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
28.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Ryazan under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.09.20 18:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg over 4:2 0:1,4:1,0:0
15.09.20 18:00 Dynamo Tver Ryazan under 1:4 1:2,0:2,0:0
13.09.20 17:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 4:0 2:0,2:0,0:0
08.09.20 18:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2021 17:00 Ryazan Almetievsk H2H
27.02.2021 15:00 Ryazan Almetievsk H2H

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.02.2021 17:00 Ryazan Almetievsk H2H
27.02.2021 15:00 Ryazan Almetievsk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 50 31 4 6 -1 74 162 88 84
2. Almetievsk 50 22 6 7 2 57 158 101 75
3. Penza 50 18 8 4 8 42 156 114 72
4. Gornyak Uchaly 50 15 9 5 7 36 145 109 71
5. Ťumeň 50 22 5 6 6 36 141 105 70
6. Novokuzněck 50 15 8 7 5 35 150 115 69
7. Dinamo St. Petersburg 50 21 5 4 11 43 135 92 66
8. Khimik Voskresensk 50 6 12 5 10 21 128 107 65
9. Chelmet Čeljabinsk 50 4 11 10 4 17 124 107 62
10. Bars Kazan 50 12 7 8 8 22 145 123 60
11. Zvezda Chekhov 50 19 4 5 13 5 117 112 59
12. Toros Neftekamsk 50 12 7 6 12 10 153 143 58
13. Tambov 50 13 6 8 9 -8 143 151 58
14. Ryazan 50 11 7 7 11 -7 125 132 57
15. Rostov 50 10 7 9 8 4 120 116 57
16. Dynamo Tver 50 8 9 4 16 -20 121 141 56
17. Karelia SKA 50 9 7 9 9 -5 111 116 55
18. Togliatti 50 11 6 7 13 -2 134 136 53
19. Sokol Krasnoyarsk 50 5 9 5 17 -13 113 126 51
20. Kurgan 50 11 4 9 13 -29 98 127 47
21. Samara 50 9 5 8 15 -24 113 137 46
22. Yuzhny Ural Orsk 50 7 6 4 23 -42 123 165 42
23. Ermak Angarsk 50 5 6 5 23 -67 115 182 39
24. Voroněž 50 4 5 9 18 -49 99 148 37
25. Molot-Prikam'e Perm 50 6 4 6 24 -52 85 137 34
26. Iževsk 50 6 2 6 28 -84 80 164 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 14 3 2 1 40 81 41 42
2. Novokuzněck 25 7 6 2 2 32 88 56 40
3. Dinamo St. Petersburg 25 12 3 2 3 35 76 41 38
4. Almetievsk 25 14 2 2 3 31 80 49 38
5. Gornyak Uchaly 25 5 6 3 2 8 68 60 37
6. Bars Kazan 25 5 5 5 0 17 74 57 35
7. Chelmet Čeljabinsk 25 3 6 4 2 15 72 57 34
8. Penza 25 10 3 2 5 17 76 59 34
9. Tambov 25 9 3 4 2 11 77 66 34
10. Zvezda Chekhov 25 10 3 1 7 13 63 50 33
11. Karelia SKA 25 5 5 3 4 5 57 52 33
12. Ťumeň 25 15 0 3 4 21 80 59 33
13. Khimik Voskresensk 25 4 5 4 3 16 70 54 32
14. Ryazan 25 8 3 4 3 6 66 60 32
15. Samara 25 8 3 3 5 1 61 60 31
16. Dynamo Tver 25 3 6 1 8 2 67 65 31
17. Toros Neftekamsk 25 10 2 3 5 11 81 70 31
18. Yuzhny Ural Orsk 25 4 5 3 5 -1 72 73 31
19. Rostov 25 8 2 5 3 6 60 54 29
20. Ermak Angarsk 25 1 6 3 6 -14 68 82 29
21. Kurgan 25 7 2 5 4 -10 47 57 27
22. Togliatti 25 8 1 4 7 1 67 66 24
23. Sokol Krasnoyarsk 25 4 3 3 9 -9 52 61 23
24. Voroněž 25 4 2 5 7 -18 52 70 21
25. Iževsk 25 4 2 2 13 -29 46 75 18
26. Molot-Prikam'e Perm 25 4 1 3 13 -33 33 66 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
2. Penza 25 8 5 2 3 25 80 55 38
3. Ťumeň 25 7 5 3 2 15 61 46 37
4. Almetievsk 25 8 4 5 -1 26 78 52 37
5. Gornyak Uchaly 25 10 3 2 5 28 77 49 34
6. Khimik Voskresensk 25 2 7 1 7 5 58 53 33
7. Novokuzněck 25 8 2 5 3 3 62 59 29
8. Togliatti 25 3 5 3 6 -3 67 70 29
9. Chelmet Čeljabinsk 25 1 5 6 2 2 52 50 28
10. Dinamo St. Petersburg 25 9 2 2 8 8 59 51 28
11. Rostov 25 2 5 4 5 -2 60 62 28
12. Sokol Krasnoyarsk 25 1 6 2 8 -4 61 65 28
13. Toros Neftekamsk 25 2 5 3 7 -1 72 73 27
14. Zvezda Chekhov 25 9 1 4 6 -8 54 62 26
15. Bars Kazan 25 7 2 3 8 5 71 66 25
16. Ryazan 25 3 4 3 8 -13 59 72 25
17. Dynamo Tver 25 5 3 3 8 -22 54 76 25
18. Tambov 25 4 3 4 7 -19 66 85 24
19. Karelia SKA 25 4 2 6 5 -10 54 64 22
20. Kurgan 25 4 2 4 9 -19 51 70 20
21. Molot-Prikam'e Perm 25 2 3 3 11 -19 52 71 19
22. Voroněž 25 0 3 4 11 -31 47 78 16
23. Samara 25 1 2 5 10 -25 52 77 15
24. Yuzhny Ural Orsk 25 3 1 1 18 -41 51 92 11
25. Ermak Angarsk 25 4 0 2 17 -53 47 100 10
26. Iževsk 25 2 0 4 15 -55 34 89 8