Karaganda VS Torpedo Gorky


Karaganda

Torpedo Gorky

Karaganda (T1) VS Torpedo Gorky (T2)

Karaganda

Torpedo Gorky

Zaujímavé

Karaganda

    Torpedo Gorky

      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / VHL / 2019/2020
      13.12.2019 14:00 Karaganda Torpedo Gorky under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1

      Karaganda

      0 - 1 - 0

      Torpedo Gorky

      Karaganda


      nenájdený žiadny zápas

      Torpedo Gorky


      nenájdený žiadny zápas

      Karaganda


      nenájdený žiadny zápas

      Torpedo Gorky


      nenájdený žiadny zápas
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Yugra Khanty-Mansiysk 41 26 3 5 -1 57 132 75 69
      2. Almetievsk 40 19 5 5 1 56 130 74 63
      3. Ťumeň 41 18 5 4 5 33 113 80 60
      4. Penza 42 15 7 2 9 28 125 97 60
      5. Khimik Voskresensk 43 8 9 5 7 17 108 91 57
      6. Novokuzněck 42 13 6 6 5 27 118 91 56
      7. Gornyak Uchaly 42 13 6 5 7 22 115 93 55
      8. Dinamo St. Petersburg 42 17 4 4 9 32 110 78 54
      9. Bars Kazan 43 12 5 7 7 18 123 105 51
      10. Toros Neftekamsk 41 11 6 4 10 14 124 110 50
      11. Ryazan 43 10 6 5 11 0 111 111 49
      12. Tambov 41 9 6 6 8 -11 110 121 48
      13. Rostov 42 10 5 8 6 1 96 95 48
      14. Zvezda Chekhov 40 15 3 4 11 4 91 87 46
      15. Karelia SKA 42 11 4 8 7 -1 95 96 46
      16. Dynamo Tver 40 5 8 3 13 -19 96 115 45
      17. Chelmet Čeljabinsk 41 4 7 9 5 1 94 93 45
      18. Togliatti 41 9 5 5 12 -5 105 110 43
      19. Sokol Krasnoyarsk 45 7 6 5 16 -17 94 111 43
      20. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
      21. Ermak Angarsk 44 5 6 5 17 -39 106 145 39
      22. Kurgan 42 9 3 7 13 -28 74 102 37
      23. Samara 41 7 4 6 14 -27 84 111 36
      24. Voroněž 41 2 5 6 17 -37 80 117 30
      25. Molot-Prikam'e Perm 41 2 4 5 21 -50 59 109 25
      26. Iževsk 40 5 2 4 23 -65 62 127 22
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Almetievsk 19 13 1 2 0 31 64 33 32
      2. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
      3. Novokuzněck 20 5 5 1 3 23 64 41 31
      4. Bars Kazan 22 5 4 5 -1 16 65 49 31
      5. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
      6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
      7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
      8. Ermak Angarsk 24 1 6 3 5 -8 67 75 29
      9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
      10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
      11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
      12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
      13. Penza 21 7 3 1 6 5 57 52 27
      14. Tambov 21 6 3 3 3 0 58 58 27
      15. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
      16. Toros Neftekamsk 20 10 1 1 6 9 61 52 25
      17. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
      18. Samara 20 7 2 2 5 -2 44 46 24
      19. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
      20. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
      21. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
      22. Sokol Krasnoyarsk 24 3 3 3 9 -12 46 58 21
      23. Togliatti 20 6 1 3 6 -2 51 53 19
      24. Voroněž 22 3 2 4 7 -17 45 62 18
      25. Iževsk 19 3 2 0 12 -22 31 53 14
      26. Molot-Prikam'e Perm 21 2 1 3 11 -35 20 55 11
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
      2. Ťumeň 24 7 5 3 1 18 59 41 37
      3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
      4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
      5. Khimik Voskresensk 20 4 5 1 4 10 48 38 29
      6. Gornyak Uchaly 21 8 2 2 5 18 61 43 26
      7. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
      8. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
      9. Rostov 20 4 3 4 2 1 47 46 24
      10. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
      11. Dinamo St. Petersburg 21 8 1 2 7 5 49 44 22
      12. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
      13. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
      14. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
      15. Ryazan 21 3 3 2 8 -8 51 59 20
      16. Dynamo Tver 19 5 2 2 6 -16 43 59 20
      17. Chelmet Čeljabinsk 20 1 3 5 3 -7 34 41 19
      18. Zvezda Chekhov 19 6 1 3 5 -3 40 43 19
      19. Karelia SKA 21 4 1 6 3 -8 45 53 18
      20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
      21. Kurgan 21 3 1 4 8 -22 37 59 14
      22. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
      23. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
      24. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
      25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
      26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8