Ryazan VS Yugra Khanty-Mansiysk


Ryazan

Yugra Khanty-Mansiysk

not draw --1--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Ryazan (T1) VS Yugra Khanty-Mansiysk (T2)

Ryazan

Yugra Khanty-Mansiysk

Zaujímavé

Ryazan

  • Počet remíz tímu Ryazan je až 12 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 29 zápasov tímu Ryazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 69%.

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 25 víťazstiev z celkového počtu 42 (60% výhier).
  • 26% zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 42 zápasov.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Yugra Khanty-Mansiysk ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
27.09.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 6:1 2:0,3:0,1:1
Rusko / MHL / 2021/2022
16.01.2022 11:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk over 4:5 2:4,1:0,1:1
08.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 4:2 1:0,1:0,2:2
Rusko / MHL / 2020/2021
17.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
08.09.2020 18:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
25.10.2019 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan under 3:1 1:0,0:0,2:1
Rusko / VHL / 2018/2019
19.12.2018 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 2:4 1:0,1:2,0:2
24.09.2018 18:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1 2:1,0:0,0:0

Ryazan

2 - 2 - 4

Yugra Khanty-Mansiysk

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg over 1:5 1:1,0:1,0:3
21.01.23 15:00 Ryazan Karelia SKA over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
16.01.23 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
14.01.23 10:00 Ermak Angarsk Ryazan under 0:2 0:1,0:1,0:0
11.01.23 14:00 Omskie Krylia Ryazan under 0:1 0:1,0:0,0:0
09.01.23 12:00 Novokuzněck Ryazan under 1:4 0:0,1:1,0:3
30.12.22 11:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.12.22 17:00 Ryazan AKM under 2:1 1:1,1:0,0:0
21.12.22 17:00 Ryazan Bars Kazan under 2:3 1:1,1:0,0:2
19.12.22 17:00 Ryazan Togliatti under 3:1 0:1,2:0,1:0
14.12.22 17:00 Voroněž Ryazan under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
12.12.22 17:30 Rostov Ryazan over 5:2 0:1,1:1,4:0
06.12.22 17:00 Ryazan Yuzhny Ural Orsk over 8:2 0:1,5:0,3:1
04.12.22 15:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
02.12.22 17:00 Ryazan Kurgan under 3:1 0:0,0:0,3:1
30.11.22 17:00 Ryazan Gornyak Uchaly under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
23.11.22 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk over 5:2 0:0,3:1,2:1
16.11.22 14:30 Kurgan Ryazan under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
14.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
12.11.22 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ryazan under 0:5 0:0,0:2,0:3
10.11.22 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
05.11.22 15:00 Ryazan Voroněž under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.22 17:00 Ryazan Rostov under 1:2 0:0,1:0,0:2
25.10.22 17:30 Bars Kazan Ryazan over 2:5 1:4,1:1,0:0
23.10.22 15:00 Togliatti Ryazan over 4:2 1:1,3:0,0:1
21.10.22 11:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
19.10.22 18:00 AKM Ryazan under 4:1 2:0,1:0,1:1
14.10.22 18:00 Ryazan Novokuzněck over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
12.10.22 18:00 Ryazan Omskie Krylia under 1:3 0:2,1:1,0:0
10.10.22 18:00 Ryazan Ermak Angarsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
08.10.22 16:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
03.10.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.10.22 16:00 Karelia SKA Ryazan under 4:0 1:0,0:0,3:0
29.09.22 16:00 Ťumeň Ryazan over 4:3 0:0,2:2,2:1
27.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 6:1 2:0,3:0,1:1
22.09.22 18:00 Ryazan Almetievsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
20.09.22 18:00 Ryazan Iževsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
18.09.22 16:00 Ryazan Molot-Prikam'e Perm over 2:5 0:0,0:2,2:3
16.09.22 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:2,2:0,0:1
11.09.22 12:00 Khimik Voskresensk Ryazan over 6:3 1:1,1:1,4:1
09.09.22 18:00 Ryazan Penza under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
07.09.22 18:00 Ryazan Tambov over 1:5 0:1,1:2,0:2

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 15:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk over 0:6 0:3,0:1,0:2
21.01.23 11:00 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk over 5:2 0:0,3:2,2:0
15.01.23 12:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk over 7:1 2:0,2:1,3:0
13.01.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm over 4:2 2:1,0:1,2:0
11.01.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk over 6:2 0:1,5:0,1:1
09.01.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk under 4:0 2:0,1:0,1:0
30.12.22 15:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
28.12.22 17:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 0:2,1:1,2:1
17.12.22 11:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:2 0:1,1:1,3:0
15.12.22 12:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.12.22 14:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk under 0:4 0:1,0:1,0:2
10.12.22 07:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 0:4 0:0,0:2,0:2
05.12.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 5:4 3:1,2:2,0:1
03.12.22 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM under 1:2 1:0,0:1,0:1
01.12.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
24.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
17.11.22 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3 1:1,1:2,2:0
15.11.22 16:30 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:1,1:1,0:0
11.11.22 17:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:5 1:1,0:2,1:2
09.11.22 11:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
05.11.22 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
03.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia over 5:2 1:2,3:0,1:0
01.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
30.10.22 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
26.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg over 4:2 1:0,1:2,2:0
24.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 2:5 2:0,0:1,0:4
15.10.22 16:00 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:6 1:2,3:2,0:2
13.10.22 16:30 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:1,0:1,2:1
11.10.22 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 0:3,0:0,2:1
09.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:1,0:0
03.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov over 5:2 1:0,1:1,3:1
01.10.22 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 3:1 0:0,2:1,1:0
29.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
27.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 6:1 2:0,3:0,1:1
21.09.22 15:30 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
19.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
17.09.22 14:00 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15.09.22 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 2:1 0:1,2:0,0:0
07.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 3:1 0:0,2:0,1:1
03.09.22 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 16:30 Almetievsk Ryazan H2H
03.02.2023 15:30 Iževsk Ryazan H2H
05.02.2023 13:00 Molot-Prikam'e Perm Ryazan H2H
07.02.2023 15:00 Toros Neftekamsk Ryazan H2H
15.02.2023 16:30 Tambov Ryazan H2H
17.02.2023 17:00 Penza Ryazan H2H

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
03.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly H2H
05.02.2023 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk H2H
07.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk H2H
15.02.2023 17:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2023 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 44 18 7 6 0 57 146 89 70
2. Novokuzněck 45 13 9 2 10 44 159 115 64
3. Ťumeň 44 14 6 10 -2 25 116 91 62
4. Sokol Krasnoyarsk 44 10 9 6 4 34 137 103 62
5. Penza 45 10 9 6 5 15 123 108 62
6. Togliatti 45 19 4 5 8 25 126 101 59
7. Khimik Voskresensk 44 14 7 3 10 49 154 105 59
8. Tambov 45 7 9 8 4 4 129 125 58
9. Almetievsk 44 16 5 4 10 18 111 93 56
10. Kurgan 44 14 5 6 8 13 113 100 54
11. Dinamo St. Petersburg 45 7 9 4 12 13 137 124 54
12. Gornyak Uchaly 44 13 6 2 15 1 124 123 52
13. AKM 44 7 8 6 9 3 129 126 52
14. Karelia SKA 45 11 6 5 12 6 141 135 51
15. Iževsk 44 9 6 8 7 -23 113 136 50
16. Toros Neftekamsk 42 18 2 5 10 5 110 105 49
17. Ryazan 44 8 6 7 10 -12 103 115 47
18. Molot-Prikam'e Perm 42 8 7 2 16 -16 110 126 46
19. Chelmet Čeljabinsk 42 6 7 6 10 -12 97 109 46
20. Rostov 43 7 6 8 8 -21 109 130 46
21. Yuzhny Ural Orsk 42 9 4 8 9 -23 105 128 42
22. Omskie Krylia 45 12 3 3 21 -22 109 131 39
23. Bars Kazan 44 5 5 9 11 -29 89 118 39
24. Zvezda Chekhov 44 10 1 6 20 -40 82 122 30
25. Voroněž 44 6 1 8 20 -47 91 138 24
26. Ermak Angarsk 44 4 1 5 28 -67 81 148 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 25 9 5 0 6 34 92 58 38
2. Yugra Khanty-Mansiysk 21 12 2 3 -1 36 75 39 35
3. Sokol Krasnoyarsk 23 4 6 3 1 22 72 50 35
4. Novokuzněck 23 11 3 1 4 31 84 53 35
5. Dinamo St. Petersburg 23 1 7 4 0 20 84 64 34
6. Iževsk 23 5 5 4 0 9 74 65 34
7. Ťumeň 21 12 1 5 -3 17 59 42 33
8. Togliatti 22 15 0 3 1 23 68 45 33
9. Tambov 23 2 6 5 -1 12 69 57 33
10. Almetievsk 23 11 2 1 6 19 67 48 31
11. Karelia SKA 22 6 4 1 6 16 75 59 29
12. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 12 60 48 28
13. Penza 22 8 3 0 8 8 63 55 28
14. Ryazan 25 6 3 4 5 -4 60 64 28
15. Toros Neftekamsk 21 7 2 4 2 4 56 52 26
16. AKM 19 3 4 3 2 7 57 50 25
17. Molot-Prikam'e Perm 21 6 3 1 7 -3 54 57 25
18. Omskie Krylia 25 8 2 1 11 7 68 61 25
19. Chelmet Čeljabinsk 21 7 2 2 6 3 52 49 24
20. Yuzhny Ural Orsk 21 3 3 5 2 -8 54 62 23
21. Rostov 21 4 3 3 5 -10 56 66 23
22. Kurgan 21 3 3 4 4 3 52 49 22
23. Zvezda Chekhov 19 5 1 3 6 -7 41 48 17
24. Bars Kazan 21 -1 3 3 10 -24 37 61 13
25. Voroněž 21 4 0 5 7 -17 45 62 13
26. Ermak Angarsk 23 1 0 4 14 -30 38 68 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 23 6 5 3 1 21 71 50 35
2. Penza 23 2 6 6 -3 7 60 53 34
3. Kurgan 23 11 2 2 4 10 61 51 32
4. Ťumeň 23 2 5 5 1 8 57 49 29
5. Novokuzněck 22 2 6 1 6 13 75 62 29
6. Sokol Krasnoyarsk 21 6 3 3 3 12 65 53 27
7. AKM 25 4 4 3 7 -4 72 76 27
8. Togliatti 23 4 4 2 7 2 58 56 26
9. Bars Kazan 23 6 2 6 1 -5 52 57 26
10. Almetievsk 21 5 3 3 4 -1 44 45 25
11. Tambov 22 5 3 3 5 -8 60 68 25
12. Gornyak Uchaly 23 2 5 0 11 -11 64 75 24
13. Toros Neftekamsk 21 11 0 1 8 1 54 53 23
14. Rostov 22 3 3 5 3 -11 53 64 23
15. Chelmet Čeljabinsk 21 -1 5 4 4 -15 45 60 22
16. Karelia SKA 23 5 2 4 6 -10 66 76 22
17. Khimik Voskresensk 19 5 2 3 4 15 62 47 21
18. Molot-Prikam'e Perm 21 2 4 1 9 -13 56 69 21
19. Dinamo St. Petersburg 22 6 2 0 12 -7 53 60 20
20. Ryazan 19 2 3 3 5 -8 43 51 19
21. Yuzhny Ural Orsk 21 6 1 3 7 -15 51 66 19
22. Iževsk 21 4 1 4 7 -32 39 71 16
23. Omskie Krylia 20 4 1 2 10 -29 41 70 14
24. Zvezda Chekhov 25 5 0 3 14 -33 41 74 13
25. Voroněž 23 2 1 3 13 -30 46 76 11
26. Ermak Angarsk 21 3 1 1 14 -37 43 80 11