Rostov VS Zvezda Chekhov


Rostov

Zvezda Chekhov

not draw --4--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Rostov (T1) VS Zvezda Chekhov (T2)

Rostov

Zvezda Chekhov

Zaujímavé

Rostov

  • Počet remíz tímu Rostov je až 14 z celkového počtu 41 zápasov, čo je až 34%.
  • Až 22 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 41 zápasov, to je až 54%.
  • Rostov už 4 zápasov v rade neremízovali.

Zvezda Chekhov

  • 58% prehier (25 zápasov) z celkového počtu 43 tímu Zvezda Chekhov.
  • 31 z celkového počtu 43 zápasov tímu Zvezda Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
  • Zvezda Chekhov už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 7 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
30.09.2022 18:00 Zvezda Chekhov Rostov under 4:1 0:0,2:1,2:0
Rusko / MHL / 2021/2022
01.12.2021 17:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.11.2021 11:00 Rostov Zvezda Chekhov under 3:0 1:0,0:0,2:0
Rusko / MHL / 2020/2021
25.12.2020 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 1:3 0:2,1:1,0:0
27.10.2020 17:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:3 0:0,0:1,1:2
Rusko / MHL / 2019/2020
31.01.2020 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
17.10.2019 18:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:3

Rostov

3 - 2 - 2

Zvezda Chekhov

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 17:30 Rostov AKM under 1:4 0:1,1:1,0:2
21.01.23 11:00 Rostov Togliatti under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.01.23 17:30 Rostov Bars Kazan over 5:2 2:0,2:1,1:1
11.01.23 17:30 Rostov Voroněž under 1:4 0:2,1:1,0:1
29.12.22 09:00 Yuzhny Ural Orsk Rostov under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
27.12.22 13:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.12.22 13:00 Kurgan Rostov over 3:4 1:0,2:2,0:2
23.12.22 14:30 Gornyak Uchaly Rostov under 3:1 0:1,2:0,1:0
14.12.22 17:30 Rostov Khimik Voskresensk over 1:7 0:4,1:2,0:1
12.12.22 17:30 Rostov Ryazan over 5:2 0:1,1:1,4:0
10.12.22 11:00 Rostov Tambov under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
08.12.22 17:30 Rostov Penza under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
03.12.22 13:00 Molot-Prikam'e Perm Rostov over 2:5 0:3,1:1,1:1
01.12.22 15:00 Toros Neftekamsk Rostov over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.11.22 16:30 Almetievsk Rostov under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.11.22 14:00 Iževsk Rostov over 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
20.11.22 11:00 Rostov Iževsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.11.22 17:30 Rostov Almetievsk over 5:7 2:2,0:3,3:2
16.11.22 17:30 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 2:1,0:2,0:1
14.11.22 17:30 Rostov Molot-Prikam'e Perm under 1:4 1:1,0:1,0:2
07.11.22 17:00 Penza Rostov over 3:4 1:1,0:2,2:1
05.11.22 11:00 Tambov Rostov over 5:1 4:0,0:1,1:0
03.11.22 17:00 Ryazan Rostov under 1:2 0:0,1:0,0:2
01.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Rostov over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,-:-
26.10.22 18:30 Rostov Gornyak Uchaly over 4:3 0:1,2:0,2:2
24.10.22 18:30 Rostov Kurgan over 4:2 1:1,1:1,2:0
22.10.22 11:00 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-
20.10.22 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
13.10.22 18:00 Voroněž Rostov under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
04.10.22 17:30 Bars Kazan Rostov under 2:1 0:1,1:0,1:0
02.10.22 15:00 Togliatti Rostov under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
30.09.22 18:00 Zvezda Chekhov Rostov under 4:1 0:0,2:1,2:0
28.09.22 18:00 AKM Rostov over 5:4pp 1:0,1:1,2:3,1:0
23.09.22 18:30 Rostov Omskie Krylia over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,-:-
21.09.22 18:30 Rostov Novokuzněck over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
19.09.22 18:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
17.09.22 12:00 Rostov Ermak Angarsk over 3:6 1:1,0:1,2:4
11.09.22 16:00 Karelia SKA Rostov under 4:1 3:1,1:0,0:0
09.09.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
07.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.09.22 16:00 Ťumeň Rostov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 11:00 Voroněž Zvezda Chekhov under 3:0 0:0,1:0,2:0
18.01.23 17:00 Zvezda Chekhov Yuzhny Ural Orsk over 6:0 3:0,1:0,2:0
16.01.23 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
14.01.23 15:00 Zvezda Chekhov Kurgan under 1:3 1:1,0:0,0:2
12.01.23 11:00 Zvezda Chekhov Gornyak Uchaly under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
30.12.22 11:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.12.22 16:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov under 4:0 2:0,0:0,2:0
21.12.22 16:30 Tambov Zvezda Chekhov over 2:4 1:2,1:0,0:2
19.12.22 15:00 Penza Zvezda Chekhov under 2:1 1:1,1:0,0:0
15.12.22 17:00 Zvezda Chekhov Molot-Prikam'e Perm under 0:1 0:0,0:1,0:0
13.12.22 17:00 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,1:1,0:2
11.12.22 11:00 Zvezda Chekhov Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.12.22 17:00 Zvezda Chekhov Iževsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.12.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 5:4 3:1,2:2,0:1
03.12.22 13:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.12.22 16:30 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
29.11.22 17:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov over 4:2 2:0,1:0,1:2
22.11.22 17:00 AKM Zvezda Chekhov over 5:3 2:0,1:2,2:1
19.11.22 15:00 Zvezda Chekhov Ťumeň over 2:5 0:1,1:0,1:4
17.11.22 17:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
15.11.22 11:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.11.22 11:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
06.11.22 10:00 Iževsk Zvezda Chekhov over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
04.11.22 11:00 Almetievsk Zvezda Chekhov over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
02.11.22 15:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.22 15:00 Molot-Prikam'e Perm Zvezda Chekhov under 3:1 1:1,0:0,2:0
25.10.22 16:00 Zvezda Chekhov Penza under 1:4 0:1,1:2,0:1
23.10.22 16:00 Zvezda Chekhov Tambov over 1:5 0:0,1:2,0:3
21.10.22 11:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
19.10.22 12:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 0:4 0:2,0:1,0:1
14.10.22 10:00 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 2:1 0:0,0:1,2:0
12.10.22 15:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.10.22 10:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,2:1,1:0
08.10.22 14:00 Yuzhny Ural Orsk Zvezda Chekhov under 1:3 1:1,0:1,0:1
02.10.22 12:00 Zvezda Chekhov Voroněž over 3:4 1:3,0:1,2:0
30.09.22 18:00 Zvezda Chekhov Rostov under 4:1 0:0,2:1,2:0
24.09.22 15:00 Togliatti Zvezda Chekhov under 4:1 2:1,2:0,0:0
22.09.22 16:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,0:0,1:2
18.09.22 12:00 Zvezda Chekhov AKM under 4:1 0:0,1:0,3:1
11.09.22 13:00 Omskie Krylia Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.09.22 14:30 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:0,2:1
06.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov under 1:0 0:0,0:0,1:0
04.09.22 11:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov under 1:2 1:0,0:1,0:1

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 13:30 Novokuzněck Rostov H2H
04.02.2023 11:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov H2H
06.02.2023 12:00 Ermak Angarsk Rostov H2H
11.02.2023 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg H2H
13.02.2023 17:30 Rostov Karelia SKA H2H
15.02.2023 17:30 Rostov Ťumeň H2H
17.02.2023 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan H2H
04.02.2023 15:00 Zvezda Chekhov Togliatti H2H
11.02.2023 15:00 Zvezda Chekhov Omskie Krylia H2H
13.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck H2H
15.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk H2H
17.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 44 18 7 6 0 57 146 89 70
2. Novokuzněck 45 13 9 2 10 44 159 115 64
3. Ťumeň 44 14 6 10 -2 25 116 91 62
4. Sokol Krasnoyarsk 44 10 9 6 4 34 137 103 62
5. Penza 45 10 9 6 5 15 123 108 62
6. Togliatti 45 19 4 5 8 25 126 101 59
7. Khimik Voskresensk 44 14 7 3 10 49 154 105 59
8. Tambov 45 7 9 8 4 4 129 125 58
9. Almetievsk 44 16 5 4 10 18 111 93 56
10. Kurgan 44 14 5 6 8 13 113 100 54
11. Dinamo St. Petersburg 45 7 9 4 12 13 137 124 54
12. Gornyak Uchaly 44 13 6 2 15 1 124 123 52
13. AKM 44 7 8 6 9 3 129 126 52
14. Karelia SKA 45 11 6 5 12 6 141 135 51
15. Iževsk 44 9 6 8 7 -23 113 136 50
16. Toros Neftekamsk 42 18 2 5 10 5 110 105 49
17. Ryazan 44 8 6 7 10 -12 103 115 47
18. Molot-Prikam'e Perm 42 8 7 2 16 -16 110 126 46
19. Chelmet Čeljabinsk 42 6 7 6 10 -12 97 109 46
20. Rostov 43 7 6 8 8 -21 109 130 46
21. Yuzhny Ural Orsk 42 9 4 8 9 -23 105 128 42
22. Omskie Krylia 45 12 3 3 21 -22 109 131 39
23. Bars Kazan 44 5 5 9 11 -29 89 118 39
24. Zvezda Chekhov 44 10 1 6 20 -40 82 122 30
25. Voroněž 44 6 1 8 20 -47 91 138 24
26. Ermak Angarsk 44 4 1 5 28 -67 81 148 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 25 9 5 0 6 34 92 58 38
2. Yugra Khanty-Mansiysk 21 12 2 3 -1 36 75 39 35
3. Sokol Krasnoyarsk 23 4 6 3 1 22 72 50 35
4. Novokuzněck 23 11 3 1 4 31 84 53 35
5. Dinamo St. Petersburg 23 1 7 4 0 20 84 64 34
6. Iževsk 23 5 5 4 0 9 74 65 34
7. Ťumeň 21 12 1 5 -3 17 59 42 33
8. Togliatti 22 15 0 3 1 23 68 45 33
9. Tambov 23 2 6 5 -1 12 69 57 33
10. Almetievsk 23 11 2 1 6 19 67 48 31
11. Karelia SKA 22 6 4 1 6 16 75 59 29
12. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 12 60 48 28
13. Penza 22 8 3 0 8 8 63 55 28
14. Ryazan 25 6 3 4 5 -4 60 64 28
15. Toros Neftekamsk 21 7 2 4 2 4 56 52 26
16. AKM 19 3 4 3 2 7 57 50 25
17. Molot-Prikam'e Perm 21 6 3 1 7 -3 54 57 25
18. Omskie Krylia 25 8 2 1 11 7 68 61 25
19. Chelmet Čeljabinsk 21 7 2 2 6 3 52 49 24
20. Yuzhny Ural Orsk 21 3 3 5 2 -8 54 62 23
21. Rostov 21 4 3 3 5 -10 56 66 23
22. Kurgan 21 3 3 4 4 3 52 49 22
23. Zvezda Chekhov 19 5 1 3 6 -7 41 48 17
24. Bars Kazan 21 -1 3 3 10 -24 37 61 13
25. Voroněž 21 4 0 5 7 -17 45 62 13
26. Ermak Angarsk 23 1 0 4 14 -30 38 68 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 23 6 5 3 1 21 71 50 35
2. Penza 23 2 6 6 -3 7 60 53 34
3. Kurgan 23 11 2 2 4 10 61 51 32
4. Ťumeň 23 2 5 5 1 8 57 49 29
5. Novokuzněck 22 2 6 1 6 13 75 62 29
6. Sokol Krasnoyarsk 21 6 3 3 3 12 65 53 27
7. AKM 25 4 4 3 7 -4 72 76 27
8. Togliatti 23 4 4 2 7 2 58 56 26
9. Bars Kazan 23 6 2 6 1 -5 52 57 26
10. Almetievsk 21 5 3 3 4 -1 44 45 25
11. Tambov 22 5 3 3 5 -8 60 68 25
12. Gornyak Uchaly 23 2 5 0 11 -11 64 75 24
13. Toros Neftekamsk 21 11 0 1 8 1 54 53 23
14. Rostov 22 3 3 5 3 -11 53 64 23
15. Chelmet Čeljabinsk 21 -1 5 4 4 -15 45 60 22
16. Karelia SKA 23 5 2 4 6 -10 66 76 22
17. Khimik Voskresensk 19 5 2 3 4 15 62 47 21
18. Molot-Prikam'e Perm 21 2 4 1 9 -13 56 69 21
19. Dinamo St. Petersburg 22 6 2 0 12 -7 53 60 20
20. Ryazan 19 2 3 3 5 -8 43 51 19
21. Yuzhny Ural Orsk 21 6 1 3 7 -15 51 66 19
22. Iževsk 21 4 1 4 7 -32 39 71 16
23. Omskie Krylia 20 4 1 2 10 -29 41 70 14
24. Zvezda Chekhov 25 5 0 3 14 -33 41 74 13
25. Voroněž 23 2 1 3 13 -30 46 76 11
26. Ermak Angarsk 21 3 1 1 14 -37 43 80 11