Rostov VS Omskie Krylia


Rostov

Omskie Krylia

not draw --1--0---0
not win --7--0---0
not lost --7--0---0

Rostov (T1) VS Omskie Krylia (T2)

Rostov

Omskie Krylia

Zaujímavé

Rostov

  • 57% prehier (4 zápasov) z celkového počtu 7 tímu Rostov.
  • Počet remíz tímu Rostov je až 3 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 43%.
  • Až 4 zápasov tímu Rostov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 57%.
  • Rostov už 7 zápasov v rade nevyhrali.

Omskie Krylia

  • Mužsvo Omskie Krylia prehralo až 75% svojích zápasov (3 prehier z 4).
  • Omskie Krylia už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
10.12.2021 17:30 Rostov Omskie Krylia over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.11.2021 14:00 Omskie Krylia Rostov under 2:3 1:0,0:2,1:1

Rostov

2 - 0 - 0

Omskie Krylia

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 18:30 Rostov Novokuzněck over 3:4 0:0,3:2,0:1
19.09.22 18:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
17.09.22 12:00 Rostov Ermak Angarsk over 3:6 1:1,0:1,2:4
11.09.22 16:00 Karelia SKA Rostov under 4:1 3:1,1:0,0:0
09.09.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
07.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.09.22 16:00 Ťumeň Rostov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Omskie Krylia


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.22 15:00 Omskie Krylia Bars Kazan over 1:5 1:0,0:1,0:4
13.09.22 15:00 Omskie Krylia Togliatti over 4:5 1:2,3:2,0:1
11.09.22 13:00 Omskie Krylia Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,1:0,1:0
08.09.22 15:00 Omskie Krylia AKM under 1:2 0:1,1:0,0:1

Rostov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 15:00 Togliatti Rostov H2H
04.10.2022 17:30 Bars Kazan Rostov H2H
13.10.2022 18:00 Voroněž Rostov H2H
20.10.2022 18:30 Rostov Yuzhny Ural Orsk H2H
22.10.2022 12:00 Rostov Chelmet Čeljabinsk H2H
24.10.2022 18:30 Rostov Kurgan H2H
26.10.2022 18:30 Rostov Gornyak Uchaly H2H
01.11.2022 16:30 Khimik Voskresensk Rostov H2H
03.11.2022 17:00 Ryazan Rostov H2H
05.11.2022 11:00 Tambov Rostov H2H
07.11.2022 17:00 Penza Rostov H2H
14.11.2022 17:30 Rostov Molot-Prikam'e Perm H2H
16.11.2022 17:30 Rostov Toros Neftekamsk H2H
18.11.2022 17:30 Rostov Almetievsk H2H
20.11.2022 11:00 Rostov Iževsk H2H
27.11.2022 14:00 Iževsk Rostov H2H
29.11.2022 16:30 Almetievsk Rostov H2H
01.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Rostov H2H
03.12.2022 13:00 Molot-Prikam'e Perm Rostov H2H
08.12.2022 17:30 Rostov Penza H2H
10.12.2022 11:00 Rostov Tambov H2H
12.12.2022 17:30 Rostov Ryazan H2H
14.12.2022 17:30 Rostov Khimik Voskresensk H2H
23.12.2022 14:30 Gornyak Uchaly Rostov H2H
25.12.2022 13:00 Kurgan Rostov H2H
27.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov H2H
29.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk Rostov H2H
11.01.2023 17:30 Rostov Voroněž H2H
19.01.2023 17:30 Rostov Bars Kazan H2H
21.01.2023 11:00 Rostov Togliatti H2H
23.01.2023 17:30 Rostov AKM H2H
25.01.2023 17:30 Rostov Zvezda Chekhov H2H
30.01.2023 14:00 Omskie Krylia Rostov H2H
01.02.2023 13:30 Novokuzněck Rostov H2H
04.02.2023 11:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov H2H
06.02.2023 12:00 Ermak Angarsk Rostov H2H
11.02.2023 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg H2H
13.02.2023 17:30 Rostov Karelia SKA H2H
15.02.2023 17:30 Rostov Ťumeň H2H
17.02.2023 17:30 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H

Omskie Krylia


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.10.2022 15:00 Omskie Krylia Yuzhny Ural Orsk H2H
05.10.2022 09:00 Omskie Krylia Gornyak Uchaly H2H
07.10.2022 15:00 Omskie Krylia Kurgan H2H
12.10.2022 18:00 Ryazan Omskie Krylia H2H
14.10.2022 17:30 Khimik Voskresensk Omskie Krylia H2H
16.10.2022 12:00 Tambov Omskie Krylia H2H
18.10.2022 18:00 Penza Omskie Krylia H2H
24.10.2022 15:00 Omskie Krylia Toros Neftekamsk H2H
26.10.2022 15:00 Omskie Krylia Molot-Prikam'e Perm H2H
28.10.2022 15:00 Omskie Krylia Iževsk H2H
30.10.2022 12:00 Omskie Krylia Almetievsk H2H
03.11.2022 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia H2H
05.11.2022 13:00 Ťumeň Omskie Krylia H2H
07.11.2022 17:00 Karelia SKA Omskie Krylia H2H
09.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Omskie Krylia H2H
16.11.2022 14:00 Omskie Krylia Ermak Angarsk H2H
18.11.2022 14:00 Omskie Krylia Sokol Krasnoyarsk H2H
21.11.2022 14:00 Omskie Krylia Novokuzněck H2H
26.11.2022 11:00 Sokol Krasnoyarsk Omskie Krylia H2H
28.11.2022 12:00 Ermak Angarsk Omskie Krylia H2H
06.12.2022 14:00 Omskie Krylia Dinamo St. Petersburg H2H
08.12.2022 14:00 Omskie Krylia Karelia SKA H2H
10.12.2022 12:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
12.12.2022 14:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.12.2022 15:00 Almetievsk Omskie Krylia H2H
19.12.2022 15:30 Iževsk Omskie Krylia H2H
21.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Omskie Krylia H2H
23.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Omskie Krylia H2H
05.01.2023 12:00 Omskie Krylia Tambov H2H
07.01.2023 12:00 Omskie Krylia Penza H2H
09.01.2023 14:00 Omskie Krylia Khimik Voskresensk H2H
11.01.2023 14:00 Omskie Krylia Ryazan H2H
18.01.2023 14:30 Kurgan Omskie Krylia H2H
20.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly Omskie Krylia H2H
22.01.2023 13:00 Yuzhny Ural Orsk Omskie Krylia H2H
24.01.2023 15:00 Chelmet Čeljabinsk Omskie Krylia H2H
28.01.2023 12:00 Omskie Krylia Voroněž H2H
30.01.2023 14:00 Omskie Krylia Rostov H2H
06.02.2023 13:30 Novokuzněck Omskie Krylia H2H
11.02.2023 15:00 Zvezda Chekhov Omskie Krylia H2H
13.02.2023 17:00 AKM Omskie Krylia H2H
15.02.2023 16:00 Togliatti Omskie Krylia H2H
17.02.2023 16:30 Bars Kazan Omskie Krylia H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 9 5 1 0 2 17 36 19 14
2. Sokol Krasnoyarsk 9 4 1 2 -1 7 26 19 14
3. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 2 -1 8 23 15 14
4. Togliatti 8 6 0 1 0 8 27 19 13
5. Ťumeň 9 4 1 1 1 3 23 20 13
6. Dinamo St. Petersburg 7 4 1 0 1 13 27 14 12
7. Novokuzněck 7 2 2 0 1 6 26 20 12
8. Gornyak Uchaly 9 5 0 1 2 4 30 26 11
9. AKM 9 1 2 1 2 0 32 32 11
10. Penza 7 1 2 1 0 3 17 14 11
11. Kurgan 9 1 2 1 2 2 19 17 11
12. Chelmet Čeljabinsk 11 3 1 0 6 -8 25 33 10
13. Almetievsk 9 4 0 1 3 2 23 21 9
14. Molot-Prikam'e Perm 9 2 1 1 3 -4 24 28 9
15. Tambov 7 0 2 1 1 0 16 16 9
16. Karelia SKA 7 4 0 0 3 1 20 19 8
17. Zvezda Chekhov 8 4 0 0 4 -1 15 16 8
18. Iževsk 8 4 0 0 4 -3 22 25 8
19. Omskie Krylia 7 2 1 0 3 5 24 19 8
20. Bars Kazan 7 1 1 2 0 2 21 19 8
21. Yuzhny Ural Orsk 10 3 0 1 5 -6 25 31 7
22. Rostov 10 -2 2 3 2 -13 25 38 7
23. Ermak Angarsk 9 2 0 1 5 -5 22 27 5
24. Toros Neftekamsk 8 2 0 1 4 -6 15 21 5
25. Ryazan 9 1 0 1 6 -19 16 35 3
26. Voroněž 9 1 0 0 8 -16 17 33 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 7 6 0 0 1 17 31 14 12
2. Sokol Krasnoyarsk 7 3 1 1 0 6 20 14 11
3. Penza 4 2 1 0 0 6 12 6 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 7 13 6 7
5. Almetievsk 5 3 0 1 0 5 16 11 7
6. Ťumeň 5 3 0 1 0 2 13 11 7
7. Tambov 5 -1 2 1 0 -1 11 12 7
8. Dinamo St. Petersburg 3 1 1 0 0 9 13 4 6
9. Chelmet Čeljabinsk 4 3 0 0 1 4 13 9 6
10. Iževsk 4 3 0 0 1 3 13 10 6
11. Novokuzněck 4 1 1 0 1 3 16 13 6
12. Togliatti 3 2 0 1 -1 5 10 5 5
13. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 6 8 2 4
14. Karelia SKA 2 2 0 0 0 5 7 2 4
15. AKM 2 0 1 0 0 6 11 5 4
16. Omskie Krylia 5 2 0 0 3 3 16 13 4
17. Kurgan 4 -1 1 1 1 -3 7 10 3
18. Yuzhny Ural Orsk 4 1 0 1 1 -2 10 12 3
19. Gornyak Uchaly 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
20. Rostov 4 -1 1 1 1 -4 13 17 3
21. Ryazan 6 1 0 1 3 -10 9 19 3
22. Ermak Angarsk 7 1 0 1 4 -5 15 20 3
23. Bars Kazan 3 -1 1 0 2 -1 9 10 2
24. Toros Neftekamsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
25. Voroněž 4 1 0 0 3 -1 11 12 2
26. Molot-Prikam'e Perm 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kurgan 5 2 1 0 1 5 12 7 8
2. Gornyak Uchaly 5 4 0 0 1 7 19 12 8
3. Togliatti 5 4 0 0 1 3 17 14 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -1 2 1 0 1 10 9 7
5. Molot-Prikam'e Perm 5 1 1 1 0 2 17 15 7
6. AKM 7 1 1 1 2 -6 21 27 7
7. Novokuzněck 3 1 1 0 0 3 10 7 6
8. Bars Kazan 4 2 0 2 -2 3 12 9 6
9. Ťumeň 4 1 1 0 1 1 10 9 6
10. Dinamo St. Petersburg 4 3 0 0 1 4 14 10 6
11. Omskie Krylia 2 0 1 0 0 2 8 6 4
12. Zvezda Chekhov 6 2 0 0 4 -7 7 14 4
13. Karelia SKA 5 2 0 0 3 -4 13 17 4
14. Yuzhny Ural Orsk 6 2 0 0 4 -4 15 19 4
15. Rostov 6 -1 1 2 1 -9 12 21 4
16. Chelmet Čeljabinsk 7 0 1 0 5 -12 12 24 4
17. Sokol Krasnoyarsk 2 1 0 1 -1 1 6 5 3
18. Penza 3 -1 1 1 0 -3 5 8 3
19. Toros Neftekamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
20. Tambov 2 1 0 0 1 1 5 4 2
21. Khimik Voskresensk 2 -1 1 0 1 0 5 5 2
22. Ermak Angarsk 2 1 0 0 1 0 7 7 2
23. Almetievsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
24. Iževsk 4 1 0 0 3 -6 9 15 2
25. Ryazan 3 0 0 0 3 -9 7 16 0
26. Voroněž 5 0 0 0 5 -15 6 21 0