Kurgan VS Novokuzněck


Kurgan

Novokuzněck

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kurgan (T1) VS Novokuzněck (T2)

Kurgan

Novokuzněck

Zaujímavé

Kurgan

  • Až 20 zápasov tímu Kurgan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 77%.
  • Kurgan ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Novokuzněck

  • 31% zápasov tímu Novokuzněck skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • Novokuzněck už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
05.10.2022 13:30 Novokuzněck Kurgan under 1:3 0:0,0:1,1:2
Rusko / MHL / 2021/2022
11.01.2022 14:30 Kurgan Novokuzněck over 4:2 2:2,1:0,1:0
10.10.2021 12:00 Novokuzněck Kurgan over 5:1 0:0,1:1,4:0
Rusko / MHL / 2020/2021
20.01.2021 13:00 Novokuzněck Kurgan under 4:1 2:1,1:0,1:0
28.12.2020 14:30 Kurgan Novokuzněck under 1:2 1:0,0:2,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
22.11.2019 14:30 Kurgan Novokuzněck under 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:0
11.11.2019 13:00 Novokuzněck Kurgan under 2:3 1:0,1:3,0:0
Rusko / VHL / 2018/2019
19.12.2018 12:00 Novokuzněck Kurgan under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
27.09.2018 15:30 Kurgan Novokuzněck under 1:3 0:2,0:0,1:1
Rusko / VHL / 2017/2018
02.02.2018 13:00 Novokuzněck Kurgan over 3:4ppsn 2:3,1:0,0:0,0:0,0:1
29.09.2017 15:30 Kurgan Novokuzněck under 3:0 0:0,0:0,3:0

Kurgan

4 - 3 - 4

Novokuzněck

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.11.22 15:00 Penza Kurgan under 1:3 0:0,0:2,1:1
21.11.22 14:30 Kurgan Penza under 1:3 0:0,0:1,1:2
19.11.22 13:00 Kurgan Tambov under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.11.22 14:30 Kurgan Ryazan under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
14.11.22 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
08.11.22 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.11.22 14:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,-:-
31.10.22 14:30 Kurgan Yuzhny Ural Orsk under 2:3 1:0,0:2,1:1
26.10.22 18:00 Voroněž Kurgan under 2:3 0:1,2:2,0:0
24.10.22 18:30 Rostov Kurgan over 4:2 1:1,1:1,2:0
18.10.22 15:30 Kurgan Bars Kazan under 0:2 0:0,0:1,0:1
16.10.22 14:00 Kurgan Togliatti under 3:2 1:0,1:1,1:1
14.10.22 15:30 Kurgan AKM under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.10.22 15:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 1:2 0:1,1:1,0:0
07.10.22 15:00 Omskie Krylia Kurgan over 2:4 1:1,1:1,0:2
05.10.22 13:30 Novokuzněck Kurgan under 1:3 0:0,0:1,1:2
02.10.22 12:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan under 4:0 1:0,2:0,1:0
30.09.22 13:00 Ermak Angarsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
25.09.22 14:00 Kurgan Karelia SKA over 3:5 0:1,1:1,2:3
23.09.22 15:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
21.09.22 15:30 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.09.22 16:30 Iževsk Kurgan under 3:2 1:0,2:2,0:0
12.09.22 17:30 Almetievsk Kurgan over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
10.09.22 14:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.09.22 16:00 Molot-Prikam'e Perm Kurgan under 1:4 1:1,0:1,0:2

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.22 08:00 Omskie Krylia Novokuzněck under 3:2 1:1,1:0,1:1
16.11.22 13:30 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
14.11.22 13:30 Novokuzněck Ermak Angarsk over 9:3 4:0,2:3,3:0
09.11.22 15:00 Karelia SKA Novokuzněck under 0:5 0:1,0:2,0:2
07.11.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck over 5:4 3:2,1:1,1:1
05.11.22 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
03.11.22 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 6:5pp 2:2,3:1,0:2,1:0
30.10.22 07:00 Novokuzněck Iževsk under 5:0 3:0,2:0,0:0
28.10.22 14:30 Novokuzněck Almetievsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
26.10.22 14:30 Novokuzněck Toros Neftekamsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.10.22 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
18.10.22 17:30 Tambov Novokuzněck under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.10.22 16:00 Penza Novokuzněck under 2:3 2:2,0:1,0:0
14.10.22 18:00 Ryazan Novokuzněck over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
12.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck under 4:1 2:0,0:0,2:1
07.10.22 14:30 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:2 4:0,0:0,2:2
05.10.22 13:30 Novokuzněck Kurgan under 1:3 0:0,0:1,1:2
03.10.22 14:30 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
01.10.22 08:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
23.09.22 18:00 Voroněž Novokuzněck over 3:4 0:2,0:2,3:0
21.09.22 18:30 Rostov Novokuzněck over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
18.09.22 15:00 Togliatti Novokuzněck under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
13.09.22 14:30 Novokuzněck Bars Kazan over 4:3sn 3:0,0:3,0:0,0:0,-:-
11.09.22 08:00 Novokuzněck Togliatti under 1:4 0:3,1:1,0:0
09.09.22 14:30 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:0,2:1
06.09.22 14:30 Novokuzněck AKM over 6:4 1:1,3:1,2:2

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.11.2022 16:30 Tambov Kurgan H2H
30.11.2022 16:30 Khimik Voskresensk Kurgan H2H
02.12.2022 17:00 Ryazan Kurgan H2H
12.12.2022 14:30 Kurgan Gornyak Uchaly H2H
16.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan H2H
18.12.2022 13:00 Yuzhny Ural Orsk Kurgan H2H
23.12.2022 14:30 Kurgan Voroněž H2H
25.12.2022 13:00 Kurgan Rostov H2H
08.01.2023 15:00 Bars Kazan Kurgan H2H
10.01.2023 16:00 Togliatti Kurgan H2H
12.01.2023 17:00 AKM Kurgan H2H
14.01.2023 15:00 Zvezda Chekhov Kurgan H2H
18.01.2023 14:30 Kurgan Omskie Krylia H2H
20.01.2023 14:30 Kurgan Novokuzněck H2H
22.01.2023 13:00 Kurgan Sokol Krasnoyarsk H2H
24.01.2023 14:30 Kurgan Ermak Angarsk H2H
28.01.2023 15:00 Karelia SKA Kurgan H2H
30.01.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan H2H
01.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
11.02.2023 13:00 Kurgan Toros Neftekamsk H2H
13.02.2023 14:30 Kurgan Molot-Prikam'e Perm H2H
15.02.2023 14:30 Kurgan Iževsk H2H
17.02.2023 14:30 Kurgan Almetievsk H2H

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.11.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck H2H
30.11.2022 12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck H2H
06.12.2022 13:30 Novokuzněck Karelia SKA H2H
08.12.2022 13:30 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg H2H
10.12.2022 07:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.12.2022 13:30 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.12.2022 14:00 Iževsk Novokuzněck H2H
19.12.2022 16:30 Almetievsk Novokuzněck H2H
21.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck H2H
23.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck H2H
05.01.2023 07:00 Novokuzněck Penza H2H
07.01.2023 07:00 Novokuzněck Tambov H2H
09.01.2023 13:30 Novokuzněck Ryazan H2H
11.01.2023 13:30 Novokuzněck Khimik Voskresensk H2H
18.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck H2H
20.01.2023 14:30 Kurgan Novokuzněck H2H
22.01.2023 13:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck H2H
24.01.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck H2H
30.01.2023 13:30 Novokuzněck Voroněž H2H
01.02.2023 13:30 Novokuzněck Rostov H2H
06.02.2023 13:30 Novokuzněck Omskie Krylia H2H
11.02.2023 15:00 AKM Novokuzněck H2H
13.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck H2H
15.02.2023 16:30 Bars Kazan Novokuzněck H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 13 3 4 -1 29 81 52 42
2. Novokuzněck 26 6 6 2 4 29 94 65 38
3. Penza 26 5 6 4 1 25 80 55 38
4. Ťumeň 26 6 5 6 -2 10 73 63 38
5. Togliatti 28 11 3 3 5 11 80 69 37
6. Almetievsk 26 11 3 2 5 12 69 57 36
7. Sokol Krasnoyarsk 26 6 5 4 2 21 83 62 36
8. Khimik Voskresensk 26 8 4 3 4 28 92 64 35
9. Dinamo St. Petersburg 27 5 6 1 8 11 84 73 35
10. Iževsk 27 4 5 5 3 -8 74 82 33
11. Tambov 26 6 4 4 4 1 71 70 32
12. Toros Neftekamsk 25 11 1 4 4 7 66 59 30
13. Karelia SKA 27 6 4 2 9 7 87 80 30
14. AKM 26 1 6 4 5 -6 79 85 30
15. Bars Kazan 27 4 4 5 5 -12 58 70 29
16. Gornyak Uchaly 26 9 2 2 9 -1 72 73 28
17. Molot-Prikam'e Perm 25 7 3 2 8 -6 68 74 28
18. Chelmet Čeljabinsk 25 2 5 4 5 -8 54 62 28
19. Kurgan 26 6 3 3 8 -4 52 56 27
20. Omskie Krylia 26 6 3 2 10 -6 73 79 26
21. Rostov 26 0 5 6 4 -18 68 86 26
22. Zvezda Chekhov 26 7 1 3 11 -23 52 75 21
23. Yuzhny Ural Orsk 25 6 1 5 7 -15 62 77 21
24. Ryazan 26 4 2 5 8 -21 54 75 21
25. Voroněž 27 3 1 4 14 -27 56 83 14
26. Ermak Angarsk 25 2 1 3 15 -36 53 89 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Iževsk 17 3 4 3 0 6 51 45 25
2. Dinamo St. Petersburg 13 1 5 1 0 21 53 32 23
3. Almetievsk 15 7 2 1 2 13 45 32 23
4. Khimik Voskresensk 13 7 2 0 2 26 54 28 22
5. Sokol Krasnoyarsk 14 4 3 2 0 17 46 29 22
6. Yugra Khanty-Mansiysk 13 9 0 3 -2 18 43 25 21
7. Novokuzněck 14 6 2 1 2 21 54 33 21
8. Togliatti 13 9 0 2 0 10 40 30 20
9. Ťumeň 13 6 1 3 -1 3 38 35 19
10. Gornyak Uchaly 15 6 1 2 3 6 43 37 18
11. Toros Neftekamsk 13 5 1 3 0 6 33 27 17
12. Tambov 12 1 3 3 -1 6 35 29 17
13. Karelia SKA 12 4 2 1 2 11 42 31 17
14. Omskie Krylia 15 4 2 1 5 10 45 35 17
15. Penza 11 6 1 0 3 19 40 21 16
16. Chelmet Čeljabinsk 13 5 1 2 2 5 31 26 16
17. AKM 11 1 3 1 2 7 38 31 15
18. Molot-Prikam'e Perm 12 4 1 1 4 -1 31 32 13
19. Bars Kazan 13 -1 3 2 4 -11 27 38 12
20. Rostov 12 1 2 2 3 -6 36 42 12
21. Zvezda Chekhov 11 3 1 1 4 -6 27 33 11
22. Kurgan 14 0 2 3 4 -9 25 34 11
23. Ryazan 13 4 0 3 3 -10 25 35 11
24. Yuzhny Ural Orsk 12 2 0 4 2 -15 26 41 8
25. Voroněž 13 2 0 2 7 -8 30 38 6
26. Ermak Angarsk 12 1 0 3 5 -10 24 34 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 15 -1 5 4 -2 6 40 34 22
2. Yugra Khanty-Mansiysk 13 4 3 1 1 11 38 27 21
3. Ťumeň 13 0 4 3 -1 7 35 28 19
4. Novokuzněck 12 0 4 1 2 8 40 32 17
5. Bars Kazan 14 5 1 3 1 -1 31 32 17
6. Togliatti 15 2 3 1 5 1 40 39 17
7. Kurgan 12 6 1 0 4 5 27 22 16
8. Tambov 14 5 1 1 5 -5 36 41 15
9. Molot-Prikam'e Perm 13 3 2 1 4 -5 37 42 15
10. AKM 15 0 3 3 3 -13 41 54 15
11. Sokol Krasnoyarsk 12 2 2 2 2 4 37 33 14
12. Rostov 14 -1 3 4 1 -12 32 44 14
13. Almetievsk 11 4 1 1 3 -1 24 25 13
14. Toros Neftekamsk 12 6 0 1 4 1 33 32 13
15. Khimik Voskresensk 13 1 2 3 2 2 38 36 13
16. Yuzhny Ural Orsk 13 4 1 1 5 0 36 36 13
17. Karelia SKA 15 2 2 1 7 -4 45 49 13
18. Chelmet Čeljabinsk 12 -3 4 2 3 -13 23 36 12
19. Dinamo St. Petersburg 14 4 1 0 8 -10 31 41 12
20. Gornyak Uchaly 11 3 1 0 6 -7 29 36 10
21. Ryazan 13 0 2 2 5 -11 29 40 10
22. Zvezda Chekhov 15 4 0 2 7 -17 25 42 10
23. Omskie Krylia 11 2 1 1 5 -16 28 44 9
24. Iževsk 10 1 1 2 3 -14 23 37 8
25. Voroněž 14 1 1 2 7 -19 26 45 8
26. Ermak Angarsk 13 1 1 0 10 -26 29 55 6