Kurgan VS Dinamo St. Petersburg


Kurgan

Dinamo St. Petersburg

not draw --0--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Kurgan (T1) VS Dinamo St. Petersburg (T2)

Kurgan

Dinamo St. Petersburg

Zaujímavé

Kurgan

  • Počet remíz tímu Kurgan je až 3 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 50%.
  • Až 5 zápasov tímu Kurgan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Kurgan ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Kurgan už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Dinamo St. Petersburg

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • Tím Dinamo St. Petersburg odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 5 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 62% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 13 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
30.11.2021 17:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan over 6:1 1:0,4:1,1:0
17.11.2021 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:3
Rusko / MHL / 2020/2021
05.12.2020 13:00 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,0:1,2:0
19.11.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan under 2:0 0:0,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
27.12.2019 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 1:3 1:0,0:2,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
25.12.2018 14:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg over 6:2 2:1,2:0,2:1
02.10.2018 18:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
03.04.2018 15:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg over 0:6 0:2,0:2,0:2
02.04.2018 15:30 Kurgan Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:0,1:0,1:2
30.03.2018 18:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan over 6:1 0:0,4:0,2:1
29.03.2018 17:30 Dinamo St. Petersburg Kurgan over 4:2 0:0,2:1,2:1
09.12.2017 15:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.11.2017 13:00 Kurgan Dinamo St. Petersburg over 5:1 1:0,3:1,1:0

Kurgan

3 - 2 - 8

Dinamo St. Petersburg

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 15:30 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.09.22 16:30 Iževsk Kurgan under 3:2 1:0,2:2,0:0
12.09.22 17:30 Almetievsk Kurgan over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
10.09.22 14:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.09.22 16:00 Molot-Prikam'e Perm Kurgan under 1:4 1:1,0:1,0:2

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 16:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg over 4:5 2:3,2:2,0:0
19.09.22 15:30 Yuzhny Ural Orsk Dinamo St. Petersburg over 4:3 1:1,0:1,3:1
11.09.22 16:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:1,1:0,3:1
09.09.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Rostov under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
05.09.22 18:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 4:0 0:0,1:0,3:0

Kurgan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 12:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan H2H
05.10.2022 14:30 Novokuzněck Kurgan H2H
07.10.2022 15:00 Omskie Krylia Kurgan H2H
12.10.2022 15:30 Kurgan Zvezda Chekhov H2H
14.10.2022 15:30 Kurgan AKM H2H
16.10.2022 14:00 Kurgan Togliatti H2H
18.10.2022 15:30 Kurgan Bars Kazan H2H
24.10.2022 18:30 Rostov Kurgan H2H
26.10.2022 18:00 Voroněž Kurgan H2H
31.10.2022 14:30 Kurgan Yuzhny Ural Orsk H2H
02.11.2022 14:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk H2H
08.11.2022 14:30 Gornyak Uchaly Kurgan H2H
14.11.2022 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk H2H
16.11.2022 14:30 Kurgan Ryazan H2H
19.11.2022 13:00 Kurgan Tambov H2H
21.11.2022 14:30 Kurgan Penza H2H
26.11.2022 15:00 Penza Kurgan H2H
28.11.2022 16:30 Tambov Kurgan H2H
30.11.2022 16:30 Khimik Voskresensk Kurgan H2H
02.12.2022 17:00 Ryazan Kurgan H2H
12.12.2022 14:30 Kurgan Gornyak Uchaly H2H
16.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan H2H
18.12.2022 13:00 Yuzhny Ural Orsk Kurgan H2H
23.12.2022 14:30 Kurgan Voroněž H2H
25.12.2022 13:00 Kurgan Rostov H2H
08.01.2023 15:00 Bars Kazan Kurgan H2H
10.01.2023 16:00 Togliatti Kurgan H2H
12.01.2023 17:00 AKM Kurgan H2H
14.01.2023 15:00 Zvezda Chekhov Kurgan H2H
18.01.2023 14:30 Kurgan Omskie Krylia H2H
20.01.2023 14:30 Kurgan Novokuzněck H2H
22.01.2023 13:00 Kurgan Sokol Krasnoyarsk H2H
24.01.2023 14:30 Kurgan Ermak Angarsk H2H
28.01.2023 15:00 Karelia SKA Kurgan H2H
30.01.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan H2H
01.02.2023 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
11.02.2023 13:00 Kurgan Toros Neftekamsk H2H
13.02.2023 14:30 Kurgan Molot-Prikam'e Perm H2H
15.02.2023 14:30 Kurgan Iževsk H2H
17.02.2023 14:30 Kurgan Almetievsk H2H

Dinamo St. Petersburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk H2H
03.10.2022 18:00 Dinamo St. Petersburg Ryazan H2H
05.10.2022 18:00 Dinamo St. Petersburg Tambov H2H
07.10.2022 18:00 Dinamo St. Petersburg Penza H2H
13.10.2022 16:00 Molot-Prikam'e Perm Dinamo St. Petersburg H2H
15.10.2022 14:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg H2H
17.10.2022 17:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg H2H
19.10.2022 16:30 Iževsk Dinamo St. Petersburg H2H
24.10.2022 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg H2H
26.10.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg H2H
03.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk H2H
05.11.2022 15:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk H2H
07.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck H2H
09.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Omskie Krylia H2H
15.11.2022 17:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg H2H
17.11.2022 17:00 AKM Dinamo St. Petersburg H2H
19.11.2022 14:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg H2H
21.11.2022 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg H2H
25.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan H2H
27.11.2022 15:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti H2H
29.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg AKM H2H
01.12.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov H2H
06.12.2022 14:00 Omskie Krylia Dinamo St. Petersburg H2H
08.12.2022 13:30 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg H2H
11.12.2022 11:00 Sokol Krasnoyarsk Dinamo St. Petersburg H2H
13.12.2022 12:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg H2H
28.12.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
30.12.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk H2H
05.01.2023 15:00 Dinamo St. Petersburg Iževsk H2H
07.01.2023 15:00 Dinamo St. Petersburg Almetievsk H2H
09.01.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk H2H
11.01.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Molot-Prikam'e Perm H2H
17.01.2023 17:00 Penza Dinamo St. Petersburg H2H
19.01.2023 16:30 Tambov Dinamo St. Petersburg H2H
21.01.2023 15:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg H2H
23.01.2023 17:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg H2H
28.01.2023 15:00 Dinamo St. Petersburg Gornyak Uchaly H2H
30.01.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Kurgan H2H
01.02.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk H2H
03.02.2023 17:00 Dinamo St. Petersburg Yuzhny Ural Orsk H2H
11.02.2023 11:00 Rostov Dinamo St. Petersburg H2H
13.02.2023 17:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg H2H
17.02.2023 17:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 9 5 1 0 2 17 36 19 14
2. Sokol Krasnoyarsk 9 4 1 2 -1 7 26 19 14
3. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 2 -1 8 23 15 14
4. Togliatti 8 6 0 1 0 8 27 19 13
5. Ťumeň 9 4 1 1 1 3 23 20 13
6. Dinamo St. Petersburg 7 4 1 0 1 13 27 14 12
7. Novokuzněck 7 2 2 0 1 6 26 20 12
8. Gornyak Uchaly 9 5 0 1 2 4 30 26 11
9. AKM 9 1 2 1 2 0 32 32 11
10. Penza 7 1 2 1 0 3 17 14 11
11. Kurgan 9 1 2 1 2 2 19 17 11
12. Chelmet Čeljabinsk 11 3 1 0 6 -8 25 33 10
13. Almetievsk 9 4 0 1 3 2 23 21 9
14. Molot-Prikam'e Perm 9 2 1 1 3 -4 24 28 9
15. Tambov 7 0 2 1 1 0 16 16 9
16. Karelia SKA 7 4 0 0 3 1 20 19 8
17. Zvezda Chekhov 8 4 0 0 4 -1 15 16 8
18. Iževsk 8 4 0 0 4 -3 22 25 8
19. Omskie Krylia 7 2 1 0 3 5 24 19 8
20. Bars Kazan 7 1 1 2 0 2 21 19 8
21. Yuzhny Ural Orsk 10 3 0 1 5 -6 25 31 7
22. Rostov 10 -2 2 3 2 -13 25 38 7
23. Ermak Angarsk 9 2 0 1 5 -5 22 27 5
24. Toros Neftekamsk 8 2 0 1 4 -6 15 21 5
25. Ryazan 9 1 0 1 6 -19 16 35 3
26. Voroněž 9 1 0 0 8 -16 17 33 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 7 6 0 0 1 17 31 14 12
2. Sokol Krasnoyarsk 7 3 1 1 0 6 20 14 11
3. Penza 4 2 1 0 0 6 12 6 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 7 13 6 7
5. Almetievsk 5 3 0 1 0 5 16 11 7
6. Ťumeň 5 3 0 1 0 2 13 11 7
7. Tambov 5 -1 2 1 0 -1 11 12 7
8. Dinamo St. Petersburg 3 1 1 0 0 9 13 4 6
9. Chelmet Čeljabinsk 4 3 0 0 1 4 13 9 6
10. Iževsk 4 3 0 0 1 3 13 10 6
11. Novokuzněck 4 1 1 0 1 3 16 13 6
12. Togliatti 3 2 0 1 -1 5 10 5 5
13. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 6 8 2 4
14. Karelia SKA 2 2 0 0 0 5 7 2 4
15. AKM 2 0 1 0 0 6 11 5 4
16. Omskie Krylia 5 2 0 0 3 3 16 13 4
17. Kurgan 4 -1 1 1 1 -3 7 10 3
18. Yuzhny Ural Orsk 4 1 0 1 1 -2 10 12 3
19. Gornyak Uchaly 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
20. Rostov 4 -1 1 1 1 -4 13 17 3
21. Ryazan 6 1 0 1 3 -10 9 19 3
22. Ermak Angarsk 7 1 0 1 4 -5 15 20 3
23. Bars Kazan 3 -1 1 0 2 -1 9 10 2
24. Toros Neftekamsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
25. Voroněž 4 1 0 0 3 -1 11 12 2
26. Molot-Prikam'e Perm 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kurgan 5 2 1 0 1 5 12 7 8
2. Gornyak Uchaly 5 4 0 0 1 7 19 12 8
3. Togliatti 5 4 0 0 1 3 17 14 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -1 2 1 0 1 10 9 7
5. Molot-Prikam'e Perm 5 1 1 1 0 2 17 15 7
6. AKM 7 1 1 1 2 -6 21 27 7
7. Novokuzněck 3 1 1 0 0 3 10 7 6
8. Bars Kazan 4 2 0 2 -2 3 12 9 6
9. Ťumeň 4 1 1 0 1 1 10 9 6
10. Dinamo St. Petersburg 4 3 0 0 1 4 14 10 6
11. Omskie Krylia 2 0 1 0 0 2 8 6 4
12. Zvezda Chekhov 6 2 0 0 4 -7 7 14 4
13. Karelia SKA 5 2 0 0 3 -4 13 17 4
14. Yuzhny Ural Orsk 6 2 0 0 4 -4 15 19 4
15. Rostov 6 -1 1 2 1 -9 12 21 4
16. Chelmet Čeljabinsk 7 0 1 0 5 -12 12 24 4
17. Sokol Krasnoyarsk 2 1 0 1 -1 1 6 5 3
18. Penza 3 -1 1 1 0 -3 5 8 3
19. Toros Neftekamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
20. Tambov 2 1 0 0 1 1 5 4 2
21. Khimik Voskresensk 2 -1 1 0 1 0 5 5 2
22. Ermak Angarsk 2 1 0 0 1 0 7 7 2
23. Almetievsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
24. Iževsk 4 1 0 0 3 -6 9 15 2
25. Ryazan 3 0 0 0 3 -9 7 16 0
26. Voroněž 5 0 0 0 5 -15 6 21 0