Bars Kazan VS Novokuzněck


Bars Kazan

Novokuzněck

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Bars Kazan (T1) VS Novokuzněck (T2)

Bars Kazan

Novokuzněck

Zaujímavé

Bars Kazan

  • Počet remíz tímu Bars Kazan je až 9 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 19 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 70%.

Novokuzněck

  • 31% zápasov tímu Novokuzněck skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • Novokuzněck už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (5 z 10) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
13.09.2022 14:30 Novokuzněck Bars Kazan over 4:3ppsn 3:0,0:3,0:0,0:0,-:-
Rusko / MHL / 2021/2022
22.12.2021 13:00 Novokuzněck Bars Kazan over 3:4ppsn 0:2,3:1,0:0,0:0,1:2
23.10.2021 16:00 Bars Kazan Novokuzněck under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2020/2021
28.11.2020 11:00 Novokuzněck Bars Kazan over 5:3 0:1,1:0,4:2
18.11.2020 16:30 Bars Kazan Novokuzněck over 4:3ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,3:2
Rusko / MHL / 2019/2020
04.12.2019 13:00 Novokuzněck Bars Kazan under 3:1 1:1,1:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
31.01.2019 13:00 Novokuzněck Bars Kazan under 1:2 0:1,1:1,0:0
02.11.2018 16:30 Bars Kazan Novokuzněck under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
Rusko / VHL / 2017/2018
07.12.2017 17:00 Bars Kazan Novokuzněck over 4:2 1:1,1:0,2:1
12.11.2017 11:00 Novokuzněck Bars Kazan under 3:2 0:1,0:0,3:1

Bars Kazan

2 - 5 - 3

Novokuzněck

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.22 15:00 Karelia SKA Bars Kazan over 3:4 1:1,2:2,0:1
25.11.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
21.11.22 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.11.22 15:00 Bars Kazan Karelia SKA over 4:5sn 2:2,1:1,1:1,0:0,-:-
17.11.22 15:00 Bars Kazan Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.11.22 16:30 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.11.22 16:30 Almetievsk Bars Kazan under 3:0 2:0,1:0,0:0
08.11.22 15:30 Iževsk Bars Kazan under 4:1 0:0,1:1,3:0
06.11.22 13:00 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
04.11.22 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2 1:1,1:1,1:0
29.10.22 16:00 Bars Kazan Penza under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
27.10.22 17:30 Bars Kazan Tambov under 3:2 1:1,2:0,0:1
25.10.22 17:30 Bars Kazan Ryazan over 2:5 1:4,1:1,0:0
23.10.22 12:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 1:3 0:2,0:1,1:0
18.10.22 15:30 Kurgan Bars Kazan under 0:2 0:0,0:1,0:1
16.10.22 10:00 Gornyak Uchaly Bars Kazan under 1:2 0:2,0:0,1:0
14.10.22 15:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan under 1:3 1:0,0:2,0:1
12.10.22 16:00 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.10.22 17:30 Bars Kazan Voroněž over 1:6 1:3,0:1,0:2
04.10.22 17:30 Bars Kazan Rostov under 2:1 0:1,1:0,1:0
28.09.22 17:30 Bars Kazan Togliatti over 3:4pp 0:1,1:0,2:2,0:1
22.09.22 16:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,0:0,1:2
20.09.22 17:30 Bars Kazan AKM over 5:4pp 0:2,2:0,2:2,1:0
15.09.22 15:00 Omskie Krylia Bars Kazan over 1:5 1:0,0:1,0:4
13.09.22 14:30 Novokuzněck Bars Kazan over 4:3sn 3:0,0:3,0:0,0:0,-:-
10.09.22 12:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.09.22 13:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 2:3 0:1,1:2,1:0

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.22 08:00 Omskie Krylia Novokuzněck under 3:2 1:1,1:0,1:1
16.11.22 13:30 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
14.11.22 13:30 Novokuzněck Ermak Angarsk over 9:3 4:0,2:3,3:0
09.11.22 15:00 Karelia SKA Novokuzněck under 0:5 0:1,0:2,0:2
07.11.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck over 5:4 3:2,1:1,1:1
05.11.22 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
03.11.22 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 6:5pp 2:2,3:1,0:2,1:0
30.10.22 07:00 Novokuzněck Iževsk under 5:0 3:0,2:0,0:0
28.10.22 14:30 Novokuzněck Almetievsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
26.10.22 14:30 Novokuzněck Toros Neftekamsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.10.22 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
18.10.22 17:30 Tambov Novokuzněck under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.10.22 16:00 Penza Novokuzněck under 2:3 2:2,0:1,0:0
14.10.22 18:00 Ryazan Novokuzněck over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
12.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck under 4:1 2:0,0:0,2:1
07.10.22 14:30 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:2 4:0,0:0,2:2
05.10.22 13:30 Novokuzněck Kurgan under 1:3 0:0,0:1,1:2
03.10.22 14:30 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
01.10.22 08:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
23.09.22 18:00 Voroněž Novokuzněck over 3:4 0:2,0:2,3:0
21.09.22 18:30 Rostov Novokuzněck over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
18.09.22 15:00 Togliatti Novokuzněck under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
13.09.22 14:30 Novokuzněck Bars Kazan over 4:3sn 3:0,0:3,0:0,0:0,-:-
11.09.22 08:00 Novokuzněck Togliatti under 1:4 0:3,1:1,0:0
09.09.22 14:30 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:0,2:1
06.09.22 14:30 Novokuzněck AKM over 6:4 1:1,3:1,2:2

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.11.2022 15:00 Ťumeň Bars Kazan H2H
01.12.2022 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan H2H
05.12.2022 16:30 Bars Kazan Almetievsk H2H
07.12.2022 16:30 Bars Kazan Iževsk H2H
09.12.2022 16:30 Bars Kazan Molot-Prikam'e Perm H2H
11.12.2022 15:00 Bars Kazan Toros Neftekamsk H2H
19.12.2022 16:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan H2H
21.12.2022 17:00 Ryazan Bars Kazan H2H
23.12.2022 17:00 Penza Bars Kazan H2H
25.12.2022 11:00 Tambov Bars Kazan H2H
06.01.2023 15:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly H2H
08.01.2023 15:00 Bars Kazan Kurgan H2H
10.01.2023 16:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk H2H
12.01.2023 16:30 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk H2H
17.01.2023 17:00 Voroněž Bars Kazan H2H
19.01.2023 17:30 Rostov Bars Kazan H2H
29.01.2023 14:00 Togliatti Bars Kazan H2H
31.01.2023 17:00 AKM Bars Kazan H2H
02.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan H2H
11.02.2023 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk H2H
13.02.2023 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk H2H
15.02.2023 16:30 Bars Kazan Novokuzněck H2H
17.02.2023 16:30 Bars Kazan Omskie Krylia H2H

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.11.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck H2H
30.11.2022 12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck H2H
06.12.2022 13:30 Novokuzněck Karelia SKA H2H
08.12.2022 13:30 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg H2H
10.12.2022 07:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.12.2022 13:30 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.12.2022 14:00 Iževsk Novokuzněck H2H
19.12.2022 16:30 Almetievsk Novokuzněck H2H
21.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck H2H
23.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck H2H
05.01.2023 07:00 Novokuzněck Penza H2H
07.01.2023 07:00 Novokuzněck Tambov H2H
09.01.2023 13:30 Novokuzněck Ryazan H2H
11.01.2023 13:30 Novokuzněck Khimik Voskresensk H2H
18.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck H2H
20.01.2023 14:30 Kurgan Novokuzněck H2H
22.01.2023 13:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck H2H
24.01.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck H2H
30.01.2023 13:30 Novokuzněck Voroněž H2H
01.02.2023 13:30 Novokuzněck Rostov H2H
06.02.2023 13:30 Novokuzněck Omskie Krylia H2H
11.02.2023 15:00 AKM Novokuzněck H2H
13.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck H2H
15.02.2023 16:30 Bars Kazan Novokuzněck H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 13 3 4 -1 29 81 52 42
2. Novokuzněck 26 6 6 2 4 29 94 65 38
3. Penza 26 5 6 4 1 25 80 55 38
4. Ťumeň 26 6 5 6 -2 10 73 63 38
5. Togliatti 28 11 3 3 5 11 80 69 37
6. Almetievsk 26 11 3 2 5 12 69 57 36
7. Sokol Krasnoyarsk 26 6 5 4 2 21 83 62 36
8. Khimik Voskresensk 26 8 4 3 4 28 92 64 35
9. Dinamo St. Petersburg 27 5 6 1 8 11 84 73 35
10. Iževsk 27 4 5 5 3 -8 74 82 33
11. Tambov 26 6 4 4 4 1 71 70 32
12. Toros Neftekamsk 25 11 1 4 4 7 66 59 30
13. Karelia SKA 27 6 4 2 9 7 87 80 30
14. AKM 26 1 6 4 5 -6 79 85 30
15. Bars Kazan 27 4 4 5 5 -12 58 70 29
16. Gornyak Uchaly 26 9 2 2 9 -1 72 73 28
17. Molot-Prikam'e Perm 25 7 3 2 8 -6 68 74 28
18. Chelmet Čeljabinsk 25 2 5 4 5 -8 54 62 28
19. Kurgan 26 6 3 3 8 -4 52 56 27
20. Omskie Krylia 26 6 3 2 10 -6 73 79 26
21. Rostov 26 0 5 6 4 -18 68 86 26
22. Zvezda Chekhov 26 7 1 3 11 -23 52 75 21
23. Yuzhny Ural Orsk 25 6 1 5 7 -15 62 77 21
24. Ryazan 26 4 2 5 8 -21 54 75 21
25. Voroněž 27 3 1 4 14 -27 56 83 14
26. Ermak Angarsk 25 2 1 3 15 -36 53 89 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Iževsk 17 3 4 3 0 6 51 45 25
2. Dinamo St. Petersburg 13 1 5 1 0 21 53 32 23
3. Almetievsk 15 7 2 1 2 13 45 32 23
4. Khimik Voskresensk 13 7 2 0 2 26 54 28 22
5. Sokol Krasnoyarsk 14 4 3 2 0 17 46 29 22
6. Yugra Khanty-Mansiysk 13 9 0 3 -2 18 43 25 21
7. Novokuzněck 14 6 2 1 2 21 54 33 21
8. Togliatti 13 9 0 2 0 10 40 30 20
9. Ťumeň 13 6 1 3 -1 3 38 35 19
10. Gornyak Uchaly 15 6 1 2 3 6 43 37 18
11. Toros Neftekamsk 13 5 1 3 0 6 33 27 17
12. Tambov 12 1 3 3 -1 6 35 29 17
13. Karelia SKA 12 4 2 1 2 11 42 31 17
14. Omskie Krylia 15 4 2 1 5 10 45 35 17
15. Penza 11 6 1 0 3 19 40 21 16
16. Chelmet Čeljabinsk 13 5 1 2 2 5 31 26 16
17. AKM 11 1 3 1 2 7 38 31 15
18. Molot-Prikam'e Perm 12 4 1 1 4 -1 31 32 13
19. Bars Kazan 13 -1 3 2 4 -11 27 38 12
20. Rostov 12 1 2 2 3 -6 36 42 12
21. Zvezda Chekhov 11 3 1 1 4 -6 27 33 11
22. Kurgan 14 0 2 3 4 -9 25 34 11
23. Ryazan 13 4 0 3 3 -10 25 35 11
24. Yuzhny Ural Orsk 12 2 0 4 2 -15 26 41 8
25. Voroněž 13 2 0 2 7 -8 30 38 6
26. Ermak Angarsk 12 1 0 3 5 -10 24 34 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 15 -1 5 4 -2 6 40 34 22
2. Yugra Khanty-Mansiysk 13 4 3 1 1 11 38 27 21
3. Ťumeň 13 0 4 3 -1 7 35 28 19
4. Novokuzněck 12 0 4 1 2 8 40 32 17
5. Bars Kazan 14 5 1 3 1 -1 31 32 17
6. Togliatti 15 2 3 1 5 1 40 39 17
7. Kurgan 12 6 1 0 4 5 27 22 16
8. Tambov 14 5 1 1 5 -5 36 41 15
9. Molot-Prikam'e Perm 13 3 2 1 4 -5 37 42 15
10. AKM 15 0 3 3 3 -13 41 54 15
11. Sokol Krasnoyarsk 12 2 2 2 2 4 37 33 14
12. Rostov 14 -1 3 4 1 -12 32 44 14
13. Almetievsk 11 4 1 1 3 -1 24 25 13
14. Toros Neftekamsk 12 6 0 1 4 1 33 32 13
15. Khimik Voskresensk 13 1 2 3 2 2 38 36 13
16. Yuzhny Ural Orsk 13 4 1 1 5 0 36 36 13
17. Karelia SKA 15 2 2 1 7 -4 45 49 13
18. Chelmet Čeljabinsk 12 -3 4 2 3 -13 23 36 12
19. Dinamo St. Petersburg 14 4 1 0 8 -10 31 41 12
20. Gornyak Uchaly 11 3 1 0 6 -7 29 36 10
21. Ryazan 13 0 2 2 5 -11 29 40 10
22. Zvezda Chekhov 15 4 0 2 7 -17 25 42 10
23. Omskie Krylia 11 2 1 1 5 -16 28 44 9
24. Iževsk 10 1 1 2 3 -14 23 37 8
25. Voroněž 14 1 1 2 7 -19 26 45 8
26. Ermak Angarsk 13 1 1 0 10 -26 29 55 6