Sputnik Almetievsk U21 VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Sputnik Almetievsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Sputnik Almetievsk U21 (T1) VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T2)

Sputnik Almetievsk U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Zaujímavé

Sputnik Almetievsk U21

  • Až 15 zápasov tímu Sputnik Almetievsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 94%.
  • Sputnik Almetievsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • 57% prehier (8 zápasov) z celkového počtu 14 tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21.
  • 8 z celkového počtu 14 zápasov tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 18 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
14.10.2021 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
13.10.2021 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
Rusko / MHL / 2020/2021
15.02.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 2:5 0:2,2:1,0:2
14.02.2021 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 1:0,2:0,2:3
05.11.2020 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
04.11.2020 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
16.02.2020 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,3:2
14.02.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
05.11.2019 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.11.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
Rusko / MHL / 2018/2019
30.12.2018 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 7:1 2:0,0:1,5:0
29.12.2018 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
30.09.2018 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
29.09.2018 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 0:6 0:3,0:0,0:3
Rusko / MHL / 2017/2018
27.01.2018 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 0:5 0:1,0:1,0:3
26.01.2018 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
17.10.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 10:1 2:0,3:1,5:0
15.10.2017 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:1 3:1,1:0,1:0

Sputnik Almetievsk U21

4 - 4 - 10

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.10.21 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 1:2,0:0,0:0
14.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
13.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
04.10.21 17:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
03.10.21 12:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:7 0:4,0:0,1:3
30.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:1 2:0,0:1,2:0
29.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
24.09.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
23.09.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
20.09.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
19.09.21 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
10.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
06.09.21 10:00 Oktan Perm U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.09.21 12:00 Oktan Perm U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 15:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
17.10.21 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
14.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
13.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
08.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 1:5,1:0,0:0
07.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
02.10.21 16:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
01.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
28.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
27.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
24.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
20.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
19.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0

Sputnik Almetievsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2021 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
24.10.2021 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
27.10.2021 10:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
07.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
08.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
11.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
12.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
17.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
18.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
22.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
01.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
04.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
12.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
13.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
24.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
26.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
29.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
30.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
05.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
06.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
17.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
20.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
21.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
28.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
29.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
01.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
02.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
05.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
07.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
11.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
15.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Oktan Perm U21 H2H
22.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Oktan Perm U21 H2H
25.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
26.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
07.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2021 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
25.10.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
29.10.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
05.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
06.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
09.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
10.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
16.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
17.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
20.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
24.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
25.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
01.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
03.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
12.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
13.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
16.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
17.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
24.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
26.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
29.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
30.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
03.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
04.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
11.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
15.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
16.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
21.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
22.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
25.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
26.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
03.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
04.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
07.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
08.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
13.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
17.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
22.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
25.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
26.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
2. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
3. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
4. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
5. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
8. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
10. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
12. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
13. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
14. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
17. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
5. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
6. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
7. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
8. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
11. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
12. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
13. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
15. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
16. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
3. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
4. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
6. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
7. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
8. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
9. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
12. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
13. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
15. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
16. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
17. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
20. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
21. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
23. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
24. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
25. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
26. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
27. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
30. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
32. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
33. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
34. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
2. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
3. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
4. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
5. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
6. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
10. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
13. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
14. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
17. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
5. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
6. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
7. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
8. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
11. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
12. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
13. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
15. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
16. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
17. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
2. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
3. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
5. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
6. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
8. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
9. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
10. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
12. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
13. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
14. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
15. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
16. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
22. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
23. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
25. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
29. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
30. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
31. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
2. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
3. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
4. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
5. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
6. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
8. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
10. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
13. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
14. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
2. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
7. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
8. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
9. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
12. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
13. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
15. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
16. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
4. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
6. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
7. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
9. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
12. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
13. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
14. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
15. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
16. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
17. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
19. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
20. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
21. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
24. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
25. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
27. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
28. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
30. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
31. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
32. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3
33. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0