Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 VS Oktan Perm U21


Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Oktan Perm U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T1) VS Oktan Perm U21 (T2)

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

Oktan Perm U21

Zaujímavé

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

  • Mužsvo Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 prehralo až 73% svojích zápasov. 11 prehier z 15 odohraných zápasov.
  • Až 9 zápasov tímu Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 15 zápasov, to je až 60%.
  • Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 už 13 zápasov v rade nevyhrali.

Oktan Perm U21

  • 53% zápasov tímu Oktan Perm U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 17 zápasov.
  • 13 z celkového počtu 17 zápasov tímu Oktan Perm U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 76%.
  • Oktan Perm U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Oktan Perm U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 2 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
15.10.2021 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
14.10.2021 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21

0 - 1 - 1

Oktan Perm U21

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:6 0:1,2:3,0:2
15.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
14.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
09.10.21 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:6 1:2,2:1,1:3
08.10.21 09:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:2,0:3,0:1
05.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:5 1:0,0:3,1:2
04.10.21 09:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
22.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 3:0,1:1,1:1
21.09.21 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:2 2:2,3:0,1:0
18.09.21 14:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
17.09.21 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 7:2 3:0,2:2,2:0
11.09.21 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
10.09.21 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:3 5:2,0:1,0:0
07.09.21 10:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
06.09.21 14:00 Tyumen Legion U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1

Oktan Perm U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
15.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
14.10.21 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Oktan Perm U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
11.10.21 16:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:0
10.10.21 12:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 over 4:2 3:0,0:2,1:0
06.10.21 15:30 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
05.10.21 12:00 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.10.21 12:00 Oktan Perm U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 1:0,0:4,1:1
01.10.21 10:00 Oktan Perm U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:6pp 3:2,0:1,2:2,0:1
28.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
27.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
18.09.21 10:00 Tolpar Ufa U21 Oktan Perm U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
17.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Oktan Perm U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
10.09.21 10:00 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
09.09.21 15:30 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:3
06.09.21 10:00 Oktan Perm U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.09.21 12:00 Oktan Perm U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0

Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
24.10.2021 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
25.10.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
29.10.2021 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
05.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
06.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
09.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
10.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
17.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
18.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
22.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
05.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
08.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
12.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
13.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
16.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
17.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
21.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
22.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
24.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
26.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
29.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
30.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
06.01.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
07.01.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
17.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
18.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
23.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
24.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
27.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
28.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
03.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
04.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
07.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
08.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
22.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
23.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
26.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
27.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
03.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
04.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
07.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H

Oktan Perm U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Oktan Perm U21 H2H
25.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 Tyumen Legion U21 H2H
26.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 Tyumen Legion U21 H2H
29.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
30.10.2021 14:00 Oktan Perm U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
05.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
06.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
09.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
10.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
23.11.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Oktan Perm U21 H2H
24.11.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Oktan Perm U21 H2H
27.11.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Oktan Perm U21 H2H
28.11.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Oktan Perm U21 H2H
03.12.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Oktan Perm U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Oktan Perm U21 H2H
07.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Oktan Perm U21 H2H
08.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Oktan Perm U21 H2H
13.12.2021 15:00 Oktan Perm U21 Omskye Yastreby U21 H2H
14.12.2021 15:00 Oktan Perm U21 Omskye Yastreby U21 H2H
17.12.2021 15:00 Oktan Perm U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
18.12.2021 15:00 Oktan Perm U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
06.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Tolpar Ufa U21 H2H
07.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Tolpar Ufa U21 H2H
11.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
15.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Oktan Perm U21 H2H
16.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Oktan Perm U21 H2H
23.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
24.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
27.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
28.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
02.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Oktan Perm U21 H2H
03.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Oktan Perm U21 H2H
06.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Oktan Perm U21 H2H
07.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Oktan Perm U21 H2H
12.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
17.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
21.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Oktan Perm U21 H2H
22.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Oktan Perm U21 H2H
25.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
26.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
02.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
03.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
06.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
07.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Ladia Tolyatti U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 6 3 1 1 30 66 36 25
3. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
4. Ladia Tolyatti U21 15 9 1 1 2 24 56 32 23
5. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
7. Sputnik Almetievsk U21 15 8 0 3 1 9 35 26 19
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 15 6 1 2 3 3 40 37 18
9. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 0 4 1 7 -15 46 61 17
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
12. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
13. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
14. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 1 2 1 6 -14 26 40 11
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
17. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
5. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
6. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
7. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
8. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
11. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
12. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
13. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
15. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
16. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 6 3 1 1 30 66 36 25
4. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
6. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
7. Ladia Tolyatti U21 15 9 1 1 2 24 56 32 23
8. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
9. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
12. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
13. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
14. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
15. Sputnik Almetievsk U21 15 8 0 3 1 9 35 26 19
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 15 6 1 2 3 3 40 37 18
19. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
20. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 0 4 1 7 -15 46 61 17
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
23. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
24. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
25. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
26. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
27. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 1 2 1 6 -14 26 40 11
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
30. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
32. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
33. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
34. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
4. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
5. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
6. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
7. Sputnik Almetievsk U21 7 5 0 1 0 5 16 11 11
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 6 1 2 1 6 36 30 18
9. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 2 0 0 5 -15 20 35 4
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
13. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
14. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
17. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
5. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
6. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
7. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
8. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
11. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
12. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
13. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
15. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
16. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
17. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
2. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 6 1 2 1 6 36 30 18
5. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
6. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
8. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
9. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
10. Sputnik Almetievsk U21 7 5 0 1 0 5 16 11 11
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
12. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
13. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
14. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
15. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
16. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
22. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
23. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
25. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 2 0 0 5 -15 20 35 4
29. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
30. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
31. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 11 4 2 1 1 14 42 28 17
3. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
4. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 3 22 19 8
5. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
6. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
7. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
9. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
13. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
14. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5 1 1 0 2 1 14 13 6
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
2. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
7. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
8. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
9. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
12. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
13. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
15. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
16. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 11 4 2 1 1 14 42 28 17
4. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
6. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
7. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
9. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
12. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
13. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
14. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
15. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
16. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
17. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 3 22 19 8
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
19. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
20. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
21. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5 1 1 0 2 1 14 13 6
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
24. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
25. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
27. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
28. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
30. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
31. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
32. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3
33. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0