Sakhalinskie Akuly U21 VS Mikhaylov Academy U21


Sakhalinskie Akuly U21

Mikhaylov Academy U21

Sakhalinskie Akuly U21 (T1) VS Mikhaylov Academy U21 (T2)

Sakhalinskie Akuly U21

Mikhaylov Academy U21

Zaujímavé

Sakhalinskie Akuly U21

  • Mužsvo Sakhalinskie Akuly U21 prehralo až 63% svojích zápasov. 5 prehier z 8 odohraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Sakhalinskie Akuly U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 63%.
  • Sakhalinskie Akuly U21 už 7 zápasov v rade nevyhrali.

Mikhaylov Academy U21

  • 63% (5 z 8) výhier mužstva Mikhaylov Academy U21.
  • Tím Mikhaylov Academy U21 odohral až 5 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 8 zápasov.
  • Mikhaylov Academy U21 ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Mikhaylov Academy U21 už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Mikhaylov Academy U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (2 z 6) skončilo remízou.
  • 83% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
15.09.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:9 0:2,1:3,4:4
14.09.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:0,0:1,1:4
Rusko / MHL / 2020/2021
16.02.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:2
15.02.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
10.11.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
09.11.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1

Sakhalinskie Akuly U21

2 - 2 - 2

Mikhaylov Academy U21

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.21 12:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 9:2 3:1,3:0,3:1
18.09.21 14:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
15.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:9 0:2,1:3,4:4
14.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:0,0:1,1:4
11.09.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
10.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:5 3:2,0:0,0:3
06.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3sn 0:2,1:1,1:0,0:0,-:-
05.09.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1

Mikhaylov Academy U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.21 12:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 1:1,0:1,2:0
19.09.21 12:00 Mikhaylov Academy U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
15.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:9 0:2,1:3,4:4
14.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Mikhaylov Academy U21 over 1:5 0:0,0:1,1:4
11.09.21 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
10.09.21 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
06.09.21 18:00 Mikhaylov Academy U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
05.09.21 12:00 Mikhaylov Academy U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:2 2:2,1:0,1:0

Sakhalinskie Akuly U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
28.09.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
01.10.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 H2H
02.10.2021 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 H2H
07.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
08.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
11.10.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
12.10.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
15.10.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
16.10.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
26.10.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
27.10.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
30.10.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
31.10.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
06.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
07.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
10.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
11.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
14.11.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
15.11.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
18.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
19.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
25.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 H2H
26.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 H2H
29.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
30.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
05.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
08.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
09.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
16.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
17.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
20.12.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
21.12.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
29.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
30.12.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
05.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
06.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
16.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
17.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
03.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
04.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
07.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
08.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
11.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
12.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
22.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
23.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
26.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
27.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
02.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
03.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
06.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
07.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H

Mikhaylov Academy U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 18:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
28.09.2021 18:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
01.10.2021 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
02.10.2021 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
05.10.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
06.10.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
10.10.2021 12:00 Mikhaylov Academy U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
11.10.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
14.10.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
15.10.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
21.10.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
22.10.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
28.10.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
29.10.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
01.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
02.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
09.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
10.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
13.11.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
14.11.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
23.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
24.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
29.11.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
30.11.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
03.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
04.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
08.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
09.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
11.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
13.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
16.12.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
17.12.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
20.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
21.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
15.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
16.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
21.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
22.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
25.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 H2H
26.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 H2H
04.02.2022 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
05.02.2022 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
08.02.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
09.02.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
12.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 H2H
14.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 H2H
17.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
18.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
22.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
25.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
26.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
02.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
03.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
06.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
07.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
4. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
5. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
6. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
7. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
8. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
15. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
2. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
3. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
4. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
8. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
9. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
13. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
14. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
17. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
6. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
7. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
9. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
10. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
11. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
12. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
13. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
14. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
15. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
16. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
19. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
20. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
26. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
27. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
28. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
29. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
30. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
31. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
33. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2
34. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
6. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
15. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
5. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
7. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
8. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
13. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
14. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
13. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
15. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
16. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
18. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
19. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
20. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
21. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
22. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
24. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
25. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
26. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
29. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
6. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
7. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
8. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
7. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
8. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
9. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
13. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
14. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
5. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
6. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
9. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
11. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
12. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
14. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
15. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
17. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
18. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
19. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
20. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
22. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
24. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
25. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
26. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
27. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
31. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
32. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0