Russkie Vityazi Podolsk U21 VS HC MVD Balashikha U21


Russkie Vityazi Podolsk U21

HC MVD Balashikha U21

Russkie Vityazi Podolsk U21 (T1) VS HC MVD Balashikha U21 (T2)

Russkie Vityazi Podolsk U21

HC MVD Balashikha U21

Zaujímavé

Russkie Vityazi Podolsk U21

  • Russkie Vityazi Podolsk U21 vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 15 vyhral 8 zápasov).
  • Až 9 zápasov tímu Russkie Vityazi Podolsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 15 zápasov, to je až 60%.
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

HC MVD Balashikha U21

  • 64% (9 z 14) výhier mužstva HC MVD Balashikha U21.
  • Tím HC MVD Balashikha U21 odohral až 10 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 71% z celkového počtu 14 zápasov.
  • HC MVD Balashikha U21 už 13 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
14.10.2021 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
12.10.2021 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
Rusko / MHL / 2020/2021
27.12.2020 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
26.12.2020 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
30.09.2020 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
29.09.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
Rusko / MHL / 2019/2020
09.01.2020 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
08.01.2020 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:3 1:2,3:0,3:1
30.09.2019 18:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 6:1 1:1,2:0,3:0
29.09.2019 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:5 0:2,0:0,2:3
Rusko / MHL / 2018/2019
09.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
08.01.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
07.10.2018 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.10.2018 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
07.02.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
06.02.2018 17:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
07.10.2017 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3ppsn 2:1,1:0,0:2,0:0,-:-
05.10.2017 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1

Russkie Vityazi Podolsk U21

6 - 2 - 10

HC MVD Balashikha U21

Russkie Vityazi Podolsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 17:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:6 2:3,0:0,0:3
14.10.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
12.10.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
09.10.21 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:5 0:1,1:1,2:3
08.10.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
02.10.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:6 0:2,3:4,1:0
01.10.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
28.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
27.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
18.09.21 12:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 2:4,1:0,0:0
17.09.21 18:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
13.09.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
11.09.21 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 0:0,2:0,3:1
08.09.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
07.09.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:1 2:0,2:1,3:0
12.10.21 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
09.10.21 12:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:7 2:4,0:2,0:1
08.10.21 18:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:9 0:2,1:5,0:2
29.09.21 18:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
28.09.21 18:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 over 4:3 1:0,2:3,1:0
21.09.21 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.09.21 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
17.09.21 18:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
16.09.21 18:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
11.09.21 12:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 2:1,0:0,2:2
10.09.21 18:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:6 1:2,1:2,0:2
05.09.21 12:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:2,0:1,1:1
04.09.21 12:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:4sn 1:1,3:2,0:1,0:0,-:-

Russkie Vityazi Podolsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 12:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
22.10.2021 17:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
23.10.2021 12:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
29.10.2021 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
01.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
02.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
06.11.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
07.11.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
10.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
11.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
19.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
23.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
24.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
04.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
16.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
17.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
20.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
21.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
26.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
27.12.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
06.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
07.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
16.01.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
17.01.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
20.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
21.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
29.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
30.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
03.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
04.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
07.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
08.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
13.02.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
14.02.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
17.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
18.02.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
22.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
23.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
25.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
27.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
03.03.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
04.03.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
07.03.2022 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
22.10.2021 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
23.10.2021 12:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
26.10.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
27.10.2021 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
30.10.2021 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
31.10.2021 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
06.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
07.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
10.11.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
11.11.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
15.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
16.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
19.11.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
20.11.2021 15:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
29.11.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
30.11.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
08.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
09.12.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
12.12.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
13.12.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
18.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
19.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
22.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 H2H
23.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 H2H
11.01.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
12.01.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
16.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 H2H
17.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 H2H
20.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
21.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
25.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
26.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
29.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
30.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
03.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
04.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
07.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
08.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
15.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
16.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
21.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
22.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
25.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
26.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
03.03.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
04.03.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
07.03.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
08.03.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
2. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
3. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
4. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
5. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
8. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
10. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
12. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
13. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
14. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
17. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
5. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
6. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
7. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
8. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
11. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
12. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
13. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
15. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
16. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
3. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
4. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
6. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
7. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
8. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
9. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
12. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
13. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
15. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
16. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
17. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
20. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
21. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
23. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
24. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
25. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
26. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
27. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
30. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
32. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
33. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
34. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
2. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
3. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
4. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
5. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
6. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
10. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
13. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
14. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
17. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
5. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
6. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
7. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
8. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
11. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
12. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
13. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
15. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
16. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
17. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
2. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
3. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
5. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
6. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
8. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
9. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
10. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
12. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
13. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
14. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
15. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
16. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
22. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
23. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
25. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
29. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
30. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
31. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
2. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
3. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
4. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
5. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
6. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
8. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
10. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
13. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
14. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
2. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
7. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
8. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
9. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
12. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
13. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
15. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
16. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
4. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
6. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
7. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
9. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
12. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
13. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
14. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
15. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
16. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
17. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
19. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
20. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
21. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
24. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
25. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
27. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
28. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
30. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
31. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
32. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3
33. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0