Reaktor Nizhnekamsk U21 VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Reaktor Nizhnekamsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21 (T1) VS Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T2)

Reaktor Nizhnekamsk U21

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Zaujímavé

Reaktor Nizhnekamsk U21

  • Počet remíz tímu Reaktor Nizhnekamsk U21 je až 5 z celkového počtu 18 zápasov, čo je až 28%.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

  • 63% (10 z 16) výhier mužstva Stalnye Lisy Magnitogorsk U21.
  • Tím Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 odohral až 9 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 16 zápasov.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 61% vzájomných zápasov, čo je 14 výhier z 23 zápasov.
  • 74% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 17 z 23 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
14.10.2021 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 0:9 0:3,0:2,0:4
13.10.2021 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:5 2:2,2:2,0:1
Rusko / MHL / 2020/2021
15.02.2021 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 1:0,2:2,2:0
14.02.2021 08:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:3 1:0,2:2,2:1
05.11.2020 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:6 0:1,1:4,1:1
04.11.2020 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
16.02.2020 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
14.02.2020 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:3 3:2,2:0,0:1
05.11.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
04.11.2019 10:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
31.01.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 6:2 1:0,1:2,4:0
30.01.2019 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
03.11.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
01.11.2018 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:2 3:0,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
18.03.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
15.03.2018 17:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:5 0:2,1:0,3:3
14.03.2018 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 1:1,2:1,2:0
11.03.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 8:2 3:2,3:0,2:0
10.03.2018 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:6 2:1,0:2,2:3
24.12.2017 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
23.12.2017 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:3 1:0,3:1,1:2
27.09.2017 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:4 4:2,1:2,1:0
25.09.2017 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0

Reaktor Nizhnekamsk U21

6 - 3 - 14

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 15:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
17.10.21 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
14.10.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 0:9 0:3,0:2,0:4
13.10.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:5 2:2,2:2,0:1
04.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
03.10.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:1 0:1,1:0,3:0
30.09.21 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
29.09.21 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3 0:1,3:2,1:0
24.09.21 12:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
23.09.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 3:6 1:1,1:2,1:3
20.09.21 12:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:7 2:3,0:4,1:0
19.09.21 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:3 1:1,2:1,1:1
15.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
10.09.21 10:00 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
09.09.21 15:30 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:3
06.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
05.09.21 10:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.10.21 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 1:2,0:0,0:0
14.10.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 0:9 0:3,0:2,0:4
13.10.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:5 2:2,2:2,0:1
02.10.21 12:00 Oktan Perm U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 1:0,0:4,1:1
01.10.21 10:00 Oktan Perm U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:6pp 3:2,0:1,2:2,0:1
28.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
27.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
24.09.21 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 8:2 3:1,1:0,4:1
23.09.21 13:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 7:3 1:1,3:1,3:1
20.09.21 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
19.09.21 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
10.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
09.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
06.09.21 17:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
05.09.21 12:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:6 0:1,2:3,1:2

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2021 12:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
24.10.2021 12:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
27.10.2021 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
07.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
08.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
11.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
12.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
17.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
18.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
22.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
01.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
03.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
09.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
12.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
13.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
24.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
26.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
29.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
05.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
06.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
16.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
24.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
25.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
01.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
02.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
05.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
06.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
11.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
15.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
22.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
25.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
26.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
07.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H

Stalnye Lisy Magnitogorsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2021 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
25.10.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
28.10.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
29.10.2021 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
05.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
06.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
09.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
10.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tyumen Legion U21 H2H
16.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
17.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
20.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
01.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
04.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
11.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
13.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
16.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
17.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
20.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
21.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
24.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
25.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
29.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
30.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
03.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
04.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
11.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
12.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
15.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Oktan Perm U21 H2H
16.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Oktan Perm U21 H2H
21.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
22.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
25.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
26.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
03.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
04.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
07.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
08.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
13.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
17.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
22.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
25.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
26.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
2. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
3. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
4. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
5. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
8. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
10. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
12. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
13. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
14. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
17. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
5. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
6. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
7. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
8. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
11. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
12. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
13. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
15. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
16. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 7 3 1 1 32 68 36 27
3. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
4. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
6. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
7. Ladia Tolyatti U21 16 9 1 1 3 21 57 36 23
8. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
9. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
12. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
13. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
14. Chaika Nizhny Novgorod U21 16 7 1 2 3 6 44 38 20
15. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
16. Sputnik Almetievsk U21 16 8 0 3 2 7 35 28 19
17. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
18. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 1 4 1 7 -11 52 63 19
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
20. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
21. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
23. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
24. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
25. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
26. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
27. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 1 2 1 7 -18 28 46 11
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
30. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
32. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
33. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
34. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
2. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
3. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
4. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
5. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
6. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
10. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
13. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
14. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
17. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
5. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
6. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
7. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
8. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
11. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
12. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
13. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
15. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
16. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
17. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 14 7 1 2 1 9 40 31 20
2. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
3. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
4. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
5. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
6. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
8. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
9. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
10. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 3 16 13 11
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
12. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
13. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
14. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
15. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
16. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
22. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
23. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
25. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 3 0 0 5 -11 26 37 6
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
29. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
30. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
31. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
2. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
3. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
4. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
5. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
6. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
8. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
10. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
13. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
14. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
2. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
7. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
8. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
9. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
12. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
13. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
15. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
16. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 5 2 1 1 16 44 28 19
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
4. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
6. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
7. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
9. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
12. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
13. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
14. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
15. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
16. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
17. Ladia Tolyatti U21 8 2 1 0 4 0 23 23 8
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
19. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
20. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
21. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 1 0 3 -3 16 19 6
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
24. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
25. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
27. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
28. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
30. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
31. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
32. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3
33. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0