Loko-76 U21 VS Ladia Tolyatti U21


Loko-76 U21

Ladia Tolyatti U21

Loko-76 U21 (T1) VS Ladia Tolyatti U21 (T2)

Loko-76 U21

Ladia Tolyatti U21

Zaujímavé

Loko-76 U21

  • 69% (11 z 16) výhier mužstva Loko-76 U21.
  • Až 10 zápasov tímu Loko-76 U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 63%.
  • Loko-76 U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Loko-76 U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Ladia Tolyatti U21

  • 63% (10 z 16) výhier mužstva Ladia Tolyatti U21.
  • Tím Ladia Tolyatti U21 odohral až 9 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 16 zápasov.
  • Ladia Tolyatti U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 2 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
14.10.2021 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.10.2021 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 0:0,1:1,2:1

Loko-76 U21

1 - 0 - 1

Ladia Tolyatti U21

Loko-76 U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 12:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
17.10.21 12:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
14.10.21 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.10.21 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 0:0,1:1,2:1
04.10.21 17:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
03.10.21 12:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 over 1:7 0:4,0:0,1:3
30.09.21 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
29.09.21 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3 0:1,3:2,1:0
20.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
19.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 1:3 0:1,0:2,1:0
16.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
09.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.09.21 17:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
05.09.21 12:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:6 0:1,2:3,1:2

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
17.10.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 over 2:6 2:1,0:2,0:3
14.10.21 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.10.21 17:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 0:0,1:1,2:1
05.10.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
04.10.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tyumen Legion U21 over 7:1 1:0,4:0,2:1
01.10.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:2 1:1,3:1,2:0
30.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
22.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 3:0,1:1,1:1
21.09.21 12:00 Ladia Tolyatti U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:2 2:2,3:0,1:0
17.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
16.09.21 15:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
12.09.21 09:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 5:3 0:0,5:3,0:0
11.09.21 09:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 6:1 1:0,0:0,5:1
07.09.21 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 over 3:5 0:1,1:2,2:2
06.09.21 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Ladia Tolyatti U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1

Loko-76 U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
30.10.2021 09:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
31.10.2021 08:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
05.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
06.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
09.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
10.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
19.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
20.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
23.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
24.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
30.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
01.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
05.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
08.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
16.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
17.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
20.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
21.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
12.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
16.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
17.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
21.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
23.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
26.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
01.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
02.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
05.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
06.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
12.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
13.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
16.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
17.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
21.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
22.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
25.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
26.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
03.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
04.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
07.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H

Ladia Tolyatti U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2021 12:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
24.10.2021 12:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
27.10.2021 10:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
09.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
10.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
16.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
17.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
20.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
27.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
28.11.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
03.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 H2H
04.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 H2H
07.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Oktan Perm U21 H2H
08.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Oktan Perm U21 H2H
11.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
13.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
16.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
17.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
21.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
22.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
24.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
26.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
29.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
30.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
05.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
06.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
11.01.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
12.01.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
15.01.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
16.01.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
21.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
23.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
26.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
27.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
02.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
05.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
07.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
21.02.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
22.02.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
25.02.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 H2H
26.02.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 H2H
02.03.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
03.03.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
06.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
07.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 Ladia Tolyatti U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 6 3 1 1 30 66 36 25
3. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
4. Ladia Tolyatti U21 15 9 1 1 2 24 56 32 23
5. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
6. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
7. Sputnik Almetievsk U21 15 8 0 3 1 9 35 26 19
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 15 6 1 2 3 3 40 37 18
9. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 0 4 1 7 -15 46 61 17
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
12. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
13. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
14. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 1 2 1 6 -14 26 40 11
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
17. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
5. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
6. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
7. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
8. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
11. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
12. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
13. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
15. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
16. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 9 2 1 3 16 58 42 27
2. Omskye Yastreby U21 18 10 1 1 4 23 74 51 25
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 15 6 3 1 1 30 66 36 25
4. Loko Yaroslavl U21 16 7 2 3 -1 27 75 48 25
5. Dynamo St.Petersburg U21 18 8 1 4 -1 30 67 37 25
6. Loko-76 U21 16 10 1 0 4 5 44 39 24
7. Ladia Tolyatti U21 15 9 1 1 2 24 56 32 23
8. Tolpar Ufa U21 15 7 2 1 2 21 48 27 23
9. Avto Yekaterinburg U21 16 8 1 3 0 12 46 34 23
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 8 1 1 4 16 50 34 21
11. Almaz Cherepovets U21 16 10 0 0 6 6 48 42 20
12. HC MVD Balashikha U21 14 8 1 0 4 11 49 38 20
13. Mikhaylov Academy U21 18 6 2 0 8 4 58 54 20
14. SKA-Varyagi U21 18 7 1 0 8 -5 51 56 19
15. Sputnik Almetievsk U21 15 8 0 3 1 9 35 26 19
16. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 2 1 7 -10 52 62 19
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 6 1 2 2 18 47 29 18
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 15 6 1 2 3 3 40 37 18
19. MHC Spartak Moscow U21 16 3 3 0 7 8 50 42 18
20. Oktan Perm U21 17 0 3 6 -1 -11 35 46 18
21. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 0 4 1 7 -15 46 61 17
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 6 1 0 8 8 54 46 16
23. Kuznetskie Medvedi U21 15 3 1 4 2 -7 35 42 14
24. HK Riga U21 18 4 1 1 10 -10 53 63 13
25. Irbis Kazan U21 16 2 2 1 8 -9 30 39 13
26. Sarmaty Orenburg U21 16 2 2 1 8 -11 36 47 13
27. Sakhalinskie Akuly U21 18 4 0 3 8 -21 46 67 11
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 1 2 1 6 -14 26 40 11
29. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 4 0 1 6 -25 28 53 9
30. Kapitan Stupino U21 14 2 1 1 8 -31 25 56 9
31. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 15 0 2 0 11 -32 30 62 8
32. Atlanty Mytishchi U21 14 1 1 2 7 -23 30 53 8
33. Krylya Sovetov MHC U21 10 1 1 0 7 -11 10 21 6
34. Tyumen Legion U21 16 1 0 1 13 -36 27 63 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
4. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
5. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
6. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
7. Sputnik Almetievsk U21 7 5 0 1 0 5 16 11 11
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 6 1 2 1 6 36 30 18
9. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 2 0 0 5 -15 20 35 4
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
13. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
14. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
17. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
2. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
5. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
6. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
7. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
8. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
9. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
11. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
12. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
13. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
15. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
16. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
17. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 14 8 1 0 4 1 39 38 20
2. SKA-Varyagi U21 14 7 1 0 4 8 42 34 19
3. Dynamo St.Petersburg U21 12 8 0 2 0 30 49 19 18
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 13 6 1 2 1 6 36 30 18
5. Ladia Tolyatti U21 8 7 0 1 -1 21 34 13 15
6. Loko Yaroslavl U21 8 2 2 2 -2 16 40 24 14
7. Tolpar Ufa U21 8 4 1 0 2 8 21 13 12
8. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
9. Almaz Cherepovets U21 10 6 0 0 4 -2 27 29 12
10. Sputnik Almetievsk U21 7 5 0 1 0 5 16 11 11
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 5 0 0 3 6 20 14 10
12. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 0 24 24 10
13. Taifun Primorsky Krai U21 8 3 1 0 3 4 29 25 10
14. Omskye Yastreby U21 6 4 0 1 0 12 25 13 9
15. Irbis Kazan U21 8 0 2 1 2 -3 15 18 9
16. Oktan Perm U21 8 1 1 3 -1 -4 19 23 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 24 24 9
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
19. Krasnaya Armiya Moscow U21 4 2 1 0 0 8 16 8 8
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 3 0 2 1 8 26 18 8
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 4 25 21 8
22. HK Riga U21 12 2 1 0 8 -8 35 43 8
23. MHC Spartak Moscow U21 4 -1 2 0 1 4 16 12 6
24. Kuznetskie Medvedi U21 7 -1 1 4 -2 -12 12 24 6
25. Sakhalinskie Akuly U21 10 2 0 2 4 -10 24 34 6
26. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 0 1 1 4 -15 12 27 5
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 0 4 -9 17 26 4
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 2 0 0 5 -15 20 35 4
29. Kapitan Stupino U21 8 0 1 0 6 -22 15 37 4
30. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
31. Krylya Sovetov MHC U21 2 -1 1 0 1 -1 4 5 2
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 7 -1 1 0 6 -18 12 30 2
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 8 0 0 0 8 -21 14 35 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 11 4 2 1 1 14 42 28 17
3. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
4. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 3 22 19 8
5. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
6. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
7. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
9. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
10. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
11. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
12. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
13. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
14. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5 1 1 0 2 1 14 13 6
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
2. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
3. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
4. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
5. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
6. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
7. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
8. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
9. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
12. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
13. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
15. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
16. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
17. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Avto Yekaterinburg U21 12 7 1 2 -1 15 39 24 20
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 7 1 1 3 8 42 34 19
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 11 4 2 1 1 14 42 28 17
4. Omskye Yastreby U21 12 6 1 0 4 11 49 38 16
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 -2 4 1 2 0 26 26 13
6. MHC Spartak Moscow U21 12 4 1 0 6 4 34 30 12
7. Tolpar Ufa U21 7 3 1 1 0 13 27 14 11
8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 1 1 1 10 30 20 11
9. Loko Yaroslavl U21 8 5 0 1 1 11 35 24 11
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 1 0 1 10 21 11 10
11. HC MVD Balashikha U21 6 5 0 0 1 11 25 14 10
12. Oktan Perm U21 9 -1 2 3 0 -7 16 23 9
13. Taifun Primorsky Krai U21 10 2 1 1 4 -14 23 37 9
14. Almaz Cherepovets U21 6 4 0 0 2 8 21 13 8
15. Sputnik Almetievsk U21 8 3 0 2 1 4 19 15 8
16. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
17. Ladia Tolyatti U21 7 2 1 0 3 3 22 19 8
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 1 0 4 4 29 25 8
19. Mikhaylov Academy U21 8 2 1 0 4 0 30 30 8
20. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -20 27 47 8
21. Dynamo St.Petersburg U21 6 0 1 2 -1 0 18 18 7
22. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5 1 1 0 2 1 14 13 6
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
24. Kapitan Stupino U21 6 2 0 1 2 -9 10 19 5
25. HK Riga U21 6 2 0 1 2 -2 18 20 5
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 2 0 1 2 -16 11 27 5
27. Sakhalinskie Akuly U21 8 2 0 1 4 -11 22 33 5
28. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
29. Krylya Sovetov MHC U21 8 2 0 0 6 -10 6 16 4
30. Irbis Kazan U21 8 2 0 0 6 -6 15 21 4
31. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 0 6 -11 12 23 4
32. Tyumen Legion U21 8 1 0 1 5 -15 13 28 3
33. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0