Loko-76 U21 VS Chaika Nizhny Novgorod U21


Loko-76 U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Loko-76 U21 (T1) VS Chaika Nizhny Novgorod U21 (T2)

Loko-76 U21

Chaika Nizhny Novgorod U21

Zaujímavé

Loko-76 U21

  • 88% (7 z 8) výhier mužstva Loko-76 U21.
  • Loko-76 U21 ťahá aktuálne sériu 7 výhier v rade.
  • Loko-76 U21 už 7 zápasov v rade neprehrali.
  • Loko-76 U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.

Chaika Nizhny Novgorod U21

  • 33% zápasov tímu Chaika Nizhny Novgorod U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 6 zápasov tímu Chaika Nizhny Novgorod U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Chaika Nizhny Novgorod U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 2 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
16.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1

Loko-76 U21

2 - 0 - 0

Chaika Nizhny Novgorod U21

Loko-76 U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
19.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 1:3 0:1,0:2,1:0
16.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
09.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.09.21 17:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
05.09.21 12:00 Loko-76 U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:6 0:1,2:3,1:2

Chaika Nizhny Novgorod U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.21 18:00 Loko-76 U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
09.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
06.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
05.09.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0

Loko-76 U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
03.10.2021 12:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
04.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
13.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
14.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
17.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
18.10.2021 15:00 Loko-76 U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
26.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko-76 U21 H2H
30.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
31.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Loko-76 U21 H2H
05.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
06.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Tolpar Ufa U21 H2H
09.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
10.11.2021 15:00 Loko-76 U21 Oktan Perm U21 H2H
19.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
20.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 H2H
23.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
24.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Loko-76 U21 H2H
30.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
01.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Loko-76 U21 H2H
04.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
05.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Loko-76 U21 H2H
08.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
09.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
16.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
17.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
20.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
21.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Tyumen Legion U21 H2H
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
12.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
16.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
17.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 H2H
21.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
23.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Loko-76 U21 H2H
26.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
27.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Loko-76 U21 H2H
01.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
02.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
05.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
06.02.2022 15:00 Loko-76 U21 Omskye Yastreby U21 H2H
12.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
13.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Loko-76 U21 H2H
16.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
17.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Loko-76 U21 H2H
21.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
22.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Loko-76 U21 H2H
25.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
26.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
03.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
04.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
07.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Loko-76 U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H

Chaika Nizhny Novgorod U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
30.09.2021 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
03.10.2021 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
04.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
07.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
08.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
13.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
14.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
17.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
18.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
26.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
27.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
30.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
31.10.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
05.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
06.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Oktan Perm U21 H2H
09.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 H2H
10.11.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 H2H
19.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
20.11.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
23.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
24.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
30.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
04.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
05.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
10.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
11.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 H2H
17.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tyumen Legion U21 H2H
20.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
21.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko-76 U21 H2H
12.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
22.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
23.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
26.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
27.01.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
01.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 H2H
02.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Omskye Yastreby U21 H2H
05.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
06.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
12.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
13.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.02.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
21.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
22.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
25.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
26.02.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
03.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
04.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
07.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
08.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
4. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
5. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
6. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
7. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
8. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
15. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
2. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
3. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
4. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
8. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
9. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
13. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
14. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
17. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
6. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
7. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
9. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
10. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
11. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
12. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
13. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
14. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
15. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
16. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
19. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
20. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
26. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
27. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
28. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
29. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
30. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
31. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
33. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2
34. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
6. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
15. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
5. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
7. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
8. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
13. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
14. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
13. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
15. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
16. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
18. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
19. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
20. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
21. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
22. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
24. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
25. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
26. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
29. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
6. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
7. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
8. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
7. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
8. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
9. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
13. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
14. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
5. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
6. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
9. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
11. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
12. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
14. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
15. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
17. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
18. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
19. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
20. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
22. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
24. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
25. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
26. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
27. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
31. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
32. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0