Irbis Kazan U21 VS Reaktor Nizhnekamsk U21


Irbis Kazan U21

Reaktor Nizhnekamsk U21

Irbis Kazan U21 (T1) VS Reaktor Nizhnekamsk U21 (T2)

Irbis Kazan U21

Reaktor Nizhnekamsk U21

Zaujímavé

Irbis Kazan U21

  • Mužsvo Irbis Kazan U21 prehralo až 70% svojích zápasov. 7 prehier z 10 odohraných zápasov.
  • Až 7 zápasov tímu Irbis Kazan U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 70%.

Reaktor Nizhnekamsk U21

  • 40% zápasov tímu Reaktor Nizhnekamsk U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 4 z celkového počtu 10 zápasov.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Reaktor Nizhnekamsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (5 z 18) skončilo remízou.
  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 10 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
15.09.2021 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.09.2021 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
Rusko / MHL / 2020/2021
18.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:7 1:4,2:2,3:1
17.12.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
25.09.2020 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:8 2:1,1:2,0:5
24.09.2020 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 1:1,0:0,1:3
Rusko / MHL / 2019/2020
17.12.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 1:1,0:1,4:0
16.12.2019 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
29.09.2019 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.09.2019 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 6:4 2:2,0:1,4:1
Rusko / MHL / 2018/2019
20.12.2018 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:3,2:0,0:1
18.12.2018 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 4:5ppsn 2:1,1:2,1:1,0:0,2:3
20.09.2018 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
19.09.2018 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 1:5 0:3,0:1,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
16.02.2018 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 3:4 0:2,1:0,2:2
15.02.2018 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
13.11.2017 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
12.11.2017 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4ppsn 0:1,3:1,0:1,0:0,2:3

Irbis Kazan U21

6 - 5 - 7

Reaktor Nizhnekamsk U21

Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 2:0,0:2,1:0
23.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,2:0
20.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
19.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 1:3 0:1,0:2,1:0
15.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
10.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
09.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
05.09.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.09.21 12:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
23.09.21 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tyumen Legion U21 over 3:6 1:1,1:2,1:3
20.09.21 12:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 3:7 2:3,0:4,1:0
19.09.21 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:3 1:1,2:1,1:1
15.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
10.09.21 10:00 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
09.09.21 15:30 Oktan Perm U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:3
06.09.21 15:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
05.09.21 10:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0

Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 H2H
30.09.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 H2H
05.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 H2H
06.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 H2H
10.10.2021 12:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 H2H
11.10.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 H2H
20.10.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 H2H
21.10.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 H2H
01.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
02.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
05.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
06.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
09.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
10.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
13.11.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 H2H
14.11.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 H2H
17.11.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
18.11.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
24.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
25.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
28.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
29.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
02.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 H2H
03.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 H2H
06.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 H2H
07.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 H2H
10.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
11.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
16.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
17.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
20.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
21.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
24.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
25.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
29.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
30.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
03.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
04.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
20.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
21.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
24.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
25.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
28.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
29.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
09.02.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
10.02.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
13.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 H2H
14.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 H2H
17.02.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
18.02.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
02.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 H2H
03.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 H2H
06.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
07.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H

Reaktor Nizhnekamsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.09.2021 18:00 Loko-76 U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
03.10.2021 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
04.10.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
13.10.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
14.10.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
17.10.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
18.10.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
23.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
24.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
27.10.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
28.10.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
07.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
08.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
11.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
12.11.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 H2H
17.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
18.11.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
21.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
22.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.11.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
01.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
03.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
05.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
08.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
09.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
12.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
13.12.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 H2H
24.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
26.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
29.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
30.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
05.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
06.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
12.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Loko-76 U21 H2H
16.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
17.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
24.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
25.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
01.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
02.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
05.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
06.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
11.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
12.02.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
15.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
16.02.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
21.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
22.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 H2H
25.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
26.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Oktan Perm U21 H2H
07.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
08.03.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
4. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
5. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
6. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
7. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
8. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
15. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
2. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
3. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
4. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
8. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
9. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
13. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
14. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
17. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
3. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
6. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
7. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
9. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
10. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
11. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
12. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
13. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
14. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
15. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
16. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
19. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
20. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
26. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
27. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
28. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
29. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
30. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
31. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
33. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2
34. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
6. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
15. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
5. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
7. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
8. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
9. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
13. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
14. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
3. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
8. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
10. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
11. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
12. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
13. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
15. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
16. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
18. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
19. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
20. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
21. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
22. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
24. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
25. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
26. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
29. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
5. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
6. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
7. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
8. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
11. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
14. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
3. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
4. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
6. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
7. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
8. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
9. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
13. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
14. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
16. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
2. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
4. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
5. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
6. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
7. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
9. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
11. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
12. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
14. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
15. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
17. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
18. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
19. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
20. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
21. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
22. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
24. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
25. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
26. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
27. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
31. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
32. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0