Irbis Kazan U21 VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Irbis Kazan U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Irbis Kazan U21 (T1) VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T2)

Irbis Kazan U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Zaujímavé

Irbis Kazan U21

  • Až 21 zápasov tímu Irbis Kazan U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 29 zápasov, to je až 72%.

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

    H2H

    • Z 21 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 62%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 21 vzájomných zápasov, čo je 62%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2021/2022
    24.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
    Rusko / MHL / 2020/2021
    26.03.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,2:0,0:2
    25.03.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:3
    22.03.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
    21.03.2021 11:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    12.12.2020 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
    10.12.2020 12:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
    31.10.2020 11:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
    30.10.2020 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 7:5 1:0,4:4,2:1
    Rusko / MHL / 2019/2020
    25.01.2020 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4 1:0,1:4,1:0
    24.01.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
    15.10.2019 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
    13.10.2019 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
    Rusko / MHL / 2018/2019
    21.01.2019 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
    20.01.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 2:1,0:0,1:1
    24.10.2018 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 4:1 2:0,0:1,2:0
    23.10.2018 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
    Rusko / MHL / 2017/2018
    09.02.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
    08.02.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 5:3 0:1,4:1,1:1
    30.10.2017 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:4 1:1,0:3,0:0
    29.10.2017 11:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0

    Irbis Kazan U21

    13 - 3 - 5

    Belye Medvedi Chelyabinsk U21

    Irbis Kazan U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    24.11.21 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
    18.11.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
    17.11.21 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 over 5:1 2:1,2:0,1:0
    14.11.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
    13.11.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
    10.11.21 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
    09.11.21 15:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
    06.11.21 10:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
    05.11.21 11:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
    02.11.21 15:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 over 7:3 1:1,3:2,3:0
    01.11.21 11:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
    21.10.21 16:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
    20.10.21 15:30 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 over 10:1 3:0,0:1,7:0
    11.10.21 16:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:0
    10.10.21 12:00 Irbis Kazan U21 Oktan Perm U21 over 4:2 3:0,0:2,1:0
    06.10.21 15:30 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
    05.10.21 12:00 Oktan Perm U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
    30.09.21 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
    29.09.21 15:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
    24.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 2:0,0:2,1:0
    23.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,2:0
    20.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
    19.09.21 12:00 Irbis Kazan U21 Loko-76 U21 under 1:3 0:1,0:2,1:0
    15.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    14.09.21 16:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:4 0:2,0:1,1:1
    10.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
    09.09.21 17:00 Loko-76 U21 Irbis Kazan U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
    06.09.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
    05.09.21 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0

    Belye Medvedi Chelyabinsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    24.11.21 15:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
    21.11.21 11:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 1:0,0:3,1:1
    20.11.21 10:00 Ladia Tolyatti U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 3:0,1:2,2:0
    17.11.21 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
    16.11.21 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
    10.11.21 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 0:8 0:3,0:3,0:2
    09.11.21 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 0:2,1:3,4:1
    06.11.21 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 over 7:1 1:1,4:0,2:0
    05.11.21 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 3:0,1:0,0:1
    29.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 1:1,3:0,1:1
    28.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 2:1,1:0,1:0
    25.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
    24.10.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
    18.10.21 15:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
    17.10.21 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:3 0:0,0:2,1:1
    14.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
    13.10.21 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
    08.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 1:5,1:0,0:0
    07.10.21 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
    02.10.21 16:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
    01.10.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
    28.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
    27.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Oktan Perm U21 over 4:3pp 1:3,2:0,0:0,1:0
    24.09.21 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
    23.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
    20.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
    19.09.21 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0

    Irbis Kazan U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    28.11.2021 11:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
    29.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 H2H
    02.12.2021 13:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 H2H
    03.12.2021 09:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 H2H
    06.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    07.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    10.12.2021 11:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
    11.12.2021 09:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
    16.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    17.12.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    20.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
    21.12.2021 11:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
    24.12.2021 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    25.12.2021 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    29.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
    30.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 H2H
    03.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    04.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    20.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    21.01.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    24.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    25.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    28.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
    29.01.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
    09.02.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
    10.02.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 H2H
    13.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 H2H
    14.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 H2H
    17.02.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
    18.02.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 H2H
    02.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 H2H
    03.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 H2H
    06.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H
    07.03.2022 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 H2H

    Belye Medvedi Chelyabinsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    30.11.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
    01.12.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sputnik Almetievsk U21 H2H
    03.12.2021 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
    05.12.2021 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 H2H
    08.12.2021 15:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    09.12.2021 16:00 Loko-76 U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    12.12.2021 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
    13.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 H2H
    16.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
    17.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 H2H
    24.12.2021 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    26.12.2021 07:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    29.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    30.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    03.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    04.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 H2H
    11.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    12.01.2022 15:00 Oktan Perm U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    15.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    16.01.2022 15:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    21.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    22.01.2022 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    25.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
    26.01.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 H2H
    03.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    04.02.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    07.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    08.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    12.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    13.02.2022 15:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    16.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    17.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 H2H
    21.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
    22.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 H2H
    25.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H
    26.02.2022 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Loko-76 U21 H2H

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
    2. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
    4. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
    5. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
    6. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
    8. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
    9. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
    10. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
    12. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
    14. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
    15. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
    16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
    17. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
    3. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
    4. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
    5. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
    6. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
    8. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
    9. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
    10. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
    11. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
    12. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
    13. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
    15. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
    16. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
    17. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
    2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
    4. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
    5. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
    6. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
    8. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
    9. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
    10. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
    11. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
    12. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
    13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
    14. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
    15. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
    16. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
    17. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
    18. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
    19. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
    20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
    21. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
    22. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
    23. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
    24. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
    25. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
    26. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
    27. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
    28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
    29. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
    30. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
    31. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
    32. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
    33. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
    34. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
    2. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
    4. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
    5. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
    6. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
    8. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
    9. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
    10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
    12. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
    14. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
    15. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
    16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
    17. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
    3. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
    4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
    5. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
    6. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
    8. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
    9. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
    10. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
    11. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
    12. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
    13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
    15. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
    16. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
    17. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
    2. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
    3. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
    4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
    5. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
    6. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
    7. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
    8. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
    9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
    10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
    11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
    12. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
    14. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
    15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
    16. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
    17. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
    18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
    19. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
    20. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
    21. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
    22. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
    23. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
    24. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
    25. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
    26. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
    27. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
    28. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
    29. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
    30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
    31. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
    32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
    33. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
    34. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
    2. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
    4. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
    5. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
    6. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
    8. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
    9. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
    10. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
    12. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
    14. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
    15. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
    16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
    17. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
    3. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
    4. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
    5. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
    6. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
    8. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
    9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
    10. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
    11. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
    12. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
    13. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
    14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
    15. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
    16. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
    17. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
    3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
    4. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
    5. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
    6. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
    7. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
    8. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
    9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
    10. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
    11. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
    12. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
    13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
    14. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
    15. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
    16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
    17. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
    18. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
    19. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
    20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
    21. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
    22. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
    23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
    24. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
    25. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
    26. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
    27. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
    28. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
    29. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
    30. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
    31. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
    32. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
    33. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
    34. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3