Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS HK Riga U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

HK Riga U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

HK Riga U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Mužsvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 prehralo až 63% svojích zápasov. 5 prehier z 8 odohraných zápasov.
  • Až 6 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 75%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.

HK Riga U21

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 12 výhier z 18 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2021/2022
    15.09.2021 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
    14.09.2021 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
    Rusko / MHL / 2020/2021
    26.11.2020 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:3 1:1,3:2,3:0
    25.11.2020 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    31.10.2020 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
    30.10.2020 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 0:1,1:2,1:1
    Rusko / MHL / 2019/2020
    25.12.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:2 0:2,2:0,1:0
    24.12.2019 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
    17.09.2019 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
    16.09.2019 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
    Rusko / MHL / 2018/2019
    24.02.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
    23.02.2019 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
    10.09.2018 17:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
    09.09.2018 12:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,3:0,2:1
    Rusko / MHL / 2017/2018
    11.01.2018 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
    10.01.2018 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 0:6 0:2,0:2,0:2
    23.11.2017 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
    22.11.2017 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0

    Amurskie Tigry Khabarovsk U21

    4 - 2 - 12

    HK Riga U21

    Amurskie Tigry Khabarovsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    19.09.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:4 0:3,1:0,4:1
    18.09.21 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:4 0:0,0:3,1:1
    15.09.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
    14.09.21 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
    10.09.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:1 3:0,2:0,3:1
    09.09.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:1 4:1,3:0,0:0
    06.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    05.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:5 1:2,1:2,1:1

    HK Riga U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    23.09.21 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 1:1,2:1,0:2
    22.09.21 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3 0:1,1:0,1:2
    19.09.21 12:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 9:2 3:1,3:0,3:1
    18.09.21 14:00 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    15.09.21 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
    14.09.21 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
    08.09.21 17:30 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
    07.09.21 17:30 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 1:2,0:0,1:1

    Amurskie Tigry Khabarovsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    27.09.2021 18:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    28.09.2021 18:00 Mikhaylov Academy U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    07.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
    08.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
    18.10.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    19.10.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    22.10.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    23.10.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    27.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
    28.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
    31.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
    01.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
    05.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    06.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    09.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
    10.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
    13.11.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    14.11.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    19.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    21.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    23.11.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    24.11.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    29.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
    30.11.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
    04.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
    05.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
    08.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
    09.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 H2H
    12.12.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    13.12.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    21.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    22.12.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    12.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    13.01.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    16.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    17.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    20.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
    21.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
    25.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
    26.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
    29.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
    30.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
    11.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    12.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    15.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    16.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    19.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    20.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    23.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
    24.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
    27.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
    28.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
    03.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
    04.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
    07.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
    08.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H

    HK Riga U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    28.09.2021 18:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 H2H
    29.09.2021 18:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 H2H
    02.10.2021 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
    03.10.2021 12:00 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
    06.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 H2H
    07.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 H2H
    10.10.2021 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
    11.10.2021 15:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
    14.10.2021 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
    15.10.2021 15:00 HK Riga U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
    18.10.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 H2H
    19.10.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 H2H
    22.10.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 H2H
    23.10.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 H2H
    29.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 H2H
    30.10.2021 15:00 HK Riga U21 SKA-Varyagi U21 H2H
    02.11.2021 15:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
    03.11.2021 15:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
    06.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
    07.11.2021 15:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
    10.11.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
    11.11.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
    15.11.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 H2H
    16.11.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 HK Riga U21 H2H
    19.11.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
    20.11.2021 15:00 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
    23.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
    24.11.2021 15:00 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
    27.11.2021 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
    28.11.2021 15:00 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
    24.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 H2H
    25.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 HK Riga U21 H2H
    29.12.2021 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
    30.12.2021 15:00 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
    06.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
    07.01.2022 15:00 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
    11.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 H2H
    12.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 H2H
    15.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
    16.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 H2H
    20.01.2022 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
    21.01.2022 15:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
    25.01.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 H2H
    26.01.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 H2H
    29.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
    30.01.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 H2H
    02.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
    03.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
    06.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
    07.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 HK Riga U21 H2H
    11.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
    12.02.2022 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 H2H
    15.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
    16.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
    19.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
    20.02.2022 15:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
    2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
    3. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
    4. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
    5. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
    6. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
    7. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
    8. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
    9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
    10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
    11. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
    14. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
    15. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
    16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
    17. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
    2. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
    3. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
    4. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
    5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
    6. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
    7. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
    8. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
    9. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
    10. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
    11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
    12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
    13. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
    14. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
    15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
    16. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
    17. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko-76 U21 8 7 0 0 1 10 27 17 14
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 5 1 0 1 11 24 13 14
    3. Loko Yaroslavl U21 8 4 1 2 -2 16 39 23 14
    4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 2 2 1 0 16 36 20 13
    5. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 0 3 1 2 -1 31 32 13
    6. Ladia Tolyatti U21 8 4 1 0 2 5 25 20 12
    7. Taifun Primorsky Krai U21 8 4 1 0 2 3 26 23 12
    8. Sputnik Almetievsk U21 8 5 0 1 1 5 17 12 11
    9. Tolpar Ufa U21 8 3 1 1 1 5 22 17 11
    10. Mikhaylov Academy U21 8 5 0 0 3 7 29 22 10
    11. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
    12. Almaz Cherepovets U21 8 5 0 0 3 5 25 20 10
    13. HK Riga U21 8 3 1 0 3 12 31 19 10
    14. HC MVD Balashikha U21 8 3 1 0 3 -1 23 24 10
    15. Dynamo St.Petersburg U21 9 2 1 1 2 12 31 19 10
    16. Omskye Yastreby U21 8 4 0 1 2 4 30 26 9
    17. Sarmaty Orenburg U21 8 2 1 1 2 0 25 25 9
    18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 4 0 0 4 7 25 18 8
    19. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
    20. Avto Yekaterinburg U21 8 3 0 2 1 -2 19 21 8
    21. Russkie Vityazi Podolsk U21 6 3 0 1 1 6 17 11 7
    22. Chaika Nizhny Novgorod U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
    23. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 3 0 0 5 -1 20 21 6
    24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 3 0 0 5 -18 18 36 6
    25. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
    26. Oktan Perm U21 6 0 1 2 0 -4 11 15 6
    27. SKA-Varyagi U21 9 2 0 0 6 -11 20 31 5
    28. Irbis Kazan U21 10 0 1 1 6 -12 17 29 5
    29. Kapitan Stupino U21 6 2 0 0 4 -5 11 16 4
    30. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
    31. Sakhalinskie Akuly U21 8 1 0 2 3 -17 21 38 4
    32. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
    33. Tyumen Legion U21 8 1 0 0 7 -14 17 31 2
    34. Atlanty Mytishchi U21 6 0 0 0 6 -19 6 25 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
    2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
    3. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
    4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
    5. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
    6. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
    7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
    8. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
    9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
    10. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
    15. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
    16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
    17. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
    3. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
    4. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    5. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
    7. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
    8. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
    9. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
    10. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
    11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
    12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
    13. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
    14. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
    15. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
    17. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Tolpar Ufa U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
    2. Loko-76 U21 6 5 0 0 1 6 22 16 10
    3. Sputnik Almetievsk U21 4 4 0 0 0 6 11 5 8
    4. Ladia Tolyatti U21 4 4 0 0 0 9 15 6 8
    5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 2 1 0 0 16 24 8 8
    6. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 1 1 1 -1 3 10 7 7
    7. Omskye Yastreby U21 4 3 0 1 -1 11 20 9 7
    8. Loko Yaroslavl U21 4 1 1 1 -1 9 21 12 7
    9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 3 0 0 1 6 12 6 6
    10. Mikhaylov Academy U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    11. Oktan Perm U21 4 0 1 2 -2 1 9 8 6
    12. Taifun Primorsky Krai U21 4 3 0 0 1 4 14 10 6
    13. Almaz Cherepovets U21 4 3 0 0 1 3 13 10 6
    14. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 0 3 3 17 14 6
    15. HK Riga U21 6 1 1 0 3 6 21 15 6
    16. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 0 3 -4 17 21 6
    17. Russkie Vityazi Podolsk U21 4 2 0 1 0 6 13 7 5
    18. SKA-Varyagi U21 5 2 0 0 2 2 11 9 5
    19. Sarmaty Orenburg U21 4 2 0 1 0 4 16 12 5
    20. Irbis Kazan U21 6 0 1 1 2 -6 10 16 5
    21. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    22. Dynamo St.Petersburg U21 4 2 0 0 2 11 16 5 4
    23. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 -3 15 18 4
    24. Avto Yekaterinburg U21 4 1 0 1 1 -3 7 10 3
    25. Sakhalinskie Akuly U21 6 1 0 1 3 -9 17 26 3
    26. Kapitan Stupino U21 4 1 0 0 3 -5 7 12 2
    27. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4 1 0 0 3 -10 4 14 2
    28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 1 0 0 3 -8 10 18 2
    29. MHC Spartak Moscow U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Kuznetskie Medvedi U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    31. Krylya Sovetov MHC U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    32. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    33. Atlanty Mytishchi U21 2 0 0 0 2 -3 3 6 0
    34. Tyumen Legion U21 4 0 0 0 4 -10 7 17 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
    2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
    3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
    4. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
    5. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
    6. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
    7. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
    8. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
    9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
    10. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
    11. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
    14. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
    15. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
    16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
    2. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
    3. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
    4. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
    5. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
    6. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
    7. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
    8. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
    9. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
    10. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
    11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
    12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
    13. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0
    14. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
    15. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
    16. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
    17. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 3 1 0 1 7 17 10 10
    2. MHC Spartak Moscow U21 8 5 0 0 3 7 26 19 10
    3. Reaktor Nizhnekamsk U21 6 -2 3 1 0 2 16 14 9
    4. Kuznetskie Medvedi U21 8 4 0 0 4 5 23 18 8
    5. Loko Yaroslavl U21 4 3 0 1 -1 7 18 11 7
    6. Taifun Primorsky Krai U21 4 1 1 0 1 -1 12 13 6
    7. Dynamo St.Petersburg U21 5 0 1 1 0 1 15 14 6
    8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 0 5 -14 18 32 6
    9. Avto Yekaterinburg U21 4 2 0 1 0 1 12 11 5
    10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4 0 1 1 0 0 12 12 5
    11. Loko-76 U21 2 2 0 0 0 4 5 1 4
    12. HC MVD Balashikha U21 2 2 0 0 0 3 6 3 4
    13. HK Riga U21 2 2 0 0 0 6 10 4 4
    14. Almaz Cherepovets U21 4 2 0 0 2 2 12 10 4
    15. Sarmaty Orenburg U21 4 0 1 0 2 -4 9 13 4
    16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 0 4 -7 6 13 4
    17. Ladia Tolyatti U21 4 0 1 0 2 -4 10 14 4
    18. Mikhaylov Academy U21 4 2 0 0 2 3 18 15 4
    19. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4 2 0 0 2 -10 8 18 4
    20. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -1 6 7 3
    21. Russkie Vityazi Podolsk U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
    22. Kapitan Stupino U21 2 1 0 0 1 0 4 4 2
    23. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 0 0 3 1 13 12 2
    24. Tyumen Legion U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
    25. Omskye Yastreby U21 4 1 0 0 3 -7 10 17 2
    26. Tolpar Ufa U21 2 0 0 1 0 -2 5 7 1
    27. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -8 4 12 1
    28. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    29. Chaika Nizhny Novgorod U21 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
    30. SKA-1946 Saint Petersburg U21 2 0 0 0 2 -4 3 7 0
    31. Oktan Perm U21 2 0 0 0 2 -5 2 7 0
    32. Irbis Kazan U21 4 0 0 0 4 -6 7 13 0
    33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
    34. SKA-Varyagi U21 4 0 0 0 4 -13 9 22 0