Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 VS Snezhnye Barsy Astana U21
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 |
Snezhnye Barsy Astana U21 |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 (T1) VS Snezhnye Barsy Astana U21 (T2)
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
Snezhnye Barsy Astana U21
Zaujímavé
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
- Až 25 zápasov tímu Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 56%.
Snezhnye Barsy Astana U21
H2H
- Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 75%.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
10.12.2019 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
09.12.2019 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
26.09.2019 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:4 | 3:3,1:0,1:1 | |
24.09.2019 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:1pp | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
Rusko / MHL / 2018/2019 | ||||||
08.02.2019 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:0 | 1:0,0:0,4:0 | |
07.02.2019 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:1pp | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
17.11.2018 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:6 | 1:2,2:2,0:2 | |
16.11.2018 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
Rusko / MHL / 2017/2018 | ||||||
23.02.2018 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:8 | 0:3,1:2,1:3 | |
22.02.2018 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:5 | 1:3,0:2,1:0 | |
06.09.2017 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
04.09.2017 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 |
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 |
9 - 2 - 1 |
Snezhnye Barsy Astana U21 |
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.02.21 | 08:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:4pp | 0:0,1:2,2:1,0:1 | |
03.02.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
02.02.21 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 4:1 | 0:0,3:0,1:1 | |
24.01.21 | 09:00 | Tyumen Legion U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
23.01.21 | 09:00 | Tyumen Legion U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:12 | 0:2,0:6,0:4 | |
20.01.21 | 13:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:3sn | 0:1,1:2,2:0,0:0,1:0 | |
19.01.21 | 13:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 0:1,1:0,0:3 | |
16.01.21 | 10:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1pp | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
15.01.21 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:3 | 1:0,3:1,1:2 | |
08.01.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tyumen Legion U21 | 6:2 | 2:1,2:1,2:0 | |
07.01.21 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tyumen Legion U21 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
24.12.20 | 13:00 | Tolpar Ufa U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:2 | 0:0,3:2,2:0 | |
23.12.20 | 12:30 | Tolpar Ufa U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
21.12.20 | 13:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:4 | 1:0,0:0,0:4 | |
20.12.20 | 07:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:5 | 0:1,1:3,2:1 | |
17.12.20 | 14:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
16.12.20 | 14:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2 | |
12.12.20 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 3:6 | 1:3,1:2,1:1 | |
10.12.20 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
08.12.20 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Irbis Kazan U21 | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
07.12.20 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Irbis Kazan U21 | 1:3 | 0:0,1:3,0:0 | |
01.12.20 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 1:6 | 0:2,0:3,1:1 | |
30.11.20 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 3:1 | 2:0,0:1,1:0 | |
28.11.20 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 3:1 | 0:0,0:0,3:1 | |
26.11.20 | 12:30 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 1:5 | 1:1,0:2,0:2 | |
20.11.20 | 14:30 | Sarmaty Orenburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:4 | 0:1,2:2,0:1 | |
19.11.20 | 14:30 | Sarmaty Orenburg U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
16.11.20 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
15.11.20 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:5sn | 1:1,3:2,0:1,0:0,0:1 | |
09.11.20 | 15:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:2 | 0:0,1:1,3:1 | |
08.11.20 | 11:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:4 | 0:1,0:2,3:1 | |
05.11.20 | 15:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:6 | 0:1,1:4,1:1 | |
04.11.20 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
02.11.20 | 15:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:4 | 1:1,0:3,2:0 | |
31.10.20 | 11:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:0 | 2:0,0:0,2:0 | |
28.10.20 | 15:00 | Irbis Kazan U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:5 | 1:1,0:1,1:3 | |
26.10.20 | 15:00 | Irbis Kazan U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
15.10.20 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 6:3 | 2:0,3:2,1:1 | |
13.10.20 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 3:2sn | 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1 | |
09.10.20 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:3pp | 1:2,1:0,0:0,0:1 | |
08.10.20 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:3 | 2:0,0:1,3:2 | |
06.10.20 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
05.10.20 | 15:00 | Omskye Yastreby U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
17.09.20 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
16.09.20 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 |
Snezhnye Barsy Astana U21
nenájdený žiadny zápas
Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
nenájdený žiadny zápas
Snezhnye Barsy Astana U21
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ťumeň | 56 | 24 | 7 | 8 | 2 | 64 | 175 | 111 | 84 | |
2. | Molot-Prikam'e Perm | 56 | 19 | 11 | 2 | 11 | 64 | 192 | 128 | 84 | |
3. | Kurgan | 56 | 14 | 13 | 3 | 10 | 47 | 169 | 122 | 83 | |
4. | AKM | 56 | 31 | 4 | 4 | 9 | 67 | 162 | 95 | 82 | |
5. | Yugra Khanty-Mansiysk | 56 | 22 | 8 | 6 | 6 | 59 | 185 | 126 | 82 | |
6. | Khimik Voskresensk | 56 | 19 | 9 | 5 | 9 | 57 | 201 | 144 | 79 | |
7. | Karelia SKA | 56 | 17 | 9 | 4 | 13 | 44 | 172 | 128 | 74 | |
8. | Dinamo St. Petersburg | 56 | 25 | 4 | 6 | 10 | 43 | 191 | 148 | 73 | |
9. | Almetievsk | 56 | 15 | 8 | 11 | 3 | 25 | 167 | 142 | 73 | |
10. | Tambov | 56 | 19 | 7 | 4 | 15 | 31 | 159 | 128 | 70 | |
11. | Voroněž | 56 | 19 | 6 | 8 | 9 | 13 | 152 | 139 | 70 | |
12. | Yuzhny Ural Orsk | 56 | 15 | 8 | 8 | 9 | 12 | 152 | 140 | 70 | |
13. | Toros Neftekamsk | 56 | 19 | 6 | 5 | 15 | 22 | 170 | 148 | 67 | |
14. | Zvezda Chekhov | 56 | 15 | 7 | 9 | 9 | 2 | 153 | 151 | 67 | |
15. | Sokol Krasnoyarsk | 56 | 23 | 3 | 6 | 15 | 4 | 165 | 161 | 64 | |
16. | Norilsk | 56 | 18 | 5 | 8 | 12 | 8 | 167 | 159 | 64 | |
17. | Chelmet Čeljabinsk | 56 | 21 | 4 | 5 | 17 | 11 | 151 | 140 | 63 | |
18. | Novokuzněck | 56 | 19 | 5 | 5 | 17 | 16 | 163 | 147 | 63 | |
19. | Gornyak Uchaly | 56 | 14 | 7 | 4 | 20 | -13 | 148 | 161 | 60 | |
20. | Dynamo Altay | 56 | 13 | 5 | 10 | 13 | -33 | 131 | 164 | 56 | |
21. | Ryazan | 56 | 11 | 6 | 7 | 19 | -18 | 124 | 142 | 53 | |
22. | Penza | 56 | 20 | 1 | 8 | 18 | -20 | 134 | 154 | 52 | |
23. | Samara | 56 | 8 | 7 | 4 | 26 | -43 | 143 | 186 | 48 | |
24. | Omskie Krylia | 56 | 7 | 7 | 6 | 23 | -41 | 143 | 184 | 48 | |
25. | Bars Kazan | 56 | 13 | 4 | 4 | 27 | -17 | 122 | 139 | 46 | |
26. | Iževsk | 56 | 3 | 7 | 7 | 25 | -67 | 110 | 177 | 41 | |
27. | Rostov | 56 | 4 | 4 | 8 | 27 | -72 | 118 | 190 | 33 | |
28. | Saratov | 56 | 8 | 1 | 7 | 32 | -119 | 121 | 240 | 27 | |
29. | Chelny | 56 | 4 | 3 | 4 | 38 | -146 | 99 | 245 | 24 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 12 | 5 | 3 | 0 | 49 | 103 | 54 | 47 | |
2. | Khimik Voskresensk | 28 | 11 | 5 | 3 | 1 | 42 | 107 | 65 | 45 | |
3. | Toros Neftekamsk | 28 | 12 | 4 | 3 | 2 | 34 | 97 | 63 | 43 | |
4. | Almetievsk | 28 | 15 | 2 | 4 | 1 | 33 | 90 | 57 | 42 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 12 | 4 | 1 | 6 | 32 | 102 | 70 | 41 | |
6. | Karelia SKA | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34 | 96 | 62 | 40 | |
7. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 14 | 2 | 2 | 5 | 26 | 97 | 71 | 39 | |
8. | Ťumeň | 28 | 7 | 5 | 4 | 3 | 21 | 80 | 59 | 38 | |
9. | Kurgan | 28 | 6 | 6 | 2 | 6 | 13 | 82 | 69 | 38 | |
10. | Voroněž | 28 | 16 | 0 | 5 | 2 | 19 | 82 | 63 | 37 | |
11. | Zvezda Chekhov | 28 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 86 | 70 | 37 | |
12. | Gornyak Uchaly | 28 | 10 | 4 | 1 | 8 | 11 | 86 | 75 | 37 | |
13. | Dynamo Altay | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 7 | 70 | 63 | 36 | |
14. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 74 | 71 | 36 | |
15. | AKM | 28 | 13 | 2 | 1 | 9 | 32 | 89 | 57 | 35 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 13 | 2 | 0 | 11 | 7 | 81 | 74 | 34 | |
17. | Tambov | 28 | 11 | 2 | 2 | 9 | 20 | 82 | 62 | 32 | |
18. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 9 | 3 | 2 | 9 | 7 | 75 | 68 | 32 | |
19. | Novokuzněck | 28 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 | 84 | 74 | 32 | |
20. | Samara | 28 | 6 | 4 | 4 | 6 | 3 | 78 | 75 | 32 | |
21. | Norilsk | 28 | 9 | 2 | 5 | 5 | 0 | 79 | 79 | 31 | |
22. | Penza | 28 | 12 | 0 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 29 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 7 | 3 | 2 | 11 | -13 | 81 | 94 | 28 | |
24. | Bars Kazan | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -11 | 62 | 73 | 23 | |
25. | Ryazan | 28 | 2 | 4 | 3 | 12 | -16 | 60 | 76 | 23 | |
26. | Iževsk | 28 | 0 | 5 | 1 | 16 | -33 | 52 | 85 | 21 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 3 | 4 | 12 | -30 | 68 | 98 | 20 | |
28. | Saratov | 28 | 3 | 1 | 6 | 11 | -42 | 66 | 108 | 16 | |
29. | Chelny | 28 | 1 | 3 | 1 | 19 | -61 | 47 | 108 | 15 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AKM | 28 | 18 | 2 | 3 | 0 | 35 | 73 | 38 | 47 | |
2. | Ťumeň | 28 | 17 | 2 | 4 | -1 | 43 | 95 | 52 | 46 | |
3. | Kurgan | 28 | 8 | 7 | 1 | 4 | 34 | 87 | 53 | 45 | |
4. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 7 | 7 | 1 | 5 | 32 | 90 | 58 | 43 | |
5. | Tambov | 28 | 8 | 5 | 2 | 6 | 11 | 77 | 66 | 38 | |
6. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 10 | 3 | 3 | 6 | 10 | 82 | 72 | 35 | |
7. | Karelia SKA | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 10 | 76 | 66 | 34 | |
8. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 9 | 78 | 69 | 34 | |
9. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 94 | 77 | 34 | |
10. | Khimik Voskresensk | 28 | 8 | 4 | 2 | 8 | 15 | 94 | 79 | 34 | |
11. | Voroněž | 28 | 3 | 6 | 3 | 7 | -6 | 70 | 76 | 33 | |
12. | Norilsk | 28 | 9 | 3 | 3 | 7 | 8 | 88 | 80 | 33 | |
13. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 12 | 1 | 3 | 8 | 4 | 76 | 72 | 31 | |
14. | Novokuzněck | 28 | 6 | 4 | 3 | 8 | 6 | 79 | 73 | 31 | |
15. | Almetievsk | 28 | 0 | 6 | 7 | 2 | -8 | 77 | 85 | 31 | |
16. | Ryazan | 28 | 9 | 2 | 4 | 7 | -2 | 64 | 66 | 30 | |
17. | Zvezda Chekhov | 28 | 5 | 4 | 4 | 7 | -14 | 67 | 81 | 30 | |
18. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 10 | 1 | 6 | 4 | -3 | 84 | 87 | 30 | |
19. | Toros Neftekamsk | 28 | 7 | 2 | 2 | 13 | -12 | 73 | 85 | 24 | |
20. | Bars Kazan | 28 | 9 | 1 | 1 | 15 | -6 | 60 | 66 | 23 | |
21. | Penza | 28 | 8 | 1 | 3 | 12 | -12 | 68 | 80 | 23 | |
22. | Gornyak Uchaly | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -24 | 62 | 86 | 23 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 0 | 4 | 4 | 12 | -28 | 62 | 90 | 20 | |
24. | Iževsk | 28 | 3 | 2 | 6 | 9 | -34 | 58 | 92 | 20 | |
25. | Dynamo Altay | 28 | 4 | 2 | 4 | 12 | -40 | 61 | 101 | 20 | |
26. | Samara | 28 | 2 | 3 | 0 | 20 | -46 | 65 | 111 | 16 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 1 | 4 | 15 | -42 | 50 | 92 | 13 | |
28. | Saratov | 28 | 5 | 0 | 1 | 21 | -77 | 55 | 132 | 11 | |
29. | Chelny | 28 | 3 | 0 | 3 | 19 | -85 | 52 | 137 | 9 |