Russkie Vityazi Podolsk U21 VS Loko Yaroslavl U21


Russkie Vityazi Podolsk U21

Loko Yaroslavl U21

Russkie Vityazi Podolsk U21 (T1) VS Loko Yaroslavl U21 (T2)

Russkie Vityazi Podolsk U21

Loko Yaroslavl U21

Zaujímavé

Russkie Vityazi Podolsk U21

  • Russkie Vityazi Podolsk U21 vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 47 vyhral 25 zápasov).
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 9 zápasov v rade neremízovali.

Loko Yaroslavl U21

  • 72% (34 z 47) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • Loko Yaroslavl U21 už 9 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 65% vzájomných zápasov, čo je 15 výhier z 23 zápasov.
  • 26% vzájomných zápasov (6 z 23) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 23 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
13.01.2021 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
12.01.2021 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:4,0:0,1:1
05.11.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.11.2020 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
16.01.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
15.01.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
07.10.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 1:2,0:1,1:3
06.10.2019 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:7 2:1,1:1,0:5
Rusko / MHL / 2018/2019
13.03.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
10.03.2019 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
09.03.2019 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0
13.02.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
12.02.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
17.11.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
16.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:1
Rusko / MHL / 2017/2018
15.03.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
14.03.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
11.03.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
10.03.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
05.12.2017 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 1:2,0:1,0:0
03.12.2017 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
25.11.2017 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:1
24.11.2017 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 0:1,0:0,2:0

Russkie Vityazi Podolsk U21

2 - 6 - 15

Loko Yaroslavl U21

Russkie Vityazi Podolsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.21 15:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 2:2,1:1,0:1
20.01.21 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
19.01.21 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
12.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:4,0:0,1:1
09.01.21 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:3 3:0,1:3,1:0
08.01.21 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 9:4 4:2,3:0,2:2
27.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
26.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
23.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.12.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:2
17.12.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
14.12.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
13.12.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:6 3:1,0:2,0:3
08.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
07.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
04.12.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
03.12.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:6 0:3,1:1,0:2
30.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
26.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 3:5 0:0,3:4,0:1
25.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
19.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
18.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
05.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.11.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
31.10.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:4 1:2,3:1,1:1
27.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.10.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 2:0,0:3,0:0
21.10.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 5:0 2:0,3:0,0:0
20.10.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
17.10.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:1 1:0,2:1,2:0
16.10.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
12.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:7 1:5,1:0,3:2
11.10.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
30.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
29.09.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
20.09.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 1:3,0:1,0:1
19.09.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:6 0:2,1:2,1:2
16.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
15.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,1:0,0:3
10.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:4 2:1,3:1,2:2
09.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 2:0,1:0,2:1
06.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
05.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
29.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.21 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 13:2 5:1,3:1,5:0
20.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,2:0,3:0
19.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
13.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
12.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:4,0:0,1:1
09.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
08.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
05.01.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.01.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:5 2:2,0:0,0:3
29.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2 1:1,2:0,0:1
26.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:5sn 1:3,2:0,1:1,0:0,1:2
25.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
12.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
07.12.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.12.20 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.12.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
02.12.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
27.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
26.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
18.11.20 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
17.11.20 17:30 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
13.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
12.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 2:1,2:0,0:2
09.11.20 17:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 1:0,1:1,1:3
08.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.11.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
23.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:8 1:0,0:4,0:4
22.10.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 2:2,0:2,0:0
19.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
12.10.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 2:2,2:0,3:0
11.10.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 1:0,5:0,1:2
22.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:10 1:1,0:4,1:5
18.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
17.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:6 3:1,0:1,2:4
14.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
09.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
06.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0

Russkie Vityazi Podolsk U21


Loko Yaroslavl U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
2. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
3. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 21 4 1 10 44 141 97 59
5. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 44 7 9 6 7 14 121 107 56
7. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 41 14 5 3 11 25 126 101 51
9. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
11. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
12. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
14. Tyumen Legion U21 43 2 3 7 21 -93 66 159 23
15. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 47 30 4 3 3 95 181 86 79
2. Loko Yaroslavl U21 47 31 3 3 4 87 173 86 77
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 47 26 4 4 5 83 186 103 72
4. MHC Spartak Moscow U21 47 21 5 3 10 45 145 100 65
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
6. Almaz Cherepovets U21 47 24 3 4 9 43 160 117 64
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 47 23 2 5 10 32 153 121 59
8. Atlanty Mytishchi U21 49 12 8 3 15 2 151 149 59
9. Dynamo St.Petersburg U21 48 23 1 7 9 14 124 110 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 45 16 4 4 13 0 111 111 52
11. Taifun Primorsky Krai U21 47 8 5 5 19 -37 112 149 41
12. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
13. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
14. Sakhalinskie Akuly U21 51 -1 7 3 32 -70 103 173 29
15. Mikhaylov Academy U21 45 9 1 5 24 -70 83 153 27
16. Kapitan Stupino U21 47 6 3 3 29 -53 104 157 27
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 49 4 2 3 35 -161 95 256 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 47 30 4 3 3 95 181 86 79
2. Loko Yaroslavl U21 47 31 3 3 4 87 173 86 77
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 47 26 4 4 5 83 186 103 72
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
5. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
6. MHC Spartak Moscow U21 47 21 5 3 10 45 145 100 65
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
8. Almaz Cherepovets U21 47 24 3 4 9 43 160 117 64
9. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 21 4 1 10 44 141 97 59
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 47 23 2 5 10 32 153 121 59
12. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
13. Atlanty Mytishchi U21 49 12 8 3 15 2 151 149 59
14. Dynamo St.Petersburg U21 48 23 1 7 9 14 124 110 57
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 44 7 9 6 7 14 121 107 56
16. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
17. Krylya Sovetov MHC U21 45 16 4 4 13 0 111 111 52
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 41 14 5 3 11 25 126 101 51
19. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
21. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
22. Taifun Primorsky Krai U21 47 8 5 5 19 -37 112 149 41
23. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
24. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
25. Sakhalinskie Akuly U21 51 -1 7 3 32 -70 103 173 29
26. Mikhaylov Academy U21 45 9 1 5 24 -70 83 153 27
27. Kapitan Stupino U21 47 6 3 3 29 -53 104 157 27
28. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
30. Tyumen Legion U21 43 2 3 7 21 -93 66 159 23
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 49 4 2 3 35 -161 95 256 19
32. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
2. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
3. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
5. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 5 6 4 0 24 74 50 38
7. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
9. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
11. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
12. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
14. Tyumen Legion U21 25 -2 3 7 7 -53 39 92 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 23 19 1 1 0 55 94 39 43
2. Loko Yaroslavl U21 21 13 2 2 0 50 87 37 36
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 15 3 2 2 54 113 59 44
4. MHC Spartak Moscow U21 23 12 3 1 3 35 71 36 37
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
6. Almaz Cherepovets U21 21 17 0 1 2 40 80 40 35
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
8. Atlanty Mytishchi U21 27 9 3 2 8 3 91 88 32
9. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
11. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
12. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
13. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
14. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
15. Mikhaylov Academy U21 23 4 0 3 13 -39 41 80 11
16. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 15 3 2 2 54 113 59 44
2. HC MVD Balashikha U21 23 19 1 1 0 55 94 39 43
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 5 6 4 0 24 74 50 38
4. MHC Spartak Moscow U21 23 12 3 1 3 35 71 36 37
5. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
6. Loko Yaroslavl U21 21 13 2 2 0 50 87 37 36
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
8. Almaz Cherepovets U21 21 17 0 1 2 40 80 40 35
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
10. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
12. Atlanty Mytishchi U21 27 9 3 2 8 3 91 88 32
13. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
14. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
15. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
16. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
19. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
20. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
22. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
23. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
24. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
25. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
26. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
27. Tyumen Legion U21 25 -2 3 7 7 -53 39 92 15
28. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
30. Mikhaylov Academy U21 23 4 0 3 13 -39 41 80 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
2. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
3. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 13 2 1 8 17 87 70 35
5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
7. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 8 3 3 7 18 86 68 31
9. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
11. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
12. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
14. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
15. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
2. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
4. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
6. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 12 0 3 5 12 72 60 27
8. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
9. Dynamo St.Petersburg U21 20 9 0 2 7 1 45 44 20
10. Krylya Sovetov MHC U21 25 7 3 2 8 -7 61 68 28
11. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 3 2 11 -20 61 81 22
12. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
13. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
14. Sakhalinskie Akuly U21 29 -4 6 0 21 -42 61 103 16
15. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
16. Kapitan Stupino U21 25 2 2 0 19 -33 52 85 12
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 4 1 1 19 -87 57 144 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
2. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
3. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 13 2 1 8 17 87 70 35
5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 8 3 3 7 18 86 68 31
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
9. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
11. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
12. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
13. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
14. Krylya Sovetov MHC U21 25 7 3 2 8 -7 61 68 28
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 12 0 3 5 12 72 60 27
16. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
17. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
18. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 3 2 11 -20 61 81 22
19. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
20. Dynamo St.Petersburg U21 20 9 0 2 7 1 45 44 20
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
23. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
24. Sakhalinskie Akuly U21 29 -4 6 0 21 -42 61 103 16
25. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 4 1 1 19 -87 57 144 13
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
28. Kapitan Stupino U21 25 2 2 0 19 -33 52 85 12
29. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
30. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
31. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
32. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0