Kapitan Stupino U21 VS Almaz Cherepovets U21


Kapitan Stupino U21

Almaz Cherepovets U21

Kapitan Stupino U21 (T1) VS Almaz Cherepovets U21 (T2)

Kapitan Stupino U21

Almaz Cherepovets U21

Zaujímavé

Kapitan Stupino U21

  • Mužsvo Kapitan Stupino U21 prehralo až 67% svojích zápasov. 31 prehier z 46 odohraných zápasov.
  • Kapitan Stupino U21 už 10 zápasov v rade nevyhrali.

Almaz Cherepovets U21

  • Almaz Cherepovets U21 vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 46 vyhral 26 zápasov).

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 16 zápasov.
  • 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 16 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
13.01.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
12.01.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
08.10.2020 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
07.10.2020 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
17.01.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
15.01.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
07.10.2019 18:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.10.2019 12:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:6 1:0,1:3,1:3
Rusko / MHL / 2018/2019
13.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:2
12.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2 1:1,0:1,2:0
18.11.2018 12:00 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 8:3 5:1,1:2,2:0
16.11.2018 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
04.12.2017 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
03.12.2017 11:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
24.11.2017 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
23.11.2017 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 4:1 2:1,2:0,0:0

Kapitan Stupino U21

2 - 4 - 10

Almaz Cherepovets U21

Kapitan Stupino U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.21 17:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
19.01.21 17:00 Mikhaylov Academy U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
13.01.21 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
12.01.21 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
09.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
08.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
27.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,3:0,0:1
26.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
23.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 6:1 1:0,2:1,3:0
18.12.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 1:0,3:1,0:2
17.12.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:5 1:1,2:2,0:2
14.12.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:3 0:1,3:0,2:2
13.12.20 11:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,5:6
08.12.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:5pp 1:1,1:1,2:2,0:1
07.12.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
04.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:2,4:0,0:0
03.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
26.11.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
25.11.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:4 1:2,0:0,0:2
19.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
18.11.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
14.11.20 11:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
13.11.20 17:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 over 7:3 3:1,1:0,3:2
31.10.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
30.10.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 3:0,1:2,0:1
27.10.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:1,1:0,0:1
26.10.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 2:0,0:1,2:2
21.10.20 18:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 over 0:9 0:3,0:3,0:3
20.10.20 18:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5 2:1,1:3,1:1
17.10.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:3 0:1,0:0,1:2
16.10.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.10.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 2:2,2:0,3:0
11.10.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 1:0,5:0,1:2
08.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
07.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
26.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
25.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,0:1,1:3
20.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
19.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
16.09.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 over 1:5 0:3,1:2,0:0
15.09.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
10.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
09.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:0 4:0,2:0,1:0
05.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1

Almaz Cherepovets U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4 1:2,1:1,1:1
19.01.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 9:2 3:2,4:0,2:0
13.01.21 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
12.01.21 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
09.01.21 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:3 3:0,1:3,1:0
08.01.21 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 9:4 4:2,3:0,2:2
29.12.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
28.12.20 11:00 Almaz Cherepovets U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
26.12.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 6:2 1:1,4:1,1:0
25.12.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2 2:0,1:2,0:0
22.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:1,0:2,1:0
21.12.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:6 0:0,2:5,0:1
17.12.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
16.12.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
14.12.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 4:1 0:0,1:0,3:1
12.12.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,2:1,0:0
07.12.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:1,4:1,0:0
06.12.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
03.12.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.12.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 1:0,1:2,0:1
27.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
26.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
13.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
09.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
05.11.20 16:30 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.11.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:2 3:0,0:1,2:1
23.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,1:2
22.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
16.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:2
15.10.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
12.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:7 1:5,1:0,3:2
11.10.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
08.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,0:2,4:0
07.10.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
18.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:5 0:1,2:2,1:2
14.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:3 0:1,1:1,3:1
13.09.20 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 0:1,2:0,3:0
06.09.20 13:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
05.09.20 12:00 Almaz Cherepovets U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 3:0,1:1,0:0

Kapitan Stupino U21


Almaz Cherepovets U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 42 22 4 4 4 52 146 94 64
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 44 24 3 3 8 68 151 83 63
3. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 40 20 4 1 10 43 139 96 57
5. Avto Yekaterinburg U21 42 20 3 4 8 29 119 90 56
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 43 7 9 6 6 15 120 105 56
7. Tolpar Ufa U21 40 23 0 4 9 50 138 88 50
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 40 13 5 3 11 13 114 101 49
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
10. Omskye Yastreby U21 40 10 6 0 18 13 106 93 44
11. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
12. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
14. Tyumen Legion U21 42 2 3 7 20 -81 66 147 23
15. Kuznetskie Medvedi U21 38 1 2 5 23 -89 61 150 15
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 46 31 3 3 3 94 178 84 77
2. Loko Yaroslavl U21 46 30 3 3 4 76 160 84 75
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 4 4 5 81 180 99 70
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
5. MHC Spartak Moscow U21 46 20 5 3 10 42 141 99 63
6. Almaz Cherepovets U21 46 23 3 4 9 38 153 115 62
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 46 22 2 5 10 31 149 118 57
8. Dynamo St.Petersburg U21 47 23 1 7 8 15 120 105 57
9. Atlanty Mytishchi U21 48 11 8 3 15 1 146 145 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 44 16 4 4 12 5 109 104 52
11. Taifun Primorsky Krai U21 46 8 5 4 20 -36 110 146 40
12. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
13. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
14. Sakhalinskie Akuly U21 50 -1 7 3 31 -68 99 167 29
15. Mikhaylov Academy U21 44 9 1 5 23 -69 80 149 27
16. Kapitan Stupino U21 46 6 3 3 28 -50 103 153 27
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 48 4 2 3 34 -150 93 243 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 46 31 3 3 3 94 178 84 77
2. Loko Yaroslavl U21 46 30 3 3 4 76 160 84 75
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 46 25 4 4 5 81 180 99 70
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
5. Irbis Kazan U21 42 22 4 4 4 52 146 94 64
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 44 24 3 3 8 68 151 83 63
7. MHC Spartak Moscow U21 46 20 5 3 10 42 141 99 63
8. Almaz Cherepovets U21 46 23 3 4 9 38 153 115 62
9. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 40 20 4 1 10 43 139 96 57
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 46 22 2 5 10 31 149 118 57
12. Dynamo St.Petersburg U21 47 23 1 7 8 15 120 105 57
13. Atlanty Mytishchi U21 48 11 8 3 15 1 146 145 57
14. Avto Yekaterinburg U21 42 20 3 4 8 29 119 90 56
15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 43 7 9 6 6 15 120 105 56
16. Krylya Sovetov MHC U21 44 16 4 4 12 5 109 104 52
17. Tolpar Ufa U21 40 23 0 4 9 50 138 88 50
18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 40 13 5 3 11 13 114 101 49
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
20. Omskye Yastreby U21 40 10 6 0 18 13 106 93 44
21. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
22. Taifun Primorsky Krai U21 46 8 5 4 20 -36 110 146 40
23. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
24. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
25. Sakhalinskie Akuly U21 50 -1 7 3 31 -68 99 167 29
26. Mikhaylov Academy U21 44 9 1 5 23 -69 80 149 27
27. Kapitan Stupino U21 46 6 3 3 28 -50 103 153 27
28. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
30. Tyumen Legion U21 42 2 3 7 20 -81 66 147 23
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 48 4 2 3 34 -150 93 243 19
32. Kuznetskie Medvedi U21 38 1 2 5 23 -89 61 150 15
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
3. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
5. Avto Yekaterinburg U21 16 7 2 1 3 14 49 35 23
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 5 6 4 -1 25 73 48 38
7. Tolpar Ufa U21 14 10 0 2 0 29 56 27 22
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
10. Omskye Yastreby U21 16 8 0 0 8 12 49 37 16
11. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
12. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
14. Tyumen Legion U21 24 -2 3 7 6 -41 39 80 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 22 20 0 1 0 54 91 37 41
2. Loko Yaroslavl U21 20 12 2 2 0 39 74 35 34
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 14 3 2 2 52 107 55 42
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
5. MHC Spartak Moscow U21 22 11 3 1 3 32 67 35 35
6. Almaz Cherepovets U21 20 16 0 1 2 35 73 38 33
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
8. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
9. Atlanty Mytishchi U21 26 8 3 2 8 2 86 84 30
10. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
11. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
12. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
13. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
14. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
15. Mikhaylov Academy U21 22 4 0 3 12 -38 38 76 11
16. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 14 3 2 2 52 107 55 42
2. HC MVD Balashikha U21 22 20 0 1 0 54 91 37 41
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 5 6 4 -1 25 73 48 38
4. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
6. MHC Spartak Moscow U21 22 11 3 1 3 32 67 35 35
7. Loko Yaroslavl U21 20 12 2 2 0 39 74 35 34
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
9. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
10. Almaz Cherepovets U21 20 16 0 1 2 35 73 38 33
11. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
12. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
13. Atlanty Mytishchi U21 26 8 3 2 8 2 86 84 30
14. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
15. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
18. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
19. Avto Yekaterinburg U21 16 7 2 1 3 14 49 35 23
20. Tolpar Ufa U21 14 10 0 2 0 29 56 27 22
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
22. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
23. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
24. Omskye Yastreby U21 16 8 0 0 8 12 49 37 16
25. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
26. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
27. Tyumen Legion U21 24 -2 3 7 6 -41 39 80 15
28. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
30. Mikhaylov Academy U21 22 4 0 3 12 -38 38 76 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Irbis Kazan U21 19 12 2 1 1 30 68 38 33
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 10 2 1 2 35 65 30 29
3. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 12 2 1 8 16 85 69 33
5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
7. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 3 7 6 74 68 29
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
10. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
11. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
12. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
14. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
15. Kuznetskie Medvedi U21 18 -1 2 2 11 -43 35 78 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
2. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
5. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
6. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 11 0 3 5 11 68 57 25
8. Dynamo St.Petersburg U21 19 9 0 2 6 2 41 39 20
9. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
10. Krylya Sovetov MHC U21 24 7 3 2 7 -2 59 61 28
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 4 3 1 12 -19 59 78 21
12. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
13. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
14. Sakhalinskie Akuly U21 28 -4 6 0 20 -40 57 97 16
15. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
16. Kapitan Stupino U21 24 2 2 0 18 -30 51 81 12
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 4 1 1 18 -76 55 131 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
2. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
3. Irbis Kazan U21 19 12 2 1 1 30 68 38 33
4. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 12 2 1 8 16 85 69 33
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 10 2 1 2 35 65 30 29
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 3 7 6 74 68 29
9. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
11. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
12. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
13. Krylya Sovetov MHC U21 24 7 3 2 7 -2 59 61 28
14. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
15. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
16. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
17. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 11 0 3 5 11 68 57 25
18. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
19. Taifun Primorsky Krai U21 24 4 3 1 12 -19 59 78 21
20. Dynamo St.Petersburg U21 19 9 0 2 6 2 41 39 20
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
23. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
24. Sakhalinskie Akuly U21 28 -4 6 0 20 -40 57 97 16
25. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 26 4 1 1 18 -76 55 131 13
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
28. Kapitan Stupino U21 24 2 2 0 18 -30 51 81 12
29. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
30. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
31. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
32. Kuznetskie Medvedi U21 18 -1 2 2 11 -43 35 78 8
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0