HC MVD Balashikha U21 VS SKA-1946 Saint Petersburg U21


HC MVD Balashikha U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21 (T1) VS SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T2)

HC MVD Balashikha U21

SKA-1946 Saint Petersburg U21

Zaujímavé

HC MVD Balashikha U21

  • 71% (41 z 58) výhier mužstva HC MVD Balashikha U21.

SKA-1946 Saint Petersburg U21

  • 37 víťazstiev z celkového počtu 60 (62% výhier).
  • Tím SKA-1946 Saint Petersburg U21 odohral až 34 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 60 zápasov.
  • SKA-1946 Saint Petersburg U21 už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 10 výhier z 16 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 16 vzájomných zápasov, čo je 81%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
24.02.2021 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
29.10.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.2020 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
Rusko / MHL / 2019/2020
20.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
19.02.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
28.11.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
Rusko / MHL / 2018/2019
04.02.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
03.02.2019 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
31.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 2:0,0:2,2:1
30.10.2018 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
Rusko / MHL / 2017/2018
28.12.2017 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
27.12.2017 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:2,1:0,0:0
01.11.2017 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.2017 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0

HC MVD Balashikha U21

4 - 2 - 10

SKA-1946 Saint Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
19.02.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:0 1:0,1:0,2:0
18.02.21 11:00 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:2
15.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 0:4,0:0,2:1
14.02.21 12:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 1:1,0:3,1:1
10.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
02.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 over 5:4 2:1,2:0,1:3
01.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 HK Riga U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
24.01.21 10:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:5sn 1:2,3:1,0:1,0:0,0:1
23.01.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20.01.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:2
19.01.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
11.01.21 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
10.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 1:1,0:3,1:1
07.01.21 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.01.21 03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:8 1:1,1:4,1:3
27.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
26.12.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
23.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.12.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 6:1 1:0,2:1,3:0
18.12.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2 0:0,1:2,2:0
17.12.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
15.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
14.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:1,1:2,0:2
04.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:2
03.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
30.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
29.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
24.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
23.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
20.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
19.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
13.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
12.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 2:1,2:0,0:2
09.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
08.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
29.10.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
21.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
20.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4sn 0:0,2:0,1:3,0:0,-:-
17.10.20 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:5 1:1,0:0,2:4
16.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,1:1,0:3
12.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0
11.10.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,4:1,0:0
08.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 9:2 2:2,3:0,4:0
04.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
03.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
30.09.20 18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
29.09.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
26.09.20 12:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
25.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:6 0:2,0:1,1:3
10.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.09.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
06.09.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
05.09.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:0,3:2

SKA-1946 Saint Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.21 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:6 0:4,2:1,1:1
23.02.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
19.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.02.21 16:30 Almaz Cherepovets U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
15.02.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.02.21 10:30 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
10.02.21 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3 2:0,1:3,1:0
09.02.21 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
06.02.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4 2:0,2:3,1:1
05.02.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
29.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
28.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 over 7:0 0:0,4:0,3:0
24.01.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:1,2:0
23.01.21 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:4 2:2,2:2,2:0
20.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,2:3
19.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
11.01.21 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:8 1:1,0:5,0:2
10.01.21 03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 0:8 0:3,0:2,0:3
07.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
06.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
29.12.20 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:4 1:3,0:0,2:1
27.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,3:0,0:1
26.12.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
23.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.12.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:5 2:1,0:2,1:2
17.12.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
14.12.20 14:30 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
13.12.20 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
09.12.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 1:0,0:2,1:2
08.12.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
30.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
24.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:1 1:1,2:0,2:0
20.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
19.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 9:1 2:0,4:0,3:1
15.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
13.11.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
09.11.20 17:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 1:0,1:1,1:3
08.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
04.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 0:0,2:2,0:2
29.10.20 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
28.10.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
21.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:7 0:2,1:2,1:3
20.10.20 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17.10.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
12.10.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 10:1 5:0,3:0,2:1
11.10.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:2 1:1,5:0,2:1
18.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
17.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
14.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 8:3 2:2,5:0,1:1
13.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:6 2:1,0:3,3:2
10.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
09.09.20 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
06.09.20 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
05.09.20 11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 0:2,2:1,0:2
29.11.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0

HC MVD Balashikha U21


SKA-1946 Saint Petersburg U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 52 26 5 4 8 81 176 95 76
2. Irbis Kazan U21 52 21 7 5 7 53 162 109 75
3. Avto Yekaterinburg U21 54 28 3 6 8 39 153 114 74
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 53 25 5 3 12 49 179 130 73
5. Tolpar Ufa U21 54 27 3 6 9 66 184 118 72
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 53 10 11 7 7 27 147 120 71
7. Sputnik Almetievsk U21 54 30 2 2 16 30 159 129 70
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 53 21 6 3 13 46 169 123 70
9. Omskye Yastreby U21 52 16 8 0 20 36 151 115 64
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 12 6 9 9 -4 146 150 58
11. Ladia Tolyatti U21 53 15 5 6 16 -20 152 172 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 53 4 5 5 29 -84 136 220 33
13. Sarmaty Orenburg U21 53 12 1 3 33 -79 107 186 31
14. Tyumen Legion U21 55 3 3 8 29 -108 83 191 27
15. Kuznetskie Medvedi U21 53 2 2 5 36 -132 76 208 18
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 60 42 3 4 4 135 237 102 100
2. HC MVD Balashikha U21 58 36 5 4 4 102 219 117 96
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 33 4 5 9 98 226 128 87
4. MHC Spartak Moscow U21 60 31 5 3 13 67 195 128 85
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 26 6 5 12 60 185 125 81
6. Almaz Cherepovets U21 60 30 3 5 14 47 195 148 77
7. Dynamo St.Petersburg U21 61 32 1 9 9 25 167 142 77
8. Atlanty Mytishchi U21 59 18 9 3 17 20 187 167 75
9. Krylya Sovetov MHC U21 58 21 6 4 17 9 147 138 70
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 24 3 5 20 17 180 163 65
11. Taifun Primorsky Krai U21 60 8 7 6 26 -57 138 195 50
12. SKA-Varyagi U21 59 4 9 4 29 -45 142 187 48
13. HK Riga U21 56 14 3 4 28 -48 123 171 44
14. Kapitan Stupino U21 62 11 3 5 35 -62 150 212 39
15. Mikhaylov Academy U21 58 8 4 5 32 -95 106 201 37
16. Sakhalinskie Akuly U21 60 1 7 4 37 -91 116 207 34
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 61 7 2 5 40 -182 131 313 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 60 42 3 4 4 135 237 102 100
2. HC MVD Balashikha U21 58 36 5 4 4 102 219 117 96
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 33 4 5 9 98 226 128 87
4. MHC Spartak Moscow U21 60 31 5 3 13 67 195 128 85
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 26 6 5 12 60 185 125 81
6. Almaz Cherepovets U21 60 30 3 5 14 47 195 148 77
7. Dynamo St.Petersburg U21 61 32 1 9 9 25 167 142 77
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 52 26 5 4 8 81 176 95 76
9. Irbis Kazan U21 52 21 7 5 7 53 162 109 75
10. Atlanty Mytishchi U21 59 18 9 3 17 20 187 167 75
11. Avto Yekaterinburg U21 54 28 3 6 8 39 153 114 74
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 53 25 5 3 12 49 179 130 73
13. Tolpar Ufa U21 54 27 3 6 9 66 184 118 72
14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 53 10 11 7 7 27 147 120 71
15. Sputnik Almetievsk U21 54 30 2 2 16 30 159 129 70
16. Krylya Sovetov MHC U21 58 21 6 4 17 9 147 138 70
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 53 21 6 3 13 46 169 123 70
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 24 3 5 20 17 180 163 65
19. Omskye Yastreby U21 52 16 8 0 20 36 151 115 64
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 52 12 6 9 9 -4 146 150 58
21. Ladia Tolyatti U21 53 15 5 6 16 -20 152 172 56
22. Taifun Primorsky Krai U21 60 8 7 6 26 -57 138 195 50
23. SKA-Varyagi U21 59 4 9 4 29 -45 142 187 48
24. HK Riga U21 56 14 3 4 28 -48 123 171 44
25. Kapitan Stupino U21 62 11 3 5 35 -62 150 212 39
26. Mikhaylov Academy U21 58 8 4 5 32 -95 106 201 37
27. Sakhalinskie Akuly U21 60 1 7 4 37 -91 116 207 34
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 53 4 5 5 29 -84 136 220 33
29. Sarmaty Orenburg U21 53 12 1 3 33 -79 107 186 31
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 61 7 2 5 40 -182 131 313 27
31. Tyumen Legion U21 55 3 3 8 29 -108 83 191 27
32. Kuznetskie Medvedi U21 53 2 2 5 36 -132 76 208 18
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
2. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
3. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 12 3 1 5 33 89 56 37
5. Tolpar Ufa U21 26 12 3 4 0 46 103 57 40
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 5 7 4 0 29 82 53 42
7. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 12 3 0 6 25 79 54 37
9. Omskye Yastreby U21 24 13 1 0 9 39 88 49 30
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 7 4 4 1 19 73 54 34
11. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 4 2 1 16 -31 68 99 17
13. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
14. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 25 2 0 3 16 -55 33 88 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 30 20 2 3 0 78 126 48 51
2. HC MVD Balashikha U21 30 24 1 2 0 59 118 59 54
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
4. MHC Spartak Moscow U21 28 15 3 1 5 40 89 49 43
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
6. Almaz Cherepovets U21 28 19 0 1 7 35 96 61 39
7. Dynamo St.Petersburg U21 30 16 1 5 2 21 89 68 41
8. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
9. Krylya Sovetov MHC U21 26 12 2 2 6 15 69 54 34
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
11. Taifun Primorsky Krai U21 30 4 3 4 12 -34 67 101 24
12. SKA-Varyagi U21 31 8 3 2 13 -8 76 84 30
13. HK Riga U21 30 6 2 3 14 -36 67 103 23
14. Kapitan Stupino U21 30 7 1 4 13 -23 79 102 22
15. Mikhaylov Academy U21 28 4 1 3 16 -43 50 93 15
16. Sakhalinskie Akuly U21 30 5 1 4 15 -44 54 98 18
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 29 1 1 3 20 -94 59 153 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 30 24 1 2 0 59 118 59 54
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 19 3 3 1 70 136 66 53
3. Loko Yaroslavl U21 30 20 2 3 0 78 126 48 51
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 18 2 4 2 42 104 62 48
5. MHC Spartak Moscow U21 28 15 3 1 5 40 89 49 43
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 27 5 7 4 0 29 82 53 42
7. Avto Yekaterinburg U21 28 15 2 3 3 34 93 59 41
8. Dynamo St.Petersburg U21 30 16 1 5 2 21 89 68 41
9. Tolpar Ufa U21 26 12 3 4 0 46 103 57 40
10. Atlanty Mytishchi U21 32 13 3 2 9 11 105 94 40
11. Almaz Cherepovets U21 28 19 0 1 7 35 96 61 39
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 16 1 2 6 43 98 55 38
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 12 3 0 6 25 79 54 37
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 12 3 1 5 33 89 56 37
15. Irbis Kazan U21 28 10 3 4 4 24 89 65 36
16. Sputnik Almetievsk U21 28 16 1 0 10 19 88 69 36
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 7 4 4 1 19 73 54 34
18. Krylya Sovetov MHC U21 26 12 2 2 6 15 69 54 34
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 10 3 2 10 7 91 84 34
20. Ladia Tolyatti U21 28 11 2 2 9 -4 82 86 32
21. Omskye Yastreby U21 24 13 1 0 9 39 88 49 30
22. SKA-Varyagi U21 31 8 3 2 13 -8 76 84 30
23. Taifun Primorsky Krai U21 30 4 3 4 12 -34 67 101 24
24. HK Riga U21 30 6 2 3 14 -36 67 103 23
25. Kapitan Stupino U21 30 7 1 4 13 -23 79 102 22
26. Sarmaty Orenburg U21 28 7 1 1 17 -27 64 91 19
27. Sakhalinskie Akuly U21 30 5 1 4 15 -44 54 98 18
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 4 2 1 16 -31 68 99 17
29. Mikhaylov Academy U21 28 4 1 3 16 -43 50 93 15
30. Tyumen Legion U21 28 -2 3 7 10 -66 40 106 15
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 29 1 1 3 20 -94 59 153 9
32. Kuznetskie Medvedi U21 25 2 0 3 16 -55 33 88 8
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 10 4 2 2 38 78 40 38
2. Irbis Kazan U21 24 11 4 1 3 34 78 44 39
3. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
5. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 5 4 3 7 -2 65 67 29
7. Sputnik Almetievsk U21 26 14 1 2 6 11 71 60 34
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
9. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
11. Ladia Tolyatti U21 25 4 3 4 7 -16 70 86 24
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 0 3 4 13 -53 68 121 16
13. Sarmaty Orenburg U21 25 5 0 2 16 -57 43 100 12
14. Tyumen Legion U21 27 5 0 1 19 -62 43 105 12
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 30 22 1 1 4 57 111 54 49
2. HC MVD Balashikha U21 28 12 4 2 4 43 101 58 42
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 1 2 8 28 90 62 34
4. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 8 4 1 10 18 81 63 33
6. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
7. Dynamo St.Petersburg U21 31 16 0 4 7 14 88 74 36
8. Atlanty Mytishchi U21 27 5 6 1 8 9 82 73 35
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 14 0 3 10 10 89 79 31
11. Taifun Primorsky Krai U21 30 4 4 2 14 -23 71 94 26
12. SKA-Varyagi U21 28 -4 6 2 16 -37 66 103 18
13. HK Riga U21 26 8 1 1 14 -22 56 78 21
14. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
15. Mikhaylov Academy U21 30 4 3 2 16 -52 56 108 22
16. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 30 22 1 1 4 57 111 54 49
2. HC MVD Balashikha U21 28 12 4 2 4 43 101 58 42
3. MHC Spartak Moscow U21 32 16 2 2 8 27 106 79 42
4. Irbis Kazan U21 24 11 4 1 3 34 78 44 39
5. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 10 4 2 2 38 78 40 38
6. Almaz Cherepovets U21 32 11 3 4 7 12 99 87 38
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
8. Dynamo St.Petersburg U21 31 16 0 4 7 14 88 74 36
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 9 4 2 11 -6 78 84 36
10. Atlanty Mytishchi U21 27 5 6 1 8 9 82 73 35
11. Sputnik Almetievsk U21 26 14 1 2 6 11 71 60 34
12. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 14 1 2 8 28 90 62 34
13. Omskye Yastreby U21 28 3 7 0 11 2 68 66 34
14. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
15. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 8 4 1 10 18 81 63 33
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
17. Tolpar Ufa U21 28 15 0 2 9 30 91 61 32
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 14 0 3 10 10 89 79 31
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 5 4 3 7 -2 65 67 29
20. Taifun Primorsky Krai U21 30 4 4 2 14 -23 71 94 26
21. Ladia Tolyatti U21 25 4 3 4 7 -16 70 86 24
22. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 5 2 5 8 -23 73 96 24
23. Mikhaylov Academy U21 30 4 3 2 16 -52 56 108 22
24. HK Riga U21 26 8 1 1 14 -22 56 78 21
25. SKA-Varyagi U21 28 -4 6 2 16 -37 66 103 18
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 6 1 2 20 -88 72 160 18
27. Kapitan Stupino U21 32 4 2 1 22 -39 71 110 17
28. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 0 3 4 13 -53 68 121 16
30. Sarmaty Orenburg U21 25 5 0 2 16 -57 43 100 12
31. Tyumen Legion U21 27 5 0 1 19 -62 43 105 12
32. Kuznetskie Medvedi U21 28 0 2 2 20 -82 43 125 10
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0